Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 3

Go down 
+38
nevqnka
La la
AlexD
Любопитко
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
CaPuHa
sisulche
Matti
Федя
Moira
Jijo87
zvezdichka
zoh
Антония
magica
thundergoddess
Ole
pelle
YsDiD
Iva78
Calantha
galiusha
Miss Bloom
Artemiss
Frog
Tanya111
Reni
sugar6
linda10
bibibi
desi1973
Galanthus
Вера
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Луничка
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next
АвторСъобщение
Reni
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 24 2014, 18:10

За теб винаги ;) Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 03:02

Една жена, която е омъжена, но е имала връзка с друг, в когото е влюбена, но са се разделили ме помоли да й гледам ето какво се падна:

1) Това, което чувства той към нея
ДЖ(об)
9ч, 7ж(об), Справедливост

Смята, че е страстна жена, но много властна, ревнива и избухлива.
С нея му е било приятно, чувствал се е щастлив и всичко е било изпълнено със силни чувства и наслада.
Но сега се чувства изморен, обезверен и няма желание да се бори за тази връзка. Има ревност, пречки, конфликти, а той е инатлив и държи на своето, а пък тя също си държи на своето.
Той премисля нещата преценява плюсовете и минусите, колебае се какво да прави, но смята да действа според разума, а не според чувствата. Смята, че трябва да постъпи справедливо според принципите си.

2)
В близките 3 месеца как ще се развият нещата.
ц Отшелник
6м, 4П, паж Ж доп , АЧ

Ще има отчуждение, самота, желание да се изостави миналото, но невъзможност за това. Понеже твърде много привързаност има. Не е готова тя да го пусне. Възможно е да има обсебващи чувства, които пречат на развитието на нещата. Но ще се намери решение на проблема в края. Ще има раздвижване на нещата и е възможно да има подновяване на отношенията, среща и секс или ако не се съберат с него то значи, че ще започне тя нова връзка. Но като цяло ще има положителни емоции за нея.

Каква е причината сега да не иска да е с нея?
ц 8М
Звезда(об),РП, Маг


Той има свои вътрешни страхове, притеснения и ограничения, за тяхната връзка, които не знае как да реши. В ситуацията има замесени и други хора. Някакви остри думи казани, може би и някакви клюки или интриги, в които са замесени други. Не вижда надежда за изход от цялата тази каша или поне засега изход не вижда. Така че смята, че единственото, което може да направи сега е да изчаква. И мисля, че има някакви лъжи от негова страна. Той е самоуверен, своенравен, непредвидим характер. Движи се по ръба на позволеното. Живее според собствените си закони.
Обича той да контролира нещата, а в тази ситуация се чувства потиснат. (Възможно е да е имало изневяра от негова страна, понеже мага понякога показва подобни неща, но не съм сигурна.)


Как мислите вие? Аз хората не ги познавам, не знам какво има, ама така го виждам по картите, вие как го виждате?

Линда твоят бивш определено има чувства към теб, депресиран е явно и иска да те подразни, може би за да разбере дали си го забравила или не иска да те накара да ревнуваш. Като цяло обаче не ми е ядно Колесница +СС какво точно иска Въпроси и отговори 3 - Page 5 302820  Хем иска да видиш, че е продължил, да те упрекне за нещо и ядоса, хем е влюбен в теб. Не ми е ясна работата.  Въпроси и отговори 3 - Page 5 302820 Въпроси и отговори 3 - Page 5 302820 
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 10:50

Ами аз така, както ги виждам нещата...

Цитат :
1) Това, което чувства той към нея
9ч, 7ж(об), Справедливост

... явно са му поохладнели чувствата към нея, защото за момента явно се чувства по-добре и сам (9 чаши) или пък е осъзнал, че от тези отношения повече от чисто физически удоволствия, друго няма да има скоро на хоризонта. Чувства, че е в губещата позиция тук (7 жезли об.), защото тя е омъжена и явно няма намерение да променя този факт. Съответно е претеглил ситуацията добре и е взел решението, което е правилно според него, и то най-вероятно е да прекрати отношенията си с нея (Справедливостта).

Цитат :
2)
В близките 3 месеца как ще се развият нещата.
6м, 4П, паж Ж

Тук вече явно е започнал процес по отдалечаване (6 мечове) и вероятно не са в контакт в момента (по 4 пентакли) като всеки си държи на своето и никой не иска да покаже чувствата си, а може и някаква ревност да има, знам ли... Но с Паж жезли накрая е вероятно да възобновят под някаква форма общуването си до 3 месеца. Макар и да не мисля, че ще е точно секс.

Цитат :
Каква е причината сега да не иска да е с нея?
Звезда(об),РП, Маг

Мисля, че човекът вече е изгубил надежда (Звездата об.), просто е уморен да дава за тези отношения, а да не получава това, което иска. Затова може би е решил да продължи напред сам и да направи това, което е най-доброто за него самия (Рицар пентакли), но Магът накрая ми е труден за тълкуване, може би е просто като знак, че ще успее в намеренията си, не знам...  Въпроси и отговори 3 - Page 5 302820 
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 19:43

Магът накрая може би казва, че Рицарят пентакли вече има планове как да продължи нататък. Взел е нещата в своите ръце и действа.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 20:51

Благодаря момичета за помощта Въпроси и отговори 3 - Page 5 99390  А дали паж ж + ач накрая не означават нова любов за питащата или нов етап в отношенията им?
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeВто Фев 25 2014, 20:53

Блекмуун,малко са ми ниски тези карти,по-скоро си мисля,че показват някаква новина/разговор,която ще предизвика много емоционалност в питащата...АЧ ми е показвало много емоционален разговор- в смисъл голям рев,голямо нещо... мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Фев 26 2014, 00:36

Блекмун- на кратко- не виждам да има чувства, не виждам развитие някакво освен евентуално изненадваща новина/ информация, която питащата ще научи за него, мисля, че той е влюбен в друга жена, има май друга връзка....?

Момичета- един мъж се появи от нищото в живота ми и започна да ми сваля звезди, да ми говори за сериозни неща...Живее в чужбина и няма как скоро да се видим...


Какво иска този мъж от мен реално?

2 меча
3 пентакли 8 меча 4 жезли


Какво развитие да очаквам там?
(днес тегля само прави карти)!

ц. Справедливост
Асо Ж Висша Жрица 10 чаши
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Фев 26 2014, 08:04

Линда според мен човекът е сериозен в намеренията си,но нищо реално не може да направи заради разстоянието помежду ви като с вързани ръце е,те затова са се паднали 2м и 8м,но има голям шанс нещата да се случат между вас,важна си му с тази Жрица няма как иначе,възможно е да имате връзка,хубави са картите за развитие.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Фев 26 2014, 11:11

Не знам... С тая справедливост( изприщвам се като я видя тази карта)- пречка сериозна е- няма как да се стигне до някъде на този етап, иначе той ме кани на гости, и билета иска да ми плаща....но не мисля че нещо ще стане
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Фев 26 2014, 11:37

Линда, вярно трябва да се взима под внимание какво казват картите,но от друга страна защо не пробваш и не заминеш и да видиш какво ще се получи между вас.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Фев 26 2014, 13:23

Какво изпитва към мен Х?
ц.Колелото на съдбата
Магът,Влюбените,Слънцето

Какво изпитва към мен У?
ц.Маг
об.Сила,об.СС,об.Луна

Според вас на кого са по-силни чувствата? Аз си мисля за втория,много са му дълбоки чувствата
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Фев 26 2014, 13:52

И аз мисля на втория са му по- силни и са и по- сложни
Разкъсва се, има някакво страдание по теб, кошмарно му е.

Другия е влюбен безусловно и той, но като че ли е по- айляк, няма терзания, може да са по- повърхностни чувствата да
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeСря Фев 26 2014, 15:11

Да за втория си права обаче да го видиш въобще не можеш да кажеш,че има чувства към мен,крие ги дълбоко,а пък втория да там си имаме флирт, по-лежерни са нещата.Браво,  Линда  мерси 
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 27 2014, 12:38

Какво да очаквам в любовен план през март?
ц.СС об
Обесен об,Влюбените,Магът
ще имам раздвижване в любовта,ще се завърти мъж около мен,когото познавам,според мен няма да е нов,разбира се ако Магът показва мъжка фигура,може и да е състояние
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 27 2014, 15:07

Раздвижване на любовния фронт, де жа вю ситуации, ще се развълнуваш покрай определен мъж.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 27 2014, 15:08

Момичета някоя би ли ми теглила карти как ще протече среща довечера? Благодаря!

Теглиха ми

Как ще мине: 5 м глупакът асо м/ д. Дама меч

Ще ми допадне ли човека

7 ж глупак 8 жезли/ д. Стр. Съд

Благодаря Миси!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 27 2014, 15:58

Аз забелязвам само че и в двете комбинации има само огън и въздух като стихии
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 27 2014, 16:06

Линда, мисля,че добре ще си изкараш на срещата,ще потънете в приказки,няма да разбереш кога е минало времето.Дали ще ти допадне определено да,ще бъдеш привлечена от него.Мисля,че ще страхотна среща.Нека и другите да се изкажат,понеже може да пиша пълни щуротии.
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 27 2014, 16:20


Линд,ако са първи срещи може би е нормално да са само огън и въздух.Мисля,си като започнат да се задълбочават ще се покажат и пентаклите и чашите  мерси 
И аз мисля ,че ще мине добре и ще ти хареса човекът  Въпроси и отговори 3 - Page 5 402149 
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 27 2014, 20:09

Линда, интересно ми е, тази среща напук ли е? В смисъл има ли някаква предистория?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 27 2014, 23:36

ОВ:срещата мина много приятно, човека ми направи по- скоро добро впечатление като за приятелче
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 28 2014, 00:02

Браво, радвам се, Линд Въпроси и отговори 3 - Page 5 99390
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 28 2014, 05:54

Това е супер и можеше да се предположи по Глупакът, асо мечове и 8 жезли, обаче на мен все още ми е интересно защо и двете комбинации започват с карта, показваща съвсем различни неща - 5 меча и 7 жезли?

Хубаво е, че има ОВ, обаче за мен лично има смисъл, ако ОВ-то по някакъв начин ни служи за да анализираме как картите са показали ситуацията.

Изобщо и двете комбинации, според мен, не говорят за приятното прекарване на една вечер, а за нещо друго и то е свързано по-скоро с настройката на Линда за нещо. Не знам какво.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 28 2014, 09:02

Ами не знам 5 меча е много опасна,а понякога безобидна- при мен така се изразява. С човека си говорехме на въпреки,закачахме се малко, но друго е нямало нещо по- сериозно
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 28 2014, 16:34

Март месец в емоционален план (реших, че тук е по-удачно да я публикувам):

паж Жезли, дама Чаши и асо Жезли
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 28 2014, 16:47

Галантус бурни емоции, резултат от писмена комуникация или ухажване по телефон, също ухажор който не е докрай сериоЗен, прекалено мн думи
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitimeПет Фев 28 2014, 17:10

Blackmoon написа:
1) Това, което чувства той към нея
ДЖ(об)
9ч, 7ж(об), Справедливост
2)
В близките 3 месеца как ще се развият нещата.
ц Отшелник
6м, 4П, паж Ж доп , АЧ
Каква е причината сега да не иска да е с нея?
ц 8М
Звезда(об),РП, Маг
.....

Ето ОВ: по тези мои подредби.
Мъжът в действителност е имал друга, докато са били разделени, но не се е получила работата. А какво точно е станало направо ще цитирам жената, за да ви стане по-ясна ситуацията и как картите са я отразили.

Жената написа:
"Искам да ти дам обратна връзка веднага защото се случиха мн.неща през този ден/вчера/
Въпросния човек ми се обади и поиска да се видим за 5 мин.И естествено аз се съгласих/защото съм патка/ в момента в който влязох в офисът му той просто се нахвърли да ме прегръща и целува.И най странното е ,че той е човек който не показва никакви чувства/ зодия Козирог/страшно е прикрит.И през тези 2,5 год. връзка за втори път го чух да казва че ме /обича/и че иска да ме убие от глупостите който правим.Права си че и двамата сме мн. инати и никой не отстъпва на другия.И сега в крайна смеска съм мн. объркана и не знам какво да правя ,очаквам. Между другото не говорихме изобщо само се прегръщахме и аз си тръгна защото бях като шокирана ударена с мокър парцал. В момента не желая и да мисля защото съм блокирала чудя се дали да му се обадя /и какво да му кажа/може би ми трябва да помисля няколко дни не знам."
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 3 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 3   Въпроси и отговори 3 - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 3
Върнете се в началото 
Страница 5 от 31Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: