Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next
АвторСъобщение
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 21:02


Луничка написа:
Паж - Чаши - Аз наскоро прочетох,че го свързвали и с ролята на посредник.

Вера написа:
дали ще си намеря работа -
9 пентакли (обърната) - 4 чаши - Паж чаши
И досега не мога да си обясня последната карта.

Това което си искала някак ти се изплъзнало от ръцете, съответно си била недоволна, може би някой, който познаваш и си хранила добри чувства към него/нея е отмъкнал работата.
Вера и аз ще се пробвам по тези карти-9п понеге е обърната това към което си се стремина ле е станало, а може и да не си имала това което се е изисквало за самата позиция ,4ч ти показва огорчението което изпитваш че не откриваш търсеното , а пажа показва нещо ново,покана,похвала или известие за работа, може да показва приятелски съвет и помощ в труден момент.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 21:58

Това за Паж чаши като посредник е много интересно и май единственото логично обяснение в ситуацията.

Бях в ситуация да си търся спешно работа не толкова заради парите, а защото седенето вкъщи беше невъзможно и просто трябваше да се махна (9 пентакли, обърната). По тези карти и аз бих казала, че няма да започна работа, но всъщност се оказа, че изскочи нещо, наистина чрез посредник, защото една почти позната буквално ме нави и ми занесе CV -то, защото тя работеше в същата компания. Минах тестовете и реално бях пред дилемата, дали да започвам или не, защото работата не ми харесваше никак и ме отегчаваше още преди да я започна (4 чаши).

Чудя се тук защо Паж чаши е преди четворката...
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 22:11

Т.е. 9 Пентакли обърната не означава загуба на това което искаме в обърнат вариант, а че получаваме нещо, което не ни е съвсем по вкуса, но така или иначе го получаваме .
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 22:26

Ок, тъкмо щях да пратя мнение, но Вера ме е изпреварила с отговор, иначе не познах, мислех си, че е не. Интересно за ПЧ като посредник, правих днес една подредба КК и ми излиза за същия въпрос ПЧ на 10-та позиция с 9П права на 3-та, който тепърва ще го чакам да се прояви по-нататък Smile


Последната промяна е направена от Moira на Пон Сеп 30 2013, 23:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeПон Сеп 30 2013, 22:39

Вера, паж чаши на трета показва, че в крайна сметка си си намерила работа. Какво се случва обаче - 4 чаши - останала си неудовлетворена и причината - 9п обърната. Ако предпочиташ описателният вариант на картите, 4 чаши не вижда никакъв смисъл от тази перспектива, изправя се и вижда, че в една от чашите има рибка, той вече е паж на чашиусмивка 
При Anakin е същото - 4 чаши, някой който се дърпа или е капризен по отношение на това, което му се предлага към момента, намира обвързващ договор - 2к, причината е плашещата перспектива на 4м, която е по-силната карта по отношение на 4 чаши и го поставя в позиция да се реши и вземе решение. И отново, при Anakin неудовлетвореността на 4к е към момента, заради опциите, които има, но не се прехвърля задължително върху бъдещата му работаТри карти 3 - Page 14 402149 При нещо, което е свързано с Висша жрица - според мен, девойката от 2к, той ще е във вихъра си!усмивка
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 09:27

анакин-не искам да казвам нищо,но не е ли парадокс :

анакин написа:


  Казах ти, не ме бива да мамя хората и не искам да поема отговорността да въвличам хората в съмнителни  схеми.
*************************************************
A това за CV-то, и аз си го мислех и може да го направя, че работодателите са доста претенциозни и от толкова много кандидати трябва все пак да обърнат внимание и на моята кандидатура.-

Три карти 3 - Page 14 826247 мерси :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 09:34

Аз заради ПЧ си помислих, че си намерила работа Вера- казват, че е слаба карта, но той носи добри новини.

Преди време питах дали човек ще ме потърси- макар да изглеждаше невероятно- 5 ч РП Паж чаши - не ме потърси в уречения срок- по- късно ме потърси, но мисля, че се забави заради Рицаря пентакли, който е страшен мудняр. А много хора тогава казаха- о, този рицар и с този нищо и никакъв паж на последна- не чакай! Един вид ще иска и желае, ама действия едва ли ще осъществи...
Така, че Пажчето чаши не е никак за подценяване!

Анакин според мен няма да си намери работа този месец. Ще отиде на интервю, ще иска да почне, ще се надява и ще отхвърлят кандидатурата му. другия вариант е да почне работа почти за без пари- но...залам на това, че първото ще се случи.


Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Окт 01 2013, 09:49; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 09:37

зуки- работата за която Анакин се цанеше- не е работа това в онази шмекерска фирма, повярвай- аз ако остана без работа- отивам да сервирам в някое кафе, но там няма да почна!

А за cv-то аз не бих излъгала- винаги когато съм кандидатствала са ми искали документи с които да подрепя това което съм написала, че мога там....но то и моето cv е доста силно и нямам нужда да си измислям, де...но дори и да трябваше- не бих го направила.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 09:42

ясно ми е ...просто отбелязвам че е  парадоксално да послъжеш за да те наемат и да получаваш заплата,и да не послъгваш пак   за да  получиш заплата - в края на месеца ...
както казах-не искам да казвам нищо,просто цитирам
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 09:46

при работа и чаши-хубаво е да се яви кралят,инък другото е бошлафработа...

но се чудя и аз,какво отразяват картите при анакин, него самия или реално отговарят...с тез  4ч,никак не са неговата работа...и предния път   имаше карти при него, които  като чели  човъркат в неговата личност,поведение(ето честността му спрямо  клиентите на фирматафантом)...спирачките  ги слага той...2мечове-отново компромис със себе си...
''4 мечове, 2 чаши, 4 чаши, цепи се на Асо мечове''-и все пак с 2чаши и асо меч-до месец има нещо което ще привлече вниманието ти, успех анакин
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 10:22

Каквото и да казват картите, нито аз нито никой не трябва да се влияе от тях за да вземе решение, освен ако ситуацията не изисква наистина намеса на паранормални сили. Но тогава изобщо не бих предприела само едно гледане на карти... Аз дълбоко съм против да се вземат предвид отговора на картите на 100% и животът ни да зависи от тях !!!! Колко често се объркваме? Нито един гадател неможе да предвиди всичко на 100% и ако картите ни кажат да се осакатим за да спечелим някое дело в съда например, ще го направим ли??? Да не забравяме и това че:
- работим със сили, които незнаем дали черпят сили от светлината или от тъмнината - при всяко нареждане трябва да ги питаме и да се помолим за да разберем дали на всяко питане ще получим отговор от светлината. Ако е от тъмнината, значи отиваме в 6та глуха с отговора !
- Не се знае гадателят дали ще успее да хване всичко на 100%, а и месечен цикъл при жените, физическо и психическо здраве също оказват влияние.
- Първата ми автобиография беше толкова измислена че и аз неможех да си повярвам - включително и препоръките! Да, учих в Американския Университет, имах и птепоръка от там, имах знанията, бях уверена в себе си, а и бях единствената ученичка в училище, която не я изпитваха по информатика а дори преподавах 4 години - замествах самата учителка! Имах знанията имах висшето образование, а след като заминах за САЩ ми се струпа и висшето няколко семестъра и обучението в Американслия университет - БЯХ УВЕРЕНА, НО ПРЕПОРЪКИ И АВТОБИОГРАФИЯ ЗА СЕРИОЗНА РАБОТА НЯАААМАААХХХХ !
Това ни най- малко не ми попречи да се обадя на фирми и да ми изготвят добре направени препоръки и да кажаче съм стажувала и работила д сътветните. Бях работила иначе, но не и за длъжностите, които исках ! Преместих се да живея и търся работа.в София, работех и една година за почти без пари , само и само да натрупам истински стаж и какво стана накрая - получих това, което искам ! Постепенно стигнах до заплата, която рядко хора могат да достигнат, особено за толкова кратко време, но бях наистина добра в работата си и имах представете си - препоръки дори от клиенти! Вече беше лесно и си вдигах главата като ми се предлагаше нископлатена работа. Печелих места за международни фирми след 4 психологически теста,един с друг психолог отделно и самия работодател и то срещу цяла София .... !!! Да не продължавам да разказвам по натам че темата не е в тази насока! И от къде тръгнах ????.От къде ??? От фалшиви и изсмукани от пръста автобиографии и препоръки !!!! Всичко си зависи от него, не слушай Анакин нито картите, нито който и да било - имаш си глава на раменете, мотивация в сърцето и това е достатъчно ! Никой не е честенв този свят, а ако ти искаш да си, няма да стигнеш далече, все някъде ще ти се наложи да излъжеш за да спасиш кожичката си! Картите са само за ориентир, не да управляват живота ни !
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 10:23

Извинявам се, че не изчаках по-дълго, но не мислех, че някой още ще коментира и затова написах отговора.

lindaLI, във въпрос, дали някой ще ме потърси и Паж чаши накрая и аз бих предположила, че отговорът ще е "да", защото пажовете са съобщение, новина, а чашите - емоция, така че тук картата си идва на мястото. Но специално за работа не можех, а и все още ми е трудно да го свържа, само това с посредника ми се връзва.

По принцип 4 чаши има тълкуване и като нещо, което може да те измъкне от скуката и застоя, но ти не го виждаш - четвъртата чаша. Аз обаче досега не съм имала такъв опит. 4 чаши е картата, която ме нервира най-много от цялата колода, даже предпочитам 10 мечове, вместо нея, поне нещо се случва, нещо се решава.

Този въпрос е от преди пет години. За тези пет години тази карта не спря да ми се появява във въпросите за работа. Когато решавах, дали да приема работата, непрекъснато излизаха обърнати Влюбените и 2 жезли - тогава отказах да послушам какво ми казваше сърцето - че не я искам тази работа, и постъпих както ми казваше разумът. След това обърнатите Влюбени преминаха в Дяволът, докато накрая не взех решение да се махна и се появи Кулата, която при мен често излиза за внезапно просветление по някаква тема или освобождение. 4 чаши продължи да се появява през първите два месеца без работа, но след като спрях да обикалям из нас като ранено диво животно, изчезна от подредбите ми. Тъй че от моя опит - ако нещо е 4 чаши още в началото, то винаги ще си остане 4 чаши, цялостно е сгрешена посоката.

А 9 пентакли, между другото, аз не я смятам за толкова благоприятна карта в крайна сметка. Бях писала някъде другаде из форума, че имаш парите/апартамент/друг тип материални блага и не се притесняваш как ще оцелееш, понякога това не са твои пари, но са на близки, семейство, не се налага да започваш гадна работа, за да оцелееш. Но жената на изображението изглежда самотна и потисната и аз поне точно така се чувствам с тази карта - не ми е достатъчно това, имам нужда да работя, имам нужда да се доказвам, да се развивам, да постигам нещо собствено. Жената от 9 пентакли винаги ми е изглеждала като някаква държанка - някой богат мъж или баща й й плащат всичко, целият живот й е даден като на тепсия, но това е колкото благословия, толкова и проклятие, защото някрая и теб самия те превръща във вещ. Извинявам се, че стана толкова дълго blush 
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 10:47

дамм..аз имам по- друг поглед върху 9 пентакли- тогава когато сам се оправяш с абсолютно всичко и слагаш нещата в ред! Сам- със собствените си 2 ръце. Но съм съгласна с теб Вера- може да има и такова проявление.

Така...снощи сънувах много интересен сън. Сънувах мъж от миналото ми и на сън се запознах с цялото негово семейство и с новата му приятелка (аз нямам инфо за живота на този човек сега)

Попитах този сън какво е искал да ми каже.
4 пентакли Крал пентакли 4 жезли Кралица меч / подредбата е Отговор +Коментар, но така като погледна всички карти- този мъж май наистина е на път да заживее с някаква жена, да се задоми?
Освен ако Краля и Кралицата не са разведените му родители и имат някакви семейни истории...

Попитах да не би да ме потърси скоро този човек за нещо?
4 меча Дявол 5 пентакли Кралица чаши -мисля, че няма да ме потърси, вижда ме като невъзможна любов...

какво ще кажете за тези карти?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 10:52

И който ми е сложил минуса отгоре- всеки има право да не ми хареса мнението- ок- но аз правя прогноза- и кво праим ако прогнозата ми се окаже вярна???!

Логиката на тълкуването е строго индивидуална за всеки и не мисля, че трябва да си пишем минуси за ЛОГИКА на тълкуване.
Изчакайте резултатите и ми пишете колкото си минуси искате!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 10:56

Да, Зуки, наистина е малко парадоксално, за това, което ми хрумна за CV-то, но тъй като работодателите са много претенциозни, ми хрумна просто за момент дали и аз да не напиша нещо в CV-то си, което са преувеличени. Все пак не бих го направил, просто защото на мен ми личи, когато се опитвам да излъжа и в това никога не ми е вървяло.
А за какви минуси на мненията става дума, че не можах да разбера?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 10:56

И друго- ето ми я статистиката!

РепутацияРепутация : 452
Positive votes received : 368
Negative votes received : 2
Thanks received : 29
Positive votes given : 1046
Negative votes given : 0
Thanks given : 9

Година и повече пиша в този форум ВСЕКИ ДЕН- хиляди мнения съм прочела, които не ме кефят и не съм съгласна- един минус не съм дала- на който и да е. Не,че всеки трябва да е като мен, но спрете да цъкате тези минуси ЗА ГЛУПОСТИ, защото е смешно!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 11:01

хм, Линда, прави ми впечатление, че доста често  излизат  карти от  боя пентакли при теб,и крале също така...
може би  е важно това за теб.
може би ще се срещнете,или ще научиш нещо за него.
вероятно  страда по жена,проблем със жена,раздяла със жена-в сегашно време.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 11:04

анакин,радвам се че ме разбра.
не беше лично,просто парадокс  в ''света'' в който оцеляваме

за минусите и плюсовете-оф,тези дни всичко е червено...аз пак казвам, понеже често  влизам от тела,и  наместо да кликна на  страница,кликам на име-стават грешки...
линда- мился  че  в случая при теб е така...
то и за  фрог така предположих че е станало...оф , сори фрог,никак не обичам да  вмъквам трето лице...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 11:06

Иначе точно вчера с Маите обсъдихме ПЧ и тя също ми каза че при нея ПЧ давал отговори - ДА!
И аз ще проверя моите записки, и ще дам мнение, ако намеря такова изобщо.

А относно 9П ми се появява в живота и имам ОВ и за любов и като цяло за жлеания. Ако човек иска да е сам и се появи 9П си остава сам. Ако иска да има партньор - има партньор - това е карта която показва че ще получим всичко онова от което имаме НУЖДА !
Тази карта е като сбъдване на желанията. И докато пишех това се сетих че Рени ми беше споменала за ритуал с 9П за изпълняване на желанията. Само че не го помня съвсем, иначе два пъти ми го казва :sm38.gif: 
Но в тези три дни в които носила картата - всичко, което искала преди й се случило . Дори най-добре е тя да каже, че и това не помня съвсем blush 
Та така за 9п. Ще проверя за ПЧ.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 11:39

Аз мислех, че 9 чаши е картата на сбъднатите желания? Три карти 3 - Page 14 396312 
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 11:46

Аз мисля, че 9 чаши е картата на сбъднатите желания, когато нещо просто се случва от самосебе си- защото имаш добър късмет.

За 9 пентакли- ако си го направиш! Ще го получиш!- все пак тя е продължение на къртовската 8 п!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 12:44

Хайде един блиц Три карти 3 - Page 14 402149 

Линд, за минусите те подкрепям напълно!!!! Няма смисъл да се слагат с повод и без повод. Ако наистина има повод, просто се мотивирайте, за да се знае защо! Но стават и грешки, както Зуки отбелязва по-надолу. Аз лично повече няма да се впечатлявам ако някой ми цъкне минус, обещавам! Няма смисъл да си разваляме хубавия мохабет.

Линд написа:
Сънувах мъж от миналото ми и на сън се запознах с цялото негово семейство и с новата му приятелка (аз нямам инфо за живота на този човек сега)
Този човек се е сетил за теб. Струва ми се, че има нужда от твоята подкрепа по-скоро, има си проблем и търси опора.
Линд написа:
Попитах този сън какво е искал да ми каже.
4 пентакли Крал пентакли 4 жезли Кралица меч /
Нещо се случва при този човек, твърде възможно е да се жени, макар че нещо не ми се връзва ....нещо неизяснено....дали пък не е насила женитбата
Линд написа:
Попитах да не би да ме потърси скоро този човек за нещо?
4 меча Дявол 5 пентакли Кралица чаши -мисля, че няма да ме потърси, вижда ме като невъзможна любов...
Аз пък си мисля, че ще те потърси. Възможно ли е да се е оженил и да се развежда?


Зуки, всичко на този свят е относително, а истината - най-вече /за автобиографията говоря/. Понякога човек трябва да има мъъъъничко късмет, една стъпчица нагоре да направи, а после да докаже, че не напразно е бил избран.
Анакин, изключително важно е професионалист да ти направи автобиографията, както Деси е описала. Автобиографията не е само набор от дати и умения, това е опаковката, която ще продаде твоята работна сила - трябва да е лъскава и с панделка, по възможност. Всичко останало ще го доказваш нататък в работата.


9 чаши може да бъде карта на самодоволството, а 9 пентакли - на удовлетворението. Пак всичко зависи от околните карти. Обаче при гледане за любов не ми харесват и двете карти - самотни са и двете фигури, макар и нестрадащи от тази си самота.
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 13:10

От тези плюсове и минуси има ли някаква практична полза? Някакви реални привилегии получават ли се? Или е за реноме само?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 13:56

Не, разбира се Smile Всичко е за реноме.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 14:07

9 Пентакли, попитах за до края на годината на една жена в любовен аспект и й казах че ще е сама и доволна - ама не ! Тя много искаше човека до нея, върна си го и сега има това което иска и е доволна ! Затова казах че тази карта показва че ще получим това което искаме - независимо дали е да сме сами или с някой.

За позитивните гласове всички се радваме, но лудите приемат тези зеленки чертички по друг начин.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 14:26

Маите написа:
От тези плюсове и минуси има ли някаква практична полза? Някакви реални привилегии получават ли се? Или е за реноме само?
За мен всичко е относително - зеленото значи приемственост, червеното- неприемственост. С повече минуси, разгледай страниците назад- атмосферата натежава- идват споровете и негативната енергия- не става дума за плюсчета и минусчета- не сме в детската градина, ясно е.
Всеки може да заслужи минус с изказване, дебелоочие, наглост или пък- неправилно тълкуване.

Но като цяло този форум е това, което е защото има ПРИЕМСТВЕНОСТ и уважение към различното мнение. Тука на мен идеята ми е повече за негативизма. Не искам хейтърски истории тук като по другите форуми.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitimeВто Окт 01 2013, 14:48

Мда, всички правим грешки но никой не обижда с жълто по човки и т.н., което е присъщо на недорасъл и недо... тийнейджър, а не на мъж. Няма начин да не се усети във форума. Трябва да се появят Шопката и Джема за да сложат в ред този некотролируем в момента форум.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 14 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2
» Три карти 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: