Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори- 2

Go down 
+20
Miss Bloom
MAITE
YsDiD
Reni
Антония
bibibi
dgakova
Artemiss
Вера
Calantha
linda10
Зуки
Aldemira
Iva78
sugar6
Frog
Galanthus
CaPuHa
Луничка
lindaLI
24 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 21:29

И на мен ми изглеждат на влюбване тези карти,малко ще ти е като на сън всичко,като на филм.3м според мен показват сладката болка,която пронизва сърцето ти при срещата с въпросния човек,който м/у другото си мисля,че ще е нов,някой,когото не познаваш.  Smile 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 21:49

Линда коментара ти за мага е супер :sm38.gif: . По твоите карти си мисля че седмицата ще ти е пълна с много емоции , незнам за влюбване, с тая 3 мечове ми е малко невъзможно да мисля за влюбване. Сякаш някой ще се опита да те пореже с мили думи, нещо такова.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 21:53

3 меча си излиза баш за сляпата неделя аз да ти кажа ;)

дано да е някой нов, да..притеснява ме 5 п в случая..ретро венера сме..и тя ми транзитира в 11 дом в опозе на 5ти- дано да някой нов! дано!

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 21:56

Линда какви ти бяха картите за януари,че не си ги спомням май 3м беше едната...мисля,че така ще навържем нещата
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 22:08

Дама П 10 меча Рицар чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 22:24

Определено ще се появи някой,с когото ще изживееш наситени емоции-ту хубави,ту по-неприятни.5 п си е тежка карта,но може да означава,че нещата ще се случват по-трудния начин,като изпитание се явява тази карта.Ще научиш ценни уроци от този човек. Поне аз така виждам картите,не ти гарантирам,че ще стане така.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeПон Дек 30 2013, 23:03

Шугър, Иве- Иключително съм ви благодарна момичета за това, че ми помагате с моите карти Въпроси и отговори- 2 - Page 14 99390 Въпроси и отговори- 2 - Page 14 99390 Въпроси и отговори- 2 - Page 14 99390 

еми то ей го януари чука на вратата- дано да ма събития, развитие- имам нужда от силни емоции
..зад гърба си в емоционално отношение оставям една празна година, въпреки, че имаше мъже около мен- просто нищо не ме докосна истински-нищо освен чат пат малко плява и тиня...но човек не винаги се разделя лесно с миналото.

Дано да предстои една много по- добра година Въпроси и отговори- 2 - Page 14 262180
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeВто Дек 31 2013, 00:22

Линда със сигурност годаната ще е по добра и гледай да докопаш любовта от баницата мерси Въпроси и отговори- 2 - Page 14 402149 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeВто Дек 31 2013, 01:06

Реших и аз да попитам картите за моя емоционален ( любовен) живот през януари. Асо чаши, кралица пентакли, паж чаши плюс допълнително към нея колелото. Май януари и на мен ще ми е емоционален  Въпроси и отговори- 2 - Page 14 262180 Въпроси и отговори- 2 - Page 14 262180 . Чудя се дали здържаната кралица пентакли каквато съм аз ще послуша тай накрая гласа на сърцето си. Вие как мислите  
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeВто Дек 31 2013, 01:07

Мъж пита как ще реагира жена ако й изпрати смс за Нова Година -

цепя на Асо Пентакли

3 чаши, Асо Жезли, Справедливост, доп. Крал Чаши

Жената ще се зарадва, ще се зароди нещо, може нещата да прераснат в отношения...
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeВто Дек 31 2013, 01:08

Каланта ще се зарадва момичето, ще си помисли че мъжът проявява интерес към нея. мерси 
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeВто Дек 31 2013, 01:46

Каланта, те имали ли са взаимоотношения преди това?
Между тях има нещо,което пречи да се развият тези взаимоотношения,нещо стабилно и почти непоклатимо,затова явно и той се чуди тя как би реагирала...
Да, наистина, мн ще се зарадва от една страна,от друга- ще го приеме като нещо нормално...
Просто ще реши,че мъжът използва удобния момент покрай празниците да установи някакъв контакт с нея...
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeВто Дек 31 2013, 02:17

Рени, да имали са взаимоотношения преди, от дълго време нямат контакт.
Благодаря, Ива и Рени мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeВто Дек 31 2013, 09:45

Иве много хубави и емоционални кари за януари, определено мисля, че ще имаш любовни трепети!, ще си развълнувана много
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeВто Дек 31 2013, 10:27

Иве,ще имаш любовни трепети и емоции,които ще те пораздвижат  усмивка 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeВто Дек 31 2013, 13:34

Линда и Шугър Благодаря ви Въпроси и отговори- 2 - Page 14 99390 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeСря Яну 01 2014, 12:53

Щастлива Нова 2014, момичета! Дано да ни чакат много хубави моменти и много здраве!

Аз пак получавам анонимни смс-и и честитки - сигурна съм вече, че човекът ме познава.

Какви са ни били отношенията с този мъж?

ц. 10 меча
Кралица меч Обесен Кула


Била ли съм интимна с този мъж?
ц. Сила
Дама чаши 2 пентакли 4 меча+ 10чаши

Какво иска?
ц. Рицар П
Свят Асо П 8 жезли


Какъв човек е той?
ц. Сила
6 меча Дама чаши 10 пентакли


Ако разбера кой е, как бих реагирала?
5 пентакли
2 жезли Императрица Кралица меч


Имам ли/имала съм ли чувства към човека?

ц. Крал жезли
Обесен 6 ж Звезда


Ще ми се разкрие ли?

ц. 2 пентакли
Крал П Асо чаши Глупакът
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeСря Яну 01 2014, 13:48

Линда според не си имала каквито и да е отношения с този човек, нито чувства, нищо. Според мен е някой бегло познаваш, но у тозиовек си оставила дълбоко впечатление. Този човек има чувства към теб ш се надява да получи шанс. Този мъж или е женен или има сериозна връзка. В крайна сметка щя се разкрие кой е, но според мен ще го отрежеш. мерси 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeСря Яну 01 2014, 14:55

Линда аз си мисля,че този мъж много мисли дали да ти се разкрие или не,според мен ще се разкрие.Много е влюбен в теб,любовни емоции бушуват в него.Ти ще се отнесеш доста резервирано и хладно към него.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeСря Яну 01 2014, 15:37

Благодаря ви както винаги- вижте следното

повтарят се по 2 пъти: Обесен, Дама чаши, Дама меч, Сила, 2 пентакли

има 2 карти сочещи разстояние - 6 меча, Свят
има 2 Аса
???


само дето аз си мисля,че съм била интимна с него- сила и 4м + 10 чаши
картите за взаимоотношенията са прекалено тежки..за да са били нищо..а в същото време има добри намерения...

мисля , че дамата чаши е той- много хипер емоционален, но задълбочен, може би е на разстояние..възможно е да има жена до себе си.аз мисля, че много ще се колебая как да реагирам- като Им-ца или ДМ...най-вероятно като ДМ, но отвътре ще се чувствам реализирана и щастлива.

Странно е всичко, но ретро венера е вероятно да довее стари звезди
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeСря Яну 01 2014, 16:14

Линд, аз мисля, че сте имали някаква комуникация с този човек, но не сте стигали до интимности. Просто ти си го отрязвала преди да се е случило каквото и да било, а мога да кажа, че е било на ръба. Просто ти си се спряла в последния момент. Иска да сте заедно и е много сериозен в намеренията си. Смята, че може да ти даде всичко от което имаш нужда, че ще те направи щастлива. Освен това иска много бързо да стигне до теб, но се страхува да не го посечеш пак. Той просто е влюбен човек, романтичен, готов на всякакви жертви и слаб в очите ти, заради това, че те обожава и че мечтае за теб, а защо не и за семейство с теб.

Цитат :
Ако разбера кой е, как бих реагирала?
5 пентакли
2 жезли Императрица Кралица меч

Леле......Линд, този човек какво трябва дае направил, за да имаш такова отношение към него и защо отново му режеш главата???! Да не би да е подчинен някакъв или по-малък на години или на ръст....с тая Императрица?
При теб не бих говорила за чувства, макар с тази Звезда да не мога да съм категорична. Променлива територия е, а и на последна позиция знам ли над кого ще изгрее и кого ще озари....Може и над него - 6 жезли....
Много се колебае дали да ти се разкрие, но мисля че ще ти помогне ти да го разкриеш. Въпроси и отговори- 2 - Page 14 99390 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeСря Яну 01 2014, 16:42

благодаря Фроги, защо мислите , че не съм била интимна- аз толкова ясно го виждам по Сила и 4м + 10 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeСря Яну 01 2014, 18:22

LindaLI написа:
Какви са ни били отношенията с този мъж?
ц. 10 меча
Кралица меч Обесен Кула
- Вероятно си го порязала и той е нямало какво да направи, но е променил нагласата си.

Била ли съм интимна с този мъж?
ц. Сила
Дама чаши 2 пентакли 4 меча+ 10чаши
- Била си обичана от него.

Какво иска?
ц. Рицар П
Свят Асо П 8 жезли
- Иска нов шанс.

Какъв човек е той?
ц. Сила
6 меча Дама чаши 10 пентакли
- Решил е да си върне любимата, колкото и да му е трудно да се справи с някои вътрешни противоречия.

Ако разбера кой е, как бих реагирала?
5 пентакли
2 жезли Императрица Кралица меч
- Ще порежеш плановете му да те направи негова Императрица.

Имам ли/имала съм ли чувства към човека?

ц. Крал жезли
Обесен 6 ж Звезда
- Чувствала си се не на място, самотна, далечна в негово присъствие.

Ще ми се разкрие ли?

ц. 2 пентакли
Крал П Асо чаши Глупакът
- Ще направи неволна грешка, заради емоции.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeСря Яну 01 2014, 19:20

"Какъв ще бъде м.декември в емоционален план?" и се паднаха В.жрец,Луната и Влюбените.
Давам ов и тук-вътрешно/скрито изживяване на една любов към определен човек,но и при него беше същото,имаше и доста болка от цялата тази ситуация.
Линда,ти искаше да ти кажа как се е проявила комбинацията В.жрец+Луна-ами точно както го описах по-горе изживяване на любовта,но по-скоро на подсъзнателно ниво.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeСря Яну 01 2014, 19:49

гледах на момиче за януари и за любовта имаше Колело Луна 3 чаши, няма си приятел в момента....да не би някаква душевна болка да й олекне и да гледа по- ведро на нещата.?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeСря Яну 01 2014, 19:52

шугър- мисля, че при теб болката идва от луната. тя дава заравяне в дълбоките емоции- Луна + влюбени - тайна любов- но по влюбени мисля, че е споделена
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitimeСря Яну 01 2014, 20:00

Колелото на 1 позиция според мен ще раздвижи емоционалния и свят, а 3ч показват излекуване на предишни рани.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори- 2   Въпроси и отговори- 2 - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори- 2
Върнете се в началото 
Страница 14 от 30Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 22 ... 30  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: