Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next
АвторСъобщение
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Ное 05 2013, 00:00

Фроги права симерси че си е шегичка си е шегичка, но като се замисля то трети вариант няма...обаче да стоя и да чакам е направо убийствено.Sad
Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 14:28

ОВ Не ме одобриха за работното място,  а   този Жрец на последна позиция  не ми говори нищо
Момичета ,как да вмъквам цитат,пробвах с quote ,но не ми се получава
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 14:48

[quote="бети"][Момичета ,как да вмъквам цитат,пробвах с quote ,но не ми се получава/quote]
копирам избраното, в полето за отговор щраквам на балончето /quote/пиша името в празното поле и поставям. между появилите се скоби, където е курсорът пействам копиратото. Може и по-лесен начин да има, но този ми върши работа.

Сега по картите- КРАЛ МЕЧОВЕ-КРАЛИЦА МЕЧОВЕ-ЖРЕЦ - възприемах Жреца позитивно, и тя е такава карта, но както всички останали си има и тъмна страна. Защо се прояви тъмната страна - на лошия, взискателен,закостенял учител /шеф/, който си знае неговото? Заради позицията, която в случая не отчетох и вероятно заради наличието на тази яростна двойка в началото. Ще се радвам и на други анализи на тази тройка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 14:55

beti - копираш текста, натискаш куоута, инсърт и даваш пейст.

Изненадана съм. Ако Императорът беше на последна- ясно. Но Жреца е човек благосклонен.
Така...
Другият вариант е тези карти да издават, че най- подходящия за тях кандидат е вече намерен. Може да са били почти пред сключен договор с човека, когато ти си отишла на интервю.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 15:19

Благодарямерси Може и да са имали някой в предвид.
Нов въпрос от менEmbarassed 
Ще намеря ли до 6 мес.любовта/любим човек -РИЦАР ПЕНАКЛИ-ДАМА ЧАШИ-КРАЛ ЖЕЗЛИ
Цепих на 7 мечове.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 15:26

Цитат :
Ще намеря ли до 6 мес.любовта/любим човек -РИЦАР ПЕНАКЛИ-ДАМА ЧАШИ-КРАЛ ЖЕЗЛИ
Цепих на 7 мечове.
Тука вече съм сигурна в Да отговора. Понеже преди да се запозная с моя приятел ми излезна същата комбинация - Дама чаши + Крал жезли ;)

Това ще е мъж, който много ще те обича и ще се грижи за теб.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 15:29

Златни ти устаТри карти 3 - Page 26 531608 ще дам ОВ
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 00:12

"Въпросът,който съм задала е за лични отношения,с човек,с когото сме разделени,но поддържаме комуникация от скоро-Как ще реагира Т,на поведеието ми  към него,по даден повод-поведението ми е доста приятелско,с вкус на флирт Smile
крал меч,рицар жезли,кралица жезли."


добър вечер-давам обратна връзка по тези карти
запо4нахме много добре-замисляното постигна добър и бърз ефкт,заформихме комуникация,не се е стигнало до секс,но всичко вървеше много добре,до петък,когато изведнъж всичко спря-познавам човека и знам че много се е равълнувал,сам ми го каза,но сега спирането ме обърва,за това изтеглих нови  карти-
Т към мен  през остатъка от месеца-9 чаши,луна,рицар пентакли...тази луна ме притеснява
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 09:01

Милена мога само да ти кажа да изчакаш и да не прибързваш с изводите, което ти вероятно ще направиш. Не е момента за действия.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 18:03

Момичета питах за отношенията ми с мъг до края на месеца-цепя на 5ч-май ще се чувствам самотна ,картите са рицар ж, 5 меча и 6меча-като че ли има шанс нещата да се оправят ,ако приема че 6 м си е шанс за нещо ново,или пък другото което си мсиля е че той ще се отдалече още повече за периода-ще видим
И още нещо да питам-дали ще направи нещо за мен,да стане това което искам до 2 седмици-...цепя на Сила, картите са рицар ж, 6ж и Маг-май има всички шансове да стане просто трябва търпение
ОВ-Линдали много ти благодаря за картите,ще кажа че за втория въпрос стана и то още снощи,получих това което исках,но си права че аз трябваше да направя нещо и той също така че да малко промених нещата,но резултата е налице.
Колкото до първия въпрос наистина сега се чувства отдалечен,ядосан ми е, или поне аз така мисля ,но нищо не зависи от мен.
ОВ и за първият въпрос- направи нещо неочаквано за мен,общуването се подобри,но все още има какво да се желая,но все пак имаше крачка напред
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 18:19

Отношенията с мъжа линжери са закучена работа, много тегаво ще ти е в някакъв момент, но ще се поуспокоиш...при 6 меча има оттегляне за размисъл- как да оправим ситуацията.- не мисля, че ще се откажеш от него- това имам в предвид. В 6 меча винаги има много любов, която те стяга за съцето и не те пуска да си тръгнеш духом, дори и да си го направила телом.

за това дали ще го направи- не мисля, че ще го направи. Не му е удобно...има някакъв личен негов комфорт, който стои на първо място. И не виждам да го наруши.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 18:24

Здравейте,имам два въпроса , първият е дали да края на годината ще започна ли да работя заедно с ...-цепя на 6 ж, което си е успех, а картите са Сила,Жрец и Крал меч-май трябва да почакам малко повече за да станат нещата, като че ли просто бързам с тази работа,иначе мисля че ще стане ,но не и за този период, а за по-дълъг.
Другото , което питам е дали ще има среща до края на месеца с ...,цепя на Маг, картите са Дама меч, рицар ж и 9ж-като че ли има всички шансове това да стане, стига аз да се съглася, май крайното решение ще е мое.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Online
Reni

Линжери, на обучение ли си в момента и сякаш имаш някакви трудности-нещо те притеснява относно тази работа?Всичко зависи от решението на някакъв мъж... 6Ж показват твоята устременост...
Да не би да ти предстои пътуване,заради което няма да можеш да се видиш с този мъж

Reni
След като няма да пътуваш, втората подредба показва,че ,въпреки че обмисляш всичко с разум, в един момент нещо ще те предизвика да действаш спонтанно и ,вероятно, той ще се отдръпне от теб.
Reni

Линжери,а дали нещата не са за него просто флирт,той да не ги приема сериозно и това да те накара ти да се отдръпнеш? Това възможно ли е?
Честно казано, колебая се между двата варианта, много ще се радвам да дадеш ОВ. мерси

linjeri
Нещо друго от негова страна,защото за в момента нещата са делови при нас.
Рени

Линжери, според мен няма да се състои срещата, защото ти ще имаш някакви ангажименти.

ОВ- срещата наистина не се състоя,нямах ангажименти,просто дой не спомена нищо.
Колкото до работата наистина имаше раздвижване,но и там пак стигнахме до застой,иначе да ,има е идеята да работим заедно.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 18:38


Да Линда права си,аз за това дадох Обратна връзка,наистина нищо не стан със срещата,знам че искаше обратна връзка за картите със Сила,още не съм ги открила във форума,но среща нямаще,като ги открия ще ги пусна
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 18:49

Моите въпроси днес са-питах картите за действия и намерения на мъж към мен до края на октомври-цепя на Справедливост,картите са Асо пентакли,Асо чаши и като че ли това е нещо което много искам,има доста емоции,но съда не знам дали наистина ще стане нещо или ще остане само това,може да има като цяло преосмисляне на нещата.
Другото ,което попитах беше Ще успея би да си сменя работа до края на годината-цепя на Кула, картите са 2 п,крал п и Луна-като гледам последната карта мисля че няма да стане,Луната не мисля че показва смяна или промяна, само дано да не ме съкратят:smile.gif

Линжери- работа- не, а мъжа си мисля, че може да постави ново начало на вашите отношения- струва ми се повече като нещо много положително..какви са картите Асо П Асо ч СС??????- Ма няма да стане тази седмица да знаеш

ОВ-Линдали беше права,за работата вярно има още време,но за сега никакви шансове да е сменя,за мъжа да,наистина постави ново начало на отношенията,но след 2 седвицимерси 
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeПон Ное 11 2013, 20:46

И едни въпрос за работата,какво да очаквам там до края на годината-цепя на сила,търпение и спокойствие,да не кажа хладнокръвие,картите са 7ч,9ж и 3м-нищо добро,ще се защитавам,а 3 м -дали не показва кроя на тази работа,да не би да реша да напусна защото ще ми писне най-накрая или ще ме съкратят.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 08:52

линжери Razz  моля те- научи се да копирашшшшш yu трудно те чета мерси 

Когато цитираш, копираш първо текста, слагаш го натискайки бутона "Quote" (като преди това ти се дава възможност за написване на името на онзи който цитираш).
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 08:58

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 14:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 20:38

Добре Линдали, а колкото до работата явно ще е още по-трудно, но няма как.Благодаря.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeВто Ное 12 2013, 23:54

Линжери написа:
Изтеглих карти какви ще са отношенията ни до края на месеца- цепя на 7 п, картите са крал меч,10 меча ,3 ч-тези двете ги изтеглих заедно, но видях после , а за трета карта се падна Дявол,не знам дали трябваше да е тегля,но го направих.7 п-мисля че показва еднообразието, това че няма нищо ново или не е достатъчно,краля е мъж ,който не търпи чуждо мнение и някой да се налага,с характер,10 м и 3 ч -тук приемам че лошото отминава и идва ред на нови емоции,но те ще са само това, а дявол е вероятно изкушение за нещо. Като цяло мисля че през месеца няма да има кой знае какви изненади,вероятно разговори и приятни моменти.
Линдали написа:
не, линжери...не са хубави картите..съжалявам мила- внимавай да не станеш жертва на едно брутално отношение от страна на този човек

ох..не знам- направо този дявол с толкова мечове хич не ми харесва и с 3 чаши- някакво тежко пиянство- много лоша постъпка!...знаеш ли- ако мислиш да се виждате- откажи се по- добре от идеята- там отгоре и без това имаше РЖ на втора позиция...обмисли внимателно работите- не е сега момента за развитие на вашите отношения.
ОВ-имаше леко раздвижване на нещата,но само до толкова-по-добра комуникация, а както върви и среща няма да има скоро.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 18:35

Момичета пускам два въпроса.
1. Ще започна ли връзка с ..до 6 м- цепя на 8м, картите са дама п, 4ч и крал м, тези 8м ги премам че просто не трябва да съм предубедена,да приема нещата и да повярвам,а тези 4 ч че някой е в депресия,оттегляне от всичко и ще бъде трудно,но с този крал меч,дали това няма да се разреши и като отговор да стане,аз лично приемам че ще стане,че краля ще се справи с проблема и ще предприеме действия за връзка.
2 Ще сменя ли работата си до 6 м- цепя на Сила-трудности- 4ч,2ж и 4п-полагам усилия да намеря нова,решила съм че ще е сменя,търся но не знам тези 4 п дали не показва да рискувам или че не съм готова да рискувам това което имам.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 21:29

Линджери, отговорът на първия въпрос според мен е отрицателен. Възможно е ти самата да се откажеш от подобно приятелство. Недоволство има между двамата. Вторият ти въпрос също е с отрицателен отговор. Не е дошъл моментът за смяна на работата - финализираш на 4 пентакли - статукво. Преди тях са надеждите и неудовлетвореността от настоящото положение.
Върнете се в началото Go down
милена
Наблюдател
Наблюдател
милена


Female Брой мнения : 46
Join date : 22.10.2013

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeСря Ное 13 2013, 23:23

здравейте,
по съвет картите и интерпретацията на ЛиндаЛимерси ,реших да не избързвам с изводите си за предния господин.И без друго до сега луна на 2-ра позиция от три карти все ми е давала забавяне и проекции на моите страхове.Три карти 3 - Page 26 1329947235 
искам да питам за друг човек,за когото обратна връзка ще дам до месец
Как ме възприема Т
император,асо жезли,кралица жезли,цепя на 3 жезли
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 00:35

Фроги благодаря ти, за господина няма да се откажа ,за работата дано да намеря че наистина не знам дали ще изкарам още 6 м с тэрпепие
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 09:14

милена- Т те иска много.. Изпитва към теб огромна страст, но мисля, че е настроен и да гради отношения с теб. Биха могли да ви се получат нещата.


Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Ное 14 2013, 11:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 09:16

кое е най- важното нещо, което се случва в живота на мъж - на този етап

цепя 3 чаши
Звезда 4 меча Луна

този яко пиянства според мен...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 09:18

Развитие на една бизнес идея до 6 месеца при мои познати

Ц. 6 п
Крал П 8 жезли 2 м


Финансовото им състояние до година

ц. 4ч
4м+Паж П Крал чаши Асо жезли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitimeЧет Ное 14 2013, 13:02

Линда по първия въпрос нещо го е ударил на почивка този човек, нищо сериозно не му се случва. По втория идеяга им е супер и сякаш ще получат и подкрепа, но развитието ще се замрази или те самите ще се откажат. По третия ще им е трудно това подобряване на финансите, но има тенденция за подобряване на ситуацията. мерси 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 26 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 26 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 26 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: