Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 4

Go down 
+30
Blackmoon
jasminbg
thundergoddess
Ioana
Лизи
Ole
Persefona
Aldemira
Anakin
MAITE
YsDiD
CaPuHa
Вера
Reni
Calantha
Galanthus
Iva78
sugar6
милена
linda10
Антония
bibibi
Artemiss
dgakova
Frog
linjeri
Miss Bloom
Зуки
lindaLI
Луничка
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeЧет Яну 02 2014, 17:09

Дявол и Жрец - интересна комбинация. Мислех си, че наистина указва че човекът е тук, в БГ, обаче тези 8 жезли за какво са? Освен ако не посочват, че бързо се е завърнал от някъде, заради някого /Дявол/
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeЧет Яну 02 2014, 21:44

Ще успея ли да завърша през пролетта на 2014-та? Ще взема ли диплом?
7 чаши - Рицар мечове - Луната
Толкова съм разсеяна, изобщо не мога да си събера мислите и не ми си мисли каква дипломна ще направя Иначе бъдещата ми професия е по Луната... С тези 7 чаши и големите мечти, да не остана накрая с празни ръце?
Какво ми предстои след завършването (евентуално)?
3 жезли - 10 жезли - 4 жезли


Мис, по първите ти карти  - те просто те отразяват теб, твоите притеснения, страхове и надежди. Успокой се и хвърли нови.
По вторите - желанието ти да се отделиш от къщи си го казваш и не го криеш, но поне скоро няма да се случи, колкото и да те изнервя положението сега.


Последната промяна е направена от Ole на Чет Яну 02 2014, 23:13; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeЧет Яну 02 2014, 22:29

Здравейте,
по-рано бях публикувала следната комбинация от карти: 5 Чаши, Дама меч, Рицар Пентакли
ц. 10 пентакли, въпросът беше, дали едно момиче ще започне работа. Поканиха я на интервю.
Състоя се днес. И отново наредихме 3 карти за това, дали ще започне работа във фирмата:
6 чаши, 5 меча, Крал на жезлите, ц. 8 пентакли.
По първата комбинация бях много оптимистична, че ще започне, но сега тези 5 меча ме притесняват. Едва ли не, не отговаря на изискванията им. Какво мислите за втората комбинация? Има ли някаква надежда?? Благодаря ви момичета.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeЧет Яну 02 2014, 22:31

Маите, струва ми се, че ще започне работа във фирмата по картата на цепене и по Крал жезли. Интересен ми е този крал. Дано да е действен.
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeЧет Яну 02 2014, 22:39

Maite, възможно ли е вече да е решено, че ще започне работа, просто това да е една формалност? С 5 мечове си мисля, че или тя има вътрешен човек или вече позицията е отредена за някой... Според мен това момиче ще започне работа, но някак не е по своя воля, като че ли... Три карти 4  - Page 14 617156

Ole, благодаря ти! Права си мерси 
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeЧет Яну 02 2014, 22:41

Фрог, не зная до колко да я вземам под внимание картата на цепенето, защото тя ме помоли да и наредя днес веднага още веднъж карти. Бърках, цепих и изтеглих абсолютно същите 3 карти. Само картата на цепенето беше различна вместо 8 пентакли, беше 9меча, другите бяха същите.

Не зная мис Б., ще дам ОВ при първа възможност.


Последната промяна е направена от MAITE на Чет Яну 02 2014, 22:48; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeЧет Яну 02 2014, 22:47

Относно Крал Жезли на трета позиция с три карти имам само 1 комбинация в записките си: дали човек ще ме потърси - 2 меча, 2 жезли, Крал жезли ц. 7 пентакли - 1 час след питането ме потърси. Активира се бързо, обаче предходния въпрос е различен.
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeЧет Яну 02 2014, 22:57

Здравейте,
по-рано бях публикувала следната комбинация от карти: 5 Чаши, Дама меч, Рицар Пентакли
ц. 10 пентакли, въпросът беше, дали едно момиче ще започне работа. Поканиха я на интервю.
Състоя се днес. И отново наредихме 3 карти за това, дали ще започне работа във фирмата:
6 чаши, 5 меча, Крал на жезлите, ц. 8 пентакли.
По първата комбинация бях много оптимистична, че ще започне, но сега тези 5 меча ме притесняват. Едва ли не, не отговаря на изискванията им. Какво мислите за втората комбинация? Има ли някаква надежда?? Благодаря ви момичета.

Маите, първите карти дават достатъчно ясен отговор, не е било нужно да хвърляте нови. Приятелката ти дълго време е била без работа, предполагам, и сега със свои сили и заради собтвените й качества ще започне работа там, където иска. Трябва да има търпение.
По втората комбинация - струва ми се, че тук става въпрос за избухване на стари страсти и поводът е мъж. Доколко е свързано с интервюто, нямам представа.


Последната промяна е направена от Ole на Чет Яну 02 2014, 23:12; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeЧет Яну 02 2014, 23:03

Благодаря за коментара, Оле.
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 00:02

Иве,
момичетата са ти отговорили за картите относно работата , но ако може и аз да си изкажа мнението :-)
Определено мага и пажа ми говорят за започването на нова работа, ново начинание. Магът ме навява на това, че ще е някаква професия самостоятелна, не знам как да го кажа, не в екип ли нещо така. Пажът ми показва, че може и да е ново начинание за теб, но бързо ще се научиш. Възможно ли е да е нещо в търговията ?!? Иначе Кралица чаши специално за професия имам това: учител, кетъринг, музика, поезия, литература, изкуство. Окултните науки. Психология, философия, религия, мистицизъм. Бродерия, работа с тъкани.
Упсех и каквото и да е дано да ти е приятно и интересно  мерси 
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 00:07

Момичета, моля отново за помощ по тези карти:

Да предоставя ли исканата от мен лична информация?
7 меча - 4 пентакли - Паж жезли

Не знам, какво да правя... С тези 7 меча се притеснявам дали няма да се използва по някакъв начин срещу мен, дали не ме лъжат!? Мисля, че ще се реша след време по Пажа...

Ще има ли негативно развитие за мен, ако я предоставя?
8 пентакли - 9 пентакли - Любовниците

Би трябвало да няма. По-скоро ще е някакво удовлетворение може би... Три карти 4  - Page 14 617156 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 12:24

Цитат :
Да предоставя ли исканата от мен лична информация?
7 меча - 4 пентакли - Паж жезли

Мис, смятам че 7 меча отразяват твоите страхове, а 4 пентакли намерението да не даваш информацията. Все пак по ПЖ си мисля, че напразно се страхуваш.
Цитат :
Ще има ли негативно развитие за мен, ако я предоставя?
8 пентакли - 9 пентакли - Любовниците
Тук не се отговаря с да или не, по-скоро ми се струва, че съветът е да бъдеш спокойна за избора си.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 14:36

---


Последната промяна е направена от Луничка на Вто Юни 03 2014, 08:22; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 14:51

Мъжът се опитва да я провокира,защото тя май стои настрана от него,според мен и е ядосан,но ще се успокои
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 14:56

Емоционалното състояние на мъж? цепя на 4чаши
АсоЧ, 3П,ВЖ
След разочарованието,което е преживял,май се задълбочават нещата с другата жена.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 15:09

Ами мъжът е депресиран,недоволен,умело го прикрива,не показва пред другите това,което чувства,не виждам друга жена.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 15:15

а аз...виждам...но понеже и знам, че има- това за твоя мъж ли е Линда10?

Ми да, май се задълбочават там нещата с Висшата - асо ч + 3п
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 15:27

Цитат :
Емоционалното състояние на мъж? цепя на 4чаши  АсоЧ, 3П,ВЖ  След разочарованието,което е преживял,май се задълбочават нещата с другата жена.

Емоции. Предполагам ревност. Любовен триъгълник, може би, жената е имала паралелна връзка или мъжът много се е съмнявал в това.
Другото ми предположение: Картите показват не мъжа, а жената с нейните емоции, вследствие на ситуацията в момента.
Нещо е приключило при всички случаи и има намесен трети човек.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 15:48

Ще ми се обадят ли от библиотеката за студентската практика? В.жрица,Обесеният,Силата
Защо ли си мисля,че няма да се обадят. Три карти 4  - Page 14 4007341369 
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 16:15

Шугър може и да се обадят но ще е след време.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 16:26

Шугар, не мисля, че ще се обадят....
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 16:35

linda10 написа:
Емоционалното състояние на мъж? цепя на 4чаши 
АсоЧ, 3П,ВЖ 
Нова любов, която все още не е явна (може би и за жената). Това го депресира, дразни - сякаш му писва.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 16:53

Благодаря ви момичета.Уж ме одобриха сутринта ама още не са ми звъннали,което е лошо,защото съм одобрена и на друго място,а пък ако откажа сигурното и не ми звъннат от библиотеката губя сериозно....
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 17:47

Здравейте, момичета
имам една питанка, дали приятел ще започне работа в хотел:
Маг+Кула+7жезли цепя на колесницата
хотелът е на 8 километра от дома му. Общувал е само посредством имейли с управителя на хотела.
Не е ходил на интервю. Не зная, дали ще има интервю.
Все пак си мисля, че има шанс да започне, че е по-подходящ от другите кандидати.
Вие какво ще кажете?
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 18:36

Frog: написа:
Мис, смятам че 7 меча отразяват твоите страхове, а 4 пентакли намерението да не даваш информацията. Все пак по ПЖ си мисля, че напразно се страхуваш.

Тук не се отговаря с да или не, по-скоро ми се струва, че съветът е да бъдеш спокойна за избора си.

Благодаря ти, Фроги. Права си мерси 
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeПет Яну 03 2014, 21:02

Маите написа:
Маг+Кула+7жезли цепя на колесницата
Много ми е интересно какво ще се случи в тази подредба. Първо да питам - този човек готвач ли ще е? Ако е на такава позиция няма да стане работата - има конкуренция и то сериозна. Ако обаче е за друга позиция има вероятност да получи мястото. Всичко това е заради Мага. Той ми е непредсказуем. В много случаи отбелязва професията, но е възможно и да е там като знак, че питащият ще отвее конкуренцията, въпреки Кулата. Не съм сигурна дали винаги така се проявява обаче и по тази причина ми е интересно как ще се прояви. Надявам се на ОВ усмивка 
Върнете се в началото Go down
YsDiD
Гост
Гост
YsDiD


Female Брой мнения : 101
Join date : 17.08.2013

Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitimeСъб Яну 04 2014, 02:01

Много интересно се получи вчера

Теглих три карти за въпросна ситуация

картите бяха
Глупакът,Дама Пентакли , Кулата с допълнителна 7П

какво стана : Спонтанно реших да изляза и да отида до приятеля ми който живее на 10 мин от нас, без той да знае пристигнах на вратата му където майка му отвори и беше много недоволна че съм дошла без да се обадя !!!!! (като си имате навпредвид че аз живях с тази жена 6 месеца ) след като излязахме от къщата със моят любим се скарахме много лошо (кулата) аз се почувствах съсипана!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 4  - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 4    Три карти 4  - Page 14 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 4
Върнете се в началото 
Страница 14 от 34Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 24 ... 34  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: