Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ДА или НЕ

Go down 
+34
БабаВуна
Teya
La la
Violet
Miss Bloom
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
taroman
galiusha
sisulche
Федя
pelle
zoh
magica
Вера
thundergoddess
Ole
Tanya111
Blackmoon
милена
Reni
Moira
Calantha
lindaLI
Galanthus
jasminbg
Антония
Зуки
Луничка
Artemiss
linda10
sugar6
Frog
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next
АвторСъобщение
Moira
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 01 2014, 16:03

Някой друг ще се осмели ли да тълкува? Хайде, има и ОВ.

Подсказвам - не винаги картите отговарят на зададения въпрос!
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 01 2014, 16:35

да не би да са отложили изпита?

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeНед Юни 01 2014, 16:53

На мен веднъж 8М ми показа, хващане с пищови и следователно 2
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeПон Юни 02 2014, 13:19

Отговорът е ДА, какво показват картите обаче? как мислите?
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 08:40

Според мен ПЖ, 8М, РЖ повече говорят за вътрешната настройка на човека, и за това какво той смята, че ще се случи на изпита, а не какво обективно ще се случи. Много опит имам специално с изпити, знам че колкото и да чета понякога аз самата усещам, че не е достатъчно и си вкарвам в главата филма "Няма да го вземеш този изпит" явявам се и "О,чудо!". Така че това е според мен картите наистина казват НЕ. Но те отразяват вътрешното притеснение и състояние на човека. КП, ВЖ, 7П тези ми говорят за задоволство. Крал пентакли винаги ми излиза, когато някой е доволен от резултатите си - независимо на изпити, нещо свързано с работата, ако щете и да попита просто нещо от което се страхува, отговора винаги ще го задоволи. Само ВЖ малко не я разбирам, но 7П също ми говори за задоволство.
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 09:47

Извадила е пищов и си е взела изпита или го е получила чрез съвременните средства за комуникацииSmile 
Друг интересен вариант е принципа изпит се взима, но се и дава, т.е понякога трябва само да се явишДА или НЕ - Page 15 402149 Дори може и самият даскал да им е казал да ползват това, което са си донесли ДА или НЕ - Page 15 402149 След което да е излязъл, да си купи сандвич и да пие кафе усмивка 
Има и други начини като плащане кеш или в натура, но трябва да ти е много сериозна приятелка, за да ти довери такова нещоSurprised
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 14:18

ще се скарат ли мъж и жена тази вечер.(напечено е положението,загря ли са,да видим дали до довечера ще заври котлето/)

7меча-кралица жезли-крал мечове

похвата ,тактиката на дамата е меча,предусещайки ''войната'' да се опита да избяга ,най-разумно,да отбие ударите ,ъм нея.
обаче с този крал меч-тази дама жезли-няма да се даде и на 10меча...(на крал пентакли е цепено)-уф сухар,ма тя верно не обича тия кралски величия...поглеждам горната на колодата е папата-уф,и тия брачни задължения,кой ,кой ги мисли...
на никой май му се не слуша точно този папа,но са в негово влияние(поне до тази сутрин,за утре,каквот меча покаже...)
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 15:04

Зуки, ще се скарат, имат и конкретна причина и проблем, който да обсъждат, не са само лигавщини, сериозна е работата. Жената е много нервна обаче, да не кажа в истерия, обаче си има план и ще си отстоява интересите.

По моите карти - няма пищови и подкупи, откъде по картите ви хрумна? Една 8М имаме, но аз нарочно казах, че картите са емоционални и не отговарят на въпроса. Който се е явявал на изпити, е усетил за какво става дума, Дете е най-близко. Картите са теглени преди 1 седмица, т.е. 8м указва не пищови, а това че човекът се е вцепенил и не му се чете, уморен е и иска да си почива, да не бърза, обаче времето го притиска - за това говорят жезлите около 8-цата. Самата 8-ца е приклещена от жезли, ако бяха по-тежки карти - можеше да си остане в 8м, обаче РЖ е винаги една нервност, прибързаност - картите са послание към питащия - сядай си и се захващай за работа, иначе в последния момент ще препускаш и ще бързаш много - РЖ, което и се случи, нормално е, в последните дни е напрегнато, ПЖ говори за хъса на питащия и затова, че не му е все тая, просто моментът на питане е бил такъв, че все още не е започнал сериозно да се готви. Т.е. механичното гледане да/не без анализ не води до нищо. Картите си показват за информация, която е много по-важна от конкретния отговор да.не. а ти казват - за да се стигне до да или не, трябва първо да се задействаш, да има движение, на мисълта, работа, а не безпомощно отлагане - това е 8м - отлагаш, а жезлите те карат да бързаш.

Картите, теглени предния ден вече дават отговор, и преди СС ми се е падал като карта за успешно взет изпит. САмо че - Внимателно със СС, това не е сама по себе си карта на УСПЕХ, а на заслужен успех, това е карта на изпитание, много сериозно за питащия и от неговия труд зависи как ще премине през него, в някои случаи СС ще е взет изпит, друг път не.

Затова призовавам хората с такива питания - да/не за изпити да си постнат комбинациите и да сравняваме.

Папата указа благословия и голям късмет, човекът е седнал при благосклонен изпитващ, който не е задавал трудни въпроси, не го е мъчил, 2м е едно примирение, една готовност, продължение, сякаш едно многоточие "и сега следва....", баланс на ума - тъй като е меч боята, винаги има интелект замесен.

Последните карти - огромна удовлетвореност - ВЖ показва, че човекът си е знаел, че ще успее, КП също може да се свърже с Папата, и двете карти говорят за благоприятно настроен човек, а 7п указва за плановете за бъдещото си развитие и за по-добра реализация, която ще донесе изпита. Материални карти - пентаклите - в съзнанието и подсъзнанието - ВЖ - демек - знам, че ще успея. Та така. Лесно е с ОВ да се тълкува, хаха. Smile

PS. Папата е и карта на благословията от небето и знак за сбъдната молитва. Smile


Последната промяна е направена от Moira на Сря Юни 11 2014, 16:47; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 15:29

Зуки написа:
ще се скарат ли мъж и жена тази вечер.(напечено е положението,загря ли са,да видим дали до довечера ще заври котлето/)

7меча-кралица жезли-крал мечове
Ще разрешат проблем, може и по-остро да е, но ще има резултат, ще има решение!
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 18:15

7меча-кралица жезли-крал мечове - ще се скарат и ще го обезкости!усмивка Струва ми се, че тази жена е отраснала в друго обкръжение, т.е тя има формирана друга предствава за мъжа до себе си, може би под влиянието на баща си, Крал пентакли. По тази причина ще му изтъкне на нейния в много големи детайли къде са му недостатъцитеДА или НЕ - Page 15 402149 Интересна е темата на разговор, кръшкане ли е или финансови проблемиусмивка
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 20:25

Попитах картите дали един приятел ще си вземе изпита утре
ц.Свят
Маг,Луна,Кула
мисля,че излишно се притеснява,но малко ме обърква тук Кулата,понякога ми е показвала и отлично представяне на изпит,но тук не знам...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 21:38

Шугар, този човек духом е другаде. Много ще се изненадам ако вземе изпита, макар че всичко е в неговите ръце. Тоест има всички условия да го стори, но няма да има желание с тази Луна и Кула. амо допълвам че е възможно сам да се откаже. Ти само с ГА ли си теглила или просто само ГА са излезли?
Този изпит отлаган ли е вече?


Последната промяна е направена от Frog на Вто Юни 03 2014, 21:47; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 21:43

Само ГА съм теглила,да и аз така си помислих,а пък и той е такъв мързел :sm38.gif: Май повече го вълнува любовният му живот,отколкото изпитите  :sm38.gif: Благодаря, Фрог утре ще дам ОВ
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 22:19

Фрог не е отлаган изпитът
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 22:27

По какво му е изпита, по български език и литература ли? Трябва да си го вземе човека, за учудване на всички...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeВто Юни 03 2014, 22:30

Не по висша математика.Благодаря и на теб,Тароман
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeСря Юни 04 2014, 12:12

еее,така хубаво си бях подредила отговора ,а нета се скапа...
пиша на кратко...

дама жезли,ако е питащата,жената от двойката-да различно поведение,манталитет,и възпитание има от мъжа си.той е  груб и вулгарен типаж...
спора,като пробем който е дълбок и нестихващ вулкан не е маловажен(както го каза мойра,не е  за детски неща,но някак детинско егоцентрично бива отработен от мъжа)

и аз си помислих за изневяра,но това не е тема на разговор,и май нямат изневери.
по-скоро застават зад гърба на друг,било роднини,приятели-а не пазят техния съюз...разминават се в детайлите..,
да има  трети лица-но те са една от рачешките разсейки ...

в случая си мислех на къде ще я хване кралицата,излиза ,че тя не живее  за спора,тя ще  поеме по  инерцията  на краля,но краля меч заема  позата като крал пентакъл,и забавя  рязкостта остротата,и сякаш се е търкулнал към 7 меча...в тоя случай и краля и кралицата са избягали,заобиколили поне този път,бурята.-и са избрали 7 меча..
проблема си остава,до избора на краля ,какво пази тя?и нужно ли е?има ли избор,думата тя?

та така-гранд скандала е бил сутринта им,а вечерта е била-тиха,болно тиха...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeСря Юни 04 2014, 18:45

зуки, съгласен съм с теб конкретно за едно нещо, че Крал меч образно казано се е търкулнал към 7 меча, т.е както се оказва, някои неща са казани, други са премълчани, предвид обстоятелствата.
Дясната карта на Кралица жезли е предпочетената в крайна сметка от нея и затова каране е имало, но предвид приблизителната равностойност на съседните карти и омекотяващото действие на основата, Крал пентакли, не е било с голям интензитетусмивка Ето как действа картата основа и е от значение! Както Moira казва, лесно се правят заключения, когато имаш OВSmile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 05 2014, 13:18

sugar написа:
Попитах картите дали един приятел ще си вземе изпита утре
ц.Свят
Маг,Луна,Кула

ОВ-взел си е изпитът,но подробности не знам,ако науча нещо повече ще допълвам
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 05 2014, 21:23

Виж ти.....наистина ме изненадва активността на Мага при тази Луна в средата.... Много интересно  ДА или НЕ - Page 15 528869Ама все пак браво на човека за изпита  ДА или НЕ - Page 15 402149
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeЧет Юни 05 2014, 22:10

Луната избира Кула пред Маг-аДА или НЕ - Page 15 402149 Едно от допълнителните значения на Кула, което и придавам е "засяване с добри семена" усмивка
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 13 2014, 21:42

С един много важен за мен човек се скарахме и той май сериозно ми се обиди.Ще се сдобрим ли?
ц.Звезда
Маг,Смърт,Луна
Звездата май тук ми дава някаква надежда,но той май смъртно ми е обиден.Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeПет Юни 13 2014, 22:47

Аз мисля, че звездата е твоята надежда в случая. Това, което си мисля е, че ще се сдобрите, но отношенията ви няма да са същите. С мага винаги ще си има едно на ум, ще се трансформират в несигурност с тази Луна. Така мисля.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 08:58

Благодаря, Дете на хауса!  мерси  Непременно ще дам ов
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 09:15

Хайде и от мен една : Ще се пенсионира ли М. до края на годината

ц. Дявола(о)

6Ч+СС(о)+Императора(о)

Малко честно казано се обърках. Дяволът обърнат, според мен означава край на ограничението, 6Ч ми показва мечтанието, но СС(о) може ли да показва, че освобождаването няма да настъпи, обърнатия Император също ми идва малко като хаос, но къде този хаос. И еднозначно мисля че клоня към НЕ!
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 13:41

Шугар написа:
С един много важен за мен човек се скарахме и той май сериозно ми се обиди.Ще се сдобрим ли?
ц.Звезда
Маг,Смърт,Луна
Мисля, че всичко зависи от теб. Трябва да промениш поведението си и да изясните недоразуменията. Някой от вас се заблуждава много и изобщо не вижда трезво нещата. На този етап за мен отговорът е по-скоро НЕ. Понеже Луната като цяло не дава положителни отговори.

Дете на хаоса мисля, че няма да се пенсионира, но сякаш от него зависи и той сам ще обърка нещата.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitimeСъб Юни 14 2014, 14:56

за пенсията- ''да'' то 6чаши си е като да си разполагаш времето,но да ти наложат нещо друго.
ще има пенсия,но ще продължи да работи,или ще поискат от него/нея това.

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Sponsored content





ДА или НЕ - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА или НЕ
Върнете се в началото 
Страница 15 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 19 ... 24  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: