Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 11:26

Вера, браво! Напълно съм съгласна с теб мерси мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 11:28

Reni, аз не мисля да ти мълча нито на теб, нито на някой друг, който не казва истината. Конфликт за мен няма, има само изясняване на принципни позиции.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 11:34

Taroman, ти коя колода карти използваш?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 11:47

Вера, хубаво пишеш, обаче не си права за едно -  картите изглежда винаги дават отговор на въпросите с да, или не, вероятно и на останалите, но това все още не мога да го твърдяусмивка
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 11:53

Още немога да я видя Линда, чакам я да се появи на линия за да я попитам, иначе човекът и друг път е излизал че ще дойде и че ще се държи дръпнато с 2 Меча, последният път беше болен , беше дошъл и 2 Меча беше 4-та карта - просто си беше лежал, бил е болен и не е говорил много с нея - както всъщност е и показано на самата карта - уединение.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 12:00

Reni, без значение е това. Дори един от старите автори препоръчва да се изрежат картинките дадени в края на неговата книга и да се залепят върху картончетаусмивка Важен е принципът им на действие. Както радиестезистите казват, че може да се използва дъвка окачена върху конец, кламер, златен пръстен, ако няма истинско махало под ръка. Даже ще кажа, че и електронният вариант на картите върши добра работа.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 12:06

Предлагам никой повече да не отговаря на нападките на Тароман. Това е еднопосочна улица !
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 12:08

Деси, ти си конфликтна личност, аз не съмусмивка 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 12:24

тароман написа:
Това означава единствено, че нещо в метода, в обработката или в използването на информацията . За мен въпросните карти недвусмислено показваха, че ще има проблем. Но не може да се види това, ако се гледа на картите по отделно, а не трите взети заедно.Картите отчитат също и емоционалното състояние, или резултата от дадено емоционално състояние - ако не могат да направят това, тогава за какво са ? Според някои бъдещето е фиксирано и е едно, записано в хрониките Акаша
може би първо трябва да се запитаме- кои са въпросите,енергиите по които таро отговаря ,и има правото да отговаря.
какво ни научи таро,и какво ние научихме(дадохме на таро)
какво е пълно,прано,къде отива,непълното и непразното в един момент,ако  търсим цялостта в съда(кръга)...и дали е кръг или ъглов обект...име ли преливане...
мисля че методиката на инфото е важно...ако гледаме с  методика на земени познания,анализ и опит-то  несъмненено ще липсва ясновиждането(тук сигурно има много мистични форми,познания,но не съм  запозната)
именно тук се разделят  тарогледачите из форумите...напреднали,но благодарение на философски познания,напреднали но по дарба,напреднали но по  ползване на  буквални,и банални книжки(не отричам че са  необходими в начален етап)
-таро е философия...всеки  стои на един ъгъл,и ползва  определеното за него ничо на износване,подем...

смятам че таро не е таро,когато го  изнуфваме с прости и маловажни питания от  елементарни ежедневни  планове- ще видя ли,ще ида ли,ще дойде ли...та така- таро е на високо,ни го смъкваме на ниско...затова трябва да се ресте...но не на всеки е дадено...един момент таро  не е таро-то е всичко онова което  не е дума...

и нека не забравяме че таро има свое мнение, често казва различно от питането,особено ако въпроса е  недобре или правилно зададен,или нужно зададен...може да  подсказва за нещо друго-...(особедно с голям аркан,който не можед аси го обясним)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 12:25

имам много да пиша,но това са размисли,които ме вълнуват по таро,когато не е таро- а е енергия,символ,история,дарба,езотерика...свят...


изгубих нишката със спора ви...но  може и да е полезен---хубавото е че не се обиждате с грозни думи...сега пийте кафе...и  до после


мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 12:51

Зуки написа:
хубавото е че не се обиждате с грозни думи
Тароман написа:
Засрами се! Имаш още жълто по човката, а си тръгнала да пишеш на хора в чужбина!усмивка Да правиш предсказания на потомците на древните ацтеки
Не е вярно Зуки, това е линк към страницата на която е обидата:

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t743p195-topic

А ти беше правила подредба за ситуацията във форума , можеш ли да я намериш, мисля че добре описва случващото се мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 13:00

не аз не съм правила подобни подредби Три карти 3 - Page 10 617156
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 13:12

Деси, не се връзвай толкова на Тароман - всеки има право да вижда, да мисли и да действа според собствената си опитност. По-скоро е интересно, че ти пука, какво казва някой, когото дори не познаваш.
Хей, Тароман, тя разбра, какво й казваш и ако не иска да се промени, то това е нейно право - ти каквото и да говориш или правиш - тя решава за нейния си път. Няма нужда да се обиждаме. А който иска тя да му гледа - сам си е решил да търси напътствия от друг, дори непознат... В крайна сметка не са случайно попаднали на нея, нали знаеш. Ако някой греши, то това са уроците му и рано или късно ще ги научи.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 13:41

има някакви обществени и нравствени норми, които са накарали жреца да си скръсти ръцете с 2м...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 17:16

Таромен, мисля, че прекали!!! Какво е мястото на твоите виждания за живота на другите в темата за три карти , а? Можеш ли да ми кажеш?
Има "дъра бъра" има мнения, има какво ли още не... ЗАЩО ТОЧНО ТУК си седнал да съдиш когото и да било. Аз не видях от теб нито една подредба, а само безсмислени критики. Защо си мислиш че си целунат от Господ и знаеш всичко на този свят? ЛОГИКАТА изискваше на въпроса на Деси да се отговори с нелогичното според картите "не". И всички знаехме, че отговорът ще е изненадващ, но само ти го написа, без да се мотивираш - по кои карти отговорът ти е "не"??? По кои точно - по жрецът или по какво? Ако нямаш с кого да си чешеш езика, моля създай нова тема някъде из форума и коментирай колкото искаш!
Апропо, посещенията ти по тези светли места в Южна Америка трябваше да са ти дали малко мъдрост......
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 17:44

Frog е права,това тук си е темата за 3 карти, която се препълни с... излишни глупости.

Момичета, според вас какви са намеренията на мъж спрямо жена - цепя на Маг, а картите са
6М, 3М, 9Ч

Тук 6М вероятно показва пътуването, което им предстои. Става на въпрос за двойката от последния КК, който бях публикувала - дали ще пътува този човек.
Как виждам нещата... Ами.. Ще заминат, но ще й разбие сърцето /3М/, като я зареже сама /9Ч/.
Тук 9Ч виждам като сам сред много...
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 18:03

По всичките 5 карти, Frog. Вкючително и по основата 3 жезли, която за мен означава въздържаност, както и 2М, както и сключената за благослов ръка на Жрец, която на практика обаче докарва проклятиеусмивка  Но това е мое виждане, никого не задължавам да му вярва. А иначе Деси спомена ултразвук, а не видеозон, което се използва като понятие при бременни жени, така че не е единствено научкване, както можеш да се досетиш. Погледни и темата за обществените събития, там също сме си писали и има попадения. Аз ви ги казвам нещата за ваше добро, вие ми се цупитеусмивка
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 19:54

В ТОЗИ форум няма място за провокатори! С каква цел държиш тоя тон на хората, а, Тароман? Правиш се на многознайко, а защо не се осмели да тълкуваш картите на Деси, преди тя да даде готовия отвовор, много лесно е така, нали иначе щеше да се изложиш. Защо не си напишеш лично твое теглене, тълкуване на карти и после да дадеш обратна връзка? Какво изобщо правиш тук, гадже няма да си намериш сред нас, отвратена съм от твоето неуважително отношение и насмешките и подигравките към момичетата, дано си доволен от вниманието, което ти отделихме, заслужи си го!!!

Рени, в картите ти има много егоизъм - 3 меча и 9 чаши, каквото и да стане на пътуването, дори и добре да си прекарат, и жената да е доволна, да си има едно наум - този човек действа първо, за да угоди на себе си, независимо кого ще нарани. Лично аз не тълкувам картите, на които се цепи, но ако ти в твоята колода си я научила, така де, вложила си им смисъл - Магът е чаровник с голямо его, иска да си угоди - във връзка с останалите три карти го пиша, не сам по себе си. Smile

Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 20:12

Мойра, аз съм многознайко!Smile Деси много рядко я чета от край до край, може да съм пропуснал ако е писала преди, но мисля че ти не си доразбрала нещо, понеже името Фернандо щеше да ми спре вниманиетоусмивка
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 20:16

Taroman, какво би казал за моята подредба? Интересна ми е гледната ти точка Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 20:18

Много благодаря, Мойра! мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 20:21

Ще ми се оправи ли от само себе си принтера? - АП, ПП, КМ? Второ теглене с други карти - 5Ж, 10Ж, СС? Питала съм преди седмица, ще го пробвам утре да видя ще работи ли, няма ли, така че скоро ще има ОВ. Според мен трябва да го нося на ремонт, вие какво мислите? ;)

Аз много добре съм разбрала за какво става въпрос, а ти вместо да пишеш безсмислици, отговори на сериозните ми въпроси, щом толкова искаш диалог.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 20:34

Мойра написа:
Ще ми се оправи ли от само себе си принтера? - АП, ПП, КМ? Второ теглене с други карти - 5Ж, 10Ж, СС?
Три карти 3 - Page 10 642334 Мойра, няма да ти тръгне този принтер докато не го закараш на Кралчето с меча. И по двете подредби ще трябва да го носиш някъде.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 21:05

Reni, човекът е решил да забогатее, следва раздяла и ново начало. 6м, преминавайки през призмата на 3м, го дава само него оцелял, вече сам, но с добро самочувствие и очевидно благосъстояние!усмивка Това между нас казано. Не насърчавай подобна развръзка.
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 21:20

Здрасти, Мойра. Интересен въпрос. И според мен трябва да го занесеш в някой сервиз. Виж дали е още в гаранция.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 21:22

Рени написа:
Момичета, според вас какви са намеренията на мъж спрямо жена - цепя на Маг, а картите са
6М, 3М, 9Ч
Тук ми се струва, че Магът ще е в ролята на измамник. Вероятно ще заминат , но питащата няма да е щастлива /меко казано/ от това което, ще се случи там където отиват. Всъщност като се замисля, 3 меча е в настояще време. Това би трябвало да означава, че в момента имат някакъв много сериозен проблем.....но пък той е след пътуването. Нещо ми е объркано в тази ситуация....особено с тези ухилени 9 чаши накрая.....

Всъщност ако трябва директно да гледаме и тълкуваме, то означава, че намеренията му са да я заведе някъде, да и разбие сърцето и да се кефи, гледайки всичко това. Садистична история, не ми се вярва да е такава.


Последната промяна е направена от Frog на Пет Сеп 27 2013, 21:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitimeПет Сеп 27 2013, 21:24

Moira, принтера ти може да се оправи от самосебе си, ако го пуснеш да се самопочисти няколко пътиусмивка Ти какво по-сериозно от това искаш да ти напиша?усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 10 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: