Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next
АвторСъобщение
Galanthus
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 08:27

Ще срещне ли Х (жена) нова любов в живота си:

дама Пентакли, Жрец и 3 пентакли
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 13:06

Според мен ще срещне нова любов и тя ще е нещо доста сериозно,може би в близкото и обкръжение или някой неин близък ще ги запознае. мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 14:09

дама Пентакли, Жрец и 3 пентакли

и аз съм на мнение за положителен отговор, но ми се струва, че няма да е единствена, освен ако тя не е обвързана.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 15:03

Още едно въпросче от мен  Въпроси и отговори- 2 - Page 13 3473555709Развитие на отношения в близкия 1 месец:

обърнат рицар меч, 2 чаши и обърната Колесница

На някого или и на двамата му/им идва в повече; дърпа за себе си. Трудности, пречки, може би неосъществена среща, липса на хармония. Дали няма да бъдат прекратени тези отношения?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 16:32

не Галантус няма да бъдат прекратени, хората ще се сдобрят и ще има успокояване на обстановката, стабилност.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 20:51

Знаете ли я партньорската подредба на Банцхаф?

Правя такава за моя приятелка и момче- разделени били.

ц. Крал чаши

Между тях- Умереност
Като мисли за нея, той е- Дявол
Визията му за нея- Асо жезли
Линия на поведение - 2 меча
Нейна линия на поведение- 6 меча
Нейната визия- Рицар Пентакли
Като мисли за него тя е- Кралица чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 22:00

"Какво да очаквам от него"-Императрицата,Силата,Страшният съд

Давам ов по въпроса чувствата и на двамата се възродиха с голям плам,а се бях зарекла да не се занимавам повече с този човек.През този месец той ми показваше,че му пука за мен,но индиректно.Но не предприе нещо по-конкретно към мен,така че аз реших да тегля чертата и мисля,че взех правилното решение,макар че ще е доста трудно,но не мога да продължавам да се измъчвам.Просто си знаех,че няма да се раздели с приятелката си,но явно те са си родени един за друг.  Sad 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 22:01

Линд, не са намерили баланса двамата и по-скоро мъжът не е сигурен, че търси точно това момиче. Сложил си е бариерите по двата меча и мисли. Харесва я на сексуално ниво, тя го привлича, подпалва го, но нещо го възпира. Изобщо не знам дали е наясно какво търси, май все още е пчеличка.
Тя се е оттеглила, макар да изпитва към него искрена и чиста, даряваща любов. Този РП ми е любим. Сега, аз не виждам бъдеще в тези отношения, но Умереността не е случайно там. Може би един ден той ще се върне при нея.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 22:11

Шугарче, дай линк, моля те, към въпроса и картите, че се утепвам да търся и понякога упражнението е безуспешно а искам да видя как сме коментирали. Между другото и в моя подредба и тук Страшният съд се проявява като събитие, което те връща в миналото, вероятно защото не са научени уроците.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 22:12

Frog Въпроси и отговори- 2 - Page 13 1816326522 

Ситуацията ми е описана точно така. И аз казах, че не виждам развитие в скоро време и по таз умереност- евентуално, някой ден, ако въобще. Просто по тази карта си мисля, че докато нещата си дойдат на мястото има много вода да изтече и да се уталожи. По картата - има нарисувано слънце, което е в далечна перспектива.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 22:17

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 23:03

Цитат :
Развитие на отношения в близкия 1 месец:

обърнат рицар меч, 2 чаши и обърната Колесница

LindaLI
Цитат :
не Галантус няма да бъдат прекратени, хората ще се сдобрят и ще има успокояване на обстановката, стабилност.

А сякаш любовта си отива при тях, има дистанциране от страна на мъжа. 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 23:14

е- има време до края на януари.

обърнатия Рицар меч няма как да не покаже по- зрял подход който да доведе до 2те чаши. Колесницата ако беше права нямаше да е много добре- пак щяха да се скарат.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeНед Дек 29 2013, 23:27

Да, има време  усмивка  Нямам опит с обърната Колесница - тук четох обясненията за нея.

LindaLI, какво мислиш по тази комбинация, ако е удобно: Ще срещне ли Х (жена) нова любов в живота си:
дама Пентакли, Жрец и 3 пентакли
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 00:05

Това са прекрасни карти за връзка, в случай, че жената желае връзка. Сигурен, стабилен мъж, с който ще може да изгради стабилни отношения- това се вижда, да. Но не знам дали това ще е наистина ЛЮБОВ- човек, който да завладее жената изцяло и всякак.
Може просто да е някой, който има сериозен и стабилен подход към нея. Мисля, че се задава връзка по тези карти, за любов обаче не знам. Ако за жената е по- важна стабилността...мда..Дама пентакли и Жрец са доста стабилна двойка...но пък и малко скучна. Дама П може да има много дълбоки и страстни чувства...които Жреца понякога не може да проумее макар архетипите им да са доста сходни. Страстта на Дама П трябва да може да бъде удовлетворявана..не знам дали Жреца е точния човек за тази работа........дай обратна връзка по-натам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 00:47

мерси Дама П е страстна, не задължително го показва явно. Според мен не са много мъжете, които могат да я задоволят, защото цени и стабилността, приятелството, отношението. Но без да й се подкосят краката, тази й енергия някак ще застине, а това не е хубаво. Понякога я виждат като домакиня - да може да бъде, но не го приемам като нейно призвание.

По картите: Показват начало на сериозни отношения, може би и силна духовна връзка, което не изключва да се появи и страст. А може да е нейното израстване по отношение на връзките.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 01:08

абсолютно- от една страна тя има стабилността, но тръпката страстта и желанието при тази дама са МНОГО силни, плътското проявление на любовта- да се види, да се докосне, да се прояви и изживее- тя копнее за това. Въпроса е, че тя го къта и чака да бъде предизвикана да го извади- не е като Дама жезли, която слага всичко на масата и точка.
Страстното обичане на Дама пентакли е много по- дълбоко от това на Жезлито- така си мисля аз поне.

И колкото и да им е чудно на някои мисля, че Император е много по- подходящ за ДП от Жреца. Император, Крал чаши - ей от този тип. Това са по- особените и трудните характери, а ДП обожава сложните задачи.Чисто емоционално

Жреца е повече за Дама чаши, идеален е за Дама жезли
Краля Жезли е добре за Дама чаши, за ДП- до някъде..
Дамата меч не знам до кой бих могла да си я представя- тя е такава особнячка...равна на Императора, прекалено независима за Жреца, опъва се на Края пентакли, не успява да стигне до душата на КЧ........може би с Крал жезли би имала тръпка..
Краля меч е за Висшата Жрица или Императрицата- тоя е така взискателен...че няма малка аркана, която да смята за достойна.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 01:13

И тук е моментЪТ да се извиня, че масово пиша без да съобразявам кратък/ пълен член. Карам го на разговорен правопис- дано не ми се дразните много

Сорррррриииии Въпроси и отговори- 2 - Page 13 99390
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 13:51

Galanthus и Линда  Въпроси и отговори- 2 - Page 13 948782830  супер характеристика на персоналните карти.
Линда и аз пиша доста често като неандерталец, така че сме две дето бъркат бг граматиката.
На въпрос какви чувства изпитва мъж към жена теглих следните карти: колелото, силата и магът. Стресна ме това че са само големи аркани, за мен в този човек или бушуват страстни чувства или страстно се дърпа на дамата. Двамата нямат интимна връзка. Вие как мислите мерси 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 16:39

Хубави са картите,мъжът изпитва силна страст,привличане към жената,но не ги показва тези тези чувства,прави се на големия мъж.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 16:41

Благодаря Шугър мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 19:53

ами харесва я да, но е много непостоянен и непредсказуем, непредвидим човек. За сега не виждам обвързване
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 20:30

Линда  мерси  тя казва че той ту проявява някакви изблици на флирт и показване та чувства ту се отдръпва.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 20:58

Ами МАГ...от него друго освен тиру-риру не чакай, театри нон стоп, мноого си вярва
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 21:19

Наредих си 3 карти за първата седмица от началото на годината. Как ще я започна.


5 пентакли

3 меча 7 чаши Паж чаши

Мисля си, че ще се влюбя... Въпроси и отговори- 2 - Page 13 947743 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 21:29

И на мен ми изглеждат на влюбване тези карти,малко ще ти е като на сън всичко,като на филм.3м според мен показват сладката болка,която пронизва сърцето ти при срещата с въпросния човек,който м/у другото си мисля,че ще е нов,някой,когото не познаваш.  Smile 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 21:49

Линда коментара ти за мага е супер :sm38.gif: . По твоите карти си мисля че седмицата ще ти е пълна с много емоции , незнам за влюбване, с тая 3 мечове ми е малко невъзможно да мисля за влюбване. Сякаш някой ще се опита да те пореже с мили думи, нещо такова.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 13 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 13 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 21 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: