Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 .....и други ненормалности....

Go down 
+9
БабаВуна
zvezdichka
sugar6
jasminbg
Зуки
Blackmoon
lindaLI
Вера
Frog
13 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
oliv
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 10:32

А при нас талантите са от женска страна. Баба ми започнала първо да гледа на кафе. Сънувала една вечер,че Богородица седи на едно дърво.За нея дървото е семейството.На сутринта като станала и изпила сутрешното кафе, си погледнала в чашата и така.Сещам се,че баеше.Гледаше на боб и виждаше разни същества и хора...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор



Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 11:56

Линда,не съм казала че не вярвам...просто отговорих рационално на зададен технически въпрос.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 12:06

Ахааа...и аз се учудих..защото знам, че имаш сензитивност за тези неща, и се хвърлих да обяснявам и пример да разкажа Smile
Мисля, че всички, които си общуваме с Висшия разум с карти, руни, сънища и т.н съзнаваме с душата си необятността на необяснимото и просто сме отворени по презумция към такива ситуации
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 13:03

lindaLI написа:
Когато бях на 7 майка ми ми подари една енциклопедияс тогавашните чудеса на света. Мачу Пикчу беше там, Стоунхендж, Австралийски някакви чудеса и т.н
Аз разглеждам снимките и стигам до Мачу Пикчу (нали на 7 съм..) и казвам- "Аз ще дойда ето тук. Това е най- хубавото място на света. Мечтата ми е да бъда тук." При условие, че имаше къде, къде по- зрелищни за детско око описани дестинации.

И аз имах същата енциклопедия, обожавах я, изкарвала съм дни над нея и на мен Мачу Пикчу ми беше най-любимото място. Ако ми е криво по някаква причина, достатъчно ми е само да погледна мястото на снимка и ми се оправя настроението. Даже започнах да събирам NatGeo заради статия за него преди 2-3 години. Не вярвам да към живяла в друг живот там, но мисля, че е място с много силна енергия и просто инстинктивно привлича хората.
Много са ми интересни историите ти, ще се радвам, ако споделиш още мерси
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 13:15

Вера, хайде да организираме пътуване до там! Мечта ми е да ида .....и други ненормалности.... - Page 4 3351190372

Е, от къде да знаеш живяла ли си или не ..това може по астрологичен път да се изчисли, като напредна с кармичната астрология, ще погледнем ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 13:20

Бройте ме в пътуването, цяла Южна Америка ми е мечта, влече ме... така че тръгваме Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 13:41

Значи първо отиваме тук

.....и други ненормалности.... - Page 4 Tour_img-223783-48


и после тук

.....и други ненормалности.... - Page 4 Full-day-tour-to-the-perito-moreno-glacier-in-el-calafate-145793


и накрая тук

.....и други ненормалности.... - Page 4 Parc-Tayrona-a-Santa-Marta
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 13:54

Ооо и аз идва .....и други ненормалности.... - Page 4 100361828
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 19 2014, 14:04

А накрая тук... и после може да си ходим в къщи...



.....и други ненормалности.... - Page 4 2Q==
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeПон Дек 01 2014, 18:10

Момичета днес цял ден ме преследва знакът за безкрайност.Първо ми се наби в очите като разглеждах Силата,нали над главата на жената го има този знак,сега гледам едно клипче за игри и пак ми се наби в очите.По принцип имам голям афинитет към този знак,не знам по някаква необяснима причина страшно ми харесва,даже исках да си направя и татуировка с него,ама все го отлагам..оф тия знаци на съдбата,понякога хич не ги разбирам.... .....и други ненормалности.... - Page 4 826247
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeЧет Дек 04 2014, 13:49

тази седмица ми се случат едни нещица:
-горят ми крушките
-спират ми часовниците(все пак са на батерии)
-включи се арма на телефон,който от месец е извън уоптреба,прегледах го,няма зададени задачи,а се е активирала аларма за час в 19,който никога не е би нужен на детето,предимно аларма  ползваме като седмична-6,30 сутрин...
-часът на телефона ми вчера (андро е)- изостана с повече от половин час-пак около 19(подобно изоставяне  се сучи преди месеци)
-запали се комин на моя близка,във вечер в която преживях нещо лично,но съм обвързана с  жената -роднинско е...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 19:06

Абе момичета случвало ли ви се е да си помислите за някого,когото не сте виждали отдавна и да го срещнете още същия ден,на мен редовно ми се случва.... .....и други ненормалности.... - Page 4 826247
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 19:07

ДА случва се.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 19:50

охо..на мен често... помисля ли си за майка ми например и тя след 5 мин ми звъни...или ако се сетя за някого чувам нещо за него или пък го срещам мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeВто Дек 09 2014, 21:11

Ей, пътешественичките, ще ме вземете ли и мен? Ама ще удължа пътуването, да знаете  Razz  и няма да е само за душата, но и за тялото  :sm38.gif: как например да пропуснем Рио, м??!!! нещо карнавалче, нещо Сао Пауло, м??? Кафенца, танци, танци, танци....ееееех, Латинамерика. Страхотен дух има този континент, страхотен - едновременно изключително земен и дълбоко възвишен! Хората са удивителни! А сега там е лятоооооооо 
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 00:10

Момичета, преди малко реших да си направя един ритуал, за който бях чела в някакъв форум, че се прави на Нова година, но тогава забравих  .....и други ненормалности.... - Page 4 105895932
Не го спазих точно, защото нямах достатъчно търпение, а и нямах пчелен восък... 
Запалих си ароматна розова чаена свещичка, оставих я да погори около 10 мин. и след това изсипах разтопения восък в хладка вода, за да се образува фигура.
Получи се това: http://prikachi.com/images.php
По-голямото парченце се отчупи от другото, когато вадих от водата, защото парафина е много крехък.

Не знам дали е достоверно, но реших да пусна снимка... Какви фигури виждате  :sm38.gif: ?


Последната промяна е направена от Miss Bloom на Вто Яну 13 2015, 16:59; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 01:32

Ухо и дебело черво. Може да имаш проблеми с тях - лениви черва, разстройство на вестибуларен апарат или отслабване на слуха на едното ухо.


А за какво си правила този ритуал?
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 07:45

По принцип това си е леене на восък.Знам,че балансира по-добре енергииите от леенето на куршум.Аз си го правя от време на време когато усетя,че нещо не е ок. Не е много сложен ритуала или поне аз какъвто го знам. мерси Като гледам снимката на нищо не ми прилича .....и други ненормалности.... - Page 4 302820
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 11:03

еее не....момичета тази нощ сънувах леене на восък,и някой бързаше да го излее,беше разлат и имаше парчета,които събра отчупени .....и други ненормалности.... - Page 4 1329947235
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 11:20

оооо .....и други ненормалности.... - Page 4 402149
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 12:52

Аз си правих восъколеене онзи ден на пълнолунието за изчистване на чакрите. Като дете много обичах да ходя да ми леят куршум, без да съм се уплашила ей така профилактично, даже по едно време баба ми беше ми поръчала специална метална лъжица, където да разстапям оловото и само ходех да си приватизирам разни джунджурийки от ловно-рибарските такъми на вуйчовците ми и после ги разстапях :sm38.gif: . И още от тогава много ясно си спомням как се оформяше сърцето върху излятото олово. И онзи ден като си лях восъка на сърдечната чакра ми се образуваха толкова много сърца, че се зачудих защо толкова много бяха. Някой има ли идея?
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 14:24

Гале, ако имаш деца. ..
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 14:32

Нямам
ама какво, ако имам... нещо не схванах..
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 14:35

Че ако обичаш много хора . А децата нали ги обича човек най-много та за това.
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 14:38

Аха... сега схванах... ами да аз обичам много силно, безусловно, въпреки всичко... Явно съм изчистила всички тези чувства, които съм раздавала...
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 14:49

Според мен това е знак,че всичко ти е ОК с тази чакра .....и други ненормалности.... - Page 4 698924 Отворена и балансирана е явно.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 07 2015, 14:53

Дайте тук https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t289-topic
насоки или линкове за този ритуал и за това как се пречистват чакрите плс.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





.....и други ненормалности.... - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .....и други ненормалности....   .....и други ненормалности.... - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
.....и други ненормалности....
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Други кратки въпроси
» чистене,зареждане на колодата,и други ''правила''
» Какво са сънищата според А. Литвин , и други окултисти
» Акции - махало, свещи, карти, лечебни, магичекси и всякакви други техники

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Поглед в неизвестното-
Идете на: