Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 3

Go down 
+20
Антония
beti
Miss Bloom
Moira
Ioana
linjeri
Persefona
Artemiss
Вера
sugar6
dgakova
Зуки
taroman
Reni
lindaLI
La la
Frog
MAITE
Anakin
Луничка
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Окт 28 2013, 15:44

Д.Гакова написа:
Какви чувства изпитва даден мъж към мен ?

Цепя на 9 Пентакли
Колесница, Асо Жезли, 2 Пентакли д. 3 Чаши


Деси, мъжа не е влюбен, желание за секс и флирт има -да
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Окт 28 2013, 22:10

Момичета въпроса ми е какви са чувствата и намеренията на мъж към мен за месец ноември-цепя на 6 ч-нещо старо и от миналото,Жрец,Справедливост и Глупак- като цяло мисля че дори и да има някакви чувства, ще се сдържа и няма да направи нищо.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Окт 28 2013, 22:37

Линджери, Глупакът ще започне нещо ново, нещо хубаво, нещо, което ще те зарадва. Ще се чувстваш добре - спокойна и сигурна.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Окт 28 2013, 22:43

Дано Фрог, аз като видях само големи аркани и се отчаях, казах си това е само вътрешна промяна в него, а глупака -от него може всичко да се очаква.Дано,наистина имам нужда точно от това да съм спокойна и сигурна в него .
Върнете се в началото Go down
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Окт 29 2013, 13:55

Цитат :
Какъв ще бъде за мен октомври в емоционален план?
10 Пентакли -Крал Пентакли - Кралица Чаши
Тъй като октомври е към края си, давам ОВ. За съжаление нищо любовно не се случи, колкото и да очаквах нещо с голямо желание. Вкъщи се държах доста спокойно, само от време на време майка ми и брат ми се опитаха да създават интриги, но бях пас, предпочетох да не им обръщам внимание. Някакси се чувствам разочарован, че нямаше нито нова любов в истинския смисъл на думата, и дори и секс.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Окт 29 2013, 14:02

Аз написа:
Каква е причината за негативното отношение на някого към мен?

5 жезли - Сила - 10 жезли, доп. Империатрицата
dgakova написа:
На публично място или пред други хора си накарала човека да извади от себе си най-доброто за да се справи със ситуацията, много голяма тежест си стоварила на раменете на човека. Твое решение ли е било, твое блесване пред тълпата ли е било ... незнам. Има ли нещо такова ? Спомни си и напиши ако можеш ...
За 1-ви път го видях да е толкова агресивен някак, изумих се просто... Реших, че причината е в мен, затова пуснах подредбата преди да си тръгна...
linjeri написа:
Мис аз мисля че просто на него му е трудно да отговаря на твоите изисквания,приема те като нещо повече,иска да ти даде максималното но явно това му идва в повече.
Да. Не успявахме да се разберем някак си.
Линд написа:
Инат. Това е. Не си по- слаба от него и това го вбесява- че демонстрираш положение и, че той не може да вземе връх. Ако си хитра и искаш да си оправите отношенията просто наведи главата и го остави да се почувства мъж- ако това е ок за теб.
Да. И аз си държа на моето и никой от двамата не направи компромис...
Фроги написа:
Да, инат е, породен от нечия слабост. Тежко му е в момента - нито с теб, нито без теб. Но и тази допълнителна Императрица ми е странна. Прилича като на сестра, майка, родственица...дали пък не иска да угоди на някоя близка жена. Проблем има, в различни посоки сте тръгнали - той с товара си на една, ти с твоята слабост на друга.
ДА, всеки по пътя си...

БЛАГОДАРЯ ВИ Три карти 3 - Page 25 99390
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Окт 29 2013, 14:25

Miss Bloom, малко подир дъжд качулка, но да си кажа и аз усмивка 

Според мен 5 жезли казва, че имате доста различен подход по общ проблем, мненията ви доста често се различават и дори влизат в конфликт, но е твърде вероятно това да не ти е известно на теб заради Силата - тоест той го крие, не го показва и твърде вероятно си повтаря "потърпи още малко, ще свърши". Само дето в един момент му е дошло в повече и понеже се е трупало отдавна, си е изтървал нервите много сериозно (10 жезли). Но тъй като всички карти са огън, бих казала, че не е нещо кой знае колко сериозно и бързо ще му мине.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Окт 29 2013, 15:36

Верче, много си праваТри карти 3 - Page 25 3032713799   Засега всичко приключи. Времето ще покаже, дали може да има някакво ново начало, изобщо...

Моя приятелка ми изтегли 3 карти, на въпрос:
Какво хоби би било подходящо на този етап за мен, тъй като ежедневието ми е супер тъпо и много бързо ми минава желанието, каквото и да започна :sm38.gif:
Императорът - Жрецът - Висшата жрица
Освен езотерични неща, йога нещо друго да ме посъветвате?

Тази подредба ме присети и за една друга от преди месец, отново теглена от приятелка на въпрос дали е възможна среща между двама души през новата година, отново се падна комбинация от Жрецът и Жрицата и по-точно - Глупакът - Жрецът - Висшата Жрица Shocked
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Окт 29 2013, 18:37

Къде е ахилесовата пета на този човек (емоционално), какво би могло да го накара да се отвори към другите?

Дама меч 10 пентакли Обесен
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Окт 29 2013, 21:04

Този човек сякаш има проблем с общуването с непознати или слабо познати хора хора. Сякаш е асоциален, загледан навътре, в себе си. Може би е много силно да го наречем социопат, но при всички случаи доминира аз-ът и несъобразяването с околните
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Окт 29 2013, 21:23

Лин това което мисля е че държи на семейството и сякаш страни от всичко друго,човек вглъбен в себе си и собствените си проблеми и всичко останало не привлича вниманието му.
Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 18:22

Здравейте момичетаусмивка 
Имам въпрос свързан с работа ,въпросът е:
Ще започна ли работа в ....
Много странни карти ми излязохаRolling Eyes 

Цепя на Слънцето  , а картите са    КРАЛ МЕЧОВЕ-КРАЛИЦА МЕЧОВЕ-ЖРЕЦ
Някой ще ми помогне ли с тълкуването
Само да вметна ,че тоя от който зависи назначаването е жена
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 19:35

Бети според мен има шанс за е доста малък,а жреца приемам че ако стане ще се забави във времето
Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 20:19

linjeri благодаря ти много за мнениетомерси 
Ще дам обратна връзка след седмицаТри карти 3 - Page 25 402149
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 20:38

ЛиндаЛи написа:
Къде е ахилесовата пета на този човек (емоционално), какво би могло да го накара да се отвори към другите?

Дама меч 10 пентакли Обесен
За да се отвори към някой - този някой трябва да е решителен и вероятно по-силен от него, с повече положение, но да го забележи и да направи жест към него.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 20:40

Бети написа:
Ще започна ли работа в ....

Цепя на Слънцето  , а картите са    КРАЛ МЕЧОВЕ-КРАЛИЦА МЕЧОВЕ-ЖРЕЦ
Да, би трябвало да започнеш. Кралицата си ти, а не жената там. Ти искаш ли да започнеш там? Твърдо? Ако е така, значи ще започнеш, но ако нещо друго искаш повече - то ще се реализира.
Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 20:43

LA LA благодаря ти много за вниманието,Три карти 3 - Page 25 531608 наистина искам много да започна и дано да се сбъдне както казваш
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 30 2013, 21:13

Бети и аз смятам, че ще започнеш. Тази двойка я дават като взаимно допълващи се партньори. Жрецът е в много добра позиция - напътства и подкрепя.
Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 31 2013, 06:39

Е..момичета,как ми вдъхнахте оптимизъм:  :thank : Ще се похваля ,ако стане
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 31 2013, 09:57

Да, би трябвало да почнеш!! Намират те за абсолютно подходяща.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Ное 04 2013, 08:27

картите ми за деня днес:

кралица жлези-колелото на съдбата- 2 пентакли
цепя на Справедличвост

колелото и 2П как се тълкуват заедно? КК-бързо развитие,карма а 2П-статично равновесие, претегляне?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Ное 04 2013, 08:55

Артемис,според мен, е възможно да ти се наложи да оправяш някакви документи-напр. фактури или др. ,като при това ще са с някакъв срок и ще ти се наложи бързо да реагираш,ще търчиш напред-назад...
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Ное 04 2013, 15:34

На въпрос как да постъпя в разигралата се около мен ситуация изтеглих 6пентакли, влюбените и 9 чаши.Става въпрос за това, че срокът за оценяване на дипломната ми работа изтече преси две седмици а преподавателя все още се мота и използва различни предтексти като извинение. Според мен картите ме съветват да проявя разбиране и сякаш да взема някакво решение, може би за открит разговор. Някак си ми е много самодоволна тази 9 чаши. Незнам как да я разбера като съвет. Ще се радвам да чуя вашите мнения. мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Ное 04 2013, 17:57

Ива, тук виждам един майтап от страна на картите: имаш избор - Влюбените, да го молиш да придвижи нещата /6 пентакли/ или да стоиш със скръстени ръце и да чакаш нещата да се случат /9 чаши/ Е, не е ли шегичка, кажи?
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeПон Ное 04 2013, 19:50

нищо не се случи днес, явно колелото е показало застой.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeВто Ное 05 2013, 00:00

Фроги права симерси че си е шегичка си е шегичка, но като се замисля то трети вариант няма...обаче да стоя и да чакам е направо убийствено.Sad
Върнете се в началото Go down
beti
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 97
Join date : 18.02.2013

Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitimeПет Ное 08 2013, 14:28

ОВ Не ме одобриха за работното място,  а   този Жрец на последна позиция  не ми говори нищо
Момичета ,как да вмъквам цитат,пробвах с quote ,но не ми се получава
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 3 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 3   Три карти 3 - Page 25 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 3
Върнете се в началото 
Страница 25 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Три карти 5
» Три карти 6
» 36 карти
» Три карти 2
» Три карти 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: