Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 22:50

Линда10- аз не мисля, че ще се разделите окончателно- мисля, че ще е временно.
Финансова подкрепа- не
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 23:21

Ми не знам,Линда.Много Крал меч го раздава,та си мисля,че ще е окончателно.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeПет Дек 20 2013, 23:54

Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 01:06

LindaLI написа:
Мислите ли, че 10 пентакли е просто това?- Нещо от миналото, нещо с история, което продължава да живее в настоящето? И за това тази карта да не е "добра" индикация за нови връзки?
Мисля, че Обесеният от една страна показва патова ситуация/нагласа, от друга 10П не мога да я свържа с тях, защото почти не се познават, т.е. има друго (дали семейство, роднини, среда...).
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 02:39

Линда, за 10 пентакли - имам една подредба от преди, бях си я направила в края на един ден, в който имах много емоции, свързани с човека, с който се бях разделила неотдавна, а именно - исках да разбера какво е било емоционалното ми състояние през този ден и картите показаха това:
ц, 9 мечове

9 пентакли, 4 чаши, 10 пентакли, доп. 10 чаши

Всъщност какво беше реално - през този ден се чувствах изключително самотна и той много, ама много ми липсваше и се връщах в спомените си към миналото и към хубавите моменти заедно. Целят ден всъщност бях напълно сама, обикалях си и то съвсем близо до неговия дом. Искаше ми се да мога да се спася там, да избягам от света. Това пак показва колко любовна карта е 4 чаши Smile
9 пентакли вероятно показва самотата ми, това, че се оправях сама през този ден, изглеждах силна и независима, но не бях вътрешно и усещах голяма липса и копнеж- 4 чаши.
9 мечове - цялостното ми състояние, едно и също въртене в кръг  -между липсата, която усещах, терзанията ми, болката и чувството на безнадежност.
А 10 пентакли в случая го тълкувам като копнежа ми, но по миналото, към хубавите моменти заедно, към пълнотата, завършеността. 10 чаши ги допълват тук - исках да си отида у дома.
Така че може в твоята подредба и да е копнеж към нея, да си представя бъдещето с нея , нещо не ми се връзва да е към миналото или към настоящата си връзка този порив... не знам..
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 04:07

1. Как се чувства Х. след думите, които му казах за М. ?

ц. на глупакът

асо мечове - 7 пентакли -3 жезли

2. Как ще се развие връзката ни до края на годината?

ц. принц на чашите

крал на жезлите - - принц на мечовете - страшния съд

Frog написа:
Като гледам някой не е спал тази нощ  
Май буквално се е почувствал като глупак. Не е останал доволен и си го накарала да се замисли. Възможно е да има някаква реакция - имейл, смс

По втората тройка ми е трудно да преценя, но не изключвам да има някакви интриги, всщност пажът говори за човек, който плете такива интриги, а това ще доведе до сътресение. Страшният съд може да показва и хубави неща, но с този паж до него не мисля че ще се прояви в най-добрата светлина.

Марина, слагай снимки на картите, защото мисля, че си гледала с Друиди, а те не са идентични с Уейт, по които правя тълкуването.  

LindaLi написа:
станало му е тежко от думите, почувствал се е тазколебан.

Относно връзката- изпитание-след което или излизате по- силни или късате.

Iva78 написа:
Mарина, почувствал ке е доста обиден от тона което си му казала, според мен е започнал да обмисля нещо. По втопата подредба картите хич не са хубави, ще има криза и скарване.

ОВ: Имаше силни сътресения   в компанията ни, заради момичета, които са с леко поведение. Имаше интриги, сплетни. Казах му и му показах, че не вярвам на нещата, които има оплетени в интриги. Обясних му, че не трябва да защитава такива хора, след като всички виждат, действия, морал и поведение.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 08:35

какво да очаквам от среща с Н?

3 меча - 6 меча - Светът обърнат
цепя на 6 жлези обърнати

с този обърнат свят, май нещо юе ме разтърси. май ще се разочаровам  Въпроси и отговори- 2 - Page 11 800909 

10 пентакли май и при мен показват копнеж по миналото. а на въпроси за отношения са се падали при отрицателен отговор.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 11:45

Hm...artemis- mai shte se vliubish...no shte ima neshto koeto niama da e nared spored teb. Potisnato sustoianie. 10 pentakli- stena. Vuv vsiakakuv aspekt
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 16:46

Как ще се развият отношенията между мъж и жена през следващите 3 месеца?

цепя на Асо меч

Колело на Съдбата, Крал Пентакли, 8 чаши

Аз мисля, че ще има промени и ново начало, но дали ново начало в отношенията или захвърляне на старото и приключване на тези отношения?
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 16:53

Каланта аз мисля че може да се разделят по решение на мъжа, той сякаш се е отказал от тази връзка. Но няма да стане до три месеца а когато му дойде времето, това казва колелото на съдбата на първа позиция. Дано не съм права за раздялата.  мерси 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 20:46

Момичета според вас кои карти показват силната и истинска любов? На мен рицар чаши ми излиза за влюбен мъж, 2 чаши е харесването, може би ако е в комбинация със сила, влюбени или папата би показола истински чувства. Самата карта влюбени е доста двулика моге да показва чувства може да покаже и избор.
Ще се радвам да чуя вашето мнение. мерси 
Акъ спамя темата с въпроса си моле за извинение.  мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 21:18

Иве, отдавна се опитвам да си отговоря на този въпрос и е хубаво, че повдигаш темата, но ако искаш потърси конкретна  тема или направи нова  за любовта и картите, които я обозначават  мерси
например тук

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/f28-forum
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 21:21

Благодаря ти Фроги ще отворя нова тема. мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 21:47

Ива- то е винаги комбинация от карти. За това темата с герои от филми и романи е много полезна. Тазм разискваме филмираните и описани любови. Комбинациите са изненадващи.
Рицар чаши не е излезнал на нито една любов.

4 меча, 4 чаши обаче излизат редовно...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 22:10

Линда благодаря ти съкровище за мнението мерси
Iva78 написа:
Мъж и жена ще имат ли интимност до края на месеца. Колелото, рицар чаши и 5 жезли. Ако не беше колелото бих казала със сигурност да...обаче това колело ме обърква. Вие какво мислите?
Обратна връзка Става въпрос за месец ноември, досега отношенията не са стигнали до интимност, явно колелото казва когато аз реша тогава. усмивка 


Последната промяна е направена от Iva78 на Съб Дек 21 2013, 22:29; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 22:28

LindaLI написа:
4 меча, 4 чаши обаче излизат редовно...
Това е интересно. 4 меча като отдръпване след дълбоко разочарование, а 4 чаши като емоционален отговор на многото трудности? Една "обикновена" любов, без всичките пречки, през които се преминава, не е подходяща за филмов сценарий.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 22:43

ами аз мисля, че 4 меча показва едно изживяване на емоциите в Дълбочина, без да даваш явен израз на това.

4 чаши е емоционално неудовлетворение...това е "тръшкането", че можеш нещо да имаш, а го нямаш- и това е много емблематично, когато има драма, когато някое е влюбен...но неразбран, недооценен...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 22:46

Линда досега не бях гледала на тези две карти така. Благодаря  мерси .
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 22:53

Моля, Ивче! мерси  Аз самата не си бях дала сметка за тези карти по този начин докато аз и момичетата не започнахме да ги теглим редовно при емблематичните двойки.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 23:02

Благодаря, Ива мерси 
Ще съм благодарна ако още някой да се включи с мнение по тези карти

Calantha написа:
Как ще се развият отношенията между мъж и жена през следващите 3 месеца?
цепя на Асо меч
Колело на Съдбата, Крал Пентакли, 8 чаши
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 23:10

И аз мисля като Ива мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 23:32

Благодаря, Линда  мерси 

Зададох същия въпрос за друга двойка - как ще им се развият отношенията през следващите 3 месеца

цепя на Колелото на Съдбата

9 чаши, 10 пентакли, Луна, доп. 9 пентакли

Аз тук много се колебая - мисля, че колелото показва процесите, които вече са тръгнали, но после 9 чаши и 10 пентакли? Възможно ли е да станат семейство? Или с тази Луна всичко е една илюзия?
Моля, помогнете  мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 23:38

мисля, че са много стабилна двойка, но в близко бъдеще им предстоят сериозни и кармични изпитания във връзката- може би по отношение точно на стабилността им като двойка
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeСъб Дек 21 2013, 23:42

Каланта отношенията им ще станат по сериозни и с тая Луна хм да не би да забременее, някак си ми е много подозрително това съчетание луна и 9 пентакли Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 00:03

Calantha написа:
Зададох същия въпрос за друга двойка - как ще им се развият отношенията през следващите 3 месеца:
цепя на Колелото на Съдбата

9 чаши, 10 пентакли, Луна, доп. 9 пентакли
Интересно е, че квинт (без доп. карта) пак е Колелото на Съдбата. Не знам Луната дали не показва бременност, както спомена Ива усмивка, а имаме и две 9-ки Въпроси и отговори- 2 - Page 11 3473555709

Моят прочит: някой ще го хване страх от по-сериозно обвързване и ще реши да се дистанцира.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 00:16

с какви чувства си спомня едно бивше гадже за мен? (ходихме много отдавна и той живее много надалеч) Спомня ли си все още?

ц. 6 меча
Крал П Колесница 8 пентакли

а един друг?

ц. 5 жезли
9 жезли Асо пентакли Кула
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 00:24

Ива написа:
Линда благодаря ти съкровище за мнението мерси

Iva78 написа:
Мъж и жена ще имат ли интимност до края на месеца. Колелото, рицар чаши и 5 жезли. Ако не беше колелото бих казала със сигурност да...обаче това колело ме обърква. Вие какво мислите?

Обратна връзка Става въпрос за месец ноември, досега отношенията не са стигнали до интимност, явно колелото казва когато аз реша тогава. усмивка

5 жезли често са ми излизали като провал на някакви планове...провал на нещо, яд, скарване, не можете да излезнете на глава
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 11 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 11 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 20 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: