Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeПон Яну 20 2014, 23:52

мъж ще потърси ли жена до 3 месеца

ц. Кралица чаши

5 жезли ПЖ обърнат Маг обърнат


казах, че не. от една страна мисля, че мъжа въобще не е заинтригуван от жената...но тези 5 жезли и Кралица чаши ме объркват...хем виждам отношение- бурно и страстно към тази жена, хем едно бездействие и липса на интерес, мотивация...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeВто Яну 21 2014, 07:33

Ми според мен няма да я потърси,виждам нерешителност и борба в него.Дали пък не е чул някакви слухове,че въпросната жена излиза с друг мъж и затова да е така бездействен?Но определено е заинтригуван от нея,не е безразличен.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeСря Яну 22 2014, 22:13

Следи ли ме Х във фейсбук? 7п,Магът,2ж-мисля,че да
Не знам този човек толкова се е обсебил от мен,че ме плаши.Всичко направих,за да го отблъсна,но не става.

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeСря Яну 22 2014, 23:02

ами да- може би- заради Маг
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeЧет Яну 23 2014, 01:49

sugar6, не съм сигурна, Магът може и да си ти -
Цитат :
Всичко направих,за да го отблъсна
търсиш нов подход и ти писва вече.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeСъб Яну 25 2014, 01:45

Какво е било първото впечатление на един човек от мен? (от първата ни среща)

ц. Умереност

Висша Жрица, 4 чаши, Силата (д. Асо Чаши)

 Embarassed

Явно силно се е впечатлил.... Чудех се Умереността каква роля играе тук, но вероятно е това, че срещата ни беше нещо като делова, един вид - нямаме право да прекрачваме границата и трябва да се държим дистанцирано и да спазваме поведение, независимо какво чувстваме. В интерес на истината имаше химия от първия миг, но се държахме така все едно няма нищо SmileТака трябваше. Но съм породила у него емоции и то може би доста по-дълбоки отколкото предполагах...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeСъб Яну 25 2014, 08:41

а дали няма жена до себе си,и освен формалното поведение изискващо срещата,то той си има и други спирачки,а именно приятелка...

*забелязвам ,че умереност,висша жрица често се появяват в питане от жена за мъж.
-до тук умереност при мен е показвала в подобни случаи задръжка именно заради дълг към някой
-а висшата може да показва и внимание насочено към близка жена
@и все пак не го твърдя че е точно така,как мислите???
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeСъб Яну 25 2014, 09:57

Харесал те е,Каланта и то много,но и аз съм на мнение,че има друга жена в живота му и не е смеел много да се отпусне с теб.Но вътрешно е усетил дълбоки чувства към теб.
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeСъб Яну 25 2014, 12:38

Момичета, прави сте, разбрах, че има жена до себе си официално, но разбрах и че не  е особено верен. Умереността, да - задръжки, заради положението си, не си позволява (поне в началото на запознанството) да действа... И подтиска породилите се желания -Силата. Иначе си е действен много доколкото разбирам... Но привличане определено имаше, но всеки играеше Smile Не му се е харесало, че не може нищо да направи - 4 чаши..
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 12:11

Обратна връзка от мен

линда написа:
Дама П 10 меча Рицар чаши

За мен- ноември месец ги бях теглила- за емоционално състояние до януари. Не съм влюбена. Мисля, че дойде края на един доста тежък за мен период, имах едно финално изстрадване и вече съм супер- нова.


Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 12:13

момичета, направих си месечна за февруари - знаете, че гледам и с обърнати карти вече, но за събития в емоционален план ми се паднаха тези- всичките прави.

Луна 6 чаши Влюбени
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 14:06

Ами, Линда по тези карти виждам,че февруари ще бъде наситен с любовни емоции месец,може би с някого от миналото ти.Обаче пък ми прави впечатление,че тези карти не са много действени.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 14:13

на мен ми приличат на доста роматични карти, вечерни срещи....абе с влюбените кекс има винаги, но с 6 чаши не съм сигурна....дали някакво приятелство няма да се трансформира в нещо повече?

От миналото се появи човек да- но е някой който живее в чужбина, нямали сме никога нещо общо- просто ме сваля от години, интересно му е да си пишем...не знам дали той няма да е...ще видим....а за емоции - то и този месец ми беше наситен с емоции- и то какви! но няма любов Въпроси и отговори- 2 - Page 23 302820

Обаче Влюбените все по- често ми изкачат - по какъвто и да е повод- може би нещо предтои... Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 14:24

Луната на мен ми е показвала много дълбоки емоционални преживявания,които се помнят дълго.
Що не изтеглиш карти за отношенията ви през февруари,така ще имаш по-ясна представа,разбира се ако искаш  Smile 
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 14:24

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пет Юни 06 2014, 15:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 14:46

Линда, на мен Влюбените все ми изпадаха и излизаха в подредбите това лято, когато си теглех карти просто така за това, което предстои, даже почти винаги заедно с 2 чаши. Бях дълго време на едно място далече от дома, сред природата. Чудех се какво ще се появи, дали нова любов... Появиха се всъщност двама мъже, приятели, запознахме се случайно, но и двамата имаха интерес към мен. Поддържахме връзка, излизахме един път, после всеки по пътя си, но поддържам връзка с единия от тях и до сега, той продължава да ми се предлага едва ли не. Но аз нямах и нямам и сега интерес към нито един от двамата освен приятелски. След като се появиха те тогава, Влюбените престанаха да се появяват. Така че може да показват нещо любовно, но не е задължително да е любов и за теб... Странно ми беше, че се проявиха така тогава, но пък от друга страна Влюбени и 2 чаши са показали просто 2-ма човека, които са увлечени по мен така да се каже  Въпроси и отговори- 2 - Page 23 402149 
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 15:40

Каква е причината мъж да не се обажда на жена?
По принцип отношенията им не са съвсем установени.Познават се отдавна,но отскоро заформят флирт.Но от 3-4 дни не я е търсил.
Цепя на 6 жезли
3Ч,ДМ,2Ч
май се е появила нова звезда на хоризонта,какво мислите?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 17:10

Линда написа:
гледах на момиче за януари и за любовта имаше Колело Луна 3 чаши, няма си приятел в момента....да не би някаква душевна болка да й олекне и да гледа по- ведро на нещата.?

обратна връзка и тук: била съм права, мацката не спира да излиза, спуква се от купони с приятели, много добре се чувства.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 17:11

Момичета, мога ли да ви помоля да си погледнете подредбите от преди време и където има възможност- да дадето ОВ, Мерси!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 18:44

Напоследък ми излизат карти, които са свързани и с миналото, та се чудех какво трябва да знам: 

9 чаши, асо Чаши, дама Чаши

Според мен са проективни. Няма човек от миналото, поне до момента не се е появил такъв. Не знам какво да си мисля - емоции, емоции...храна за дама Чаши  усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 18:47

ее това са много щастливи карти- разказват за обичана и ухажвана жена
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 18:50

Предполагам ми се иска  усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 18:51

момичета- вчера се запознах с един младеж. Чудя се дали би могло нещо да се получи от това запознанство...предизвикала ли съм интерес

ц. об 5 чаши

6 ж- Асо чаши об- Дама Пентакли

какво отношение виждате тук..виждате ли някакво развитие, контакт...той би могъл да ме потърси- ако иска...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 18:57

Ако търсиш любов - може би този не е твоят човек. За флирт - да  мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 19:17

да- принципно и аз така си мисля...но при гледането ми с цитати обърнато Асо чаши ми се показа като химия, водеща до брак, любов от пръв поглед един вид... Въпроси и отговори- 2 - Page 23 302820  Но цепенето на обърнатите 5 чаши показва някаква липса на въодушевление, заради, което съм склонна да се съглася с Галантус.

Питах за стария ухажор, който се появи наскоро при мен пак - какво мога там да очаквам.

ц. 5 чаши об.

Паж меч 2 чаши 8 чаши

човека живее в чужбина...не знам дали това да свържа с тези 8 чаши- или това, че съвсем скоро ще се откажа от идеята да се занимавам с него...?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 19:22

Според мен с първия имаш по-голям шанс,много те е харесал като жена.С чужденеца ще продължавате да си пишете,но само толкова,даже май ще му биеш шута скоро.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 19:37

мммда Шугър- с тази дистанция- ко да стане, няма ко да стане...сигурно ще флиртуваме...може пък и в някакъв момент да се срещнем ...някъде до където ще трябва да пътувам...??

а този първия- и аз мисля, че има шанс...за какво не знам..мисля, че цепенето на 5 чаши об. и в двата случая показва липсата на желание аз да съм инициативна..

Не мога обаче да видя контакт и комуникация с А.... нека да попитам- А. ще ме потърси ли?

об. ПЖ
Колело обърната Жрица Рицар чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 23 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 23 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 26 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: