Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Next
АвторСъобщение
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 22:48

Да, всъщност 8М би трябвало да дава отговор - НЕ. Обаче знаеш ли какво, Асо Пентакли също ми се е показвало за някакво подтиснато желание нещата да се случат, когато ми е на първа или втора позиция. И виж, незнам защо изведнъж се сетих че РМ ми беше излезнал за агресивно изнасилване, освен това виж че след него е 8 Меча ....

Линда, а бе да не би този човек да има желание, но да са се отнесли брутално с него относно това и сега той да не смее дори да помисли за това нещо заради външните обстоятелства?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeПон Сеп 29 2014, 22:53

ами не виждам аз това по картите, задай отделен въпрос- дали мъжа е бил жертва на насилие в миналото.
Аз иначе пак ти казвам, не виждам щения за мъжко.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 01:06

Сякаш има някакъв психо-емоционален проблем при него. РМ е карта на действието, тъй че е по-склонен да реагира остро, бързо, рязко. За сега може и да е като ощипан. Все пак РМ е свързан и с интелекта, може би работи по разрешаване на конфликта. мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 08:06

Анакин,съжалавям че се забавих,но тези дни ми изскочиха странични задачи...

зададох няколко въпроса.колода уейт,със об.карти.в скоби е карта на цепене

Сам ли е тръгнал Стефан от павилиона,в деня на изчезването си
7меча-7чаши-имепратор об ..... /луна/

На къде е тръгнал в онзи момент
асо чаши-висша жрица-паж пентакли об..../умереност/

Какво е спряло,възпрепядстващото Го прибиране у дома
10 меча об-4жезли об-3чаши .... /6пентакли/


емоционално е търсел истината си. но емоциите подвеждат.търсел е някаква справедливост,баланс,но е бил твърде черноглед.
сякаш е тръгнал към някой който от който е трябвало да поиска отговор(пари).
но това съвсем не е било наложително,самия Стефан е изпитвал нуждата да поучи отговора,за да реши вътрешни терзания,мисли....но той е бил затънал в своите си убеждения за правота,каквото и да му кажат,той чува по своя начин,придава му своя цвят...
загубил е увереността,доверието към по висша инстанция хора.може би е трябвало някой съмишленик да му каже-всички сме еднакви,всички сме на едно дередже,всеки си има и проблеми,но и моменти на радости...
някъде нещо го е отклонило,някъде е пожелал освен да изчисти мисли,и да намери начин да се оттърси от тия негативни ''видения''които е имал,да изживее наслада.
според мен е тръгнал към място където се чувства добре....(място сред природа,приятели,или парк с кучето където сте ходили)

Г.М.-СВЕТЛА-Имат ли нещо общо-4чаши-рицар меч об-5жезли .... /2меч/
какво е мнението на Г.М.ЗА ТАЛАНТА НА СТЕФАН-паж жезли-дама жезли об-рицар чаши ..../жрец/
какво е мнението на Светла за таланта на Стефан-8пентакли-9чаши об-звезда..дамамеч об

никой не ми се вижда от тези двамата да са силно критични.нението им е че е добър млад,талантлив човек,с умение да рисува.

не смятам че са муказали че рисува лошо,жената дори му е казала че има какво да понаучи,старателен е....но си мисля,дали брат ти не се е засегнал в някакъв момент,ако и поискал мнението им,за пари...дали някъде там,неумишлено от някого,изказвайки мнение,не само тези двамата,но някой да е казал-да рисуваш,но за пари?!кой ще ги купи....а може брат ти така да е мислил.ето тук му идва проблема,недооценен,сам не си е вярвал...какво да му пука за другите...

ще бъде и разкрита тайната по изчезването му-колесница-СС-АСО ПЕНТАКЛИ ОБ.../4ПЕНТАКЛИОБ/

Тайната има шанс да се разкрие,но по следи,знаци.Или сам той ако пожелае да е каже.
както казах има начин.търсете.някъде нещо той е ''оставил''
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Anakin
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 360
Join date : 28.06.2013

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 08:48

Благодаря много, Зуки!!! Три карти 5 - Page 25 99390
Ще продължим да търсим улики. Засега се разбра, че липсват някои долни дрехи /някои от които мои/, за обувки не знам.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeВто Сеп 30 2014, 09:56

Галантус написа:
Сякаш има някакъв психо-емоционален проблем при него. РМ е карта на действието, тъй че е по-склонен да реагира остро, бързо, рязко. За сега може и да е като ощипан. Все пак РМ е свързан и с интелекта, може би работи по разрешаване на конфликта

Да, галантус, съгласна съм с теб, аз си мисля повече че става агресивен защото тази агресивна карта затворена между желанието и невъзможността защото някак си е вързан с 8 Меча, може да го прави и агресивен, както се вижда в поведението му.

Има наистина някакви психически или емоционални или и двата вида проблеми .... личи му.

Линда, не винаги последната карта дава категоричен отговор, понякога просто обясняват ситуацията.

Освен това сбора между Асото и 8цата е Отшелникът .... определено търси себе си .....
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 10:05

Какво и въобще свързва ли ни нещо от минал живот (с уговорката, че има такива) с даден човек:

асо Чаши, рицар Жезли и Колесницата

Емоции, но някой егоистично си е тръгнал. Не знам кой, но са ми неизживяни сякаш. До колко картите отговарят на въпроса ми, не знам.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 10:27

влюбване,обич навярно ,но някой не я е получил,или е бил наранен.
и сега ранилия-плаща със същата цена
някой си е играл с чувствата на другия,предполагам обещан годеж,а после разстрогнат,или морално неодговорен към партньора е бил(охажвал е и други )
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател
Gabriela FA


Female Брой мнения : 31
Join date : 15.09.2014

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 22:30

Защо съм тъжна днес?
Цепя на Императрицата (семо тя ми говори нещо - нещастие, че не мога да преживея картата)
Паж жезли
Кралица чаши (емоционална неудовлетвореност?)
5 жезли (борба, но с какво?)

Съвет от картите:
Цепя на Висшата жрица.
2 меча (така се чувствам в момента)
3 жезли
10 жезли (да се натоваря с работа, че да забравя?)

Един човек ми липсва, не съм удовлетворена от интимните си отношения, искам нещо повече, една приятелка ме натовари, но каква е причината всъщност? Много жезли...
Върнете се в началото Go down
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател
Gabriela FA


Female Брой мнения : 31
Join date : 15.09.2014

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeСря Окт 01 2014, 22:34

Galanthus, любовни отношения, но единият или и двамата са поставили личното развитие, самостоятелния път на първо място. Най-сигурният начин да разбереш е регресивна хипноза, ще ти се изяснят причините, започващи сега със "защо".
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 08:43

Кралица чаши (емоционална неудовлетвореност?)
10 жезли (да се натоваря с работа, че да забравя?)
-прави онова което  умееш,обичаш.ти като даваш Нещо,на някого,не знаеш какво получаваш.а аз вярвам че ако връзката на това взаимодаване и получаване(сещам се за руна ГЕБО),е процес в който има как да кажа благословия.думи,среща на точен момент .това е умението-отдадеността ти,и благодарността ,да речем моята,и на хората които са те/са се познали , с/в теб
борбата е знак че живеем.10жезли е че не се предаваш.винаги има трети вариант,и ти го знаеш,но май 2м не позволява да прескочиш бариерата(себе си,нещо ,какво е не знам?).
това те натъжава,че  не виждаш 2м,и в друг вариант,по-светъл,да вкараш нови идеи в нея,защото 3жезли за това са дошли.да разкарат облаците.

хм,2м,3ж,10ж-не се обиждай,но  ето картинка от  в образ- костенурка,голяма,здрава костенурка.има цялото време ,и целия този товар,и все пак  е тук.не е лесно на плещите да носиш мъдростта на човечеството.(какво като знаем отговорите на всеки наш въпрос-визирам себе си,може да се припознаеш и ти,знаем,кой какво,какво му е нужно за да не е така,искаме ,и все пак-не променяме),няма костенурка мез коруба,няма...ей това са нашите 2м.капан на висшата жрица...обаче понеже са съвет-нека ги видим така-може да поговориш сама със себе си,но може да споделиш с приятелка...

-посади дръвче Три карти 5 - Page 25 262180
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Gabriela FA
Наблюдател
Наблюдател
Gabriela FA


Female Брой мнения : 31
Join date : 15.09.2014

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 11:47

Мерси Зуки! Ще си помисля върху думите ти. Предимно върху третия вариант. Колкото и да е глупаво, възможността за трети вариант не ми минава през главата.
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 14:23

Искам да попитам, как мина за него срещата вчера ?
ц.Пентакли 6
чаши 4 - Императорът- Кулата
Студено емоционална ( 4ч. +Императорът) Три карти 5 - Page 25 617156 Дали кулата не ми подсказва, че ще се оттегли ?

Какво чувства, когато е с мен ?
ц. мечове 4
Жезли 10 -Слънцето - Асо мечове
И все пак когато е с мен , чувства страст. Хубаво му е. Но съм му като някакъв трофеи...
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 15:15

звезди написа:
Искам да попитам, как мина за него срещата вчера ?
ц.Пентакли 6
чаши 4 - Императорът- Кулата

аммм,радвай се че не ти е вързал тенекия,или че не е отказал.

като послание от всички карти -мъжа ми се вижда раздвоен,хем приема среща,хем не му се ще . нещо го товари?(ш),напрегнат,и после не може да се събере в кожата си...словестноинтелектуалното ви общуване,напасване не е както трябва.
секса май ви крепи?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeЧет Окт 02 2014, 15:24

Питам какво да очаквам от даден човек през октомври като действия и намерения-ц на Ипрератрица, картите са 9ж,асо ж,крал ж-- не знам но като гледам картите май нищо,просто ще си мисли някакви неща, по 9ж май ще се притеснява или иска да брани своята позиция, а асото и краля -не ги виждам като действия,по скоро само идеи без реализация, не знам само този крал все пак дали няма да направи нещо
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 12:33

Зуки, срещата така или иначе се състоя. Раздвоен е, аз също.Права си. Но секса не ни крепи. Може би по - скоро миналото.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 13:28

като послание от всички карти -мъжа ми се вижда раздвоен,хем приема среща,хем не му се ще . нещо го товари?(ш),напрегнат,и после не може да се събере в кожата си...словестноинтелектуалното ви общуване,напасване не е както трябва.
секса май ви крепи?

-Зуки, срещата така или иначе се състоя. Раздвоен е, аз също.Права си. Но секса не ни крепи. Може би по - скоро миналото.



Три карти 5 - Page 25 2541281684 ...а в миналото, да,миналото ...сега чета и тароман ,поста му към твое питане,в друга тема ,мдам... Три карти 5 - Page 25 962238374 за неговите 2мнения-hier: https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t799p495-topic
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 17:00

linjeri написа:
Питам какво да очаквам от даден човек през октомври като действия и намерения-ц на Ипрератрица, картите са 9ж,асо ж,крал ж
Ще има действие, до сега е бил в отбранителна позиция, но сякаш ще се раздвижи. Все пак не очаквай чудо - асо жезли е начален тласък, но от него зависи по-нататък. мерси
Върнете се в началото Go down
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 17:43

Да, но не е за същият човек.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeПет Окт 03 2014, 20:53

Благодаря Галантус,дано ,ще видим.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 02:01

Хм, днес нито ми е ден, нито ми е вечер, та питах картите дали ще родя дете до 5 години ?

Колесница
Дяволът, Слънце, Паж Пентакли Три карти 5 - Page 25 617156

Ако пропусна че на 3-та позиция пажът може да даде Не, то абсолютно ми изглежда че ще родя бебе, ама този Дявол ме притеснява, може да показва желанието ми.

Колесницата може би показва че ще се преместя евентуално да живея някъде другаде и след това мога да родя дете ...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 02:07

Да, ще родиш дете.  Три карти 5 - Page 25 3473555709
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 02:10

Вярно ли бе Галантус ... то и друго ми дойде на ум с тази Колесница и тия два коня отпред, дали няма да са две деца ?


Благодаря Галантус за бързият отговор Smile

Три карти 5 - Page 25 948782830
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 02:27

Провокира ме да попитам дали в близките 5 год. ще се омъжа (не държа особено). Та май и картите това показват моето отношение:

Слънце, 2 жезли и 4 меча
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 02:49

Ами според мен изобщо няма да ти е до това, по-скоро ще осъзнаеш или вече си осъзнала че вместо да се трудиш да почваш някакви нови начала, по-добре е да си останеш така и да не си мърдаш пръста особено ...

Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 03:08

Ще си стана самодостатъчна? Може би за известен период. Но деца искам да имам един ден.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitimeСъб Окт 04 2014, 03:32

Ами да ти кажа и на мен връзка не ми излиза ама деца излизат. От къде излизат тия деца - незнам.

Питай до 5 години пък каквото излезе ще го мислим тук ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 5 - Page 25 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 25 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 25 от 31Иди на страница : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6
» 36 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: