Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 19:22

Според мен с първия имаш по-голям шанс,много те е харесал като жена.С чужденеца ще продължавате да си пишете,но само толкова,даже май ще му биеш шута скоро.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 19:37

мммда Шугър- с тази дистанция- ко да стане, няма ко да стане...сигурно ще флиртуваме...може пък и в някакъв момент да се срещнем ...някъде до където ще трябва да пътувам...??

а този първия- и аз мисля, че има шанс...за какво не знам..мисля, че цепенето на 5 чаши об. и в двата случая показва липсата на желание аз да съм инициативна..

Не мога обаче да видя контакт и комуникация с А.... нека да попитам- А. ще ме потърси ли?

об. ПЖ
Колело обърната Жрица Рицар чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 19:47

Linda написа:
Каква е причината мъж да не се обажда на жена?Цепя на 6 жезли
3Ч,ДМ,2Ч


Обадил се е-отишъл на купон, в съседна държава, имало е някакъв проблем.
Много буквални карти-3Ч купонът,ДМ-проблемът.
Двете чаши тука дали показаха,че ще се обади или ...
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 20:15

за мен проблемът е бил и среща с друга жена покрай това парти- имал е някаква уговорка
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 20:18

Ех,тези мъже... Благодаря,Линдали  мерси 
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 22:20

Какво е било първото впечатление за мен на човек, с когото се запознах днес?

ц. Магьосникът

Луната, Крал Жезли, Кралица Пентакли


С Луната като че ли е объркан... Май ме е харесал, усетил е привличане...  Embarassed  Embarassed 

Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 22:29

каланта- май ти доста си го харесала.

аз виждам той да е разбрал, че си си паднала по него.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeНед Яну 26 2014, 22:34

Ами беше ми приятно да си общувам с него, приятен беше той самия, но чак много да съм го харесала -не... И на него му беше хубаво да си говорим.. А той вече може и да си е помислил за мен така, да...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 01:35

LindaLI написа:
но при гледането ми с цитати обърнато Асо чаши ми се показа като химия, водеща до брак, любов от пръв поглед един вид...
Това е интересно. Аз я гледам като пропуснат шанс и емоциите, свързани с това.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 01:47

да- и аз така съм чела..ноо..асо чаши право- показва хубави, но по- повърхностни неща - асо ч обърнато е нещо като голямата химия, която след себе си може всичко да роди- всичко или нищо...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 10:27

Линда, аз мисля,че няма да те потърси.

Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 14:17

Ще започна ли връзка до 2 месеца?
ц.СС Дяволът,В.Жрица,В.Жрец
явно пак ще изскочи някой от миналото,оф отново жрица и жрец-това карти за връзка ли са? Ако да то пък този дявол дали не показва тайна и забранена любов?Пак ли  Въпроси и отговори- 2 - Page 24 4007341369 Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 14:21

жрица и жрец, император и императрица ми се падаха по едно време на въпроси за отношения с определен човек. но нямаше никакво развитие
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 14:26

и на мен същото са ми показвали,промяна е имало,но по-скоро вътрешна към самия човек,но реални действия е няма.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 14:42

Шугар,прилича ми на забранена и тайна връзка,подходящи сте един за друг,но ще има някакви обстоятелства,които ще пречат тази връзка да бъде явна..Ще има несигурност,двоумене,ще има заложени и някакви интереси..но ще стане след 2 месеца..малко по-късно
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 15:08

Благодаря,Рени!  мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 15:21

Линд написа:
об. ПЖ
Колело обърната Жрица Рицар чаши
ще те потърси /Колелото/, но малко по-нататък. Нещо ще разбере и това ще го възпре до известна степен /ВЖ обърната/иначе много те е харесал, много...

Шугар написа:
Ще започна ли връзка до 2 месеца?
ц.СС Дяволът,В.Жрица,В.Жрец

Да, ще започнеш връзка, която ще ти даде всичко от което имаш нужда! За това че ще е тайна се присъединявам към мнението на Рени.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 19:05


ц. об 5 чаши

6 ж- Асо чаши об- Дама Пентакли


фроги мерси! Въпроси и отговори- 2 - Page 24 156215  и тези карти са за него...и по тях ли мислиш, че ме е харесал? По тези карти мисля, че съм го привлякла дълбоко....но как на теб ти се виждат...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 21:14

Линд, човекът е тръгнал към теб, а ти си обърната към него, значи има химия, огън, има чувства и намерения и от двете страни. Между вас е обърнатото Асо чаши, което значи много повече от правото Асо чаши. Какво обаче означава  Въпроси и отговори- 2 - Page 24 302820  нямам опит и търся някъде да видя какъв е опитът на другите....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПон Яну 27 2014, 21:26

линда написа:
да- принципно и аз така си мисля...но при гледането ми с цитати обърнато Асо чаши ми се показа като химия, водеща до брак, любов от пръв поглед един вид...

сяя..няма да възлагам тук чак такива надежди...ама симпатяга беше...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeЧет Яну 30 2014, 13:59

Здравейте и от мен Smile нова съм тук, а се чувствам новак и в картите таро. Страшно съм привлечена от мистичността, която лъха от тях и имам огромното желание да навляза по-надълбоко в този вълшебен свят. Запалих се по картите таро след една раздяла, която ме разтърси дълбоко, та след нея не мога да започна нито една свястна връзка (това беше преди близо 2 години). Та, направих подредба келтски кръст, за да намеря отговор на въпроса: "Ще потръгне ли любовният ми живот в близката една година?". Не знам дали не зададох доста дълъг период, но така ми дойде отвътре. Ето какво ми се падна:
цепих на крал мечове (обърнат)
1) асо пентакли
2) 9 мечове
3) 5 жезли (обърната)
4) императрица (обърната)
5) магьосник (обърнат)
6) 7 мечове
7) 3 мечове (обърната)
8 ) кралица пентакли
9) 10 мечове
10) 5 мечове (обърната)

Много ще съм ви благодарна, ако споделите мнение по тези карти. Моето е, че нещата не изглеждат хич розово с всички тея мечове, но ... бих се радвала и на друго виждане.

ПС: само да допълня, че от близо 2 месеца не бях пипала картите, а вчера вечерта отвътре ми дойде да седна и да задам този въпрос. Предварително благодаря за помощта!
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeЧет Яну 30 2014, 16:10

Здравей, pelle, и добре дошла  мерси Има отделна тема само за Келтски кръст, може да си копираш там въпроса ако искаш - https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t756-topic
А по картите - аз не смея да дам мнение, защото не гледам с обърнати. Дано някой от другите момичета ти даде отговор Smile

Аз имам един въпрос за приятелка, която е разделена с приятеля си, с който са обмисляли брак до скоро, но поради разни други причини се е е стигнало в крайна сметка до раздяла. Направихме една подредба дали ще се съберат, която беше категорично "да" според мен, а и той се опитва да си проправя път към нея отново по разни начини. И тя искаше да знае дали  такъв случай все още си мисли за брак с нея, какви са намеренията му относно това.

ц. Умереността

Страшния Съд, Колесницата, Влюбените


От цялата колода изтегли само ГА. Аз мисля (и по другите карти), че ще се съберат, ще си простят и ще има "хепи енд" SmileНо пък от друга страна Колесница и Влюбени -като раздвояване, избор, който се прави... не знам.... Как мислите?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeЧет Яну 30 2014, 16:32

Каланта, ще се сдобрят,но за брак не мога да твърдя дали ще се стигне
Върнете се в началото Go down
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeЧет Яну 30 2014, 16:36

Много ти благодаря Calantha Smile нали съм нова и малко трудно се ориентирам. Колкото до твоите карти и аз мисля, че ще се съберат! Тези влюбени на края не ми изглежда да показват правенето на избор, а по-скоро стопляне на отношенията. Избора (или в случая равносметката) е направена при страшния съд, след взетото решение се пристъпва към действия (колесницата) и резултатът - влюбените!
Дано всичко се нареди с твоята приятелка Smile

Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeЧет Яну 30 2014, 19:14

Да, и аз така мисля, момичета SmileЩе се съберат, но за брак ще питаме след време пак.. Благодаря ви  мерси 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeЧет Яну 30 2014, 21:57

аз и мъж, помагайте с мнения ;)

той иска от мен:ц. об. 4 пентакли-3 меча Крал чаши Асо чаши об.

той не иска: ц. 8 меча-Кула- об. Крал меч- 10 пентакли

това ще се случи: ц. 7 чаши об.- 9п- РМ об.- 6п об.

това няма да се случи: ц. 3 п об.- 3 жезли -10 м- об. Умереност
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 45
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitimeПет Яну 31 2014, 17:12

Леле Линд, какви са тези обърнати карти  Въпроси и отговори- 2 - Page 24 1329947235  На първо четене ми хрумва, че мъжът ще си пази територията, бил е нараняван този човек. Не иска да се обвързва сякаш, мисля че ще те отблъсне, вного егоизъм има в този човек.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 24 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 24 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: