Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 12:10

зуки- натиснала си някаква настройка- не може да ти пращаме лични съобщения и не мога да ти отговарям мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 14:51

Каква е ролята му в живота ми? В.жрица,Отшелникът,Императорът-според мен ролята му е да ме накара да се вгледам в себе си,да разбера къде греша и да се поправя.Аз виждам израстване,но в духовен аспект.Някакви други идеи?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 15:17

От тези карти лъха много хладина....и от всичките карти- дистанция.
От друга страна Императорът може и да е мъжа на живота

не мисля, че може да се определи ролята Жрицата и Императора се разделят от Отшелника- няма контакт там...това някой мъж с който не си заедно ли е?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 15:21

Да не сме заедно и нямаме контакт. И аз си мислех същото за императора като мъжа на живота,но едва ли тук играе тази роля...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 18:56

Луничка,казваш,,не,, обаче и това че е във оношение....няма да изчисти старото,но може да се случи изневяра,в смисъл дори сега да иска друг...
Я тегли пак.

Все си мисля че това момиче,не обича истински.
Материалистка?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 20:53

Линд написа:
Колесница Кула Император

Тук ще има ли случки...мислите ли че може да има кекс


Възможно е Кулата да раздвижи  положението и заедно с Императора да се случи един хубав разтърсващ кекс..... Хубаво е, че Колесницата е на първа позиция.

Линд написа:
един друг човек от миналото се появи, много свалки, много чудо, какво цели

ц. Влюбени
8м 2ж Крал ч

Този човек пък отдавна те мисли, доста се колебае накъде да хване, ама 8 меча не са ми много приятни тук. Имай едно на ум с него. Самата характеристика на този Крал предполага да е мачо. Няма да се изненадам ако е женен или има приятелка.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeСъб Дек 14 2013, 21:24

Луничка, по трите карти, които ти си поставила смятам, че момичето ще намери един истински приятел и вълнуваща любов, но няма да е в този срок който сте поставили. Не изключвам вероятността човекът да е около нея.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 09:04

попитах дали един мъж излиза с някоя жена.

Рицар жлези-Обесен обърнат-6 меча
цепя на Колелото

струва ми се, че след период на застой има раздвижване. 6 меча малко ме объркват - дали все още не и в момента търси или води по-засилене кореспонденция с някоя жена?
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 11:54

Какви чувства има зад този sms?

цепя на Отшелник

Влюбените, 9 мечове, Колесница, доп.10 жезли

Отшелникът - моето отдръпване, изобщо ситуацията между нас - дистанцията.
Влюбените - ясно е.
9 мечове- терзание, душевна болка
Колесница - иска да контролира нещата, действие, развито его
10 жезли- защото цялата ситуация много започва да му тежи (мълчанието от моя страна и дистанцирането ми - Отшелникът)
Като цяло знам, че има чувства този човек към мен, но все пак като цяло не зъм съвсем сигурна какво ми говорят точно тези карти. Ако може някой да помогне  мерси 
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 12:11

..


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 12:53

Опитва се да си изясни ситуацията Каланта, иска да вземе решение, защото много му тежи и душата му се терзае.

Артемис, излиза с друга, но е за секса само. Има ли вероятност да пътува ?
6 Меча може и да е невъзможна любов, обяснения, ако не пътува ...
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 13:01

Не, Луничка, не е бивш. Става дума за човек, който познавам от сравнително скоро и който ме харесва, но аз му казах индиректно да не очаква нищо от мен, освен приятелство. И по принцип той все се ме търси, а аз съм с пънското поведение този път SmileИ след известно затишие получих смс, в който отново настоява за нещо и показва сериозно отношение и чувства даже... Мисля, че много му тежи ситуацията, защото хем не може и не иска да се откаже, хем няма изгледи за нещо повече...
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 13:11

А това са картите, които изтеглих преди това на въпрос какво чувства той към мен

ц. 2 жезли

8 Чаши, 5 Пентакли, Рицар мечове, доп. Жрецът

В позиция на изчакващ, не знае какво да прави, не може да действа -2жезли,  8 чаши показва чувствата му и това, че се чувства отхвърлен, 5 пентакли -невъзможността за развитие на тази любов, "отхвърлен навън на студено", Рицар мечове- ядосан е, яд го е на мен, заради това, че изпитва дълбоки чувства към мен - Жрец, а аз не се отзовавам и не показвам отношение.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 13:27

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 18:31

Благодаря на всички, които ми отговориха  мерси 

dgakova написа:
Опитва се да си изясни ситуацията Каланта, иска да вземе решение, защото много му тежи и душата му се терзае.
- така е, личи си, че му тежи ситуацията, иска изясняване, точно такива бяха въпросите в този смс...
Луничка написа:
А рицаря меч показва неговата настоятелност...Последната я свързвам със семейството,със сключване на брак...така че...намеренията му са сериозни.
Не се бях замисляла за такова тълкуване на Рицаря мечове... Да, мисля, че си напълно права. Много е настоятелен и изобщо не се отказва. И аз мисля, е намеренията му са сериозни.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 18:49

Каланта написа:
А това са картите, които изтеглих преди това на въпрос какво чувства той към мен

ц. 2 жезли

8 Чаши, 5 Пентакли, Рицар мечове, доп. Жрецът

В позиция на изчакващ, не знае какво да прави, не може да действа -2жезли,  8 чаши показва чувствата му и това, че се чувства отхвърлен, 5 пентакли -невъзможността за развитие на тази любов, "отхвърлен навън на студено", Рицар мечове- ядосан е, яд го е на мен, заради това, че изпитва дълбоки чувства към мен - Жрец, а аз не се отзовавам и не показвам отношение.

Изобщо не е в позиция на изчакващ а на действащ и сега ще ти кажа защо:

2 Жезли - взел е решение да остави всичко зад себе си и да поеме по нов път

8 Чаши е загърбването на проблема
5 Пентакли - изобщо не вижда тези отношения като бъдещи или споделени
Рицар Мечове - и действа нападателно за да успее да осъществи това по 2 Жезли

Жрецът показва че иска да види ти какво ще му кажеш, твоят отговор е важен за неговата преценка ! Жрецът в много случаи е когато стоиш и чакаш някой да ти даде съвет, който е важен за теб. В случая обаче ти си в ролята на този дето говори, а той на този дето слуша и с Рицаря предизвиква дискусии по агресивен начин.

Просто човека се чувства зле. Изясни му всичко, ако питаш мен , за да спреш агонията му.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 19:09

Благодаря, Деси, много си точна  мерси 

Аз мислех, че е наясно с положението, а и мълчанието ми го показваше. Вече му доизясних някои неща, но той е решил да не се предава и това е Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 19:45

Артемис- мисля,че се среща с друга, не мисля, че е сериозна връзка...но има някакви осъзнати емоции - 6 меча - но има дистанция между тях.

Каланта- какви чувства стоят зад смс-а- влюбен е и е бесен.

Какво изпитва към теб- ами много много се е влюбил, тежко му е, бесен е, мисля, че е ядосан и на себе си за това колко е хлътнал по теб.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 19:53

благодаря Линда
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 20:15

Артемис написа:
Рицар жлези-Обесен обърнат-6 меча
цепя на Колелото
Човекът се чувства свободен и комуникира активно. Все още няма конкретна жена, струва ми се, но няма да е за дълго.

Каланта написа:
цепя на Отшелник

Влюбените, 9 мечове, Колесница, доп.10 жезли

Отшелникът е той, Каланта, намерил е това, което е търсил в живота и естествено идват Влюбените, обаче и 9-тте меча /страховете му, че няма да го приемеш/ и Колесницата - илюзиите, че държи юздите, но знае, че конете ще бягат в посока, която те избират, го докарва до това изключително тежко състояние на 10 жезли.... Тежко му е състоянието на този човек защото знае, че няма да има успех, а толкова много го иска.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 20:36

благодаря и на теб Фрог

окончателно ли приключиха нещата м/у мен и Х?

изпадна Луната докато бърках
Светът обърнат - Висш жрец - Силата
цепя на Луната обърната

заради повторението на Луната, не знам дали се чете тази подредба. дали Луната тук показва моето лутане и съответно самата подредба да не дава отговор, а да е израз на моите фантазии.
светът обърнат в дневни карти винаги ми е давал някакво събитие, може и на вътрешно ниво, но доста разтърсващо. освен това и са само големи аркани, т.е би трябвало тепърва нещо да се случва. може  би на някакви общоприети норми ще трябва да се подчиним и да запазим някакви отношения -малко насила и от благоприличие? но пък за такова нищоправене-големи аркани...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 20:37

Мисля,че трябва да теглиш пак Артемис щом си цепила на Луната.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 21:28

Артемис написа:
окончателно ли приключиха нещата м/у мен и Х?

изпадна Луната докато бърках
Светът обърнат - Висш жрец - Силата
цепя на Луната обърната

Артемис, такъв хаос виждам тук, че не знам дали изобщо трябва да се тълкува - Луната се клатушка нагоре-надолу, Светът е надолу с главата, Жрецът е в компания на Силата /слабостта си/....Мисля, че трябва да направиш подредба за отношения
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 21:34

благодаря ви. май друг ден ще питам.
за отношения коя имаш предвид?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 21:39

Защо Захарче трябва да се тегли пак ако е цепила на Луната ?

Артемисс, също не разбрах онова за 6 Жезли, защо не трябваше да приемам отговора след като първата карта е тази ?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 21:48

Ами тук някъде във форума срещнах,че ако цепиш на луна картите показват по-скоро твоите надежди и емоции по въпроса.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 21:51

dgakova, аз още съм доста нова с картите и чета каквато информация ми попадне. колко е вярно - не знам. това за 6 жлези на 1ва го четох в друг форум.
и не само, че са 6 жлези ами понеже и картата показва самият въпрос- победа. до колкото разбрах ако първата карта показва естеството на самия въпрос, то вероятно е проективна подредбата.
също съм чела, че със 7 или 10 чаши на първа не се тълкува...за луната за цепене...на мен също ще ми е полезно, ако някой даде мнение по тези въпроси  усмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 8 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: