Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Next
АвторСъобщение
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 22:24

Момичета, не мога да разбера, понеже и двете казвате, че може да е по-нататък във времето, нали въпроса ми е конкретно зададен точно до края на годината и би трябвало да покаже това, а не е зададен за в близките 3 месеца например? Или да разбирам, че ще имаме контакт, но за развитие на отношения ще стане бавно и на по-късен етап?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 22:28

понякога картите задават в себе си и времето. Има си карти, които са по- бавни...а на теб са ти се паднали такива карти..такава силна комбинация...но не мисля, че тя се отнася само за едно обаждане...това е цяла история и за това..сигурно ще се точи повече време
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Aldemira
Наблюдател
Наблюдател
Aldemira


Female Брой мнения : 43
Join date : 21.11.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeСря Дек 18 2013, 22:39

Много благодаря за пояснението мерси Ще напиша все пак като изтече месеца какво е станало Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 20:36

Преди 2 дена моя приятелка се запозна с момче. Какъв е потенциала на това познанство, какво тя да очаква от него

ц. Крал чаши

Обесен Рицар чаши 10 пентакли
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 22:31

Линда написа:
Преди 2 дена моя приятелка се запозна с момче. Какъв е потенциала на това познанство, какво тя да очаква от него

ц. Крал чаши

Обесен Рицар чаши 10 пентакли

По принцип мисля,че това запознанство има потенциал,но ще трябва да мине известно време,да се се преосмисли срещата.Малко и двамата са над нещата,въпреки,че има взаимна симпатия.Като че ли е рано да се говори за някакви по-дълбоки отношения.Трябва им време и още срещи,за да разберат и двамата какво точно искат и как точно да действат.Иначе има симпатия и интерес и от двете страни. усмивка 

Не мисля,че момчето ще прояви голяма активност в началото,но после нещата могат и да се променят. мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 22:48

Линд написа:
Преди 2 дена моя приятелка се запозна с момче. Какъв е потенциала на това познанство, какво тя да очаква от него

ц. Крал чаши

Обесен Рицар чаши 10 пентакли
И според мен потенциалът го има единствено и само заради Краля и Рицаря чаши. Много са ми интересни картите от двете страни на Рицаря, който очевидно е това момче, което ако не е влюбено то предстои да се влюби. Това ще става бавно и предпазливо. Тези 10 пентакли ме озадачават на трета....момичето всичко ли знае за момчето?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 22:50

не- малко се познават..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeЧет Дек 19 2013, 23:21

аз го тълкувам- като..има бъдеще- възможно е емоциите да израстнат до някакво статукво, нещо обществено видно- тоест някакъв вид връзка

Обесен + РЧ- ми прилича на много влюбено състояние.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 01:45

Какво означава момичето(И) за момчето(Д)?

ц. 2 жезли

глупакът-9 жезли-крал на мечовете

Момичето за момчето - има силата да се бори за отношенията им, отношенията им да бъдет искрени, има чувства, момчето взима правилни решения, стъпил е здраво на земята
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 02:46

LindaLI написа:
ц. Крал чаши

Обесен Рицар чаши 10 пентакли
Да не е обвързан той? Може би ще се влюби, но има пречки.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 08:06

Марина, с Глупакът на първа трябва пак да теглиш по-нататък. Картите не дават отговор.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 08:31

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:11; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 09:30

мъж С , какво иска от жена Л . връзката е в някакво състояние,което жената не може да си обясни,всъщност ''надушва края''
тя тегли,за него и връзката им...
светът-звезда-2жезли
оф,то и той май не си дава сметка,че времето за тяхната връзак е минало.в друг етап са,няма страшен съд,който да прероди.има звезда,която утежнява ситуацията,и 2жезли-които показват че пътя е отворен,но за нови неща,няма лечение,няма плащане...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 09:37

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:12; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 09:38

Фрог, благодаря!

Действията на мъж(Д) към жена (И) до края на годината?

ц. страшния съд

колелото да съдбата, крал на пентаклите, крал на жезлите




Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 09:44

Мъжът ще си даде разносметка за жената.

Ще има хубав напредък, действията му ще бъдат искрени, ще има контрол, уважение, амбиция да покаже, какво е тя за него.

Това е по моите карти.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 09:52

Луничка-или е объркана от неговото поведение.или наситина вижда края.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 09:55

Зуки - мъжът вижда спокойствието, но не вижда как се чувства тя, неговите мечти са свързани с нея, той вижда живота си с нея занапред
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 10:58

Действията на мъж(Д) към жена (И) до края на годината?

ц. страшния съд

колелото да съдбата, крал на пентаклите, крал на жезлите

Мъжът ще си даде разносметка за жената.

Ще има хубав напредък, действията му ще бъдат искрени, ще има контрол, уважение, амбиция да покаже, какво е тя за него.

Това е по моите карти
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 20:45

Момичета,ситуацията при мен рязко се усложни.След един не особено приятен разговор по телефона,реших,че ще си събера багажа и ще го напусна.Та въпроса ми е как ще реагира той на това?
цепя на РЧ
8Ч,9М,ДЖ,6Ч,КМ

Не виждам действия по картите,освен този КМ,което ще рече,че ще се държи студено и ще вземе решение най-накрая.
Моля за вашето мнение  мерси 
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 21:13

Линда 10,много съжалявам за ситуацията при теб.Не знам каква подредба си наредила,но ще тълкувам картите така,както ги виждам.Действия се виждат,но по скоро твоите-решението да си тръгнеш-8 чаши-/и сигурно ще го направиш/,болката и съмненията,които ще изпиташ,безсънните нощи,които ще преживееш /9 меча/,огъня на Кралица жезли,която ще те обземе,за да получиш това,което се надяваш,че заслужаваш,имайки предвид миналото ти с този човек /6 чаши/.И всичко това зависи от студеното решение на Краля меч.Смятам,че засега реакция от негова страна няма да има кой знае каква.Мисля,че засега ще те остави да си тръгнеш.Не го виждам да се моли да останеш.
Въпреки това всичко е в твои ръце-постъпи така,както смяташ,че ще си най-щастлива.

Пожелавам ти да бъдеш силна и да не правиш компромиси със себе си! мерси 
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 21:27

Много благодаря,Антония.Няма да има повече компромиси. мерси 
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 22:32

Зададох още един въпрос на картите,но наистина ми е важно в момента.
Ще мога ли да разчитам на финансова подкрепа от него,след като си тръгна?
цепя на Маг -лошо
РЧ 4Ч Страшен съд

Какво ще кажете?

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 22:39

Galanthus написа:
LindaLI написа:
   ц. Крал чаши

   Обесен Рицар чаши 10 пентакли

Да не е обвързан той? Може би ще се влюби, но има пречки.

Такааа...пуснах един хорар- а те са ми винаги много показателни- доста верни си излизат. По хорара се вижда, че човека емоционално вече е ангажиран и като цяло си е паднал по приятелката ми...но хорара регистрира повече от нейна страна готовност, неговите емоции- заето е там, вижда се, че е заето. Не че не я харесва... Може би още не е приключил нещо до край и то е на път да се "възроди". (не е учудващо при ретро венера)

Мислите ли, че 10 пентакли е просто това?- Нещо от миналото, нещо с история, което продължава да живее в настоящето? И за това тази карта да не е "добра" индикация за нови връзки?


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Дек 20 2013, 22:51; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 22:48

Марина- мъжа мисли жената за повърхностна според мен, според мен предстои да вземе някакво решение, може да е някакъв много лют скандал или временно скъсване...с крал жезли на последна- няма да има раздяла

Луни: не мисля, че този мъже иска нещо повече от тази жена, освен някакви приятни леки контакти, Има някакъв риск, който трябва да се поеме, той не е готов да го направи, Той обвързан ли е официално? Май е решил да си стои на гъзеца...и чувствата му ..те не са толкова романтично силни- мисли, че тя е миличка душичка, изпълнен е с добро чувство- но това е.

Зуки- с тези 2 жезли...мисля ще прескочат трапа...Ще имат известна криза в отношенията си, но няма край. Просто преминават към друг етап на отношенията по малко по- труден начин...за нея труден специално
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 22:50

Линда10- аз не мисля, че ще се разделите окончателно- мисля, че ще е временно.
Финансова подкрепа- не
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 23:21

Ми не знам,Линда.Много Крал меч го раздава,та си мисля,че ще е окончателно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 10 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 10 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: