Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ДА или НЕ

Go down 
+34
БабаВуна
Teya
La la
Violet
Miss Bloom
zvezdichka
DeTe_Ha_Xaoca
AlexD
taroman
galiusha
sisulche
Федя
pelle
zoh
magica
Вера
thundergoddess
Ole
Tanya111
Blackmoon
милена
Reni
Moira
Calantha
lindaLI
Galanthus
jasminbg
Антония
Зуки
Луничка
Artemiss
linda10
sugar6
Frog
38 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next
АвторСъобщение
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 16:23

Ще ме покани ли един приятел на РД?
Сила,Звезда,АП-май да накрая с това АП
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 16:25

Да като комбинация между Звездата и Асото Smile
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeВто Сеп 09 2014, 16:30

Благодаря,Дете ще дам ов,но ще е някъде към края на октомври мерси
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 17:48

sugar6, изглежда, че категорично ще те покани, ноо...въпросът е да реши да си го празнува, а не само в работата да почерпи и да мине метър:sm38.gif: Или той не е такъв човек и обича да празнува бляскаво?ДА или НЕ - Page 19 402149
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 17:59

ами той не работи,ама е много възможно да не го празнува,а и дори да го празнува едва ли ще съм от поканените въпреки картите усмивка
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 11 2014, 18:28

Звездата по принцип би трябвало да предпочете Ап, т.е отговора да е да, но тя говори заедно със Сила, която на мен ми прилича повече като подтискане на желанието, че е по-склонен да почерпи много хора с по един бонбон, т.е евентуално колегите си, ако имаше такива, отколкото да прави големи празненства. И все пак, Сила може да се свърже и със зодията Лъв, които си падат екстроверти и по големите купониусмивка
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeСъб Сеп 20 2014, 13:01

Ще ми се обади ли Х до края на този месец?

ц. на Звездата
9П Глупакът Кула

Май наивно се надявам.Резултата ще ме шокира и ядоса.

Тъй като евентуално това обаждане може да е свързано с пътуване,попитах:

Ще пътувам ли до дестинация У до края на този месец?

ц. на 3Ч

Кула 6П 2П

Оф,самата аз не съм сигурна искам ли го,ще се колебая.И не виждам карти,които да казват ,че ще го направя.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeСъб Сеп 20 2014, 13:22

Тея само да попитам. Тази Кула не означава ли преместване, може да е от едно разстояние до друго ??? И ще си удовлетворена от това. За мен 2 П означава, че ти се колебаеш ? А ако кажем, че заминеш 3 ч. не означава ли спокойствие. Това ще те удовлетвори и успокой.
Съжалявам за спама.

Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeСъб Сеп 20 2014, 13:37

Teya написа:
Ще ми се обади ли Х до края на този месец?

ц. на Звездата
9П Глупакът Кула

По Звездата според мен може и да не се обади този месец. Звездата е very good, нооо бавна работа или просто тя показва, че се надяваш и чакаш да ти се обадят. Глупак + Кула само като предположение - обадилият се ще постъпи глупаво или ще го реши така от нищото без много да мисли.... Просто и на мен Големите Аркани не са ми сила все още....

Teya написа:
Ще пътувам ли до дестинация У до края на този месец?

ц. на 3Ч
Кула 6П 2П

За втори път ти излиза тая Кула. Някакво просветване или просто поканата ще е внезапна по Кула+6П, но ти ще се колебаеш дали да отидеш по 2П, в крайна сметка може би ще намериш някакъв баланс и ще отидеш, защото ако 2М е чисто колебание, то в 2П има баланс на нещата в някаква степен.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeСъб Сеп 20 2014, 13:46

С тази Кула, очаквай неочакваното. За мен е по-скоро не.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeСъб Сеп 20 2014, 14:01

Звездичка,
мисля Кулата е внезапно решение,от което си в потрес.И аз наистина се колебая.И ако няма обаждане или ако е такова,което не ме удовлетворява ще продължа да се колебая.Благодаря ти за мнението мерси


Вал,
разковничето, както казах е в обаждането.И на мен ми мина през ум ,че поканата ще е внезапна,ама заради 3Ч от друго място,от трета страна.За това ще продължа да се колебая.Мерси и на теб мерси

Не се сещам как да попитам ,за да уточня...
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeСъб Сеп 20 2014, 14:03

Галантус,
Благодаря ти и на теб мерси Аз както обичам неочакванотоооо.....значи хич няма да ми хареса Smile
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeЧет Сеп 25 2014, 20:36

Teya написа:


Ще ми се обади ли Х до края на този месец?

ц. на Звездата
9П Глупакът Кула

Ще пътувам ли до дестинация У до края на този месец?

ц. на 3Ч
Кула 6П 2П

ОВ-обади ми се трети човек,да ми съобщи,че дамата която всъщност ме беше поканила са я оперирали тежко.Обаждането беше абсолютно неочаквано,а и новината също.Почувствах се дори виновна ,че съм имала егоистични очаквания.Така,че пътуване няма да има.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 10:56

А бе и на мен Кулата ми дава ДА, питах и за местоположение и пак ми даде ДА. Интересно !
Как така 10М, Кула, 2М и още куп негативни карти дават отговор ДА ?

Да споделя и 6 меча ми дава категоричен отговор Не, паж Меч също ми дава категоричен НЕ, Колелото на Съдбата също дава НЕ !

И куп позитивни карти ми дават НЕ, като 2Ч например ?


Последната промяна е направена от БабаВуна на Пет Сеп 26 2014, 10:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 10:57

На мен прави 10 м винаги ми дават не, обърнати 10 м да- картата работи двуяко, знайте.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 10:59

Линда написа:
картата работи двуяко, знайте

Ама ако ползваш обърнати ...

Аз съм само с прави .
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 11:06

това значи, че само в право положение може да покаже и да и не....

2 меча например -права обърната - горе долу все едно ми показва, кулата обаче обърната също може да ми покаже не за разлика от правата...или пък по- скоро Да със забавяне

ама пък ти ако работиш само с прави карти и може като питаш да/не да ти излиза 10 м само за Да..знам ли..

Много често като питам ДА/НЕ моля за категоричен знак за да съм сигурна Императрица излезе ли е най- сигурното да.
Справедливост май е по- скоро не.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 11:19

Линда написа:
ама пък ти ако работиш само с прави карти и може като питаш да/не да ти излиза 10 м само за Да..знам ли..

Да де, нали и аз това ти казвам ...

Линда написа:
Много често като питам ДА/НЕ моля за категоричен знак за да съм сигурна Императрица излезе ли е най- сигурното да.
Справедливост май е по- скоро не.


И при мен е така и Страшен Съд ми дава много як ДА отговор. Много и се кефя защото най-малко очакваш тази карта в нищото и нямаща общо с въпроса да ти се появи и да ти даде ДА.

Незнам, много силна карта , уважавам я :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 11:34

lindaLi написа:
кулата обаче обърната също може да ми покаже не за разлика от правата...или пък по- скоро Да със забавяне

Момичета,това което пропуснах да кажа, че пътуването ще се състои на по късен етап,но не до края на месеца.Отлага се за неопределен период-може в карая на другият месец,след като дамата се възстанови.Просто пропускам определено събитие,което до някъде ме разочарова.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 11:39

ц.Умереност
Влюбени+Луна+Колесница
по тези карти мислите ли,че ще има среща между 2 души,аз сякаш съм скептична,казвам не
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 12:25

Шугър написа:
ц.Умереност
Влюбени+Луна+Колесница

Ще има , ще има Smile

Той от далече ли е ?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 12:31

Не,но срещата би трябвало да се осъществи на път
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 12:54

Еми значи ще се видите де Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 13:26

може би с луната по средата до последно няма да е ясно,не знам, с тази колесница дано да поемат в обща посока, щото като цяло може да покаже картата- че единия се ядосва от неяснотите и си бие камшика в своята посока. Колесница на последна не ми прилича на компромис и "да се срещнем по средата" Тя е или ти идваш или аз си отивам, нещо такова
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 13:41

Боже, аз питам дали 2-ма познати ще се срещнат,те картите какво описвали,абе Лнд май има нещо такова мерси
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 15:12

Казвал съм ви го и преди, но не помните, че Глупакът предпочита опасностите и ще избере респективно Кула пред Императрица, или какъвто е случаят, 9 пентакли, т.е по картите на Teya отговорът е "да". А по картите на sugar, отговорът априори е не, освен ако не се положат някакви неимоверни усилияусмивка
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitimeПет Сеп 26 2014, 22:25

sugar6 написа:
ц.Умереност
Влюбени+Луна+Колесница
По-скоро мисля, че не... Ще има някакви объркващи обстоятелства. Нещо със самото пътуване ще се обърка или просто пътуват в две различни посоки.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ДА или НЕ - Page 19 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ДА или НЕ   ДА или НЕ - Page 19 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ДА или НЕ
Върнете се в началото 
Страница 19 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: