Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
АвторСъобщение
linda10
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 09:34

Благодаря,момичетаа!
Изтеглих още три карти ,с въпрос какъв ще е резултата за мен,ако все пакму кажа предварително
цепя на 8Ч
8Ж Жрецът АП
Да му кажа ли предварително или да го поставя пред свършен факт ?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 09:37

ааа значи онова първото е да го поставиш пред свършен факт?

кажи му, мисля и пари може да ти даде. Пак се вижда тук пентаклито.

Макар, че бъди готова като един жрец и традиционалист да се опита да те спре отначало. Но ще се примири после.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 09:42

ще даде...но защо тези 8чаши?ами да,просто ако ги приемем за твоите си,ти,и някакви там спорове,ами чистене,край на това негативното,ако е лухало около вас...хм, дано и нека и линда е права..както казва- би дал средства в този случай...въпроса е че макар да му се иска той да диктува,ти ще ''изманипулирааш'' нека си вярва че той решава...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 09:44

Да,сигурна съм,че ще опита.Още повече,че ще бъде изненадан-8Ж,но за мен важното в случая е,че не виждам бурни реакции.
Благодаря  мерси 
В такъв случай,още довечера мога да дам ОВ.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 09:47

линда написа:
-8Ж,
-бързото ти реагиране,което е на първо място...времето е май някак критерий при вас?! - на време-и не на време !?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 09:48

ДА,Линда ,операцията е насрочена вече за другата седмица и мисля днес да му го сервирам.






За 8Ч-мисля показва какви са ни отношенията в момента и може би показва,че така ще си останат .... демек нищо ново.


Последната промяна е направена от linda10 на Чет Дек 12 2013, 09:52; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 09:49

значи - ако не му кажеш! и му се появиш- ще "опули" очички и ще се врътне сърдит! - 8 чаши

но след време ще се хвали с теб, ще те показва, демонстрира- 10 пентакли.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 09:53

Рицар чаши е твоето желание да направиш козметичната процедура, нещо, което много силно искаш. 8 чаши е факта, че въпреки че мъжът ти се е отказал и един вид е бил отбой, ти пак си готова да го направиш, дори и зад гърба му (фигурата на картата е с гръб). 8 чаши е някой, който е много силно устремен към нещо, готов е да остави силни привързаности зад себе си, за да постигне целта си. 10 пентакли според мен накрая показва, че мъжът ти ще се примири в крайна сметка и дори може да ти помогне финансово, макар че едва ли ще е особено доволен. Може би като коледен подарък ще ти даде сумата за тази козметична процедура.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 09:58

колкото повече пишем,толкова повече смятам че онова което тя и ние правим,и не правим сега са тези 8 чаши...четейки Вера,това осъзнах....ставащото ,и станалото
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 10:00

Благодаря на всички за коментарите!
Вера,едва ли ще получа коледен подарък,но по-натам във времето ,може би ще ги даде.Но за мен това не е важно в случая.В смисъл,ако ги даде-добре.Ако не даде-пак добре.
Сега остава да реша да му кажа ли преварително или не.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 11:19

(по провесения)-това не само е той когато види ''сюрприза''...но и твоят път до сега-поскоро безпътица

Ако провесения тук ,отразява и мен-тове не е безпътица,а по-скоро, страх от последствията. Може това да е още едно от значенията на картата.




нещо не справям с цитатите Smile
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 11:29

Ще успея ли да стигна целите си (таргет) до 20.12.2013 в работен план ?

ц. 5 пентакли

крал на мечовете - императорът - 10 пентакли


Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 11:46

---


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 14:20; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 11:50

Въпрос за приятелка - какво ще се случи на партито тази вечер? (или по-скоро какво да очаква?)

цепя на Смъртта

Светът, Асо Мечове, 2 чаши

Аз мисля, че нещо съвсем ново я очаква(асо м), ще е а седмото небе от щастие (Светът-празнуване, веселие, екстаз, завършеност). Новото ще е свързано с ново запознанство, любов? (2ч)

Тук е даже много буквално -според една книжка - Светът - послание - "Танцувайки, аз съм животът. Цяло. Аз съм едно."

Утре ще мога да дам ОВ  усмивка


Последната промяна е направена от Calantha на Чет Дек 12 2013, 11:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 11:54

--.


Последната промяна е направена от Луничка на Пон Юни 02 2014, 14:21; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Calantha
Редовен участник
Редовен участник
Calantha


Female Leo Брой мнения : 397
Join date : 18.11.2013
Age : 37
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 12:19

Да, затова не се бях замисляла - може да има разговор, в който да разбере за чувствата на някой.... нещо да излезне на бял свят... Ще видим SmileУтре ще стане ясно  усмивка
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 13:59

Момичета,давам ОВ-съобщих му за операцията.Остана като гръмнат,нито ме попита от къде съм намерила пари,нищо. За сега това,ако има развитие,ще допълвам.
Благодаря ви  мерси 
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 15:22

МаринаСмит написа:

ц. 5 пентакли;крал на мечовете - императорът - 10 пентакли
Луничка написа:

Марина,със сигурност ще успееш и ще поставиш една стабилна и сигурна основа,върху която да градиш.Само този император на втора не знам да ли не означава конкретна личност или означава,че ще трябва да действаш според неговите характеристики.

Работя с мъж, трябва действам според неговите характеристики, ние сме екип, както и той да се съобразява с моето мнение.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 18:51

Значи реших да тегля карти онлайн,понеже с моите нещо загубих връзка.
Ще се видим ли с Х другата седмица?В.Жрица,3м,Р.Ж  Три карти 4  - Page 6 1329947235 За мен са си показателни,че ще има среща,малко ме притеснява 3м.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 19:12

Шугърче мен ме притеснява комбинацията от 3м и Рицар жезли- не мисля че среща ще има, разочарование.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 19:23

Захарче, да не би да го видиш с друга ?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 19:25

Да 3м си е разочарование,но все пак нещо ми подсказва,че среща ще има  :sm38.gif: Ще видим,непременно ще дам ОВ.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 19:29

Мисля,че не dgakova,но да видим.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 19:41

Каланта, приятелката ти тази вечер ще отиде с пълна кошница надежди и мечти и добре ще се позабавлява, но освен погледчета, разговори, някакви трепети начални нищо друго няма да се случи.

Шугар, не ми се струва вероятно да има среща другата седмица.....
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeЧет Дек 12 2013, 23:02

Въпроса ми е дали до 3 м момиче ще заживее заедно с момче.. цепя на асо ч, картите са 3п, Жрец и паж меч, аз 3 п много си ги харесвам, дават ти шанс,но жреца може да показва и застой, само не знам този паж как да го тълкувам- като цяло мисля че може да стане, вероятно след малко забавяне или разногласия
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 02:13

Линжери, моето мнение е че нещата се случват ако 3П е в 3-та позиция. Сега тук вече други могат да кажат повече, ако имат повече практика с тази карта на различните позиции.

Но ако е на първа позиция, може да показва старанието да се постигне целта, намирането на начини и правилното им прилагане, Жрецът да се консултираш с някой, който ще ти даде мнение по въпроса и разговор с момчето по въпроса.

Но аз не виждам преместване за семейно съжителство при тези карти ...

Може би след този пердиод...


Последната промяна е направена от dgakova на Пет Дек 13 2013, 08:32; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 13 2013, 08:30

За преместване, при клиенти, когато питам ми се падат Кулата за друг град, 6 Меча, Колесницата, Рицар Жезли ми се падна за YsDid к тя се премести да живее на друго място, но близо до предишното-работи също като икономка на това място. 8 Чаши ми излезе за сестра й, която сега ще отиде уж за малко време от България в Англия, но ще видим дали ще е за малко. Виждаш ли, все карти на които някой е потеглил на някъде. А тези твойте са ми много статични. Но пак казвам че нямам опит с 3 п, така че нека другите да се изкажат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 6 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: