Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next
АвторСъобщение
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Сеп 29 2013, 20:54

Деси, ти си за диагноза! След претърпяната наскорошна лична загуба и пълен погром в личния си живот, ти си се вторачила в моят и си тръгнала да оправяш живота на хората в чужбина. Това е ненадмината арогантност, на която може да сме свидетели благодарение съвременните средства за комуникацииусмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Сеп 29 2013, 21:15

тароман написа:
Е, ми Вера, нормално е да не се познае по това питане, виж че от вчера никой не ти отговаря на въпроса.
Тука и аз протестирам!acute  Аз казах - емоционален стрес причинен от мъж в семейството (ок! аз казах бащата- минус за мен), а ситуацията, която Вера разказа описва точно това - натиск на ментално ниво върху детето.

Вера написа:
и понеже си е сериозен инцидент, накарал момчето да пази тайна и да обещае, че в никакъв случай няма да казва на майка си. Че бил голям мъж вече и това си било тайна между тях мъжете. На момчето явно обаче му било трудно да пази такава тайна от майка си и оттам проблемите с говора, в последствие обаче не се сдържал и разказал какво е станало. Постепенно нещата си отшумели.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeНед Сеп 29 2013, 22:10

E, ми Linda това, което си написала, не може да ти се отречеусмивка Ти си една от смелите и приятни участнички тукТри карти 3 - Page 13 402149
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 07:02

Вера, много ми хареса, как видя тайната! Тя си е логична де от Паж Меч, но аз видях само емоционалния стрес, предизвикан от по-възрастен мъж. 

Тароман, това е блога на Вера - http://78stories.wordpress.com/ аз от там я знам, макар че чак, когато Деси спомена, че всички я знаят се усетих, че е тя Три карти 3 - Page 13 642334 
И на мен много ми допада онова, което пише.

Между другото, Шопката просто е доста заета сега, затова не пише тук.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 09:23

Чак се почувствах като някаква знаменитост :sm38.gif: Благодаря на всички за хубавото мнение, радвам се, че блогът ми е бил от полза.

Moira написа:
Според теб картите ти изобщо изобразяват ли жито, хаха, доста е трудно да се сети човек, аз ги виждам само откъм емоционалната им страна, не толкова като факти и събития.
Жито конкретно и аз не мисля, че изобразяват усмивка Струва ми се, че причината за това е, че детето не се е стреснало толкова от самия инцидент, колкото се е разкъсвало от пазенето на тайна. Но чичото и тайната сами по себе си пак са факти, така че емоционалната страна в случая явно е по-важна, щом таро показва именно нея. Иначе десетките означават нещо в изобилие, дори твърде много, но 10 чаши трудно бих я видяла като ремърке с жито, ако ще и чудо да стане.

Ще се поразтърся из тефтерите за някакви други въпроси с обратна връзка. Иска ми се да е нещо нелюбовно за разнообразие.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 10:22

питах картите за  мотива,причините които  са наложили ,искането на жена Г да дойде за няколко дни на сам(нашия град)...

крал жезли-6чаши-влюбени обърнати

тези влюбени обърнати на трета ми объркаха,и обърнах  мислите,и тълкуването.което в случая  си беше  натъкмяване на картите,истината се оказа друга за жената и идването и...

уж щяла да идва,но май няма да идва. така че информатора ми е бил зле информиран. снощи  говорех директно с Г.няма да идва тези дни,евентуално по коледа...

и понеже  стана дума за  дворцовите жезли-а тук и подкрепа с 6ч-твърде роднинско и семейно е  цялата случка,ситуация.
да ще идва при децата си,може би по работа,ангажираност,но влюбените обърнати,слагат граница,и яснота-няма да идва сега-така отговарят на зададения въпрос
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 10:33

Благодаря за информацията, La la! Блогът и изглежда интересен и приятно направен. Моето мнение обаче си остава непроменено. Това, което показва хорарният хороскоп към момента на задаване на въпроса и, е че отговарящият ще бъде объркан, заради точният квадрат с Нептун, а питащият търси своята си слава и желае да блесне, заради точният тригон на Слънце. И двете неща се случиха, аз съм удовлетворенТри карти 3 - Page 13 402149
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 11:10

крал жезли-6чаши-влюбени обърнати

Зуки тази жена имала ли си е старо гадже в града ви?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 13:22

Линд, първо това си помислих и аз, обаче Влюбените като са обърнати не означават ли точно обратното на любов- омраза. Тоест движещата сила е някаква, хайде да не е омраза, ама неприязън, злоба към човек от миналото?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 13:55

Според мен - ако е омраза или озлобление- съвсем други ще са картите... 5 меча, дворцовите мечове

обърнати влюбени за мен е една безнадеждна към момента любов- няма как да се случи. Може би човека е женен или просто други неща са ги разделили- но пак по тези карти виждам някаква скрита надежда за възобновяване на старите неща
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 14:36

Не,не няма мъж,освен нейния с който живее. Помислих си обаче,че като цяло май им се е спекло нещо около семейството. Имат проблем откъм пари,и заради това са на друго място,без децата си. Мислех и като избор,няма подобен пред нея такъв. Значи об.влюбени са знак към мен,ням пътуване...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 15:07

да де- сега няма- но преди във времето имала ли е отношения с някой от вашия град?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 16:53

Ще си намеря ли работа на трудов договор до края на октомври?
Картите са: 4 мечове, 2 чаши, 4 чаши, цепи се на Асо мечове
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 17:00

Анакин написа:
Ще си намеря ли работа на трудов договор до края на октомври?
Картите са: 4 мечове, 2 чаши, 4 чаши, цепи се на Асо мечове
Не, Анакин, няма да си намериш, защото не търсиш. Стоиш статично / по картите/, не харесваш това, което ти се предлага, не те удовлетворява работата, която има възможност да започнеш. Асо мечове говори за потенциал, който не реализираш. Има и съвет - ако не се размърдаш, ако не се видиш в ролята на Рицар, на Маг, на някой действен персонаж, не очаквай промяна. acute  Както казах, всичко е в твоите ръце!
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 17:09

Благодаря много, Frog! Напротив, търся и кандидатствам по обяви, по които смятам, че отговарям на изискванията, но рядко са се обаждали. Мога, разбира се, и да реша да пиша недействителни неща в CV-то си, за да ме викат на интервюта, но не мисля, че ще е много етично.
Естествено, налага се да огранича търсенето само в рамките на града, в който живея, защо няма да имам финансовата възможност да ида другаде на интервю даже.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 17:11

Аз отдавна му го казвам, той не ме чува. Скарай му се Фроги и за миналото гадание за работа, предпочете да не отиде, защото не взе предвид и допълнителните карти, а чу мнението на една сериозно заблудена душа! А той самият знае за Свободната Воля !
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 17:14

Ама, Деси, онази работа дори не беше сигурно, че е законна и нямаше да е на трудов договор! Казах ти, не ме бива да мамя хората и не искам да поема отговорността да въвличам хората в съмнителни финансови схеми. Освен това, ако ще работя така без договор, какъв стаж и точки ще събера за пенсиониране, ако доживея до старост?
Затова нарочно във въпроса ми има "на трудов договор".
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 17:27

Анакин, като казвам че стоиш и бездействаш имам предвид точно това, което си написал - да, може и да пускаш сивита, ама кажи ми в България колко човека са тръгнали на работа със СиВи. Търси! Търси познати, търси връзки, търси начини, ходи директно ако трябва. Знам, че е трудно, но без препоръки няма как да стане. Просто мисли кой може да ти помогне и как!
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 18:48

Зуки, Влюбените освен любов могат да означават и избор. Така че картите до голяма степен може да са казали това, което и ти си написала - познатата ти иска да пътува, за да разреши проблем при семейството си, децата си, но все още не се е решила, затова и Влюбените са обърнати.

Anakin, според мен не е изключено да си намериш работа, но ако стане, няма да е нещо, което ще ти хареса, даже напротив. Може да е нещо, което вече си работил или като цяло имаш опит в тази област, но ще ти е доста скучно и досадно (по 4 чаши). С 2 чаши наистина по-вероятно е да дойде нещо като предложение от приятели и познати.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 18:53

Anakin, не ги слушай каките!усмивка Според мен този път ще си намеришТри карти 3 - Page 13 402149 Разбира се, компромис някакъв ще направиш, обаче иначе каква ти е алтернативата? Според мен ще имаш обвързване с договор до края на октомври - по 2 чаши. И ще вметна само още нещо, за да не
ти пречат разни предрасъдъци. Познавам човек, който навремето излъга в CV-то си, че знае сума ти неща - с това той се горде до ден днешенSmile По-късно го разбраха, че не знае, но така или иначе вече го бяха взели на работа в просперираща чуждестранна компания. Изучи се вътре в компанията, стана шеф и сега е в чужбина - гласят го да им стане представител на фирмата за балканският полуостров - да отговаря за няколко държави наведнъж!усмивка
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 19:08

Anakin написа:

4 мечове, 2 чаши, 4 чаши, цепи се на Асо мечове
Моето мнение, е че всичко зависи от теб по Асо Мечове - твоето решение
4 Мечове - бил си или още малко ще поседиш вкъщи и ще си почиваш
2 Чаши - има шанс да имаш среща за работа
4 Чаши  няма да я харесаш, но картата не показва че ще я откажеш !

НО ВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ ТЕБ ПО ... АСО МЕЧОВЕ - твоето решение !
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 19:15

Благодаря много, Frog, Вера, taroman и Деси! A това за CV-то, и аз си го мислех и може да го направя, че работодателите са доста претенциозни и от толкова много кандидати трябва все пак да обърнат внимание и на моята кандидатура.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 19:19

Аз мога да ви пусна едно гледане пак с подобен въпрос, дали ще си намеря работа. Картите бяха: 9 пентакли (обърната) - 4 чаши - Паж чаши
Ако ви е интересно, пробвайте да кажете какво е станало според тези карти, а аз после ще напиша как се разви ситуацията, но и досега не мога да си обясня последната карта.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 19:35

Луничка написа:
Паж - Чаши - Аз наскоро прочетох,че го свързвали и с ролята на посредник.
Вера написа:
дали ще си намеря работа -
9 пентакли (обърната) - 4 чаши - Паж чаши
И досега не мога да си обясня последната карта.
Това което си искала някак ти се изплъзнало от ръцете, съответно си била недоволна, може би някой, който познаваш и си хранила добри чувства към него/нея е отмъкнал работата.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 19:45

Anakin, ако искаш ми прати едно CV на tarotman@abv.bg, да видим дали аз не мога да те уредя на някоя синекурна длъжностSmile Иначе, философски погледнато при 4 чаши удовлетворението наистина може да е малко, но не винаги това е крайният резултат. И пак философски погледнато, по-добре е да си заблудена душа, защото можеш да намериш просветление и спасение, докато ако си заблудена овца, така или иначе ще си блееш цял животSurprised
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 21:02


Луничка написа:
Паж - Чаши - Аз наскоро прочетох,че го свързвали и с ролята на посредник.

Вера написа:
дали ще си намеря работа -
9 пентакли (обърната) - 4 чаши - Паж чаши
И досега не мога да си обясня последната карта.

Това което си искала някак ти се изплъзнало от ръцете, съответно си била недоволна, може би някой, който познаваш и си хранила добри чувства към него/нея е отмъкнал работата.
Вера и аз ще се пробвам по тези карти-9п понеге е обърната това към което си се стремина ле е станало, а може и да не си имала това което се е изисквало за самата позиция ,4ч ти показва огорчението което изпитваш че не откриваш търсеното , а пажа показва нещо ново,покана,похвала или известие за работа, може да показва приятелски съвет и помощ в труден момент.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 21:58

Това за Паж чаши като посредник е много интересно и май единственото логично обяснение в ситуацията.

Бях в ситуация да си търся спешно работа не толкова заради парите, а защото седенето вкъщи беше невъзможно и просто трябваше да се махна (9 пентакли, обърната). По тези карти и аз бих казала, че няма да започна работа, но всъщност се оказа, че изскочи нещо, наистина чрез посредник, защото една почти позната буквално ме нави и ми занесе CV -то, защото тя работеше в същата компания. Минах тестовете и реално бях пред дилемата, дали да започвам или не, защото работата не ми харесваше никак и ме отегчаваше още преди да я започна (4 чаши).

Чудя се тук защо Паж чаши е преди четворката...
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Sponsored content





Три карти 3 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 13 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: