Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Next
АвторСъобщение
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 05:41

Frog, да не би да иска да си я вземе за жена?Три карти 3 - Page 8 402149
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 09:40

Даааа, първо да питам защо ми биде сложена червената точка? Очевидно някъде съм сбъркала, но не разбирам къде... та затова е хубаво да се изясним. Няма да имаме развитие ако се крием зад анонимността на оценките. Ще се съглася веднага на тази оценка ако тя е мотивирана. И предварително ще благодаря за смелостта да говорим!
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 10:03

Цитат :
Даааа, първо да питам защо ми биде сложена червената точка? Очевидно някъде съм сбъркала, но не разбирам къде
Фроги, и аз това се зачудих и четох, четох мнението ти, но никъде нищо не видях което да е за червена точка. Има няколко възможности :

1. Някой се е объркал .
2. Някой сбъркан Три карти 3 - Page 8 677995 .
3. Някой натрупал агресия и няма къде да я изкара, и се тупа по гърдите че е дал своя отрицателен вот.

Залагам на последните две и веднага имам отговор Smile
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 10:05

Фроги, а сега и мнението ти изчезна .... Три карти 3 - Page 8 617156 

Става нещо в този форум ....
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 10:06

Деси, разборът ти по картите по онази питанка е страхотен. Това е и моето моето мнение, но ми е странно, че излизат такива карти за толкова елементарно нещо, за някакви начални чувства или щения. Търся някакви по-дълбоки пластове, неотнасящи се към въпроса. Не може такива карти да касаят просто един секс. Иначе Магът говори за планове. Някой усилено мисли и търси пътища. Появата на тази карта означава и скъсяване на сроковете. Магът е двигател, катализатор.
И при Умереността си точна - човекът има вътрешни спирачки - защото видимо е такъв човек, а и вероятно заради сериозната разлика във възрастта, в социалното им положение в средата им.

Рени, работата му е свързана с пътуване, но е в града, в който е жената. Съгласна съм с вас, но Свят, Маг, Умереност - нещо ми убягва, посоката е друга, не са с конкретните си значения и не са по въпроса, това ми се струва на мен. Ще видим по-нататък какво ще се случи.

Таромен, няма как да си я иска за жена. Както писах имат непреодолими различия.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 10:31

ФрогиииТри карти 3 - Page 8 156215 Три карти 3 - Page 8 156215 Три карти 3 - Page 8 156215  ама как ще живеем без оптимизъм! Три карти 3 - Page 8 947743 


Цитат :
Светът, Маг, Умереност  цепя на РЖ
Фроги, според мен мъжът е луд по жената буквално......но няма да демонстрира съвсем явно и диретно емоциите си просто- по- полека и по- спокойно...то ще е умерен, но ПОСЛЕДОВАТЕЛЕН в действията си.

Не знам дали на прима виста и веднага и бърже ще се получи нещо сериозно- цепенето на РЖ може би показва, че жената е повече настроена за флирт, не за нещо по- сериозно- за сега!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 10:38

А относно срещата, Вили- почти съм сигурна, че срещата ще е такава и с такъв завършек- Силата напоследък много ми се появява за страст, секс - като събития.
Иначе за емоционалната и духовната страна на картата много сме говорили...

А пък Крал чаши наоколо ли е - лелее...този най- много от всички крале обича кревата- вярвайте ми! Изтегля ли го в подредби- винаги ти е замъглено пред погледа - от хубаво питие, хормони и...оргазмиТри карти 3 - Page 8 1338018678 

Простете за директността.:  :ps_ih:
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 10:46

Фроги, не е само секс, Магът и Умереността определено показват повече желания. На мен Умереността ми се е падала , когато наистина искам даден човек и това са точно началните чувства - Ама иска ли ме ? Как ще реагира ? Какво си мисли ? , тогава става нещо хубаво , някакво развитие и човекът е много щастлив, обаче после се случва нещо друго, което го тласка в другия край - на затвореност и депресия ... това няма как да е само за секс.
Това са чувствата му в момента в който си питала картите. Но вече за развитие, може да се попита втори въпрос, да видим на къде ще задуха вятъра. Незнам за нея, но той си е луд по нея, и не е само секс. Само магът ме притеснява, защото освен както е писано във форума че излиза и за хвърляне на прах в очите, на мен също ми се е показвала на клиентка в тази си светлина. но тогава и околните карти са други.

А напоследък виждам едно по-различно тълкуване на 7 меча в КК. Може ли някой да ми каже защо се тълкува положително ? Аз специално виждам само лъжи и измами в тази карта ... чудно ми е ...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 10:48

фрог и аз се зачудих за  червената точка на запитването ти?

вероятно има объркване,предполагам се дължи на  бавен нет,при самото отмятане от  подателя на вота.
или системата е  отчела грешен пост...кой е след теб? - тароман- ехехе- вие го направихте на дет мароз днеска...
-друго щях да кажа,но  нека да не пиша - луна,лунни цикли и т.н. - тароман нищо лично от мен,просто  си попаднал в  такъв период от месеца ... Три карти 3 - Page 8 826247  :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 10:51

Линда, прибавяме и Силата в графата ти за сексуални карти .... За Крал Чаши се очаква, ама за Силата Три карти 3 - Page 8 642334 

Аз ти предлагам да направиш един разбор на всичките 78 карти в сексуален аспект обаче :sm38.gif: 

Очаквам скоро и Висшата Жрица да кажеш че е например някакъв духовен секс, Колесницата - секс на колела, 7 Меча - секс тип чукни и бегай , чукни и бегай, ама да се бяга за минутка колко да се раздразни партньора :sm38.gif: а не да избяга като цяло ....
Хм... интересно ... вече почвам да се чудя дали да не направя една такава тема - Видове секс, според 78 карти /кама сутра боб да яде !/ Три карти 3 - Page 8 642334 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 10:52

7 м Деси ми се появява, когато постигаш своето, мислейки за собствения си интерес.

Същото като Колесницата, само дето 7м е много по- деликатна и не теглиш майните на целия свят, защото си решил да бъдеш ТИ, да бъдеш себе си и да стане на твоето.

7м е карта на добрия стратег и ДипломатТри карти 3 - Page 8 402149  Това са все едно тези жени, които убеждават мъжете си, колко е добре за тях и имиджа им, ако имат до себе си жена облечена отгоре до долу в скъпи дрехи и с хубава прическа, че и успяват да убедят мъжо си да им плати разноските по перфектния им външен вид...защото той уж и всъщност го прави за собственото си добро!

Три карти 3 - Page 8 642334 Три карти 3 - Page 8 642334 Три карти 3 - Page 8 642334
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 10:58

не познавам  чакрите,или кабалата,но  четейки поста на Деси-ДГАКОВА- ЗА СИЛАТА МИ ИЗСКОЧИ ЕДИН ОБРАЗ НА  КУНДАЛИНИ ...
от де се взимат тия образи не знам,но  за кундалини си помислих...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 11:01

Деси, ако ти не виждаш секса в Силата...не знам! В тази карта човек докосва животинското- дори само по картинка- животинската ярост, страст тоет ПЪРВИЧНОСТТА. мерси 

Силата по отделно и КЧ по отделно всякак може да си ги тълкуваш- но тези две карти заедно биха ти показали потентен, здрав, издържлив и много страстен в леглото мъж
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 11:06

От де, от де - от твоя спирит гайд - трябва да го питаш как се казва, поне да си му говориш на име.

Незнам в детайли за Кундалини, но си представям секса тип "Силата" - или е с някой мускулест дето е размятал Линда по стените и тавана, или ще да е било яко лазене по нервите че някой иска едно, другия друго ... Три карти 3 - Page 8 642334 
Или пък секса е бил тип БДСМ - Линда го е поробила !
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 11:13

Деска..за БДСМ трябва да има някой Обесен..8 меча и..Влюбени 6 п Император или  Дявол + Дама меч Силата Кула

А колкото да ти е странно Висшата жрица може да е абсолютната шаврантия АКО действа като обърната- така ще те омае със секса- ще ти завладее психиката, централно ще изключиш, ще я помниш цял живот. Пак си е ВИСША ама не в духовните дела ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 11:18

висшата и кралица пентакли са  - портата или ключа на всяка една женска психика и поведение.
висшата и кч- може да показват сдвояването на две сексуални енергии в един акт...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 13:58

Linjeri, с тази Сила на трета си мисля,че засега среща няма да има или поне не в този срок.
Съгласна съм с Фрог, според мен изчакай малко време и другата седмица попитай пак.
И пусни пак подредбата Smile
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeСря Сеп 25 2013, 21:12

Линдали много ти благодаря за това подробно обяснение,на мен лично за втори път ми излиза Сила, а първия път чеше за работа и ми беше много трудно и за това бях така скептична,но като мине времето задължително ще дам ОВ, и на мен ми е много интересно какво ще стане...усмивка 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 12:14

Карай нататък, linjeri, нищо няма да стане, понеже Крал чаши не иска да бъде изяден от лъва на Сила...усмивка
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 12:55

Тароман написа:
Карай нататък, linjeri, нищо няма да стане, понеже Крал чаши не иска да бъде изяден от лъва на Сила...усмивка
Три карти 3 - Page 8 1329947235 

Линжери написа:
дали ще има среща до месец,а картите са -цепя на крал жезли, дама жезли,крал чаши и Сила
Когато съм питала за любовен въпрос и накрая ми е Сила, стана така че от страната на момичето й трябваше много Сила за да преодолее трудностите, но нямаше събиране . Ся Линда може и да е права за секса, защото този Крал Чаши и Дама Жезли и резултата от двамата в подредбата може да означава това. Обаче, ако погледнем ситуацията така - както Линда е казвала че Дама Жезли може да означава другата жена - тази - законната жена, а Краля Чаши да е този дето уж има чувства, а всъщност крие нещо зад гърба си, и това което крие да е точно Кралицата Жезли. Тогава Линжери идва Силата - твоята Сила да устоиш на видяното !
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 13:39

Имам гадание с ОВ:

Ще дойде ли Фернандо на ултразвука ?

3 Жезли
Паж Чаши,Кралица Жезли, Жрецът + доп. 2 Меча

Ха да видим кой какво ще предположи.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 13:43

На мен ми звучи като "да". Да, ще направи компромис (2 мечове) и ще постъпи както е редно, както се очаква от него (Жрецът).
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 13:45

Прилича на да, но може да покаже и че има добри намерения, но са му вързани ръцете- 2 м- възпрепятстван е.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 17:16

Отишъл е, защото е трябвало да отиде, но изобщо не е искал. Двата меча са твърде слаби за да се противопоставят на Жреца.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 17:50

Деси, според мен не е отишълусмивка Или защото е имал много работи да върши, или от религиозна суеверност, не е искал да узнае пола на детето си предварително, ако ултразвука е бил на тази темаТри карти 3 - Page 8 402149 Жрец+2м. Отговорът за мен клони към неSurprised
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 19:28

Какво изпита като ме видя? Звездата,Влюбените и Колелото на съдбата.Искам да поясня,че с това момче се запознах вчера и ми е ясно,че няма да го видя повече,но имахме доста интересен флирт :sm38.gif: Картите според мен показват едно сладко невинно влюбване,сякаш срещата ни е била писана от съдбата(с това колело). Ще се радвам да видя и други мнения. мерси усмивка 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 21:44

Деси написа:
Имам гадание с ОВ:

Ще дойде ли Фернандо на ултразвука ?

3 Жезли
Паж Чаши,Кралица Жезли, Жрецът + доп. 2 Меча

Ха да видим кой какво ще предположи.
Народе, не е отишъл човека! Аз казах че ще отиде точно по жрецът и ще й дава мъдри напътствия и т.н., но защото той като цяло е мълчалив човек и аз предположих че отново ще е там и просто ще си мълчи или малкото което ще й каже ще е някакъв мъдър съвет, ама не ! Нито е отишъл, нито се е обадил ....
А по Кралица Жезли, се чудя дали тя не е направила някой скандал преди това и просто той да се е отдръпнал като е взел мъдро решение .... но де да знам, ще попитам дали е заради религиозни нагласи, но те са мексиканци, които живеят в САЩ и обикновено нямат такива предразсъдъци.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 8 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: