Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Три карти 5

Go down 
+38
Iva78
Теодор
beti
Gabriela FA
Calantha
Teya
vviktorova
БабаВуна
zvezdichka
Violet
galiusha
ivotania
ivaivanova79
lindaLI
Artemiss
taroman
AlexD
La la
Miss Bloom
sugar6
desi1973
DeTe_Ha_Xaoca
Федя
CaPuHa
linjeri
sisulche
Galanthus
zoh
Reni
pelle
Blackmoon
Вера
Зуки
милена
Луничка
Moira
linda10
Frog
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
АвторСъобщение
Moira
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПон Май 19 2014, 22:33

Чудесно, Федя, упражнение!!!, записвам се да участвам, не бързай да издаваш отговора, ще пиша тия дни...
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 12:59

Какво Федя е правил миналата седмица? - Крал жезли, Паж жезли, 2 жезли - имал си голям късмет в сферата на бизнеса или комуникацията, получил си добри новини, трябвало е да си много активен и да се движиш и да действаш бързо, уловил си мига, просто нещо се е случило в точния момент и ти си се възползвал от това. Направо си горял с тези жезли, искам да кажа, че рядко съм виждала така натрупани карти от дворцовите и само жезли, много приятно ми стана да ги гледам, казах си - ето един човек, който не мрънка, а работи, труди се и печели накрая.

Как се е чувствал Федя от свършеното миналата седмица? - 7 чаши, Справедливост, Рицар чаши - сбъднала ти се е една отдавнашна мечта и си бил щастлив, празнувал си и си готов за нови приключения. Заслужено си се радвал, защото си се борил отдавна.

Е, кажи, така ли беше? Smile
Върнете се в началото Go down
Reni
Ветеран
Ветеран
Reni


Female Брой мнения : 914
Join date : 13.03.2013

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeВто Май 20 2014, 13:14

Мойра, включвам се и аз:
1.Какво Федя е правил миналата седмица? 5Ж/ 6П,ДЖ,ДП
Кандидатствал си някъде в някакъв конкурс или състезание,може би... вероятно си бил одобрен,защото ДП си показва голямо задоволство.


2. Останал ли е доволен от свършеното? АМ/ АЧ,Магът,ДЖ - Определено си останал не само доволен,но и вдъхновен,бил си изпълнен с много идеи и вяра в бъдещето...


Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeСря Май 21 2014, 11:07

Аз пък си помислих че няма да ви е интересно заниманието.. иначе.. всички сте близко :D
Рени най близко..
Така.. Бях на университетски спортни игри :D.. под късмет Мойра, да.. имах. Бях много доволен от себе си.. мачовете ни бяха изпълнени с много емоции и хубави разигравания.
Рени да.. бях на състезание. Там от цялата държава с нашия спорт само 8 отбора се класират. Ние бяхме едни от тях..
Мойра, Рени.. да.. донякъде бях доволен.. може би последния мач малко ме разочарова. И найстина (тъй като бяхме в НСА) изведнъж усетих едно желание да спортувам по усърдно.. че дори обмислях да се запиша следващата (студентска) година в НСА.. но се разколебах .. все още не съм сигурен..
Иначе на кратко.. Бях на състезание и останах доволен от себе си.. но не много от постигнатото.
Много се радвам че ви е харесало упражнението  мерси
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeСря Май 21 2014, 11:57

Ама ти ученик ли си? Имаш ли 18? Иначе браво за игрите - сега разбирам, че Паж жезли е игра и многото жезли и движението, за което писах, си е било съвсем буквално. 7чаши+Рицар чаши са мечтите ти, но не си убеден и не си решил нищо, затова излизат само като чаши, както и да е ...
Върнете се в началото Go down
Федя
Наблюдател
Наблюдател
Федя


Male Брой мнения : 44
Join date : 10.04.2014

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeСря Май 21 2014, 11:59

Студент съм Smile Имам 18  :sm38.gif:  съгласен съм за чашите.. нищо не съм решил :D
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeСря Май 21 2014, 12:03

А, добре, че си мислех тъкмо като те четях дали е етично да се гледа на деца ... Хммм, не съм сигурна ... Smile
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 23 2014, 06:42

Приятелка пита ще я приемат ли в университет тази година?
КЧ(об)
2П,9М,Слънце

Със Слънцето накрая,мисля че ще успее...
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 23 2014, 08:33

И аз мисля че ще успее, но ще се поизмъчи по изпитите. И може би с този обърнатия крал и 9М няма да е това което и е на първо желание. Така мисля аз.
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 23 2014, 08:39

Хей момичета ЗДР. искам малко помощ пиша тук защото не знам къде. бихте ли ми направили подредба с 3или5 карти .Ще заминавам другата седмица на почивка и зададох въпрос на Ленорман .Добре ли ще си изкарам на почивката обаче се паднаха кофти карти
И бих желала някоя от вас да ми направи и тя на тарото.
Благодаря ви....
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 23 2014, 09:09

===


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 24 2014, 15:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 23 2014, 09:29

Благодаря Луничка ако ми ги и преведеш ще ти бъда благодарна че нищо не разбирам от таро
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 23 2014, 10:04

Ще я приемат,но няма да и е по сърце това,което ще учи
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 23 2014, 10:14

===


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 24 2014, 15:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 23 2014, 11:03

блaгодaря
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeВто Май 27 2014, 11:52

Приятели /мъже/,единият е излъгал другия.Казал му е нещо невярно,няма никаква изгода от това.Питаме картите,защо го е направил?
РМ
Луна/об/,ПМ/об/,8М/об/
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeВто Май 27 2014, 16:53

Линда 10 написа:
Приятелка пита ще я приемат ли в университет тази година?
КЧ(об)
2П,9М,Слънце

Със Слънцето накрая,мисля че ще успее...

Няма да успее, ще се откаже сама, не знам защо. Има наистина големи колебания. Не ми харесва това ведро Слънце на последна....

Линда 10 написа:
Приятели /мъже/,единият е излъгал другия.Казал му е нещо невярно,няма никаква изгода от това.Питаме картите,защо го е направил?
РМ
Луна/об/,ПМ/об/,8М/об/
Свобода, е първата дума, която ми минава през главата, когато гледам тези карти. Изпитва, изпробва свободата си да каже каквото иска. Не е с лошо, просто като пакостливо дете...
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeВто Май 27 2014, 23:05

Защо Х. не ме търси вече?

6 чаши - 10 пентакли (об.) - 4 жезли

Как мислите?

Прилича ми на подялба на имот, имущество на нещо наследствено - развод.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeСря Май 28 2014, 07:31

На мен ми прилича на раздяла с миналото... освобождаване от материални или други неща, които са го карали да се чувства сигурен, но и притиснат... Някак като ритуално освобождаване...
Само дето това би го правил духовно осъзнат човек ;)
Много ми е интересно, какво е било Smile Надявам се да пишеш като разбереш!  мерси 
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeСря Май 28 2014, 10:11

Благодаря ти, La la мерси
Върнете се в началото Go down
linda10
Редовен участник
Редовен участник
linda10


Female Брой мнения : 252
Join date : 09.12.2013

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeСря Май 28 2014, 10:49

Благодаря,Фрог мерси 
За приятелката ще разберем на есен.Колкото до тези двамата-единият направи някакви неща,за които е бил сигурен,че другият ще го мъмри/така и стана/,затова избягваше контакт няколко месеца.Накрая срещата беше неизбежна и той реши да го излъже.Имат много силна връзка по между си,приятелството им е много старо и много истинско.За това се чудим,защо го е излъгал-нито е избегнал критиките,нито е имал полза от това...
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 21:46

По спешност и необходимост ми се налага да купя нов лаптоп. Попитах картите за съвет:

Да си купя ли нов лаптоп утре?

Цепя на Луна

8 чаши - 5 пентакли- Светът

Луната предупреждава да не се изхвърлям, да се пазя от увличания. Да взимам решения прагматично, за да не остана прецакан.

8 чаши говори за емоции към миналото, но не е на място тук.Освен може би като директен съвет да зарежа старата неработеща бракма и да не се ядосвам с нея  Три карти 5 - Page 4 826247 

5 пентакли - Финансови затруднения, загуби, рискована работа.

Светът - Изпълнение на плановете, резултати, завършеност


Общо взето клоня към покупка на изплащане на нещо, което не е майка си и баща си. Вие какъв съвет бихте дали според подредбата?



Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeЧет Май 29 2014, 23:05

Алекс, ще купиш заплануваното! Мисля, че това е и съвет - да го купиш. Вероятно се притесняваш заради финансовата страна на въпроса, но според мен нямаш особени основания за това. Що се отнася до Луната, мисля си, че тя отразява вътрешния ти свят. Преминаваш през труден период, загледан си в себе си и правиш анализи, мислиш...ей такива неща. Ако има карта, която да олицетворява придобивка каквато е лаптопа, то тя е именно Светът  Smile Успех и избирай умно!
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 30 2014, 00:43

Абе и аз си мисля, че финансовите притеснения няма да ми попречат на мерака за нова машинка.

Благодаря, Frog  мерси 
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 30 2014, 07:39

Алекс, ако си си изкарал паричките сам или си на постоянна работа, купи си го! усмивка Обаче ако ще натовариш бюджета на семейството си - 5п, заради екстравагантната си покупка - 8к, по-добре е само да си помечтаешусмивка Наистина, няма по-добър момент от годината, за покупка на лаптоп, от новолуние в Близнаци. Обаче заради допълнителният Голям кръст, който съществува в момента, на мен ми се струва, че само ще се подлъжеш да си го купиш и после ще съжаляваш усмивка По друг начин казано, ако лаптопа ти ще е актив, т.е ще ти послужи да презентираш нови идеи навън, пред други хора, или да си вършиш на него работа, от която да изкарваш пари, купи си го! Ако единственото нещо, което ти трябва е да анализираш емоциите си, това може да стане и без компютърусмивка Каквото и да решиш да направиш, дано да е за твое добро, а и на близките ти Три карти 5 - Page 4 402149


Последната промяна е направена от taroman на Пет Май 30 2014, 09:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 30 2014, 08:59

тароман,не вдявам от астрология,но да те попитам ти огън в земя ли имаш ...
ще обясня-аз съм жена,и в картата всичко е воднисто...и на пук на водата съм твърде много мечово проявена в таро,поне така си обяснявам разбирането ми,близостта ми към мрачните и мечовите карти,на пук на водата в картата, чашите от таро ,са ми най-непонятните,наедно със жезли...предполагам и четворките от таро ми влияят някак в изборите,или неизборите ми...
а защо те питам,защото в горното мнение,ми се струва че си твърде земен,сух,неемоционално обвързан към земното,някак чист и неегоистичен към всеки друг...
искам да вметна че може и да не останеш разбран,какво казваш,в случая и мен май няма да хванат,но лично те разбрах таро как говори с теб...

а това с астроогията чисто интуитивно,нямам претенции да съм права,така ми хрумна на момента...

бих била съгласна с теб в нещо казано от теб тук -''таро е за мъже''-и за жени ,които имат този момент на пресичане,сработване интуиция,с земното,неемоционално.
и защо се сещам за него-защото една позната от години ми повтаря,че ''ленорман са моите,и по-ми утиват,по-ме вижда с тях''...

освен дарба(женско),се иска и друго мъжкото,което не знам как да определя(разумност,там някъде се крие точната дума),за да сработи тарото + ясновидството...
та така-ти си някъде там-виждаш преди причината,и избраното следствие,чисто и просто,най-лесното е най-друдно достижимо,а ти май го умееш...


бля-бля-бля-леле ко'написах....


да попитам 5чаши-след като е закотвено мисловно състояние на човек в пробема му,и отчаянието от налагащ се път,отделяне,напускане,какво носи картата...наистина ли не бива да се отдаваме на страдание,страх,тревожност,а да гедаме на пред...коя карта ще зареди 2жезли. смъртта?кулата? къде в какво ще те запрати в опасенията стават реалност,или щастие,което е било недопуснато до съзнанието...ии просто и тя трябва да се съпреживее,времето,пак времето има думата,уф сигурно 4м...
*сетих се за тази карта,но трябва да видя дали съм си записала комбинацията с нея,а въпроса беше личен,за период-време,нещо което идва.
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitimeПет Май 30 2014, 09:43

зуки, както и с картите, така и с книгите, предполагам че има някои, които напълно му съответстват на човека в дадено емоционално или интелектуално състояние, но има и някои универсални, които трябва да се прочетат за обща култура. В четене на много книги за таро, освен на правилните, обаче не виждам смисъл, понеже никой няма да ви разкрие мистериите наготово, най-много да направи пари за ваша сметка усмивка Както и да ви изгуби времето или заблуди.
За картите всеки може да научава нови значения и особено подходящо е да си води записки и да се връща назад след време. Например какво може да означават картите 4ж и Отшелник взети заедно? 4ж - два кабела с 4 извода - вие сте закъсали с колата някъде и някой ви дава ток!усмивка  Отшелника е човекът, който ви свети с фенер в тъмното, в буквания смисъл на думата, от плът и кръвТри карти 5 - Page 4 402149 В други случаи Отшелник може да се яви и за следовател от отдела за наркотициусмивка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Три карти 5 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Три карти 5   Три карти 5 - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Три карти 5
Върнете се в началото 
Страница 4 от 31Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: