Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Next
АвторСъобщение
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Окт 21 2013, 07:26

попитах: ситуацията ще има ли някакви последствия за мен? служебно

дяволът-императотът-слънцето
цепя на крал меч

и още един въпрос:
ще имам ли практически дивиденти от това допълнително обучение /или ще е поредната диплома в шкафа/?

цепя на 3 пентакли
кралица чаши - асо меч - императорът обърнат
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Окт 21 2013, 09:05

Линжери- не знам колко ще е ново, но ще си любимата жена на един мъж. До колко той нещо към теб ще предприеме не знам. Крал пентакли ми е много странен за действия. Ту НИЩО не предприема и получаваш срещу себе си едно изражение- бетон, ту...идва, застава и казва- моя си- няма никъде да ходиш. Императора като мъж също.
Чудя се брак ли ще предлага, ще се отчуждава ли- понеже не покриваш високите му критерии..Три карти 3 - Page 23 302820 

Ако някой има наблюдение как Действат Императора и КП в личен план- да каже!

Артемис- не ми харесват тези карти. Хич, ама хич не ми харесват. Ако не беше Дявола на първа- Император + Слънце- освобождаване от някакъв проблем, преодоляване на някакви стени и пречки и изисквания.....Дали няма да решиш да напуснеш? Дявола е някаква страхотна интрига.
За какво става дума? Още по ленорман ти бях казала нещо за напускане
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Окт 21 2013, 09:11

интриги стоят в основата и вече имам непоносимост към работата си, поне към настоящия момент. но ми е немислимо да се махна и не искам да я загубя. към момента просто искам да се приключи с тези простотии и да работя спокойно.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Окт 21 2013, 09:24

ами...не ми харесва този император- преди това дявол и след това слънце...за работа императора не ми харесва ХИЧ.

интригите от шефа ти ли идват? има ли някаква оасност те да те освободят? не ти го пожелавам и дано не съм права, но има нещо в тези карти, което ми навява такива мисли.

направи си един КК- развитие на работното ти сегашно място до година и или 6 месца.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Окт 21 2013, 09:27

благодаря Линда. да, всички замесени са ми все шефове Три карти 3 - Page 23 1329947235 уж няма опасност да ме освободят, но аз все повече се притеснявам дали това наистина е така
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Окт 21 2013, 10:00

Линда написа:
картите ми за този човек през октомври са 8п Колесница Влюбени. Ще предприеме ли този месец нещо?
да дам ОВ тук: Аз предприех действия, услия, старание проявих- с което се представих в добра светлина и спечелих добри думи, но нищо повече. А и също ..връзката, която имам в момента се очертава да не е нещо случайно...така, че..ще взема да преустановя за неопределено време флиртовете с разни знайни и незнайни...
В тази връзка Колесница + Влюбени - правене на избор в полза на...любовта и взаимоотношенията.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Окт 21 2013, 14:51

Момичета,да ви помоля за малко помощ относно въпрос дали една приятелка ще замине за чужбина до края на октомври -цепя на Жрецът/ Умереност,Император,Императрица
На същия въпрос ,само че до края на ноември- ц.Справедливост/Обесен,Стр.съд,Императрица
Подредбите са правени само с ГА,защото не разполагам с други в момента.
Тези карти са ми странни и никъде не виждам пътуване.Със СС на 2ра съм склонна да мисля,че може и да замине до края на ноември,но не искам да й давам напразни надежди.
Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Окт 21 2013, 18:59

lindali написа:
В тази връзка Колесница + Влюбени - правене на избор в полза на...любовта и взаимоотношенията.
-самоконтрол единвид мерси усмивка Три карти 3 - Page 23 698924 
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeПон Окт 21 2013, 23:03

Линдали много си права за това че действа на моменти, но и аз честно да ти призная не знам какво да очаквам,надявам се да станат по-добре нещата, а не да се отдалечи.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 08:39

Рени написа:
Момичета,да ви помоля за малко помощ относно въпрос дали една приятелка ще замине за чужбина до края на октомври -цепя на Жрецът/ Умереност,Император,Императрица
На същия въпрос ,само че до края на ноември- ц.Справедливост/Обесен,Стр.съд,Императрица
Подредбите са правени само с ГА,защото не разполагам с други в момента.
Тези карти са ми странни и никъде не виждам пътуване.Със СС на 2ра съм склонна да мисля,че може и да замине до края на ноември,но не искам да й давам напразни надежди.
Вие как мислите?
Ще замине, Императрицата и в двете подредби дава тази подкрепа и обещание, но няма да е в указания срок по първата подредба. Умереността в първата и Обесения във втората подредба забавят нещата, струва ми се, освен ако СС във втория въпрос не неутрализира Обесения. Така че ще замине вероятно през ноември или декември.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 09:30

Рени- а на мен ми е трудно така само с ГА- Императрицата верно е хубава карта..но не значи ли тя и седене, домакинстване, грижа и за домашния уют, семейство. това момиче да не би да забременее, да се омъжи?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 10:02

И на мен ми звучи като да замине, но ще трябва да се реши първо сама, досега като че ли повече е чакала подтик отвън и е протакала. Сега с Императорът и Страшният съд изглежда има шанс да събере кураж и да се реши да действа. С Императрицата да не заминава на някаква бригада или по творчески проект?
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 10:44

Благодаря,момичета! Нещата не зависят от нея- тя го е решила, но чака приятелят й да оправи едни неща и тогава да тръгнат...Просто лошото е,че тя вече чака почти 6мес...
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 11:34

здравейте и добре заварилиТри карти 3 - Page 23 531608 
от скоро се занимавам с карти Таро,и ги премам доста сериозно-до сега ,каквото са ми "казвали",винаги се е сбъдвало,стига въпросът да е коректно зададен,разбира се.Но на себе си не мога да тълкувам-притеснявам се ,че си ги нагласям,според ситуацията
Въпросът,който съм задала е за лични отношения,с човек,с когото сме разделени,но поддържаме комуникация от скоро-Как ще реагира Т,на поведеието ми  към него,по даден повод-поведението ми е доста приятелско,с вкус на флирт Smile
крал меч,рицар жезли,кралица жезли.
колода Раидър Уейт
обратната връзка ще е възможда след 10 дни
извинявам се ,ако не съм в правилата тема,но ми се стори подходяща.Предварителни благодарности,за отделеното времеи усилия
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 11:49

здравей милена,още четейки писаното от теб,преди да достигна ди картите, ми се стори че искаш да покажеш пред него - нещо парещо,огнено,женско,искаш да покажеш съблазнителност...смятам че ще му размътиш мозъка,но и ще прояви известна ревност.
въпроса е ти какво очакваш след това,то ясно той какво ще усети.
може да те отнесе някъде където да бъдете една вечер,да те пожелае.не змам дали ще удържи на знаците ти,и изкушението...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 12:03

Милена- аз мисля, че ще подновите отношенията си, като в началото отношенията ще започнат предимно като сексуални. Много ще разбуниш страстите на човека...и от маската, която си е навлякъл нищо няма да остане! ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 12:04

Линжери- ти имаше една комбинация със Сила и Крал чаши- би ли погледнала как се е развил въпроса- би ли дала ОВ, моля те- ако има такава вече?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 13:38

Благодаря-ще дам обратна връзка,аз доста се озадачих от краля меч..
като цяло ми се иска да подновим физическите отношения,доста е студен и предубеден към заобикалящите го-това прави комуникирането сложно,а да ти е вкъщи още повече,но тръпката я имам,макар да знам що за човек е
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeВто Окт 22 2013, 14:29

Рени, на мен Императрицата винаги ми е показвала положителен отговор в питане, на което може да се отговори еднозначно - с "да" или "не". Няма случай до сега в който да е на трета позиция и отговорът да е отрицателен. Единствено бавните карти, както казах са ми индикация, че нещата се бавят. Възможно е, както и ти казваш, да отбелязват че доста е чакала досега.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeЧет Окт 24 2013, 11:27

Съгласна съм с мнението на Frog мерси 

Да ви питам за обърната 6 чаши на последна позиция дали е само негативна?
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeЧет Окт 24 2013, 11:41

Galanthus, зависи от гледната точка и от въпроса. Иначе самата 6 чаши обърната може да означава непожелан жест, отдръпване от старо приятелство, прекалено ровене в "добрите стари дни", снимки и други спомени. Сега с този ретрограден Меркурий може да показва и някой познат, приятел, с когото не сте поддържали връзка от много време, който ще се появи под някаква форма в животата ти отново. Но понеже не е права, а обърната, може би ще е задочна комуникация, не точно среща. Примерно при мен обърната 6 чаши показа възобновена комуникация с бивша колежка, но само с и-мейли, не сме се срещали.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeЧет Окт 24 2013, 12:49

мерси Става въпрос за среща - как ще протече: 

обърната 8 чаши, 3 чаши и обърната 6 чаши

За сега няма изгледи да се случи...
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeЧет Окт 24 2013, 14:02

Да, и на мен изглежда по-вероятно да се отложи за по-нататък във времето.

Макар че има 3 чаши в средата, така че ако става дума за приятелска среща, може и да протече добре, но в последствие да изгубите връзка за известно време. От друга страна, ако е романтична среща, може плановете да се объркат, да се натресе някой трети и да развали момента.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeЧет Окт 24 2013, 14:06

Струва ми се, че комуникация ще има / както казва Вера тя може да е индиректна - мейл, телефон/. Ще оцените изминалото време положително. Възможно е да изясните някакъв спор или неразбория от миналото, а е възможно да се възроди нещо, което вече сте преживявали /чувства, емоции/ . Много положителни са ми тези карти, особено с обърнатите 8 чаши /да намериш пътя към щастието/
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeЧет Окт 24 2013, 14:20

Аз и тук ще напиша, че си мисля, че среща ще има, само, че сред повече хора
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeЧет Окт 24 2013, 14:27

Тъкмо Меркурий мина ретрограден и се скарахме, да видим какво ще последва, но на мен ще ми е трудно да направя първата крачка Три карти 3 - Page 23 3473555709
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitimeЧет Окт 24 2013, 17:56

Става въпрос за среща - как ще протече: обърната 8 чаши, 3 чаши и обърната 6 чаши За сега няма изгледи да се случи... написа:
ех,защо ли на мен също така ми се виждат.
сигурно колебанието ти /ни идва от обърната 8чаши,ни се връща,ни тръгва...
хубава е 3чаши-среща,може би някак между нещо,което пречи ,ще изскочи ''случайна среща''... 6 чаши-може би просто не бива да се срещате...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





Три карти 3 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 23 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 23 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2
» Три карти 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: