Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
АвторСъобщение
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 14:24

Алекс, аз също мисля, че е мъжът, макар че жената също е имала желание да си отмъсти и да направи нещо гадно, но в крайна сметка не е направила нищо, защото тези 8м пречат, някакъв страх и притеснение я спират да действа.
Докато при мъжа има доста по действени карти ДМ може да олицетворява психологически него, че е наранен, затова е станал студен и безкомпромисен, готова да премаже всичко по пътя си -колесница и полага усилия да го направи -8п.


А за моите карти Вера, мисля, че наистина всеки се опитва да наложи нещо на другия. Но съдейки по тях обобщено виждам повече секс и караници, отколкото любов. Сякаш нещата ще са ту голяма страст, ту караници и оттегляне.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 15:25

Ами ситуацията накратко е следната. Двойка, отскоро заедно -получава анонимно писмо с гадни подмятания вътре. И се чудят от кого е.

Заподозряният мъж е бившият й. "Не сме заедно, ама се дразня, че си с друг". Напълно е възможно, напълно е способен. Пентаклите дават обмисленост на хода. Ако по някакъв начин я уязви по Дама Мечове, предизвика дискомфорт у нея, накара я да се почувства слаба, самотна, зарязана... това може да го накара поне за момент да се почувства победител по Колесницата. Само че тук има Колело на Съдбата и то може да се врътне там, дето не го е планирал той.

Заподозряната жена пък има мераци към мъжа от двойката. Несподелени такива. Тук няма обмислени ходове, само един гняв, обида, отхвърляне, резнати квитанции по 8 чаши или по-скоро някакви стихийни подсъзнателни щения ех , ако можеха да се разделят...дали пък няма да има един хепиенд за нея по 3 чаши...

И двамата имат общ мотив: ревност. И двамата биха могли да напишат писмото. Неговият мотив е по-силен, по-дълготраен...
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 15:51

Кралица Меч е тази, която обмисля нещата и може да ги направи - тя е символ, не пол. А 8М при другата женска и според мен показва, че по-скоро не ѝ стиска да го направи.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 15:55

Алекс, мисля си, че когато не си имал някого, наистина съществува гадното чувство от отхвърлянето, мислиш си какво не ми е наред ала бала, но това минава много по-бързо, от това да си имал някого, да си го загубил, че и да го виждаш с друг. Точно тая ДМ може да показва моментното състояние на мъжа (забъркал интригата). Наранен, готов на подлости и грубости, за да си върне... не виждам как би я накарал да се чувства тя самотна и зарязана, при положение, че тя има до себе си някого. За мен дамата издава неговото състояние в момента... ох Кривонделка си е моята любимка сред кралиците... Колелото като карта на цепене ми идва като, wtf иска той от момичето, това е съдба, той и сто писма да прати няма да я върне при себе си...

Жената 5М е злоба, 8Ч огорчение от разкарването според мен, но 8М ти отговаря на твоя въпрос, тя не е направила интригата... очите и са вързани за нея... Това си е мое мнение...
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 21:18

[quote="woman22"]
Frog написа:


Аз зададох първия въпрос за целувката отново, но смених периода с 4 месеца.
Карта на цепене Паж пентакли, падат се 4 меча 5 меча 8 жезъла

Според мен не, вие какво мислите?  На второто теглене да задам ли отново, но с друг период въпроса? Или да изчакам.

мерси мерси мерси  

Момичета, много ви моля за помощ. Ще се целунат ли до 4 месеца? Колебая се с тези 8 жезъла. мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 21:21

4м си е отдалечаване, 5м малко като нечестна игра,а 8ж си е бързо развитие на нещата,неочаквано може би,но не знам дали това ще е достатъчно за да кажа да.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 21:26

Според мен не... 8жезли на трета ми висят някак във въздуха... мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 21:32

Да, точно ,Олив, някак си не са достатъчни след тези мечове.
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 22:44

linjeri, oliv мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 08:16

хо-хо-хо woman22 разсмя ме бе момче,
woman22 написа:
Момичета, много ви моля за помощ. Ще се целунат ли до 4 месеца? Колебая се с тези 8 жезъла.

не се колебай бе,а и за да сме сме си взаимно полезни ,вземи та  виж в гугъл как се развива сериала,който гледаш. това 22,годините ли са ти,младеж значи-това обяснява въпроса ти.

*по темата,сериозно,отговора ми към важният за теб въпрос:
-след 8 месеца може да се целунат,много бързо,така като по сапунките...но да ти кажа ,може и да се размине с целувката момчето,ако човека не направи нещо по въпроса.

леле,да питам ще ми се отвържели кеца днес,докато ида до тенискорта...woman22-моляте изтегли ми таро карта ,моля те...

сапунки,китайци Rolling Eyes :sm38.gif:


Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 09:18

Surprised
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 14:00

Въпроси и отговори 5 - Page 17 642334 Зуки,разби ме Surprised
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 15:01

какво изпитва мъж към мен

смърт
дп, луна, сила
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 15:03

този човек е хищник.той обича да ловува-но това само по смърт и сила ми идее...
другото е несработване с анимата
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 15:13

А бе той като ме види и забравя да говори, та за това питах ... в очите и поведението му чета любов, ама знам ли ...
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 15:29

може да е обсебен, но не в лош смисъл. и да се старае да не го показва. силата е и сексуална карта също, може да показва сексуално привличане. и желание да те покори
смъртта - това го е променило. или е гледал на теб с други очи преди
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 15:44

как се чувства мъж в дадена ситуация?

2жлези-5меча-4 чаши
цепя на 10чаши

10ч мисля, че е това, което иска.
по картите - изглежда недоволен. може би търси възможност да промени нещата.

какво да очаквам от мъж към мен до 3 месеца
7 пентакли - 5 меча - влюбените
цепя на асо жлези
хмм..пак 5м на 2ра . някакво предложение ли ще има, което да иска да наложи...

отношенията на бивши съпрузи до 6 месеца, имат деца /уточнявам заради пажа/
5м - рицар чаши-8меча
цепя на паж чаши
може би ще заровят томахавките, но ситуацията няма да се промени като цяло
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 17:54

Артемисс, той може да се е зарадвал първоначално но след това да не му е било съвсем комфортно.

Може да имаш някаква среща с него, може и секс да има.

А за съпрузите са ми някак че ще крият един от друг думи, емоции, обиди.


Баба Вуна написа:
какво изпитва мъж към мен

смърт
дп, луна, сила

А тук със Смърт може да наистина да се е случила промяна, защото наскоро взе да се държи така.
Чудя се как да приемам ДП за чувства , може би че иска плътско с мен, защото ДП получава материални неща в които мога да сложа и плътските удоволствия. Луна ми е като любов както един път Тея ми каза, че тя показвала точно влюбеността -отнесеността , мечтанията , а Сила може да се въздържа да не показва както ти Артемисс каза. Но при тези карти и на мен ми се струва че има нещо този човек.

/преди бях с телефон и неможех много да пиша/ мерси
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 18:54

дамата може и да е плътско, но също и жена домакиня, дма и т.н
луната в таро не ми се е появявала в такава романтична светлина, но защо пък да не показва емоции.
може наистина да е влюбен
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 21:44

БабаВуна написа:
какво изпитва мъж към мен

смърт
дп, луна, сила
\

Според мен става дума за човек, който е по-скоро затворен в себе си. Привличаш го  сексуално.


Artemiss написа:
какво да очаквам от мъж към мен до 3 месеца
7 пентакли - 5 меча - влюбените

Ще има някакви нечестни планове към теб


Последната промяна е направена от woman22 на Чет Ное 27 2014, 21:59; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 21:50

Какво да очаква Б в отношенията си с Л в следващите 6 месеца?

Карта на цепене дяволът

Рицар жезли 9 жезли 8 чаши
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 21:55

Рицаря може да се опита да направи нещо,но с тези 9ж не знам до колко ще успее, малко като отбранителна позиция ще има, или притеснения,може и да се токаже иначе по дявол мисля че ще е воден от интерес,желание
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 21:58

linjeri написа:
Рицаря може да се опита да направи нещо,но с тези 9ж не знам до колко ще успее, малко като отбранителна позиция ще има, или притеснения,може и да се токаже иначе по дявол мисля че ще е воден от интерес,желание

linjeri мерси мерси
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 22:08

Да, Уоман, и на мен ми прилича на затворен. Ама ми е хубаво така да ме гледа Smile Романтично ми е Въпроси и отговори 5 - Page 17 262180


Уоман написа:
Какво да очаква Б в отношенията си с Л в следващите 6 месеца?

Карта на цепене дяволът

Рицар жезли 9 жезли 8 чаши

Да ти кажа ми прилича на изневяра и оттегляне ....
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 22:59

Мерси БабаВуна мерси
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 23:32

Чакам обаждане, та се изкуших да изтегля карти дали ще ме потърси до края на седмицата:

2 чаши, 7 меча и обърнат 2 меча

Явно не може да реши какво да прави с отношенията ни, поне не виждам да ме потърси. Иска да мине между капките сякаш.
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitimeЧет Ное 27 2014, 23:51

Галантус, ако гледам какво е обозначено на 2 Меча, разговор няма да има, но точно за разговор ми излезе на последна 2 Меча и онзи взе че се обади.

Така че съм 40 на 60 за това че ще се обади ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 17 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: