Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeЧет Яну 30 2014, 21:57

аз и мъж, помагайте с мнения ;)

той иска от мен:ц. об. 4 пентакли-3 меча Крал чаши Асо чаши об.

той не иска: ц. 8 меча-Кула- об. Крал меч- 10 пентакли

това ще се случи: ц. 7 чаши об.- 9п- РМ об.- 6п об.

това няма да се случи: ц. 3 п об.- 3 жезли -10 м- об. Умереност
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПет Яну 31 2014, 17:12

Леле Линд, какви са тези обърнати карти  Въпроси и отговори- 2 - Page 25 1329947235  На първо четене ми хрумва, че мъжът ще си пази територията, бил е нараняван този човек. Не иска да се обвързва сякаш, мисля че ще те отблъсне, вного егоизъм има в този човек.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПет Яну 31 2014, 18:45

Благодаря Ивеее!!!!!


Какво ще кажете за тази подредба, мъж и жена- разделени са

Между тях- Крал пентакли
Когато мисли за нея той е 8 меча
Мнението му за нея/чувства- обърнати 4 пентакли
Действия- обърната Справедливост

Нейните действия- Луна
Мнение/ чувства- обърнати 7 чаши
Когато мисли за него тя е - Колесница.


Ясно е, че тук някакво събиране и общо бъдеще няма. Тя му е бясна, обвинява го за много неща, но виждам, че си я боли. Мислите ли обаче, че него го боли? По обърната справедливост той е взел едно категорично и сурово решение и ще си стои на него бетон. Събиране и розови неща няма, но какво е според вас отношението към жената?
Аз мисля, че и той го преживява тежко- с тези 8 меча. Знам от личен опит, че това не е карта с която ти е леко... Въпроси и отговори- 2 - Page 25 528869 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПет Яну 31 2014, 18:53

Линд има ли друг мъж който да стои между тях. Като цяло мъжът е безсилен да направи каквото и да е и няма и стимул да направи нещо. Иска я за себе си ревнува я но не действа. Тя се чувства несигурна в тези отношения, ; трудно ми е да определя колесницата, дали иска да действа или иска да приключи отношенията.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПет Яну 31 2014, 19:11

И двамата много страдат,той се измъчва,има някакви мисли дали тя не се занимава с друг мъж
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПет Яну 31 2014, 19:21

ами там вече и аз не знам какво става, то тва луна- справедливост обърната- вижте за каква карма - в лошия смисъл на думата- става дума.
А тя беснее- "тоз простак, няма да го погледна вече, кажи ми само пука ли му за мен"...за това е Колесницата там.

еми пука му..ама кво от тва. Краля Пентакли го свързвам с някакво непоколебимо, но и достойно поведение (защото е прав)- вече нейно или негово не мога да преценя, че драмите ми идват в повече там.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПет Яну 31 2014, 22:45

Използвах подредбата на Линда, за да питам за двама... Нещо си играят на котка и мишка.

Между тях - Крал пентакли
Когато мисли за нея той е - 5 жезли
Мнението му за нея/чувства - Висшата жрица + 9 чаши
Действия - 5 меча

Нейните действия - 10 чаши
Мнение/ чувства - Асо чаши
Когато мисли за него тя е - Звездата

После ще се включа с мнение.
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 01 2014, 09:00

"Играят си на котка и мишка" за сигнификатор на отношенията Крал пентакли е много добро определение - това и за двете подредби. Всеки иска да е отгоре и да командва парада, настроението е "ще ти дам, ако и ти ми дадеш и то по възможност първи".

lindaLI, по твоите карти бих казала, че на мъжа му пука повече, отколкото на жената. С тази обърната Справедливост и Луна май жената е поизневерила или поне е постъпила нечестно спрямо мъжа. Бих казала, че го е направила, за да го предизвика да покаже чувствата си, но като че ли това е довело до обратния ефект. Той обаче като характер явно е по-затворен и прикрит и не може да схване какво иска тя от него, затова си мисли, че е изгубил всичките си шансове. И двамата са доста пасивни по отношение един на друг.

Miss Bloom, по картите за мъжа, мисля, че той много харесва жената, тя отговаря на всичките му представи за идеалната жена. Обаче с тези петици... или много ревност има от негова страна, или пък нещо от нейна страна го е засегнало сериозно и той сега се опитва едва ли не да се докаже или наложи по 5 жезли. Нейните карти са по-странни, тя като че ли още не е решила съвсем иска ли го, не го ли иска. В началото може много да е била хлътнала по него, но като че ли също толкова бързо е и охладняла. Май изобщо не е на тази вълна в момента, може би след време по Звездата...
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 01 2014, 12:14

Как се почувствал след срещата ни?
цепя на 5П
ПП,Свят,10Чаши

Мисля,че доста добре  Въпроси и отговори- 2 - Page 25 402149 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 01 2014, 12:37

благодаря Вер! Въпроси и отговори- 2 - Page 25 156215 

Линда10- страхотно се е почувствал но какво правят тези 5 пентакли там - това или е любовна сага с доста история зад гърба им или сте любовници и тайно се срещате
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 01 2014, 12:44

И двете Линд,това е моят мъж,но за сега не искам никой да знае,че опитваме да оправим отношенията си,така че се срещаме тайно. Луда работа  Въпроси и отговори- 2 - Page 25 1224881819 
Благодаря!!!
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 01 2014, 17:00

Az vinagi sum kazvala che ne vijdam okonchatelnata vi razdiala
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeСъб Фев 01 2014, 20:52

Да,така е  Въпроси и отговори- 2 - Page 25 531608  Линд
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 02 2014, 14:18

Въпрос: Какво изпитва мъж към жена? Показва отношение за сега, но още нищо не се е случило между тях.

ц. Паж Чаши

7 жезли, Крал Мечове, Влюбените

Много я харесва, даже харесва е меко казано; обаче ревнува ли, дразни ли й се за нещо...ядосва се. Иначе е много плах в действията си, но вътрешно страстите бушуват.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 02 2014, 19:09

този по принцип не е от най- любвеобилните, труден характер, скептик в любовта, НО да- нея много я е харесал, тя му действа по нелогичен за него начин.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 02 2014, 19:18

Линда написа:
момичета- вчера се запознах с един младеж. Чудя се дали би могло нещо да се получи от това запознанство...предизвикала ли съм интерес

ц. об 5 чаши

6 ж- Асо чаши об- Дама Пентакли

какво отношение виждате тук..виждате ли някакво развитие, контакт...той би могъл да ме потърси- ако иска...

да, оказа се, че категорично съм предизвикала интереса му.

Линда написа:
Не мога обаче да видя контакт и комуникация с А.... нека да попитам- А. ще ме потърси ли?

об. ПЖ
Колело обърната Жрица Рицар чаши

след 2ра среща ме потърси - да

но- аз поразпитах за него и разбрах, че човека е доста проблемен. Заваляха хиляди съвети и молби да не се занимавам с него. Малко се уплаших - какво да очаквам от този човек- защото пък вече ме забелязал.

Об. 3 п- 0б. 9п- Кула
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 02 2014, 19:22

благодаря ви момичета, Фрог мерси за мейла- не мога да ти отговоря за съжаление- но мисля, че има връзка с горния постинг
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 02 2014, 20:00

Линда, този човек ми се струва, че има някакъв деструктивен и егоцентричен характер, самовлюбен някакъв човек може би с арогантно или леко арогантно поведение. Такъв тип хора рядко могат да датат много в една връзка, всичко трябва да се върти около техните нужди, да се спазват техните изисквания.. Предполагам знаеш за какво говоря...

А за подредбата, която пуснах- да, този мъж не е имал до сега особено сериозни и задълбочени отношения с жени, не е от най- чувствителните и любвеобвилни хора. Може да се каже, че е скептик по отношение на любовта, но май сега е доста хлътнал. Ами то на всеки се случва един ден....
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 02 2014, 20:21

Оправих си профила и сега мога да получавам съобщения /предполагам/ Smile 
Много интересно, Линд....нямам думи. 
Линд написа:
какво да очаквам от този човек- защото пък вече ме забелязал.

Об. 3 п- 0б. 9п- Кула


Ще се опиташ да прекъснеш комуникацията, но не съм сигурна че ще стане така лесно. Бъди много внимателна с тези обърнати 9 пентакли  и Кулата, да не ти извърти някой номер /разтърсващо наказание/
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeНед Фев 02 2014, 21:24

Цитат :
Ако търсиш любов - може би този не е твоят човек. За флирт - да 
е било моето мнение, но не видях в картите да е проблемен
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 03 2014, 01:32

момичета- казах на човека спокойно и мило, че не искам да се занимавам с него и той мирно и кротко ми каза "чау"...и така за сега...

цитатите ми показаха обърнатите 9 пентакли като закрила Свише, духовност и дълбоко проницание.
Правите 9 пентакли са плътските удоволствия- гуляй, секс, победа, его, глезотии и пиршества.

И наистина в случая с момчето- мисля, че разбрах важната информация о време и предотвратихме по- нататъшно развитие.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 03 2014, 06:57

Artemiss написа:
Какво би ми донесла връзка с Д?
Крал жлези - Крал пентакли - Асо чаши
цепя на 6 пентакли обърната
изпаднали - Влюбените и Луната

мисля, че картите показвт човек, който има проблем с алкохола.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 03 2014, 11:06

Артемис право асо ч при мен работи точно като гуляйстване веселба но сериозен проблем по картите не виждам
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 03 2014, 11:10

ами...има. аз се чудех защо ми излиза толкова често това асо за този човек, а то това излезе.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 03 2014, 11:16

Е за да е сериозно трябва дявол луна 3 чаши....
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 03 2014, 11:22

и луната излиза, също крал и рицар чаши, но по-рядко. умереност също често. четох, че и тя е индикатор. дадох ов в другата тема, там съм питала за това

Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitimeПон Фев 03 2014, 18:53

Какво е отношението на мъж от миналото към мен?

ц. Умереността

Кралица Чаши, 4 чаши, Паж Мечове


Не е безразличен, но е решил да сложи точка въпреки всичко.. според мен...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 25 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 25 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: