Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 03:05

Linda, това момиче изживява много тежко тази любовна раздяла,защото явно въпросният мъж си е тръгнал без да дава обяснения... все едно за тази раздяла от всички тя е разбрала последна..при свършен факт...определено не са зависели от нея нещата,нищо не зависи от нея... Предстои й някаква неочаквана развръзка,изненадващи разговори,вероятно- тя ще настоява на неиното,той-на неговото,до някаква промяна няма да се стигне...но тези разговори ще бъдат болезнени- обяснения, които не стоплят... просто всичко сякаш е изгубено...
Прекалено много е емоционално това момиче,не може да прости едно предателство в миналото и това я прави гневна и ядосана,много афектирана и емоционална,чувства се предадена и ощетена и самата тя не иска да се откаже от тази връзка..Според нея това,което се случва не е честно,защото тя е изиграната в случая...тя не може да приеме тази раздяла и ще се бори до край да стане по неиното...
Картите не дават отговор за в момента дали ще срещне друг и какво ще стане с тази връзка,която тя не иска да напусне... Показват само нея и нейните чувства и действия.. мерси мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 10:25

Каланта, по тези карти виждам прилив на емоции след разговора ви.Май е очаквал едно,а си му казала друго и това го е вбесило.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 10:31

благодаря ви момичета- забелязвате ли, че имаме всички 5ци на линия- временна криза.

Рени е изключително права в анализа си- това момиче е преживяло наскоро раздяла с момче, което много е обичала. И аз като Галантус виждам до септември да се изяснят някак си с това момче- и 5 жезли имаме и 8 чаши об.- която е мноого любовна според мен.

Каланта, човека се чувства на кръстопът и е бесен, ядосан, раздвоен, сякаш трябва да пристъпи принципите си, чувства се прецакан, хем те харесва, хем много го яд на теб- много смесени чувства, но яда преобладава.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 13:07

lindaLI написа:
Sigurno si prava..makar che az kralica chashi ne ia vijdam nikak da dejstva- tia stoi tam I e obichana. Otprishtvaneto s pravata spravedlivost e absurd da dojde- taia karta te stiaga emocionalno kato nikoia druga- za tova oburnata- otpushvane... Za koeto pri moite karti govori I oburnat obesen....vera kak ti se proiaviava aso mech pravo I oburnato? Pri men dava bias I skandali- no ne moga da precenia v koia pozicia...

Аз много често излизам като Кралица чаши във въпроси за любов и в повечето случаи тя наистина може да показва просто любимата жена или някой, който обича тихо и кротко, без да прави нищо. Но в конкретни случаи, когато на някого му се налага да се бори за любовта си, тази кралица според мен показва, че той не се страхува да бъде уязвим, да загърби гордостта си и да обяви любовта си към някого, дори пред много хора. Същевременно, обърната, тази кралица прави впечатление на прекалено сълзлива, мелодраматична жена, която веднъж като се вкопчи в един мъж, няма пускане.

При мен обърната Справедливостта не дава никакво отприщване, даже напротив. В права позиция е по-вероятно картата да показва реализация на действие и намерение, отколкото обърната. Негативното й проявление е точно като лошата страна на някой от зодия Везни - прекалено много претегляне и умуване над ситуация, която изисква просто действие. Обърнат Обесен пък е още по-зле - все едно муха в паяжина, която колкото повече жужи и се опитва да се измъкне, толкова повече се заплита. Обесеният обърнат наистина показва повече действие, отколкото правият, но то е грешно действие, отказ да се приеме действителността такава, каквато е. Затова и след известно време, каквото и да е направил, се оказва безсмислено и безплодно. В този момент просто трябва да се изчака, защото иначе действаме от позиция на егото, която в случая явно е грешна.

Това, което описваш за Асо мечове, при мен се проявява за Асо жезли. При Асо мечове има конфликти и сблъсък на мнения понякога, но то е по-скоро като различни гледни точки и рядко става дума за наистина изблици на гняв и агресия. По-често ми излиза като някаква истина, която излиза наяве, новина, въобще нещо, което не знаем, сега го научаваме. Обърнато е същото, просто не всичко ни е ясно все още. Или пък потискаме нещо в себе си, не искаме да споделим нещо, укриваме истината.

Пример като дневни карти: В първия ден тегля Асо мечове, обърнато - колегата ми на работа ми каза, че шефката ни му е звъняла да ми иска телефона, защото искала да разговаря с мен за нещо. Аз се шашкам, мисля си, че ще ме карат да ходя на поредното тъпо обучение в София и цял ден го мисля това.
На втория ден тегля Асо мечове, вече право - Шефката ми се обади, за да ми предложи допълнително работа, от която в действителност имах нужда и приех с радост.
И в двата случая Асото е за едно и също нещо, просто в обърнатия вариант още не всичко ми е било ясно.
Надявам се това обяснение да ти е от полза, защото излезе малко по-дългичко  усмивка
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 15:04

вер, благодаря мерси 

М да- Асо жезли може да е много бясно! И аз така съм го изживявала! Асо меч също ми е излизало за скарване, но наистина- излиза нещо наяве.

Много добър пример даде! мерси  А за Справедливостта...понеже тази карта, често ми е  излизала като НЕсправедливост за мен- взимане на някакво решение над което нямам власт и често съм поставена и натирена в ъгъла и просто крещя от безсилие и съм принудена да приема нещо, да си замълча, да се поуча от това- колкото и да не ми харесва...та така..обърната Справедливост в някои ситуации усещам, че може да даде търсене на изход.

Наскоро си правих КК за работа- и там на 9та позиция имах об. Справедливост.
И какво направих аз вчера.

Звъннах на моя приятелка, която е била преди на висока позиция в тази фирма и познава този онзи и....помолих за съдействие и повече вътрешна информация. За пръв път ми се случва да го правя. Колко резултат ще има все още не знам. Но си потърсих вратички в процедурата- с една дума- обърната Справедливост Въпроси и отговори- 2 - Page 22 826247
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 15:14

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:17; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 16:13

Като доста буен Дявол. :sm38.gif: 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 17:30

е тука вече си лъха доста на секс! ;).....но..може и да буйства - с негативното значение на буйстване
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeСъб Яну 18 2014, 22:38

Цитат :
Как се е почувствал един човек след разговора си с мен?
ц. Жрец
Колесница, Влюбени, 5 мечове, д. 2 мечове

Рени написа:
/по Жрец/ и се колебае дали не си го измамила за нещо,дали не си направила нещо зад гърба му...с 2М- блокирани действия- нищо няма да ти каже относно това,което подозира,защото не е сигурен...
- така е, знам, че иска да каже някои неща, но не смее...
Шугър написа:
Каланта, по тези карти виждам прилив на емоции след разговора ви.Май е очаквал едно,а си му казала друго и това го е вбесило.
-да, точно.

Линда написа:
Каланта, човека се чувства на кръстопът и е бесен, ядосан, раздвоен, сякаш трябва да пристъпи принципите си, чувства се прецакан, хем те харесва, хем много го яд на теб- много смесени чувства, но яда преобладава.
- че ме харесва, харесва ме, иначе се сдържа, не показва много това, което иска, определено се дразни.

Благодаря, момичета мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 10:21

5 меча винаги ми е много забавна отстрани.

Само аз да не съм в кюпа, че тогава са нерви до безкрай! Но, иначе, виждаш, че еди кой си харесва някой си, но се държи като в детската градина- или по- скоро действията му са такива- не така невинни, но на същия принцип - да не кажа или покажа случайно, че я/го харесвам!

хм..жена пита какво ще стане ако започне афера с мъж който познава като приятел от години- как това би повлияло на отношенията им?

ц. 3 пентакли

6 жезли Смърт Рицар чаши об.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 10:40

Линда,а мъжът обвързан ли е?Струва ми се,че ще я изиграе
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 10:43

среща се с други, но нищо сериозно няма
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 10:50

Ми пак си държа на мнението,че не може да му има вяра,т.е няма да иска нищо повече от секс.Просто така ги усещам нещата.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 13:04

Попитах картите дали И ми е ядосан? ц. на СС иначе се паднаха Отшелникът,Светът,Звездата
Май си лекува раните след моето хладно отношение.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 16:59

ох...не знам дали е ядосан- но по картите се вижда тотална дистанция- космическа дистаниция направо. вие въобще говорили ли сте си скоро с човека?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 17:08

Правилно си усетила картите,Линда.Не си говорим,защото аз избягвам контакт с този човек.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 18:39

LindaLI написа:
жена пита какво ще стане ако започне афера с мъж който познава като приятел от години- как това би повлияло на отношенията им?

ц. 3 пентакли

6 жезли Смърт Рицар чаши об.
За единия флирт/секс, може и да си развалят приятелството. Някой от тях май не търси сериозни отношения. Ще има отрезвяване  мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 19:57

Линд [quote]ц. 3 пентакли

6 жезли Смърт Рицар чаши об.[code]
Ще си развалят приятелството, подкрепям Галантус, но не мисля, че ще стигнат до секс изобщо.

Шугар, по твоите карти няма какво да повтарям, Линд е казала това, което и аз виждам. Мисля си само по СС дали някой от вас двамата не се замисля да прости....
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 22:09

Линд по твоите карти по добре жената да изчака, да не прибързва с тези отношения. Хич не го харесвам този обърнат рицар чаши, обикновено ми се пада когато дъщеря ми е супер кисела и са едни сцени със сълзи и емоционалност която натоварва.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 22:18

благодаря момичета- ако преспят и аз мисля, че няма да остане без последствия и без проблеми- от там насетне ще се почне с любовните драми- кой какво иска и какво не иска- 100% ще стане изнервено
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 22:48

Ще подновят ли контакт мъж и жена през следващите 3 мес?

ц. Рицар Чаши
Влюбените, Крал Пентакли, Магъосникът

Аз мисля, че да, с Влюбените ще има колебание, но все пак ще подновят...Макар че може да е доста по-нататък във времето.. Вие как мислите? усмивка
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 22:56

Каланта мисля че той сам ще я потърси. мерси 
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 23:03

Зададох отново въпрос за тях, но така - Ще я потърси ли той през следв. 3 мес?

ц. Паж Мечове
Светът, Асо Мечове, Обесеният (д. Паж Чаши)

С тези пажове и Асо М - да, но с този Обесен накрая много си противоречат нещата. Излиза, че ще я потърси, ще се изяснят за нещо и после всеки по пътя си или пък ще зациклят в старата ситуация кой крив , кой прав.....може би..
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 23:21

Каланта- мисля, че още не може да се каже, изключително много зависи от мъжа- той не е настроен да действа, НО съдбата си знае работата...мисля, че е възможно просто събитията така да се стекат, че те да се окажат на едно и също място по едно и също време.

Подновяване мисля, че ще има- с ПЧ
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeНед Яну 19 2014, 23:32

Благодаря ви, Ива и Линда  Въпроси и отговори- 2 - Page 22 99390 Времето ще покаже...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeПон Яну 20 2014, 23:52

мъж ще потърси ли жена до 3 месеца

ц. Кралица чаши

5 жезли ПЖ обърнат Маг обърнат


казах, че не. от една страна мисля, че мъжа въобще не е заинтригуван от жената...но тези 5 жезли и Кралица чаши ме объркват...хем виждам отношение- бурно и страстно към тази жена, хем едно бездействие и липса на интерес, мотивация...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitimeВто Яну 21 2014, 07:33

Ми според мен няма да я потърси,виждам нерешителност и борба в него.Дали пък не е чул някакви слухове,че въпросната жена излиза с друг мъж и затова да е така бездействен?Но определено е заинтригуван от нея,не е безразличен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 22 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 22 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 26 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: