Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 21:48

Ами тук някъде във форума срещнах,че ако цепиш на луна картите показват по-скоро твоите надежди и емоции по въпроса.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 21:51

dgakova, аз още съм доста нова с картите и чета каквато информация ми попадне. колко е вярно - не знам. това за 6 жлези на 1ва го четох в друг форум.
и не само, че са 6 жлези ами понеже и картата показва самият въпрос- победа. до колкото разбрах ако първата карта показва естеството на самия въпрос, то вероятно е проективна подредбата.
също съм чела, че със 7 или 10 чаши на първа не се тълкува...за луната за цепене...на мен също ще ми е полезно, ако някой даде мнение по тези въпроси  усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 22:31

Луната често може да покаже нестабилно емоционално състояние и в този контекст да опише състоянието на питащия, често с Луната той не е удовлетворен от нещо...не е съвсем наясно

за 6 жезли не знам- за 6 пентакли съм чувала..мисля че има нещо вярно
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeНед Дек 15 2013, 22:58

Незнам, аз си тълкувам всички карти. Единствено имам обратна връзка за Ленорман, когато ми започна с Кръст. Цялата информация беше положителна иначе, но това че започна с Кръст ме накара да не отговоря, защото не са искали да отговорят, съответно ОВ беше отрицателна, обратна на отговора. Специално за Ленорман забелязвам че като ги питам не до там важни въпроси или глупави такива за някаква дреболия, неискат да ми отговарят и започват я с Кръст я с Книга.
Само това съм видяла като нежелание да ми се говори.

Имало е случаи в които още при самата подредба виждам отговора че е друг и не отговарят на въпроса. Но освен при Ленорман, при Таро не съм имала наблюдения за поява на първа карта да е проективна или невярна .. Въпроси и отговори- 2 - Page 9 302820 

Иначе тези две шестици ... да не би защото е числото на Дявола и Жезли да е огъня - свързан с Дявола и Пентакли  - земя, отново свързан с Дявола ??? Друга логика не ми минава през ума за тези две карти . Едва ли не че Дяволът дава отговор в момента ???

Щото има го този момент да незнаеш кой ти говори. Затова е хубаво по време на питането и месенето да се казва молитва в която да се моли само отговори от Бог и светлината да се дават. Аз специално в такъв момент съм чувала директно подигравка и гласа на Дявола, дори моят глас , изражение на лице и поведение се промениха ...  Но това е дълга тема /ако ви се случи това, веднага почвайте молитвата "Отче наш" или молба към Бога да изгони създанието.
Но дано не ви се случва де ...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 19:03

Луничка написа:
До 3месеца ще се появи ли нова любов в живота на приятелката ми?обърнат дявол-асо пентакли-обърната 3п.
Трябва да се раздели със старото, да отреже оковите, зависимостите, да спре да инвестира в безперспективни отношения и тогава има шанс за нещо ново и хубаво. Но без усилия, няма да се получат нещата. мерси
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 23:29

Какво чувства мъж към жена, разделени са.

цепя на 9 жезли

Луна, Дявол, 5 мечове, доп. Влюбените

Луна+Дявол - прилича ми на някаква обсесия, деструктивни мисли може би също... С 5 мечове - някакъв помитащ гняв изпитва този човек, няма покой, измъчва се много. Обсебен е от нея и все още много влюбен.

Какво мислите? особено ми е интересна комбинацията Луна+Дявол...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 23:34

на мен Луна+Дявол ми прилича на маниакални, налудничави и обсебващи чувства,може би болезнена ревност
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 23:35

Тя изневерила ли му е, или възможно ли е да си мисли, че му е и от там да идва този гняв....??? По-скоро съмненията му са неоснователни, т.е. вероятно не му е изнверерила, защото жезлите при цепето показват,че страховете са неоснователни....Направо ми прилича на болен мозък тази работа....
Върнете се в началото Go down
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 23:39

Да видим какво мисли мъж за мен?
10 пентакли
1.Колесницата, 2.кралица пентакли, 5 мечове

хубаво начало дава колесницата и с кралица пентакли също нещата са хубави, но тези 5 меча и при мен????теглих допълнителна, към тях-5 чаши. Извода ми-всичко е хубаво и прекрасно, но е бесен, че кралицата не го е отразила на времето. КОлесницата показва, според мен че колелото се е върти много отдавна в главата му........


Последната промяна е направена от bibibi на Пон Дек 16 2013, 23:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeПон Дек 16 2013, 23:41

Ами да, нещо е имала с някакво друго момче, но съвсем повърхностно, което той е сметнал за изневяра и затова са се разделили. Значи вероятно Луна+Дявол показват много силна ревност, обсебваща... А и той е бил много ревнив по принцип...
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 17 2013, 08:07

[


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 17 2013, 08:36

биби написа:
Да видим какво мисли мъж за мен?
10 пентакли
1.Колесницата, 2.кралица пентакли, 5 мечове

знаеш ли  биби,сигурна съм, че се дразни на факта, че си съвършенна. и не може да преглътне, че си над него,над нещата и във тях.
умееш да твориш вихър от емоции.
целеустремена,пендамтик,но не одобряваш грешките,и твои и чужди.
не занм доколко е истина това,което пиша,и доколко има връзка с питането,но детайлите са ,сигурно от картината

 Въпроси и отговори- 2 - Page 9 262180


Последната промяна е направена от зуки на Вто Дек 17 2013, 12:07; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 17 2013, 11:53

Какво чувства към мен Х? Силата,Справедливостта,Звездата-силни чувства,с които се бори, иска ново начало,има надежди,но справедливостта сякаш го смъква на земята,отрезвява го
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 17 2013, 12:04

--


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 17 2013, 12:10

Справедливостта е разумния подход, победата на разума над страстите, но мечтае за теб- мисли те. Казва си- може би в някой друг момент, някога
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeВто Дек 17 2013, 12:19

 Въпроси и отговори- 2 - Page 9 1816326522 Луничке,Линда и двете сте много прави.Луни,да той е обвързаният,но нямаме връзка,а и аз не искам да се забърквам в подобни каши.И 2 имаме имаме чувства,но се въздържаме и това продължава вече 2 години  Въпроси и отговори- 2 - Page 9 1329947235 Не знам каква е тази любов,но отърване няма  Въпроси и отговори- 2 - Page 9 4007341369 
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 15:41

Здравейте, момичета Smile

Чета какво се случва тук, макар че не се включвам и искам да кажа, че аз също съм съгласна с предложените правила, затова ще се опитам да разтълкувам сама подредбата си, но разбира се ще се радвам и на вашата помощ Smileи допълване Smile

Въпрос: какво си мисли един мъж за мен -

цепя на 7 чаши
7 меча, 9 меча, 9 чаши

7 чаши може би отразяват моето чудене и илюзиите ми, липсата на яснота по въпроса. А ако не отразяват мен, то това е неговото състояние и то е някакво такова неопределено, чуди се, фантазира си нещо.
7 меча - мисля си, че с чувства предаден, измамен по някакъв начин и е много вероятно да е така, поведението и думите му си мисля, че смята така също.
9 меча допълват 7 меча - боли го, чувства се изоставен, самотен, върти се в кръга на своите кошмари и страхове. Наранен е.
9 чаши - дали не си представя нещо голямо и хубаво с мен, а то да не се получава и затова да се чувства така...

Изтеглих и една допълнителна - Крал Жезли
с 9 чаши показва чувства, като да иска голяма любов, семейство, дом и да гори в нея в същото време..

като цяло ми се струва леко неориентиран, разкъсан между болка, чувството, че е измамен и илюзиите, фантазиите за любов и сериозни отношения...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 15:58

Няма предложени правила. Винаги се е адмирирало активното участие и тълкуване на подредбите, но всеки според знанията и възможностите си. Които се натрупват с времето. Аз лично не мисля, че тълкуването на собствените карти помага, защото човек е субективен. Помага това да гледаш картите на другите. Но това си е мое мнение. Относно мъжа- не иска да тормози мислите си с теб...много започва да го изтезава съвестта и за това предпочита да не мисли.


Последната промяна е направена от lindaLI на Сря Дек 18 2013, 21:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 16:02

Благодаря ти Линда!
Това, че предпочита да не се тормози и да си живее живота по 9 чаши ли го тълкуваш?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 16:22

Da- imenno! 7 I 9 mecha sa silni karti- kudeto ima misul za situaciata - v 9 chashi iskash da si hubav da ti e hubavo I samo kef I ugodia..na sebe si....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 16:30

Благодаря ти, това ми беше много полезно, защото често ми излизат тези 3 карти като съм питла за него. Не ми бяха много ясни и затова реших да попитам и вас SmileЩе направя и една подредба как се отнася.
Само да я намеря къде беше  Въпроси и отговори- 2 - Page 9 617156 
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 22:11

Ще ми се обади ли един човек до края на годината?

цепя на Крал Пентакли
Сила, Глупак, Свят, Умереност (като допълнителна)

Според мен няма да се обади. С тези големи аркани не знам како да мисля, но по-скоро не. Какво мислите вие?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 22:15

Ами аз мисля, ще се обади и ще подновите отношения, но не знам дали до края на годината.

Не знам колко питания си правила за него, проективни ли са картите- казвам това, което картите според мен показват.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 22:20

Благодаря, Линда. До края на годината не остава много време, затова ще мога бързо да дам обратна връзка. Този въпрос за първи път го задавам.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 22:20

Според мен ще ти се обади,но няма да е до края на годината-КП е доста бавен на действие.
Върнете се в началото Go down
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 22:24

Момичета, не мога да разбера, понеже и двете казвате, че може да е по-нататък във времето, нали въпроса ми е конкретно зададен точно до края на годината и би трябвало да покаже това, а не е зададен за в близките 3 месеца например? Или да разбирам, че ще имаме контакт, но за развитие на отношения ще стане бавно и на по-късен етап?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 22:28

понякога картите задават в себе си и времето. Има си карти, които са по- бавни...а на теб са ти се паднали такива карти..такава силна комбинация...но не мисля, че тя се отнася само за едно обаждане...това е цяла история и за това..сигурно ще се точи повече време
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 9 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: