Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
АвторСъобщение
oliv
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 22:28

Ами мисля,че първо се е развълнувал и след това му е станало тъпо,като си изхвърчала от кафенето. мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 22:48

Вал според мен се е развълнувал,но е трябвало да прикрие емоциите си,станало му е хубаво,но впоследствие се е натъжил,защото май човека още си има чувства към теб.Аз така ги усещам картите мерси
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 22:56

Благодаря ви, момичета!!! мерси

---
мерси


Последната промяна е направена от Valentine на Сря Фев 25 2015, 14:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 23:12

Вал,  какво си е помислил,  когато си избягала -  глупаво,  не го е очаквал,  зарадвал се е от кратката среща, следващата емоция е била тъга.

Чувствата на Т.?  -  има желание към теб бих казала сексуални.  Желание те,  но не е само това сякаш,  сякаш изпитва по други чувства.  Иска да разговаряте,  има нужда да ти сподели нещо.  Приятна  му е компания ти,  иска да общувате и не само...
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 00:51

Тълкувам картите по-другояче. С 9ч и Слънце - как да го кажа, кефи ти се, но от позицията на себе си, като единствен и неповторим. Приятни усещания, спомнил си е за миналото ви с хубаво, но не виждам някакви толкова големи любовни карти, че да кажа "още те мисли, още изпитва чувства към теб". В смисъл, не те е забравил със сигурност, но е продължил живота си и се чувства Ok с това. мерси

А по първата подредба - по-скоро ми описва теб и емоционалната ти реакция. Да си е спомнил за раздялата ви и да се почувствал неловко.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 08:27

Valentine написа:
Какво си е помислил Т. днес след като избягах (излязох бързо) от кафето, в което бях (Той беше на съседната маса)

ц. Глупакът

ПажЧ - 10Ч - 5П

Ситуацията като цяло беше глупава - Глупакът.... Имали сме интимни взаимоотношения. Беше с гаджето си.

Той не те е забравил, има още чувства, иначе е погледнал на постъпката ти като на детска
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 08:52

вал-щеше да е интересно да беше останала,и май щеше да научиш отговора сама. този човек е определил поведението като детинско,глуповато,прибързано.
остана е сам там,макар с другата жена.


вал написа:
Какви чувства изпитва към мен Т.?
ц. 9Ч
АсоМ - РицарП - Слънцето
тоя човек е на ясно със себе си,със света,има някакво философско обяснение  за всяко нещо.
чуства-носталгични мисли ,които са запазили свежестта си
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 15:07

Благодарско, момичета!!! Въпроси и отговори 5 - Page 16 2560441086

---
мерси


Последната промяна е направена от Valentine на Сря Фев 25 2015, 14:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 16:15

ето това е 5 пентакли в любовта- страданието по отминалите хубави времена и тежкото преживяване, мъката
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
galiusha
Ветеран
Ветеран
galiusha


Female Taurus Брой мнения : 848
Join date : 02.03.2014
Age : 40
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 16:59

Изтеглих си карти за декември месец какво да очаквам в любовта.... ама чак не мога да повярвам какви карти ми се паднаха... Вашето мнение? Въпроси и отговори 5 - Page 16 99390

Въпроси и отговори 5 - Page 16 24csk8p

Въпроси и отговори 5 - Page 16 JueltuВъпроси и отговори 5 - Page 16 Mrwdv9Въпроси и отговори 5 - Page 16 2rhsaw7
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 17:48

Ами,Галя,толкова са хубави,че чак не може да са истина.Аз също съм теглила такива карти-ама нищо такова Sad
Явно състоянието ти е 4 меча,желанието ти -комбинацията.Дано да стане,трябва все пак да вярваме  и в хубавите неща от живота.Ще се радвам,ако споделиш обратна връзка по тези карти мерси .
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 20:05

Valentine написа:
Благодаря ви, момичета!!! мерси
Днес и аз много се развълнувах като го видях. Когато са за мен картите се обърквам и нямам реална преценка, особено когато става дума за такива взаимоотношения.
Сега попитах - Какви чувства изпитва към мен Т.?
ц. 9Ч
АсоМ - РицарП - Слънцето

изпаднаха 2Ч


Според мен рицар пентакли показва, че е влюбен в теб. Обаче слънцето   според мен показва, че знае че ако си разкрие чувствата, ще се опари. Това е моето тълкуване.


Моля за помощ при следното тълкуване. Питам дали  ще се целунат до 2 месеца.  Пада се карта на цепене Асо чаши: Крал мечове Силата 7 чаши

И за друг човек теглих, дали до 2 месеца той ще и покаже знак, че иска да има нещо с нея. Карта на цепене 10 пентакли, падат се 6 чаши Луната Паж мечове
мерси мерси мерси


Последната промяна е направена от woman22 на Вто Ное 25 2014, 22:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 21:49

Галюша...за съжаление- нищо съществено според мен...Sad
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 21:50

Уоман22- с тази 7 чаши резултат и асо чаши сянка...едни големи желания, едни големи мечти са това..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 23:00

По картите на Вал се включвам и аз - да, наистина ситуацията е била малко първична, той самият се е почувствал глупаво, но защо се е почувствал така - не знам. Има чувства, има емоция и тя е силна, но е и болезнена. Съгласна съм с Линд - 5 пентакли може да обозначава една много силна, но невъзможна взаимна любов. ВЗАИМНА! Този РП в следващата подредба ми говори, че скоро ще те потърси....може да е след ден, след седмица, след месец, но ще те потърси ...еййй и на него му се е обърнал стомахът  smqh1
Ох, да, забравих Слънцето .....първо ще трябва него да преодолее, така че ще се позабави с реакцията колкото и да му се иска.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 23:08

Какво да очаквам в работата до 3м-ц на Императрица, Влюбените, 7ж, паж ж-няма да е лесно, проблеми и може би опит да променя нещо по пажа.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 23:09

Галюша, и аз смятам, че картите показват твоите мечти. Ще има зрънца емоция, но ще се наложи да почакаш  още. 
Уоман, по първата тройка нищо няма да се случи, по втората съм малко раздвоена, макар Луната по средата да не дава много шансове, поне не и в зададения период.
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeВто Ное 25 2014, 23:29

Frog написа:

Уоман, по първата тройка нищо няма да се случи, по втората съм малко раздвоена, макар Луната по средата да не дава много шансове, поне не и в зададения период.

Frog , LindaLi мерси мерсимерси мерси   Искам да ви питам , на глас или на ум да си задавам въпросите?


Аз зададох първия въпрос за целувката отново, но смених периода с 4 месеца.
Карта на цепене Паж пентакли, падат се 4 меча 5 меча 8 жезъла

Според мен не, вие какво мислите? На второто теглене да задам ли отново, но с друг период въпроса? Или да изчакам.

мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 00:29

galiusha, ще си отпочинеш, ще има срещи с близки хора , празнувания със семейството и приятелите и като цяло ще си доста добре, но нищо любовно не виждам май за този етап си сама, но пък и така ще се чувстваш добре.
Вал написа:
Какви чувства изпитва към мен Т.?
ц. 9Ч
АсоМ - РицарП - Слънцето

Мисля, че има добри чувства към теб от смисъл, че си мисли с добро за теб, харесва те, уважава те, има някакво привличане, но нищо особено. Приятна си му. Но той вече е взел решение за себе си и гледа главно той да си е добре. Чувствата му са по-скоро приятелски с елемент на привличане, но не и любовни.


Последната промяна е направена от Blackmoon на Сря Ное 26 2014, 01:35; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 01:12

1) Как ще се развият като цяло нещата между нас оттук нататък?
ц КЖ
5п, Звезда, 6ж
ДЧ

2) Какви чувства има към мен?
Ц. Жрица
Обесен, ДЖ, 9п
доп ДП
Е тази комбинация вече съвсем объркваща ми стана.

3) Какво ме очаква мен лично в любовен план през декември?
Ц. АЧ
РЖ, АЖ, 6м
Звезда

4) Какво ще стане между нас с Х. декември?
АЧ
6м, РЖ, 5ж
Дявол
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 07:34

Прави се интрига между двама души. Има двама заподозрени -мъж и жена. Кой от тях е по-вероятно да е направил интригата?

Мъжът ли е виновен?

Цепя на КС

Кралица Мечове-Колесница-8 Пентакли


Тук имаме като обща тенденция обмисленост / пентаклите/, Кралица Мечове като самотност, т.е. опит да се попречи на жената да има тази възможност за връзка, Колело на Съдбата като в известна степен "оневиняващ" фактор, може би към случилото се трябва да се подходи малко и откъм тая гледна точка. Колесница обаче силно ми намирисва на това, че заподозреният ревнивец има желанието да спечели нещо от цялата тая работа. Най-малкото да си почеше егото.

Жената ли е виновна?

Цепя на 5 мечове

8 чаши-3 чаши-8 меча


Тук картите ми звучат сякаш по-категорично. Двете карти с мечове като засегната гордост, честолюбие, гняв, желание да причиниш болка и да доведеш до 8 чаши като раздяла. И една 3 чаши, които на фона на останалото ми звучат като задоволство от това, че си успял / макар и временно/

Какво ще кажете вие?

Тук няма как да дам ОВ - едва ли виновният ще си признае или има начин да се разбере.
Но все пак...
Върнете се в началото Go down
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 09:39

Blackmoon, най-общо казано по твоите карти има прекалено много его намесено помежду ви. Все едно дълго време сте чакали да сте заедно, а сега, когато има такава възможност, вместо да сте щастливи, започвате да играете някакви игри с цел всеки да се докаже колко изобщо не му пука и как може и без другия. Аз нещо такова виждам по тези карти, съответно и не мога да видя някакво положително развитие.

galiusha, за съжаление и аз не виждам нищо любовно или романтично в тези карти. Семейство и семейни тържества, приятни поводи, такива неща.
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
Вера
Редовен участник
Редовен участник
Вера


Female Sagittarius Брой мнения : 387
Join date : 10.09.2013
Age : 38
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 09:45

AlexD, може би зависи от типа интрига, но ми се струва, че е по-скоро жена. Защото първите ти карти ми говорят за огорчена и наранена жена (Кралица мечове), която е решила на всяка цена да постигне целта си (Колесницата) и работи доста целенасочено по този въпрос (8 пентакли). Вече тълкуването зависи от контекста на ситуацията Въпроси и отговори 5 - Page 16 302820
Върнете се в началото Go down
http://78stories.wordpress.com/
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 10:03

Алекс и аз мисля, че там където е ДМ - там е интригата- съответно това са картите на мъжа

жената на идея си няма за какво иде реч мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 10:37

Alex и аз смятам, че е мъжа, при жената има 8М където много не знае за какво иде реч Smile
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 14:24

Алекс, аз също мисля, че е мъжът, макар че жената също е имала желание да си отмъсти и да направи нещо гадно, но в крайна сметка не е направила нищо, защото тези 8м пречат, някакъв страх и притеснение я спират да действа.
Докато при мъжа има доста по действени карти ДМ може да олицетворява психологически него, че е наранен, затова е станал студен и безкомпромисен, готова да премаже всичко по пътя си -колесница и полага усилия да го направи -8п.


А за моите карти Вера, мисля, че наистина всеки се опитва да наложи нещо на другия. Но съдейки по тях обобщено виждам повече секс и караници, отколкото любов. Сякаш нещата ще са ту голяма страст, ту караници и оттегляне.
Върнете се в началото Go down
AlexD
Ветеран
Ветеран



Male Брой мнения : 1294
Join date : 20.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitimeСря Ное 26 2014, 15:25

Ами ситуацията накратко е следната. Двойка, отскоро заедно -получава анонимно писмо с гадни подмятания вътре. И се чудят от кого е.

Заподозряният мъж е бившият й. "Не сме заедно, ама се дразня, че си с друг". Напълно е възможно, напълно е способен. Пентаклите дават обмисленост на хода. Ако по някакъв начин я уязви по Дама Мечове, предизвика дискомфорт у нея, накара я да се почувства слаба, самотна, зарязана... това може да го накара поне за момент да се почувства победител по Колесницата. Само че тук има Колело на Съдбата и то може да се врътне там, дето не го е планирал той.

Заподозряната жена пък има мераци към мъжа от двойката. Несподелени такива. Тук няма обмислени ходове, само един гняв, обида, отхвърляне, резнати квитанции по 8 чаши или по-скоро някакви стихийни подсъзнателни щения ех , ако можеха да се разделят...дали пък няма да има един хепиенд за нея по 3 чаши...

И двамата имат общ мотив: ревност. И двамата биха могли да напишат писмото. Неговият мотив е по-силен, по-дълготраен...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 16 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 16 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 16 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: