Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 19:28

Какво изпита като ме видя? Звездата,Влюбените и Колелото на съдбата.Искам да поясня,че с това момче се запознах вчера и ми е ясно,че няма да го видя повече,но имахме доста интересен флирт :sm38.gif: Картите според мен показват едно сладко невинно влюбване,сякаш срещата ни е била писана от съдбата(с това колело). Ще се радвам да видя и други мнения. мерси усмивка 
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 21:44

Деси написа:
Имам гадание с ОВ:

Ще дойде ли Фернандо на ултразвука ?

3 Жезли
Паж Чаши,Кралица Жезли, Жрецът + доп. 2 Меча

Ха да видим кой какво ще предположи.
Народе, не е отишъл човека! Аз казах че ще отиде точно по жрецът и ще й дава мъдри напътствия и т.н., но защото той като цяло е мълчалив човек и аз предположих че отново ще е там и просто ще си мълчи или малкото което ще й каже ще е някакъв мъдър съвет, ама не ! Нито е отишъл, нито се е обадил ....
А по Кралица Жезли, се чудя дали тя не е направила някой скандал преди това и просто той да се е отдръпнал като е взел мъдро решение .... но де да знам, ще попитам дали е заради религиозни нагласи, но те са мексиканци, които живеят в САЩ и обикновено нямат такива предразсъдъци.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 22:13

Явно ще трябва да напиша книга:sm38.gif: Деси, според мен твърде рано започна бизнеса с таро, дано да няма отлив на клиентиТри карти 3 - Page 9 402149 По принцип ме кефи експанзията, защото това е начин да правиш успешен бизнес, но тя е като монета, която има две страни. За любителите на астрологията ще кажа, че е като Юпитер, който е големият благодетел в хороскопа, но става ли дума за пожар, може само да го разрастне:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 22:42

Тароман, има една поговорка - "Не всичко, което лети се яде." Обаче в твоя свят лети само в представите ти Три карти 3 - Page 9 402149 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 22:59

Засрами се! Имаш още жълто по човката, а си тръгнала да пишеш на хора в чужбина!усмивка  Да правиш предсказания на потомците на древните ацтеки:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 23:03

Хм ... Тароман, много добре се представяш пред другите, как е личният ти живот? Защото съдейки по поведението ти , едва ли някога ще ти провърви. Успех Smile
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 23:20

Какво ми е на поведението? Аз не заблуждавам хората като теб!:sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 23:21

Тароман, а теб какво ти влиза в работата кой с какво се занимава?
Не мога да разбера хора, които гледат в чуждата паница, а не в своята!!!
Тароман, имай малко уважение към хората във форума! Тук обсъждаме комбинации и подредби, на базата, на които се правят някакви прогнози. Ако обичаш,недей да създаваш интриги и дразги,излишни са!
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 23:35

Reni, нали знаеш, че уважението трябва да се заслужи? Аз далеч не слагам всички участници тук под общ знаменател. Обаче ако дадено предсказание не се сбъдва, се губи време, средства и енергия, пропускат се реални възможности и се вреди, вместо на хората да им се помага.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeЧет Сеп 26 2013, 23:47

Тароман, това че родителите ти са се отнасяли лошо с теб, не трябва да се пренася на нас. Малко ми е чудно защо си мислиш че искам да заслужа уважението на човек, който не уважава себе си. Много си далече от истината, но това си е твоят живот, макар и неизпълнен с достатъчно щастие.

А и ти не заблуждаваш хората, но много сериозно заблуждаваш себе си .
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 08:40

Деси, единственото което не трябва да се случва, е да не лъжеш клиентите си, дори и с цената на това да преустановиш дейността си в тази посока. А колкото до това дали са се отнасяли зле с мен родителите ми или не, това е малко спорен въпрос и въпрос на гледна точкаусмивка  Наистина, като малък, когато исках да си играя по цял ден, те ме караха да уча...усмивка  Но това, както си дадох сметка по-късно, беше от значение в последствие да стана висшист и днес освен това да владея 3 чужди езика, както и да посетя страни, които ти към днешен ден можеш да си позволиш да гледаш единствено на картичкаусмивка  И да, бил съм в Мексико с родителите си и съм се катерил по пирамидите заедно с тях може би още преди ти да си била роденаусмивка Работил съм с бразилци, колумбиици, испанци, румънци, англичани. Получавам оферти за работа и по други континентиусмивка Така че ти си мисли, каквото си искашусмивка Но да ти кажа нещо - прави ми впечатление, че не аз, а ти се държиш лошо с някои от посетителите тук, които са с по-малък опит - пример за това е Ioana. Насмете го момичето и то не смееше да се появи тук сума ти време след това, направи ми впечатление! Докато от друга страна сервилничиш на по-опитните участнички... Дали ти не си имала проблеми с родителите си и имаш проблеми с авторитетите и към днешен ден? Засрами се, дай си сметка!
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 08:50

Още един път ти казвам че си много далече от истината, сякаш знаеш аз къде съм била и какво съм правила, а относно Йоана, изобщо отново незнаеш .... но както не един път съм казвала че трябва да слезеш да живееш на земята Тароман, но с твоето състояние, според мен това не е възможно.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 08:53

Истината по последното питане, ти не си я казала на твойте клиенти, аз ти я казах, при това безплатно, извлечи си поука.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 08:58

Тароман написа:
Истината по последното питане, ти не си я казала на твойте клиенти, аз ти я казах, при това безплатно, извлечи си поука
Три карти 3 - Page 9 1329947235  и без карти взе да гледа /не че и преди ползваше де/, но отново нищо не вижда, но отново състоянието ти пречи ... какво да се прави - дай на луд сцена и си гледай сеира Три карти 3 - Page 9 642334 

Спирам този разговор, а ти опитай да посетиш лекар, нужен ти е Три карти 3 - Page 9 2609729247 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 09:01

Деси, ти не си добре, я кажи колко тестета карти си си купила? :  :ps_ih:
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 09:11

Значи аз както казах - след като допълнителната карта към Жреца е 2 меча- това може да даде възпрепятстване и отлагане - и друг път ми  е излизала тази карта по този начин. Пак казва нещо от сорта, че не е сега момента, но решението е МНОГО БЛИЗО, ама много близо.

но няма да е днес, сега, на момента. утре, вдругиден- може...

Моля ви, ТАРОМАН, към тебе по- специално:

В ТОЗИ ФОРУМ НЕ СЕ СЪДИМ КОЙ КОЛКО ЗНАЕ, КОЙ КОЛКО МОЖЕ, А СЕ УЧИМ. МЕЖДУ НАС НЯМА СЪРЕВНОВАНИЕ.

Забелязала съм ти прогнозите - един път познаваш, друг път не. Също като мен и всички други тук.Тези, които МНОГО, ама МНОГО са го научили Тарото- въобще не са в този или в който и да е форум. Така,че тук го няма това- ей този колко разбира, а другия колко не разбира.
Смисъл от ОЦЕНКИ няма. Благодарим ти, че си тук. Продължавай да ни обогатяваш с мнението си. Много често грешиш в прогнозите (като всички ни- отвреме на време), но погледа ти за картите е интересен.

И всякакви лични нападки- моля- на страна..макар да виждам, че ти е много забавно. Но не тук, моля мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 09:20

Изцяло се солидаризирам с написаното от Линда!
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 09:43

Linda, както съм казвал и преди, искам да сте едни успешни момичета, във всяко едно отношение - това би показало, че таро работи. Когато обаче някой е тръгнал в погрешна посока, трябва да му се намекне, или ако не разбира от дума, какъвто е случаят с Деси, да му се каже в прав текстусмивка  Смисъл от съдене и оценки има, ако те съответстват на истината. Така се получава израстване, така работи и образователната ни система! Такъв е извода и от автобиографията на Стив Джобс. Аз обичам негативната обратна връзка, дори за мен тя е по-ценна, но за съжаление с случва рядкоТри карти 3 - Page 9 402149Ето например ти още не си ми казвала дали твоето бившо гадже дойде за ремонта у васусмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 10:12

Не Тароман- все още не...но предполагам, че с Умереността на изходна позиция още доста ще се търкаля този въпрос. Но той си е един Рицар пентакли...и до като се накани може да ти се изчака чакалото, общо взето.

Картите бяха цепя на СС / 10 ч Слънце Умереност

Преди време продавах една врата- еее там също с Умереност на 3та..половин година я продавах! Наложи ми се да направя отстъпка от първоначалната цена, но я продадах на един много добър човек, който подходи изключително грижливо и със старание към тази вещ. Така, че по картите- сигурна съм, че ще дойде, ще помогне и ще вложи старание (той трябва да поправи нещо), но не очаквам да стане много скоро...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 10:41

Хора, не се карайте заради една сгрешена прогноза усмивкаАко това беше толкова голяма драма, синоптиците да са ги избили до крак.

taroman, мисля, че клиентката на Деси сама си е виновна и Деси никаква отговорност няма за това, че в крайна сметка човекът не е отишъл. Опитвам се да обясня на хората, на които гледам, от сумати време, че бъдещето не е написано на каменна плоча някъде горе на небето и че има много варианти за бъдеще, които зависят от това как действаш сега, в настоящето. Ако примерно клиентката е действала по един начин в деня при задаването на въпроса и са излезли тези карти, но на следващия ден се е събудила и е яхнала метлата, бъдещето едва ли ще остане непроменено. Ако беше задала въпроса: "Какво мога да направя, за да мотивирам Фернандо да дойде с мен на ултразвука?" и беше излязла примерно 2 мечове, а Деси й беше казала "Ами наругай го, кажи му да се стяга, че ще става баща, и не отстъпвай в никакъв случай", тогава можеше и да се търси вина в нея, но не и при тази ситуация.

Като че ли Жрецът е основната карта в това подреждане. Мисля, всички сме съгласни, че той означава традиция, установени норми, институции, порядки в обществото. Аз го тълкувах като един вид дълг, който той ще почувства, че трябва да изпълни. Но какво, ако примерно те живеят без брак, а пък Фернандо е традиционалист и вярва, че трябва да са женени преди да му се роди дете? В такъв случай отговорът ще е "не", той няма да отстъпи от убежденията си. Според мен съпътстващата информация е изключително важна в случая.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 10:46

Браво Верче, много яки коментаримерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 11:04

Вера, недопустимо е една гледачка на кафе да дава по-точни прогнози, отколкото една гледачка на таро. Това означава единствено, че нещо в метода, в обработката или в използването на информацията не е, както трябва. За мен въпросните карти недвусмислено показваха, че ще има проблем. Но не може да се види това, ако се гледа на картите по отделно, а не трите взети заедно. Картите отчитат също и емоционалното състояние, или резултата от дадено емоционално състояние - ако не могат да направят това, тогава за какво са? Според някои бъдещето е фиксирано и е едно, записано в хрониките Акашаусмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 11:11

Деси, клиентката ти какво разказа- защо не е отишъл на ултразвука. Бил ли е възпрепятстван- заради нещо- някакви обществени полядки?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 11:20

Ако бъдещето е едно и е фиксирано, какъв е смисълът на това да живееш и да имаш свободна воля? Но това са твърде философски разговори и не им е тук мястото, тъй че да не ги започваме усмивка 

Не разбрах коя е тази гледачка на кафе, която давала по-точни прогнози, защо това трябва да бъде недопустимо, какво общо има с прогнозата на Деси и освен това изобщо не разбрах ти как стигна до този недвусмислен проблем?

Всеки си има собствена философия на използването на таро. Аз не ги виждам като полезен инструмент за отговор на въпроси с да или не, защото те дават описателни отговори. Какво имам предвид: питаш дали някой ще ти купи подарък и теглиш 6 чаши - супер, значи да. Обаче ако изтеглиш 2 мечове това да ли е или не? Може да значи, че човекът е искал да ти купи подарък, но е трябвало да купи и нещо за ядене, парите не са му стигнали и се е наложило да направи компромис, но с кое? С подаръка или с яденето? В такъв случай отговорът да ли е или не?

Освен това, много често, когато някой пита, дали нещо ще стане или не, и получи положителен отговор, той си казва - е, за какво да си давам зор, то ще стане, в крайна сметка нищо не става, защото човекът не е положил достатъчно усилия, които иначе щеше да положи, ако не беше питал. Така прогнозата не е вярна, но вината на този, който е гледал, ли е? Не бих казала усмивка 
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 11:23

Тароман, всички от нас тук приключиха с тази тема, но ти продължаваш да разпалваш вътршногрупови конфликти! Не можеш ли да замълчиш?
Мислиш ли, че лично аз ще търпя твоите гаври спрямо мен и останалите във форума?! "Българските каки имало какво да дадат на света" Защо? А "българските батковци" няма ли какво да дадат? Или това някоя да напишела книга - чиста проба гавра!!!
А после говориш за уважение! Какво уважение очакваш, щом ти не проявяваш такова спрямо нас?!
Повече с този въпрос не мисля да се занимавам. Ти провокира конфликта и е редно ти да го прекратиш, затова ще те помоля да замълчиш , ако обичаш, и нека не продължаваме с тази тема.

Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 11:26

Вера, браво! Напълно съм съгласна с теб мерси мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 11:28

Reni, аз не мисля да ти мълча нито на теб, нито на някой друг, който не казва истината. Конфликт за мен няма, има само изясняване на принципни позиции.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 9 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2
» Три карти 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: