Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 00:16

с какви чувства си спомня едно бивше гадже за мен? (ходихме много отдавна и той живее много надалеч) Спомня ли си все още?

ц. 6 меча
Крал П Колесница 8 пентакли

а един друг?

ц. 5 жезли
9 жезли Асо пентакли Кула
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 00:24

Ива написа:
Линда благодаря ти съкровище за мнението мерси

Iva78 написа:
Мъж и жена ще имат ли интимност до края на месеца. Колелото, рицар чаши и 5 жезли. Ако не беше колелото бих казала със сигурност да...обаче това колело ме обърква. Вие какво мислите?

Обратна връзка Става въпрос за месец ноември, досега отношенията не са стигнали до интимност, явно колелото казва когато аз реша тогава. усмивка

5 жезли често са ми излизали като провал на някакви планове...провал на нещо, яд, скарване, не можете да излезнете на глава
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 01:30

Благодаря ви много, момичета! мерси 

Аз като гледам нещата отстрани при тази двойка и някои неща, които знам.. мисля, че Галантус е много права -
Galanthus написа:
Моят прочит: някой ще го хване страх от по-сериозно обвързване и ще реши да се дистанцира.

Но пък и всичко друго, което казвате е възможно...

Линда, за първия не знам, но мисля, че вторият не те е забравил и имате нещо недоизяснено с него, незавършено в тези отношения. Като че ли той е този, на който нещо не му е харесвало във връзката и може и той е бил инициатора на раздялата ви. Има някакво инатене, дали пък не те е ревнувал много и затова да сте се разделили? Мисля, че той все още има чувства към теб и има потенциал за развитие на тези отношения.


Последната промяна е направена от Calantha на Нед Дек 22 2013, 01:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 01:50

Благодаря Каланта- всичко, което казваш е така както е  мерси За другото ще видим мерси 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 01:56

След тази подредба
Calantha написа:
как ще им се развият отношенията през следващите 3 месеца:
цепя на Колелото на Съдбата
9 чаши, 10 пентакли, Луна, доп. 9 пентакли

реших да задам въпрос  - бременна ли е тя?

цепя на Асо Чаши
4 чаши, 3 мечове, Луна, доп. Кралица Чаши

Аз мисля, че да , но има нещо което помрачава нещата и може би това, което казва Галантус -
Галантус написа:
някой ще го хване страх от по-сериозно обвързване и ще реши да се дистанцира.
ще излезе вярно. Това е мъжът със сигурност. Може и той е против, което води до болката по 3 м. Може тя д се чувства самотна, неразбрана. Нещо определено не е наред. Какво мислите?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 01:59

Calantha, с тази 9 чаши и доп. 9 П - някой е по-голям егоист и поставя себе си над отношенията, поне аз така гледам картите.
9П ми е излизала, когато единият предпочита да си останат приятели; държи на отношенията (дали защото му/й носят нещо, или от симпатии), но не иска обвързване.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 02:00

Да е бременна- не е- 4 ч- 3м-  Въпроси и отговори- 2 - Page 12 800909 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 02:04

да- 9 пентакли ми излиза също за предимно сексуални отношения или пък в такива, в които има известна доза самостоятелност.
Но това също е карта на кармичния урок и на материализация на нематериалното, врата, портал

9 чаши 10 п ми приличат на хубави и стабилни отношения на мен..но Луна + 9 пентакли- тази комбинация ми крещи карма, карма
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 02:08

Галантус - да, егоиста е той в тези отношения. 9 пентакли и на мен ми е излизала за отношението на мъж към мен, с който бяхме дистанцирани и не искаше обвързване.
За бременността - това, което ме накара да мисля, че е беше Асо чаши - т.е. че бременност има, но емоциите са 4ч и 3м, защото може би той не е съгласен. Ами ще се разбере по някое време...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 02:27

Дали й се иска да има, но поради някаква причина не се получава, което й носи неудовлетворение, страхове. Аборт?
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 15:37

Има и токсични отношения, от които е по-добре да сме далеч. А те по кои карти/ комбинации бихме могли да ги разпознаем?
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 22 2013, 17:29

В крайна сметка ми се струва че положението е такова (и на базата на нещата, които вече знам като факти за тази връзка) -
Цитат :
бременна ли е тя?
цепя на Асо Чаши
4 чаши, 3 мечове, Луна, доп. Кралица Чаши
 - сега като разбрах някои неща - мисля, че не е - Асо Чаши (както каза Галантус)- показва голямото й желание за това, нещо като фикс-идея даже, но той не е съгласен и това води до състоянието на 4ч и 3м. А Луната+Кралица Чаши показват женското начало, женската енергия, желанието за дете, за майчинство, а Луната сама по себе си - илюзиите за това, мечтите, фантазиите, които за сега са неосъществими и носят неудовлетворение, болка, разочарование (3м) и затваряне в себе си, депресия, отчаяние(4ч).
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeПон Дек 23 2013, 13:04

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeПон Дек 23 2013, 13:52

Луни не мисля че този мъж ще има връзка със въпросната жена. Тя е разрушила всяка надежда за него, отхвърлила го е
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeПон Дек 23 2013, 17:30

Izviniavam se za latinicata- pisha ot telefon- spored men choveka e prejivial mnogo muka predi I sega e revanshistki nastroen- damata pentakli e niakoia koiato vijda za seks glavno.pone na tozi etap.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 27 2013, 10:40

Здравейте,момичета!
Разказах ви вече моята драма,изнесох се преди около седмица. Вчера е заформил скандал на децата.Изтеглих карти с въпрос- защо се държи така с децата?
цепя на Колесница
Дама Меч,2Ж,9Ч
Възможно е аз да съм причината,с решението,което съм взела и съм нарушила комфорта му по някакъв начин.Или 9ч тук са емоции,които преливат и не успява да контролира с колесницата?

След това се обади на мен.Разговора тръгна горе-долу добре,но накрая отново се скарахме.
Питах картите каква е причината за обаждането-
цепя на ВЖ
2Ч,8М,2П
Тук виждам невъзможност за действия-май по-скоро моята невъзможност.За 2П ,четох някъде,че е като вечната дъвка/така го усещам тук/.Само 2Ч не го разбирам съвсем-може би избор,който да направи.
Моля за мнение  мерси 
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 27 2013, 10:54

линда написа:
Колесница
Дама Меч,2Ж,9Ч

ядосан е...на теб...че си тръгнала по пътя,който си поела сама.

тази висша жрица,винаги се появява в подобни питания,когато има семейни проблеми,що ли ,не знам...май защото мъжа мисли едно,жената друго.и някак не му отива на мъжа да се прави на всевиждащ,знаещ,и предполагащ ... иззема типично женски функии,дълбини на женксата същност,но нещо не влиза в тази кожа...и става едно ни император,ни жрица...

спшомням си че преди писахме за луната в мъжки питания,ще ми се и ВЖ в мъжки подредби да разбера какво е...

за лично удоволетворение се е обадил,не заради теб,а заради себе си...
9 чаши от горната подредба,дълго няма да го напуснат...това са те-2я-8м-2п...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeПет Дек 27 2013, 11:04

Благодаря за коментара,Зуки.Сега като те чета за ВЖ,си мисля-той винаги е имал по-скоро майчински чувства към децата.Много загрижен,прекалено притесняващ се,бе майчински.Та може и това да показва тук жрицата.

А колкото за личното му удоволетворение,може би е точно така.Той явно мислеше,яе с нетърпение чакам да ми се обади и когато разбра,че не точно така започна да се заяжда и да обижда.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 28 2013, 18:02

Какво изпитва М към мен?

4 пентакли обърната - Крал меч - Крал жлези
цепя на 5 пентакли

5 пентакли - не мога да преценя дали му липсвам или е разочарован от мен.
4 пентакли обърната - може би усещане за незавършеност, че не епазил добре това, което е имал в мое лице.
крал меч-изглежда ми жесток....може би е студен вече, но все пак пази някакви топли чувства /крал жлези/
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 28 2013, 19:06

Ще се обади ли мъж на жена за Нова Година ?

Изхвърча Паж Чаши при размесването-

цепя на 9 чаши

Рицар Чаши, Асо мечове, 9 пентакли

Аз мисля, че ще се обади. Пажа Чаши си е съобщение, послание, вест. Мисля, че и другите карти дават положителен отговор. Как мислите?
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 28 2013, 19:43

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 28 2013, 20:47

Благодаря, Луничка SmileПо тези въпроси поне ще може бързо да се даде обратна връзка. И аз това си го помислих за Асото меч, а 9 пентакли и мен ме озадачава, но като цяло показват, че ще се обади. Допълнителната карта, която бях изтеглила към тази подредба беше 6 жезли иначе.. ако има значение, де...
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 28 2013, 21:04

благодаря и аз
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 28 2013, 22:17

Артемис, ситуацията е променена, статуквото е нарушено 4 пентакли обърната
в следствие на което мислещият, здраво стъпил на земята Крал меч се е превърнал в Крал жлези, с извинение мисли с другата си глава, тоест изобщо не мисли, а по-скоро усеща липсата ти.
Лутането му продължава - цепя на 5 пентакли

Каланта,
Цитат :
Ще се обади ли мъж на жена за Нова Година ?
Изхвърча Паж Чаши при размесването-
цепя на 9 чаши
Рицар Чаши, Асо мечове, 9 пентакли

Само по Паж чаши - да, гой щпое се обади. По тройката обаче си мисля, че жената ще му се обади.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeСъб Дек 28 2013, 23:07

Благодаря, Фрог мерси Ще дам ОВ след няколко дни Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 08:27

Ще срещне ли Х (жена) нова любов в живота си:

дама Пентакли, Жрец и 3 пентакли
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 13:06

Според мен ще срещне нова любов и тя ще е нещо доста сериозно,може би в близкото и обкръжение или някой неин близък ще ги запознае. мерси 
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 12 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 12 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 21 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: