Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ДА или НЕ

Go down 
+34
БабаВуна
Teya
La la
Violet
Miss Bloom
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
taroman
galiusha
sisulche
Федя
pelle
zoh
magica
Вера
thundergoddess
Ole
Tanya111
Blackmoon
милена
Reni
Moira
Calantha
lindaLI
Galanthus
jasminbg
Антония
Зуки
Луничка
Artemiss
linda10
sugar6
Frog
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 13:41

Шугар написа:
С един много важен за мен човек се скарахме и той май сериозно ми се обиди.Ще се сдобрим ли?
ц.Звезда
Маг,Смърт,Луна
Мисля, че всичко зависи от теб. Трябва да промениш поведението си и да изясните недоразуменията. Някой от вас се заблуждава много и изобщо не вижда трезво нещата. На този етап за мен отговорът е по-скоро НЕ. Понеже Луната като цяло не дава положителни отговори.

Дете на хаоса мисля, че няма да се пенсионира, но сякаш от него зависи и той сам ще обърка нещата.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 14:56

за пенсията- ''да'' то 6чаши си е като да си разполагаш времето,но да ти наложат нещо друго.
ще има пенсия,но ще продължи да работи,или ще поискат от него/нея това.

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 15:54

sugar6, доста мислих по картите, които си дала, погледнах и хороскопа и стигнах до извода, че ако човек иска да си прецака приятелството с някой, сега е момента!усмивка Все пак можете да си възобновите отношенията на принципа старата песен на нов глас!усмивка Т.е необходима е промяна и тя е настъпила. Затова не бързай да действаш, но се опитай да го изненадаш по приятен начин към средата на следващата седмица.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 16:00

М. ще се пенсионира до края на годинатаусмивкаСС(о) ще предпочете Императора(о)усмивка
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 17:36

Благодаря на всички за коментарите имам ов-уж се сдобрихме,но държанието му е хладно към мен,което е нормално.Тароман аз каквото и да направя имам чувството,че ще бъде напразно вече и ме е страх да не прецакам отношенията ни отново,затова май да му дам време,пък ще видим Smile
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 19:50

Какво ще кажаете: на въпрос дали Х ще отиде в Германия до края на лятото, излязоха  
Кралица чаши, Крал меч, Крал жезли. /не си спомням картата на цепенето, но довечера ще погледна записките и ще я запиша/

Асо меч - карта на цепене


Последната промяна е направена от Frog на Съб Юни 14 2014, 22:04; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 21:15

Какво казват всички тия дворцови карти.
сякаш излизат все когато не е в хармония човек със себе си или околните.
когато сам се осъжда за нещо свършено,несвършено...

на кралицата и се иска,хубаво е да има рицар...кралете не са ми на място,много подтискат,по мое усещане...
за семейство и става дума?роднини.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 22:07

Да, и аз така мисля, Зуки. Няма отговор сякаш да-не.  Поне на мен така ми изглежда. За други неща става въпрос...
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 15 2014, 11:57

Frog, на мен ми изглежда, че Х няма да отиде в Германия до края на лятото усмивка
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 15 2014, 14:43

Излъга ли ме Х вчера?

ц. 3П (о)
Магьосника(о)+АЖ(о)+Влюбените(о)

Според мен с този магьосник да, но от друга страна Влюбените ми дават изобра да реша дали сама да повярвам или не. Сякаш не е много еднозначно, както и аз не съм не един акъл. Хем искам да повярвам, хем обаче скептицизма ми е на много високо ниво.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 15 2014, 19:28

Тароман, защо мислиш така? Мен ме изненада фактът, че и трите карти са дворцови. Разковничето е в Краля жезли. Активен ли е този крал? Май да..., действа. иначе сякаш Краля меч разделя една ситуация от друга - от едната страна ДМ, а от другата КЖ. АМ допълнително указва разделение - в мисли и дела, в емоции и постъпки, както отбеляза Зуки.

Дете на хаоса, не те е излъгал. Всичките обърнати карти не могат да говорят за друго освен за отговор - не.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 15 2014, 20:11

Гледането с обърнати карти е проява на лош вкус!усмивка Ако вземете всичките карти да ги обърнете, тогава, когато се появи права карта, т.е обърната на обърнатата, какво ще значи? усмивка Обърнатите карти са силни, когато гледате с "право" тесте. Т.е силите, които управляват картите таро, при конкретно гледане ви подсказват нещо чрезвичайно, какъвто например е и случаят с изпадане на карта от тестето, значеща нещо. Това е мое виждане, но съгласете се, има логика...
На логика, макар и понякога скрита, се основават нещата от макросвета. Като например  движението на планетите по орбита. А на слънчевите лъчи даже е по права линия, не на зиг-заг!усмивка Падат си те еднакво, както в северното полукълбо, така и в южното, от горе надолу към земната повърхност ДА или НЕ - Page 16 402149


Последната промяна е направена от taroman на Нед Юни 15 2014, 20:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 15 2014, 20:16

Frog, лоша е основата, това като за начало. Накъде с лоша основа при посещение в чужбина? И погледни, че последната карта не е Крал меч, за да кажеш нещо в тази посока. Според мен ще се размекне и ще се откаже, иначе се приготви да гледаш сеир!Smile
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeНед Юни 15 2014, 21:03

Taroman, аз съм обърнала цялото тесте когато си го взех от кутията, но за първи път изобщо не поглегднах как го държа, бях супер съсредоточена върху въпроса. Не ми се искаше своеволно да ги обръщам нагоре щом без да влагам никаква умисъл са така обърнати. Не зная дали има някакъв смисъл. Но никога не връщам и не обръщам карти, които вече съм изтеглила.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 13:43

изглежда полезните дискусии ще си ги водим в тази тема мерси 

аз така и не успях да се науча поне да си тегля с омесена колода(прави и обърнати)

но съм съгласна с тароман за това че е добре да се внимава как вземаме колодата,силата на обърната карта,когато е била в обърната колода-със сигурност ще е различна.малко заклинателно ми звучи.макар че нямам опит с ритуали и подобни практики
и си мисля заставяйки една обърната карта(от колода с която се теглят прави и обърнати карти,съвсем нормална),та заставяйки об.карта до права,тя отдава или смуква от енергията на карта до нея...
защото казват че ако се появи об.карта-то смисъла и е същия като на правата,но по-слабо изразена,или не проявена
обаче сега си мисля-дали не е като вампир тази об.карта за другите около нея ,които да предположим са прави

детенахауса-ако приемем картите за разказ,дали може да си извадим извод за това дали има лъжа,спрямо теб от Х
примерно-става ли дума в питането за работа,за трети човек,за пари.
този човек ти е казал онова което трябва да чуеш,повече от истински е говорел.
въпроса е какво е скрил?
-ако си питала дали е ходил някъде-не е ходил.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 16:19

Зуки, в питането подсъзателно може и да има вложено за пари. Става въпрос, че една циганка ме напити онзи ден в събота и ми ги наговори едни. За разни магии за разни неща, даде ми един лист и каза да не го губя. Просто аз много се страхувам от такива циганки защото като не им дадеш и започват да кълнат. Та въпроса ми беше дали ме излъга за тази магия дето уж ми била направена, а парите са намесени в случая от това че нямах по-малко от 20 лв и и ги дадох после ме хавана яд, но не зная какво да правя в крайна сметка с този лист. За това попитах картите, дали ме излъга, за да зная дали мога да го изхвърля. Но нещо така обърнати не можах да ги разбера. С тези влюбени накрая просто ми се видя като избора е твой дали ще вярваш или не.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 16:58

детена хауса-сигурно имат послание картите,като са точно тези,и точно по този ''грешен'' начин появили се.

ти в момента си била ''омагьосвана''от тях...

инък винаги можеш да се отървеш от листчето....не че съм на ясно с практиките,законите,и реда в ''магията'',но по мое мнение думите им ще имат тежест,когато са сведени до ''земята'' това е листа,а ти си плащаш за ''информацията'', то е нещо като заемка.но в случая е ниска магия над теб,''хипноза'' не е точната дума,но нещо от сорта-вербувана си за момента...
избора е твой,дали да им вярваш или не(избора води до плащане,или до тръгване)

случайноста с картите и изтеглянето им ,не е случайна вече,просто са ти отговорили на друго ниво...тароман го знае,опита се да обясни за кълбото...
хареса ми това от тароман-Падат си те еднакво, както в северното полукълбо, така и в южното, от горе надолу към земната повърхност-смятам че ляво дясно,в един огледално на долу образ ще носи различната информация

там има не само огледален образ,а и посоката от погледнатото...
объркано е,и аз не знам какво улавям,но е ''огледало''горе,право,долу,право и така...дали си на долу с главата(провесения имам предвид в таро) или не,света е един и същ,защото сме се научили да го припознаваме като прав,да го знаем такъв,само че там посоките ляво дясно може да се повлияят ,и да се разчетат като грешка

значи-нямаш нищо,споко...показали са ситуацията,и невъзможноста да го разбереш на момента,
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 17:26

Дете на хаоса, изобщо не разбрах, че цялото ти тесте е било обърнато! Забрави това теглене и изобщо не се впрягай на циганки. Всеки или повечето от нас са попадали на такива. Някаква даже ми фокуси ми показваше. Така, че забрави тегленето, изхвърли каквото е там и си живей живота. Яд ме хваща като разбера за такива истории, ама човек се хваща.

Тароман написа:
Frog, лоша е основата, това като за начало. Накъде с лоша основа при посещение в чужбина? И погледни, че последната карта не е Крал меч, за да кажеш нещо в тази посока. Според мен ще се размекне и ще се откаже, иначе се приготви да гледаш сеир!

Тароман, кое е основата? Имаш предвид картата на цепенето вероятно? А защо смяташ, че ще има сеир? Заради комбинациите ли?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 18:38

DeTe_Ha_Xaoca, какво ти е казала тази, че са ти направили магия, да не ти върви в любовта, като някаква форма на отмъщение ли?
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 18:49

Frog, да, Асо Меч е неподходяща основа за чужбина, освен ако не отиваш там със завоевателски намеренияусмивка Мотивацията му да отиде там може да е някоя приятелка, т.е да отива там при нея и заради нея. Но по-вероятно ми се струва да си остане тук - Крал Меч избира Кралица чаши пред Крал жезли и отговорът е не, т.е не заминава. В противен случай в чужбина може да стане жиголоДА или НЕ - Page 16 402149
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeПон Юни 16 2014, 19:18

Честно казано вече дори не си спомням всичко, което каза, а и аз толкова държах да се отърва от нея, ама знам ли едно на милион се случва някоя да не те будалосва, не знам. Просто беше като репей, така се лепна за мен.
Върнете се в началото Go down
zoh
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 53
Join date : 06.04.2014

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeВто Юни 24 2014, 21:03

На въпрос: "Ще взема ли виза за САЩ?", ми се паднаха 6 м, 5 ж, кралица М.

Взех виза. На тези карти, никога не бих дала ДА за верен отговор.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeВто Юни 24 2014, 23:01

Зох, видиш ли Кралица меч на трета, значи отговорът е положителен, но след положени от теб усилия...
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeСря Юни 25 2014, 09:17

6м - пътешествие, заминаване/виза; 5ж - томбола; кралица М - жена осъществяваща желанията си, готова да налага волята си, обаче в случая явно принудена да жертва нещо, защото от тримата пътници при 6м, оцелява само тя...ДА или НЕ - Page 16 402149
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 03:25

ще ме приемат ли тази есен да уча магистратурата, която съм избрала?
ц РП
АП, КЧ, РЖ
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 09:01

Да, смятам, че АП ти дава положителен отговор, РП била си постоянна в предишното си учене, АП идва като награда заради рицаря, КЧ и РЖ хъс и знание как да се възползваш от ситуацията, смятам че да.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 12:14

Дано да си права. КЧ+ РЖ може би показват, че съм амбицирана да уча това, защото го харесвам.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДА или НЕ - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА или НЕ
Върнете се в началото 
Страница 16 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 20 ... 24  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: