Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ДА или НЕ

Go down 
+34
БабаВуна
Teya
La la
Violet
Miss Bloom
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
taroman
galiusha
sisulche
Федя
pelle
zoh
magica
Вера
thundergoddess
Ole
Tanya111
Blackmoon
милена
Reni
Moira
Calantha
lindaLI
Galanthus
jasminbg
Антония
Зуки
Луничка
Artemiss
linda10
sugar6
Frog
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next
АвторСъобщение
magica
Гост
Гост



Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 18:53

Ще говорим ли откровено днес или утре?

6Ж-3М-2П /о/ -Не.
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 19:44

magica:
Ще говорим ли откровено днес или утре?

6Ж-3М-2П /о/ -Не.


Аз бих казала да, но разговорът няма да е приятен, може би даже твърде откровен, и след него нещата ще се променят. Ше споделиш ли после?
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСъб Мар 29 2014, 20:16

Ще споделя, разбира се Smile

Коя карта ти дава да-то?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 04:48

Според мен ще има разговор. Ти ще му поставиш сякаш нещата или да ти даде това което искаш или да се разделяте. Той ще се опита да увърта и да те мотае, но в крайна сметка ще се реши нещо, но няма да ти хареса това, което ще се реши. Нещо ще те разколебае да вземеш окончателно решение.

Ще се видим ли през април?
Ц. Императрица
Глупак, Жрец, 4ж - всички прави
- май да?!

След колко време точно ще се видим?
ц 7п
РЧ, КЖ, 8п
доп: ДЧ, 9ч - всички прави
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 11:25

Интересно как аз правя подредба за бъдещи събития, а в твоите анализи присъства миналото, неща, които вече са станали.
Аз направих подредбите при вече свършен факт. Написах открито на тоя човек, че искам
да почне да се държи адекватно на една нова ситуация. Да спре да го увърта и да имитира "приятелства", защото дори и приятелството...даже задължително приятелството...минава през едни етапи на отговорност, изчистване на натрупаното, един катарзис се преживява...Аз не мога да се лигавя и да се правя, че няма нищо. Хващам си бика за рогата и това е.


Не разбира бе! Повтаря като папагал, че не искал нищо от мен, а аз само съм се цупела и филмирала. След което млъква като пън.

Спрях да правя повече опити. То ако има инициатива-трябва да тръгне вече само и единствено от него. Затова направих бързата подредба за "да" и "не".

ОВ за събота -не.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 16:07

magica когато се прави подредба с 3 карти първата показва това, което отминава, втората това което е актуално и третата това, което предстои. Няма как да правиш анализ на бъдещи неща без да погледнеш миналите и настоящите. Иначе се предполагаше подобна развръзка.
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 16:19

Magica, доколкото разбирам все пак разговор някакъв е имало и от това не ти е станало по-леко. Картите не бяха ли за това?
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeНед Мар 30 2014, 17:48

Ole, въпросът беше дали след проведения болезнен разговор в петък, ще има реакции в събота или неделя?

Засега няма.

ОВ: Не
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 19:10

Ще направи ли опит да ме върне?

Кула - 7 мечове- 8 жезли - Всичко си клони към едно очаквано НЕ, ако не беше 8-ицата жезли накрая.

Това, което отминава- Пълна кула, обаче то какво да се очаква, като по 7-ица мечове- няма и няма искреност и обратна връзка...то с глух кон с капаци как се комуникира...8-ицата жезли обаче малко ми стои неясно. Дава динамика, бърз прогрес, дава страсти и контакти, обаче дава ли го хепиенда в конкретния случай? Дава ли да-то според вас?

Ще дам ОВ.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 20:03

Това което отминава е , че е  взел крайното решение да не е с теб. 7м - се пада обикновено, когато някой, хитрува/мишкува и избягва директни и прями разговори и лъже, но разговор ще има заради 8ж и ти ще се ядосаш най-вероятно. Обикновено 8ж винаги ми излиза когато има разговори, но не особено приятни, а направо конфликти. Също като че ли може да разбереш нещо от разговора, което да ти дойде като гръм от ясно небе, нещо което не си очаквала.
Понякога 8ж значи страст, но в комбинация с кулата си е мощен скандал. тези карти не дават индикация за любов.
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 20:47

Момичета, ето няколко подредби с ОВ:

1. Х. ще потърси ли У.?
ПП/Смърт,10М,4Ч  - ОВ- ДА
2. Х. обвързан ли е?
3М/ Колесница,8Ч,6М - ОВ- НЕ - картите са много ясни тук
3. Х. ще си получи ли парите до края на март?
4Ж/ 7Ж,АМ,Жрец - ОВ-ДА - точно в последния ден на март ги получи
4. Ще си тръгне ли Х. до края на годината от даден град?
ц. Магът/ ДЖ,Император,8Ч - ОВ - ДА - буквално до края на месеца взе решение да си тръгне, но нетрайно решение... след 3 дни се върна обратно...
5. Ще започне ли баща ми работа до края на март?
ц.Императрица/ Маг,РМ,6П - ОВ-НЕ
6. Х ще се срещне ли с У.?
9Ч/КЧ,Дявол,ДЧ - ОВ- ДА интересна комбинация и невероятна среща
7. Жена ще се срещне ли с мъж?
РП/ Обесен,8М,Смърт - ОВ - ДА
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 20:59

Blackmoon, хихихи, в десятката бре  мерси 
Точно си го водим скандала по 8-ицата жезли  Twisted Evil 

Тя вече ситуацията хич не е до любови, мисля, че просто искам цялата истина в прав текст и дано да я получа най-после, че аман.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 21:16

Момичета, прави ми впечатление, че голяма роля играят цифрите на последните карти. Изключвам ГА. 10-ките обикновено дават положителен отговор /вероятно не всички/, някои четворки също... трябва да се систематизира опитът  ДА или НЕ - Page 9 528869
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 21:52

                                                  Обобщение до 6 стр.
събирам го тук за нужните ни справки и за да не натоварвам страницата   ДА или НЕ - Page 9 826247 

Spoiler:


Последната промяна е направена от Frog на Сря Юни 11 2014, 00:03; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 22:27

Магика, нали нямаше разговор? Smile
И вторите карти показват същото като първите.
Върнете се в началото Go down
magica
Гост
Гост



Female Брой мнения : 154
Join date : 28.01.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 22:33

Еее, момичета, тоя и да го нахрани човек на раздяла не става бе

Тъкмо се зарадвах, че ще гърми, ще трещи, жезли-мезли, тапети да падат и после кой откъде е...
изведнъж се млъкна едно такова и в крайна сметка май ПАК и ОТНОВО няма разговор  Twisted Evil 

Това наистина трябва някой друг да ми направи подредба за развитие на отношенията до 1 месец, че на мен картите ми сочат явно деветата глуха Smile
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeСря Апр 02 2014, 22:58

Да не би да сочат твоето желание за разправяне и изясняване  Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeЧет Апр 03 2014, 01:08

magica, нали е почнала разправията, обаче 7м показват неговото желание да се оттегли от разговор. Винаги 7м показват, когато някой избягва откровени разговори и си мълчи като пън, а кулата и 8ж показват твоя яд, като цяло ти си оставаш ядосана, а той се изплъзва.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 11:04

Цитат :
да шуг!

Ще се случи ли това следващата седмица?

ц. Справедливост

ВЛЮБЕНИ Рицар ж Крал меч

Не
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 12:00

ще върнат ли парите на мъж

7чаши-8меча-рицар чаши

цепя на императрица

ето какво му казах-къпят с го хладка вода. вероятно искат отсрочка.извинения,обещания,уговорки от тяхна страна...

*ето какво ми каза той-очаква парите по техни думи в събота.но коя събота-утре,или другата седмица не са уточнили(азащо не е попитал и той си мисля?)

по 7 и 8 смятам че може да стане връщането до 8 дни,или 7 часа...ще видим...

как мислите дали ще си получи сумата 500е.

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 12:51

Зуки не ми се вярва да ги върнат с тези карти. Даже се чудя да няма някаква жена замесена и любовна история в тази ситуация. Ако ги върнат ще е след няколко седмици.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 12:55

По принцип императрицата дава да като отговор,но трите карти не ми харесват,ще го бавят,по нататък ще му ги дадат.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 13:50

момичета,съвпада и моето виждане с вашето по картите.

да има жена,имало и емоции преди време.

и аз заради императрица му казах че ще си ги вземе парите,но няма да е сега,скоро.

всъщност когато бърках картите мислех за въпроса дали ще му ги върнат изобщо.
после той ми каза,после и той цепи,и преди да отсече колодата-ме попита нали да мисля за въпроса.сигурно от тук идват картите които излизат-неговото отношение за броените дни-като тяхно обещание.
ще видим...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 14:07

Зуки написа:
ще върнат ли парите на мъж

7чаши-8меча-рицар чаши

цепя на императрица

Зуки,мисля,че скоро няма да му върнат парите,защото ги нямат в момента,въпреки,че искат да са коректни,не са си направили правилно сметките.Дано да греша и да му ги върнат по -скоро, впоследствие жена ще му ги върне. мерси 
Върнете се в началото Go down
Ole
Наблюдател
Наблюдател
Ole


Female Брой мнения : 43
Join date : 03.10.2013

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 16:33

Зуки:
ще върнат ли парите на мъж

7чаши-8меча-рицар чаши
цепя на императрица

ето какво му казах-къпят с го хладка вода. вероятно искат отсрочка.извинения,обещания,уговорки от тяхна страна...
*ето какво ми каза той-очаква парите по техни думи в събота.но коя събота-утре,или другата седмица не са уточнили(азащо не е попитал и той си мисля?)
по 7 и 8 смятам че може да стане връщането до 8 дни,или 7 часа...ще видим...
как мислите дали ще си получи сумата 500е.


Зуки, кажи му да забрави за парите.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 18:45

момичета - ако щете ми вярвайте,но ме напуши смях ... горкичкия,така си вярва че ще стане...а ние друго виждаме...

*може нещо да се пренареди за него,там горе,че да го огрее и тук долу...дано...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitimeПет Апр 04 2014, 18:51

антония=жена е дала обещанието.
ето историята на кратко:
покрай нова година бях слагала карти за един мъж и това дали ще продаде колата си до нова година.
да продаде я.бях дала и об.в.
той беше взел заем заради жената.
за да върне заема в срок, си продаде колата -коректен е питащия,но май с него не се държат така
дамата с парите замина за чужбина и каза чакай малко...
е обещала е да ги върне , нали Smile
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





ДА или НЕ - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА или НЕ
Върнете се в началото 
Страница 9 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 16 ... 24  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: