Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Бъдеща любовна история (by love dove)

Go down 
+9
Зуки
Galanthus
Blackmoon
pelle
galiusha
zvezdichka
lindaLI
ivotania
DeTe_Ha_Xaoca
13 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 15:35

Тъй като в петък си получих "Shadowscape" тестето и много, много, много ме сърбят ръцете днес сутринта реших да пробвам едно подреждане, на което отдавна съм хвърлила око в блога на Лиса Фрайдеборг (позната като love dove). Подреждането е малко особено, не винаги се получава до край, опитвала съм два пъти да го направя с "Legacy", но не стана. Днес обаче се получи. Кръстих го "Бъдеща любовна история". Това е линка към оригиналното подреждане:  http://lovedovetarot.com/2013/08/06/the-future-soul-mate-lover-tarot-spread

Първата особеност на това гледане са двата сигнификатора. Избираме ги още преди да започнем да бъркаме тестето. Единият сигнификатор трябва да бъде избран от дворцовите карти, по наше усмотрение т.е. трябва да помислим, с коя от дворцовите карти се оприличаваме в момента и така в моето гледане за такъв сигнификатор избрах Кралица мечове. Не зная защо, но я чувствам доста близка до мен. Дргуият сигнификатор се избира от големите аркани, Лиса казва в поста си, че това е картата на душата и тя се смята по много прост начин. Събираме цифрите на рождената си дата в моя случай 27+4+1987=2018=11 = Справедливостта. Редуцират се само числата по-големи от 22. 22 е Глупакът.


След като сме си избрали сигнификаторите започваме да си разбъркваме тестето и да се съсредоточаваме върху бъдещата си любов. Цепим тестето на три купчинки.
Обръщаме купчинките

Бъдеща любовна история (by love dove)  Rgw42f Бъдеща любовна история (by love dove)  N1baza Бъдеща любовна история (by love dove)  2m7agyh

Товя бяха картите в моя случай. Гледаме ранга и избираме купчинката с най високия ранг. Ако има голям аркан в някоя от купчинките това е най-високата карта. Ако например се паднар 3П+6Ж+6П тогава се гледа елемнта от най-ниското към най високото Огън-Вода-Въздух-Земя т.е. в примера избираме купчинката на 6П. В моя случай купчинката с Крал Жезли.

Преглеждаме я внимателно и проверяваме за един от двата сигнификатора, без да разместваме реда на картите. Ако излезе сигнификатора от Големите аркани, както беше при мен днес, означава, че бъдещата ни любовна история ще започне с човек от нашата духовна група или както обичам да казвам от нашата "кръвна група". Ако излезе сигнификатора от дворцовите карти, тогава това е човек, с който нямаме кармична обвръзка ( но ще си направим Surprised ). Ако и двата сигнификатора са в купчинката се доверяваме на този, който е излязъл първи.

Бъдеща любовна история (by love dove)  2hzpv5s

След това отново проверяваме купчинката търсим 6Ч или АЧ.Ако намерим 6Ч това означава, че вече познаваме човека, който представлява нашата бъдеща любв, ако открием АЧ това означава, че е някой нов за нас човек. Ако НЕ открием нито едната карта, подредбата приключва до тук и можем да я повторим след няколко седмици. Ако открием и двете процедираме като със сигнификаторите т.е. която излезе първа. В моя случай днес - Бъдеща любовна история (by love dove)  16k98nl

Следва едно определяне на времето, което в началото не разбрах много добре как се случва, но обсъдих с Лиса и тя каза, че това за което си мисля също става. Броим картите в купчинката запомняме кой номер е в моя сллучай АЧ (18) от 41... 41 деля на 18 и получавам 2,27 или след 2 месеца и 27 дни ще се запозная с човека..... Честно казано съм малко скептична за определеяне на периода, но който иска може да пробва.

След като определим периода, вадим Асото или 6-цата и обръщаме останалите карти разстиламе ги и теглим по 4 които поставяме от двете страни на асото или 6-цата. След което ги нареждаме 3Х3 в реда който са излезли, като Асото или 6-цата остава 5-та карта

Бъдеща любовна история (by love dove)  Aekw1c Бъдеща любовна история (by love dove)  Axmww5 Бъдеща любовна история (by love dove)  9sxe8x

Бъдеща любовна история (by love dove)  25585k3 Бъдеща любовна история (by love dove)  16k98nl Бъдеща любовна история (by love dove)  28aqoht

Бъдеща любовна история (by love dove)  263wv91 Бъдеща любовна история (by love dove)  Ej8obb Бъдеща любовна история (by love dove)  29oodgk

Картите ги тълкуваме като история, всички са в бъдеще време, по дефолт в рамките на 1 година. Лиса казва, че е добре да не се съобразяваме с традиционното значение, а по скоро, да гледаме изображенията и да тълкуваме интуитивно. Ето каква историйка си съчиних по моите карти... малко сълзлива и поетична на места, ама днес явно ми е такъв ден  Бъдеща любовна история (by love dove)  528869 

Кошмарите ще си отидат, ще намеря сила в себе си, за да излекувам разбитото си сърце.
Ще дойде той, ще бъде чист, някой който да ме повдига, за да достигна небето и такъв, който не се страхува да протегне ръце и да стои на мястото си ако взема да падам, някой, който ще ме хване. Някой който не зависи от мен нито аз от него. Той ще превърне въздуха в огън Кралица мечове ще стане Кралица Жезли, той ще изпие и трите чаши, но ще си остави две пълни,една за мен и една за него....За да ме омагьоса.  Sad 
Край на историята! Успех с подредбата! Smile
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 16:08

Искам и аз
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 19:30

Ами ннаправи я ! Smile Ако не стане от първия път след няколко седмици опитай пак на мен това ми е 3-ти опит
Върнете се в началото Go down
ivotania
Гост
Гост



Female Брой мнения : 139
Join date : 17.07.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 20:58

ок,ще се опитам
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 21:59

иии-въъ... Бъдеща любовна история (by love dove)  1329947235 

таз подредба много сложна бе  Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeНед Юли 20 2014, 22:47

Дам, и не винаги се получава, пък като се получи, колко ли работи.... не знам ще поживеем ще видим, ама отдавна и се облизвам като гладно куче на кокал и днес стана от първия път... то аз днес не съм повтаряла за себе си де предполагам че няма да се получи ако повторя Smile  Бъдеща любовна история (by love dove)  302820 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 16:17

Дете,ако при разпределянето в три купчинки, когато изберем купчинката по ранг и вътре няма нито един от сигнификаторите- гледането още тогава приключва...така ли?


Благодаря ти за подредбата, наистина, зацепих я. Днес ще я пробвам и за мен и за моя приятелка. мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
zvezdichka
Редовен участник
Редовен участник
zvezdichka


Female Брой мнения : 389
Join date : 13.04.2013
Местожителство : Varna

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 17:29

Искамммм  Бъдеща любовна история (by love dove)  826247  само, че въобще не схващам подредбата...
Върнете се в началото Go down
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 17:41

Аз си я направих ето как се подредиха:

10Ж ДЖ 4Ч
7Ж 6Ч Императрица
5П СС 8Ж

Само не можах да разбера за времето... 6Ч ми се падна 30 от 32  Бъдеща любовна история (by love dove)  617156 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 18:03

не ми се получи на мен.Sad след 3 седмици мога да опитам пак, така ли?

За моя приятелка. Тя е ДЖ или Император. Цепих 3 купчинки. Взех купчинката с пенталите.
Там намерих Императорът. И малко след него 6 чаши, като това беше последната карта от тестето. Тоест нещата в момента се случват?

подредбата

9 ж о. + Император + 8 п о.
Дама чаши + 6 чаши + Обесен о.
Смърт о + Паж жезли + Дявол

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 19:10

Цитат :
10Ж ДЖ 4Ч
7Ж 6Ч Императрица
5П СС 8Ж

Този човек, който го познаваш.. имали сте неудовлетворителни така да се каже контакти с него, били сте интимни, имало е и трети човек. Съвсем скоро нещата ще се подновят, после пак е има раздяла и драми, после пак подновяване- просто една такава...вихрушка от събития ти предстои.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 39
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 20:34

lindaLi написа:

10Ж ДЖ 4Ч
7Ж 6Ч Императрица
5П СС 8Ж


Този човек, който го познаваш.. имали сте неудовлетворителни така да се каже контакти с него, били сте интимни, имало е и трети човек. Съвсем скоро нещата ще се подновят, после пак е има раздяла и драми, после пак подновяване- просто една такава...вихрушка от събития ти предстои.

Интересно... благодаря Линд.
Само забравих да вметна, че Императрицата е сигнификатора
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 21:10

аз искам да попитам- ако в купчината с най-висок ранг го няма сигнификатора ни, проверява ме ли следващите купчини?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 21:35

Не, приключваме... преди да гледаме за 6-цата и Асото, виж това съм забравила да го опомена, ама бях толкова ентусиазирана, че най-накрая извадих сигнификатор Smile
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 22:07

дам- така и предполагах де- аз за това приключих мойта гледанка
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 22:34

Искаш ли да пробвам да я наредя за теб? Само да ми кажеш сигнификаторите Smile Ако и при мен излезе, че трябва да почакаме с твоята подредба.......... ще взема да повярвам, че има резон в нея.....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 22:54

 мерси дааа ,сигнификаторите ми са дама чаши и сила
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 23:00

Сори, Линда, ще пробваме пак, не е задължително да са три седмиците тя пише couple of weeks може и две според мен... Но няма не иска сигнификатора да излезе....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeВто Юли 22 2014, 23:14

еми явно не му е времето още да знам- ето на моята приятелка - от раз се получи гледането.
аз имам и колебания за сигнификаторката си. картите ми ме виждат като дама меч, докато аз се усещам като дама чаши..

мерси детее, по-натам ще пробвам пак!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeСря Юли 23 2014, 11:16

Супер интертесна подредба, а и нещо ново за мен  Бъдеща любовна история (by love dove)  3351190372 обичам новите неща  мерси 
Така, така,
разбърках си картите (гледам си и с обърнати, така че не знам до колко е редно да я правя с обърнати, но я направих). Трите купчинки бяха с карти на върха както следва:

6 жезли, крал меч, крал жезли

Избрах си купчинката с крал меч. С лице към мен докато ги разглеждах попаднах на първия сигнификатор, т.е. големия аркан (в моя случай Колелото на съдбата - обърнато) но след него срещнах и другия сигнификатор Кралица жезли - обърната. Предположих, че ще срещна сродна душа Smile След това отново прегледах купчинката и попаднах само на Асо чаши на шеста позиция от 32 карти, като я нямаше 6 чаши в купчинката. След като подредих по 4 карти около асото, ето какво излезе:

3 меч, Кралижа жезли (обърната), 5 чаши
Император (обърнат), асо чаши, 8 чаши (обърната)
Сила (обърната), справедливост (обърната), 5 мечове (обърната)

И нека сега и аз разтълкувам картите в по-романтичен аспект Smile, като правя уговорката първия ред да ми е миналото, втория ред да е настояще, а третия бъдеще (знам, че ДеТе_На_Хаоса е написала, че всички карти са за бъдещето, но разпределението от мен по ми се връзва).
Та, в миналото съм била доста наранена и съм се превърнала в нервна и лесно избухлива жена, все съм гледала към загубата вместо да насоча вниманието си към това, което ми е останало.
Настоящето е горе долу в същия дух, разколебаване, изпитване на трудности да се продължи напред, проява на качествата "деспотизъм" и "тирания" в моя характер Smile (въпреки картите, аз смятам, че успях да превъзмогна цялата тая ситуация около раздялата с много важен за мен преди известно време човек).
Бъдещето, хммм, какво да кажа, трябва да проявя огромно търпение и ми се струва че ще срещна бъдещата си любов благодарение на скандал, в който справедливостта за мен няма да възтържествува и ще остана обидена и наранена, но няма да ми се иска да се занимавам, а ще предпочета да се оттегля (което е доста нетипично за мен  :sm38.gif: )

Отново казвам, че подредбата е страшно интересна и ако периода е правилно изчислен, смятам, че след 5-6 месеца трябва да се прояви резултатът  Smile 
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeСря Юли 23 2014, 11:34

Цитат :
3 меч, Кралижа жезли (обърната), 5 чаши
Император (обърнат), асо чаши, 8 чаши (обърната)
Сила (обърната), справедливост (обърната), 5 мечове (обърната)

Много скоро ще срещнеш новата си любов!
Това което виждам при теб е едно разочарование в любовта, което още много те държи, имаш ухажори, но не им обръщаш внимание- просто не ти е до тях. Новата среща ще предизвика в теб объркване и страх. Мисля, че в началото на вашите отношения човека няма да е съвсем свободен или това..или през първите месеци на вашите отношения- ще се срещате на приливи и отливи и нещата няма да вървят съмвсем гладко. Ще се поскарвате и няма много да си вярвате.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
pelle
Редовен участник
Редовен участник
pelle


Female Leo Брой мнения : 303
Join date : 30.01.2014
Age : 38

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeСря Юли 23 2014, 11:38

Благодаря, Линда Smile Ще споделям как стоят нещата около новите любовни трепети ;)
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 04:51

Много сложна подредба. Пробвах да я направя. Първо не знам дали е правилно , защото като се събере рождената ми дата се пада 2020, което не знам Глупак или е, или Император. Но да предположим, че е  Император.
После като разделих купчините имах 2 големи аркана Кулата и Влюбените, но реших, че  Кулата е по-големият аркан, защото е по-голяма цифра. В тази купчина намерих Императора, значи става въпрос за сродна душа, намерих и 6ч, което значи, че вече го познавам.
Ето ги и картите

Бъдеща любовна история (by love dove)  33kq4a1
Бъдеща любовна история (by love dove)  Vqqlc2
Бъдеща любовна история (by love dove)  121zd4h

Много жени много главни аркани, някой да помага с историята, ако може.

Аз виждам силна духовна връзка, приятелска или платонична любов. Която тръгва успешно, но после следва раздяла, обвинения, разплащане на стари кармични дългове. След това има прекратяване на отношенията временно, някакво отпочиване. Но после се възстановяват отново нещата. И трябва да се вземе генерално решение. И има 2 жени... дали те олицетворяват мен или ситуация в която трябва да се избира между 2 жени?
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 08:40

Абсолютно правилно си постъпила и с кулата и с Императора Smile 22 няма как да ти се получи при 2020 и да ги смяташ 2+2 и да смяташ 20+20 все идва 4 Smile За последните две кралици мисля,че и двете олицетворяват теб Smile Не съм много сигурна, но смятам, че тук в тази подредба няма място за "той ще избира между мен и друга жена", това е подредба за твоята бъдеща сродна душа, твоята бъдеща любов, ти си във фокуса... Така мисля Smile Може и да греша практиката ще покаже.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitimeПет Юли 25 2014, 10:05

Аз Блекмун си мисля, че 22 е 22- Глупак.

Император е дата като 27.07.1986, където сбора е 40. Или ако сбора е 31. Това са двете възможности за Император. Други възможности за този аркан като цифри не виждам.
От тази гледна точка не мисля, че подредбата е вярна...но както ти го чувстваш все пак!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Бъдеща любовна история (by love dove)  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бъдеща любовна история (by love dove)    Бъдеща любовна история (by love dove)  Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Бъдеща любовна история (by love dove)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Любовна подредба

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: