Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Next
АвторСъобщение
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Яну 15 2014, 06:51

Д как се чувства като си пише с мен?
2 меча обърнати - 7 жлези обърнат - паж пентакли обърнат
цепя на 7 пентакли обърнати

като че ли го изкарва от зациклянето в което е и някакви негови вътрешни противиреячия. паж пентаклиобърнат може би самата комуникация да показва?


Какво би ми донесла връзка с Д?
Крал жлези - Крал пентакли - Асо чаши
цепя на 6 пентакли обърната
изпаднали - Влюбените и Луната

2 краля - може би нещата ще се въртят около него. или ще ми донесе страстен и обгрижващ мъж? но пък липсващите са крал чаши и меч - може би чувствата ще липсват както и ясна преценка? асо чаши и 6п обърнати - чувства но някой ще дава повече, от колкото получава или няма да може да дава/приема. влюбените може би също чувства да показвт тук или пък необходимостта от избор дали дали/или...луната не знам как да я тълкувам.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Яну 15 2014, 14:51

Muja e razvulnuvan oburkan,gotov e da te prieme, sluchva se sle period na otbluskvane na emocionalni vruzki. Nishto v tazi vruzka niama da lipsva, osobenno puk emociite- s aso chashi...no predpolagam ot neshto triabva da se lishish- neshto triabva da jertvash
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Яну 15 2014, 15:01

благодаря
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Яну 15 2014, 17:12

linda10 написа:
Цепя на 4Ч 
КС, 9П, 6Ч 
Тези карти, според мен, са за теб. Казват ти да не гледаш към миналото, да не се вкопчваш в този лъжлив г-дин (между другото 6ч ми е излизала за мъже, които са готови да излъжат за да стане тяхната, без да им мигне окото - после теб те изкарват лудата). Колкото и да ти е тежко, приеми го като труден урок на Живота, какъвто и е мерси. Научи се да бъдеш жената от 9П - независима, успяла, радваща се на лукса около нея. С най-добри чувства ти го казвам  усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Яну 15 2014, 23:07

момичета, мисля, че днес видях един човек

Той е бил- 10 ч об. 6 меча Дама п об.

Не е бил той- об. 7 пентакли 2 чаши Кула об.


на кое залагате?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Яну 15 2014, 23:21

Линда според мен си видяла човекът,за когото питаш.Но си мисля дали не те е следил?Определено има нещо гнило в цялата ситуация.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСря Яну 15 2014, 23:48

...наистина не знам той ли беше..но случайните срещи взеха да зачестяват.

Какво да очаквам от този човек след тези срещи

обърнат обесен
6 пентакли об. -Справедливост об. -Асо меч


Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Яну 16 2014, 00:14; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Яну 16 2014, 00:01

всичко, което се случва един вид наказание за несправедливост ли е....мисля,че е нещо като ..отмъщение (под някаква форма)... blush нещо като "всичко се връща"...струва ми се някаква активност ще има,

мисля, че обърната справедливост дава някакво излияние, някакво премахване на пречки, съжаление, разкаяние.........или е това, или човекът много ще се озлоби срещу мен.

изправената справедливост е тежка карта, дупе да ти е яко. обърната ми се струва някакво снизхождение...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Яну 16 2014, 01:37

Линда, за мен 6Поб+ Справедливост об. показват един вид неоправдани очаквания... Имам чувството,че по някакъв начин ще те накара да се почувстваш унизена с някакви негови действия или по-скоро бездействия,което ще те раздразни и ще доведе до АМ...
На мен обърнатите карти са ми трудни,непознати по-скоро,така че може и да греша  мерси мерси 
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Яну 16 2014, 03:03

Цитат :
Научи се да бъдеш жената от 9П - независима, успяла, радваща се на лукса около нея. С най-добри чувства ти го казвам усмивка

Благодаря,Galanthus,точно това се опитвам да направя.Няма да ми е леко,но ще се боря,за да го постигна  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Яну 16 2014, 08:00

Рени, благодаря! Имам 0 очаквания и никакви действия пак не търся, би ме изненадало ако ги има...- интересна ми е обърнатата справедливост.

Картите казват, че несправедливостта побеждава или показат едно несправедливо и глупаво отношение- може да има несправедливи клевети обиди- знам ли...но то положението сега е такова...а аз цепя на обърнат обесен- обрат в ситуацията - за това си помислих, че е възможен някакъв вид реванш за мен, реванш по "неофициалния" начин- собствената справедливост. не знам..с обърната справедливост има някакво падане на гарда- така мисля.
В един друг форум прочетох един много подходящ пример- момиче е питало ще научи ли за чувствата на мъж- об. Справедливост ВЖ Кралица чаши

След няколко дни той буквално й паднал на колене в центъра на града и й се обяснявал и т.н..та мисълта ми беше, че нито ВЖ нито КЧ са действени и обяснителни карти- отприщването и излиянията, емоционалността- даването на воля на тази емоционалност- мисля, че това е по об. Справедливост.


Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Яну 16 2014, 16:27; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Яну 16 2014, 11:15

Отприщване на излияние, емоционалност, това си е точно Кралица чаши по учебник. Тя обича и не се срамува да го покаже.

Обърнатата Справедливост поне по мои наблюдения в отношения между двама души най-често показва изневяра или намеса на трети човек или усещането на единия от двамата души, че към него са се отнесли нечестно и несправедливо. Друг възможен вариант на тълкуване е невъзможност да се вземе решение - питащият или за когото там излиза картата се колебае между два варианта и ги претегля отново и отново, сравнявайки плюсове и минуси, без да е способен да реши.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Яну 16 2014, 13:03

Verche radvam se si na linia!!! Sigurno si prava..makar che az kralica chashi ne ia vijdam nikak da dejstva- tia stoi tam I e obichana. Otprishtvaneto s pravata spravedlivost e absurd da dojde- taia karta te stiaga emocionalno kato nikoia druga- za tova oburnata- otpushvane... Za koeto pri moite karti govori I oburnat obesen....vera kak ti se proiaviava aso mech pravo I oburnato? Pri men dava bias I skandali- no ne moga da precenia v koia pozicia...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeЧет Яну 16 2014, 19:38

обърнати 6 п обърната справедливост асо меч

възможно ли е...този човек да проумее, че е сбъркал? че е бил несправедлив с мен? че е имал грешно мнение за мен? равносметка някаква- прозрение.

все пак едно асо меч е един момент на "АХА! ЯСНО!"....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 18:27

Ще ме потърси ли мъжът Х. (запознах се с някой наскоро)

ц. ПМ

обърнат Обесен 8 пентакли Паж пентакли

Мисля, че съм го заинтригувала...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 18:43

Линда,според мен нещо ново се заражда с тези пажове.Човекът сякаш е зает с негови неща или работа,но мисля,че ще те потърси,ще има някакъв обрат.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 18:45

Линд, покрай работа ли се запознахте?
И според мен, ще те потърси, но няма да е съвсем скоро. Може и някакво предложение да ти направи.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 18:52

да, кажи речи покай работа...контакта ни е условен, официален....

бях питала какво впечатление съм му направила Дама П 4 п 10 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 19:01

Като гледам картите ми се струва,че си изглеждала стабилна в неговите очи,жена,на която може да се разчита.Сякаш докато сте си говорили те е преценявал, харесал те е.От срещата е останал много доволен.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 19:14

с тези 10 чаши доста ще да ме е харесал.... Rolling Eyes аз лично..не, че нещо, но беше първия мъж от доста време насам дето си казах- симпатяга е..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeПет Яну 17 2014, 19:17

между другото за 10 ч си помислих,че в мислите си ви вижда като двойка,но се въздържах
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 00:14

жена ме пита за дъщеря си

тази година дъщеря ми ще има ли сериозна връзка, която да завърши с брак?

ц. 5 жезли

5 пентакли- 2 меча об.- 8 жезли (доп. 5 чаши)


А ще се появи ли сериозен мъж до нея до септември въобще?

ц. Рицар чаши

8 меча об- 5 меча- 8 чаши обърната


Брак казах, че не. При всички положения не виждам сериозен човек нов, евентуално завръщане към някой от миналото
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 00:18

Момичета, имам едно въпросче -

Как се е почувствал един човек след разговора си с мен?

ц. Жрец

Колесница, Влюбени, 5 мечове


Май силни емоции има при него... и с 5м накрая обаче се е поядосал, дразни ми се за нещо... то и има за какво всъщност... Изтеглих допълнителна - 2 мечове...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 02:12

LindaLI, девойката още страда по миналото, не е приключила (т.е. изживяла) любов, която има вероятност да се поднови. Аз виждам завръщане мерси
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 02:52

Каланта, след разговора си с теб е обмислил всичко логично,направил е един трезвен анализ на вашия разговор/по Колесница/, защото е разбрал или подразбрал нещо,което не му се струва особено морално и според правилата /по Жрец/ и се колебае дали не си го измамила за нещо,дали не си направила нещо зад гърба му...с 2М- блокирани действия- нищо няма да ти каже относно това,което подозира,защото не е сигурен...

Интересно... много ясни и буквални карти Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 03:05

Linda, това момиче изживява много тежко тази любовна раздяла,защото явно въпросният мъж си е тръгнал без да дава обяснения... все едно за тази раздяла от всички тя е разбрала последна..при свършен факт...определено не са зависели от нея нещата,нищо не зависи от нея... Предстои й някаква неочаквана развръзка,изненадващи разговори,вероятно- тя ще настоява на неиното,той-на неговото,до някаква промяна няма да се стигне...но тези разговори ще бъдат болезнени- обяснения, които не стоплят... просто всичко сякаш е изгубено...
Прекалено много е емоционално това момиче,не може да прости едно предателство в миналото и това я прави гневна и ядосана,много афектирана и емоционална,чувства се предадена и ощетена и самата тя не иска да се откаже от тази връзка..Според нея това,което се случва не е честно,защото тя е изиграната в случая...тя не може да приеме тази раздяла и ще се бори до край да стане по неиното...
Картите не дават отговор за в момента дали ще срещне друг и какво ще стане с тази връзка,която тя не иска да напусне... Показват само нея и нейните чувства и действия.. мерси мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 10:25

Каланта, по тези карти виждам прилив на емоции след разговора ви.Май е очаквал едно,а си му казала друго и това го е вбесило.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 21 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 25 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: