Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next
АвторСъобщение
skarlet_01
Гост
Гост



Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 13:14

Той Императора е доминиращия във връзката.Тя има респект от него.Това не знам дали й харесва?Зависи,ако обича да е подчинена,има и такива жени.
Император +Жрец= Духовен, но властен и арогантен човек
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 13:56

Ами не го познавам лично,но ми изглежда такъв доминиращ
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 14:15

Освен това ми прави впечатление градацията на картите,защото тук говорим за чувства все пак.Свят-осъществяването,сливането,доволството,щастие завършено,после идва Звездата-сякаш идва изтрезняването от Света,Звездата-да тя е надежда но и е някак хладна,дистанцирана,далечна (или ако са започнали някакви проблеми,тя е имала надежда че ще се разрешат) и после идва Императора-власт,ред,доминант.Няма илюзии вече.SmileИли ще слушаш,или......
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 14:19

Много добър анализ Скарлет Въпроси и отговори 5 - Page 9 1816326522
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 14:33

Благодаря ти Smile,така ми дойде на прима виста.Ама по-важното е да е вярно,а това няма как да знаем засега.
Освен това ако приемем позициите като минало,настояще и бъдеще....Нещата не са много розови занапред за тях,сега тя още се надява че всичко е временно и ще се напаснат нещата,но бъдещето с този Император....незнам.Но пък той означава и сигурност,така че нея може да я устройва това.В едно семейство има нужда от сигурност,но чувствата й ще са наранени.

Само при мен ли форума е с нова визия? Shocked


Последната промяна е направена от skarlet_01 на Чет Ное 13 2014, 15:10; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 14:35

Много често Императорът го описват като справедливият и строг баща. Доминираща фигура. Тя го вижда като бащата на детето й, човекът, който взема решения в тяхната връзка. По жрецът - за нея те са семейство, независимо дали имат или няма да имат официален брак. По Звездата явно дълго си е мечтала за нещо такова и доста се раздава във взаимоотношения им. Със Светът се е родил нов етап при тях с раждането на детето. След онзи етап гаджета сме, минават на друг етап Smile
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 14:49

Сега да дам ОВ, за вчерашния ми въпрос дали да поздравя въпросния господин за Рождения му ден.Вие ми дадохте куража и аз го поздравих.
Днес на въпрос-Какви са чувствата му към мен след поздрава?(беше много емоционално между другото)
Ц-Смъртта Кулата ПМ Луната
Направо незнам какво да мисля? За мои подредби съвсем не съм сигурна в тълкуванията си,все ме е страх дали не си напасвам нещата за да ми харесат.
Бих се радвала ако вие изкажете мнение.
Мисля че направо предизвиках емоционална буря в душата му с тази Кула,ПМ е съобщението,Луната-многото неизяснени неща между нас.Смъртта е ситуацията сега между нас-не контактуваме.Но Луната е завършваща карта,така че незнам какво да мисля.Как ще се прояснят тайните,как ще се изкажат недомлъвките,затова попитах-
Какви действия смята да предприеме той спраямо нея?
Ц-ДЖ КМ ДМ Кулата
Това няма да излезе на добре с тази Кула,непрекъснато се появява.Незнам.Вие какво мислите?
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 16:35

Скарлет направо си го разтърсила,сякаш не е очаквал да го поздравиш,възможно ли е да се е ядосал по Кула+ПМ?Абе общо взето е объркан.

Вал мерси и за твоето виждане над картите. мерси Браво,момичета възхищавам се на това как виждате картите Smile
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeЧет Ное 13 2014, 17:08

skarlet написа:
Днес на въпрос-Какви са чувствата му към мен след поздрава?(беше много емоционално между другото)
Ц-Смъртта Кулата ПМ Луната

Според мен си го изненадала, но е е бил сам, бил е с някого, който е малко подмолен и не му е много true friend. Заблуждава го и не му говори май хубави неща за теб....

skarlet написа:
Какви действия смята да предприеме той спраямо нея?
Ц-ДЖ КМ ДМ Кулата
Този човек не е сам.... Две жени има около него (едната е питащата, а другата е официална приятелка/гадже). С Кулата на последна позиция - неочаквани промени и обрати, които никой няма да е очаквал...
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 00:09

Здравейте ! Имам  един въпрос за едно гледане, ако има желание някой да ми помогне, ще се радвам . Въпросът е:Какво си мисли едната за другата? Две жени са, колежки.
Цепя на 10 чаши. Падат се 10 жезли 4 Меча и Кралица Меча.
Аз го тълкувам така: 10 чаши е влюбен човек ( за питащия ли става дума или за обекта на въпроса?) 10 жезли, като прикрити емоции 4 меча: да речем, че смята че е странна, дръпната? Кралица Меча: уверена жена. Едната смята, че е прикрита, странна и неприятелски настроена ( заради жезлите?)
Въпроси и отговори 5 - Page 9 531608 мерси
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 01:28

skarlet написа:
Какви действия смята да предприеме той спраямо нея?
Ц-ДЖ КМ ДМ Кулата
Този човек не е сам.... Две жени има около него (едната е питащата, а другата е официална приятелка/гадже). С Кулата на последна позиция - неочаквани промени и обрати, които никой няма да е очаквал...[/quote]-Това е коментара на Valentine.

А  тази Кула накрая може ли да означава окончателен край и разрив между тях?
Абе общо взето очаквай неочакваното май ще се получи но да видим.
Помня ЛиндаЛи беше казала че Кулата може да означава и бурна любов,някой е разтърсен до основите на душата си,но пък този КМ,май опровергава това.Но пък той и тя са с мечове и може заради това и любовта да е такава буря.SmileНезнам какво да мисля?А че жените са две,да така е,две са.Ще трябва да избира.


Последната промяна е направена от skarlet_01 на Пет Ное 14 2014, 01:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 01:37

woman22 написа:
Здравейте ! Имам  един въпрос за едно гледане, ако има желание някой да ми помогне, ще се радвам . Въпросът е:Какво си мисли едната за другата? Две жени са, колежки.
Цепя на 10 чаши. Падат се 10 жезли 4 Меча и Кралица Меча.
Аз го тълкувам така: 10 чаши е влюбен човек ( за питащия ли става дума или за обекта на въпроса?) 10 жезли, като прикрити емоции 4 меча: да речем, че смята че е странна, дръпната? Кралица Меча: уверена жена. Едната смята, че е прикрита, странна и неприятелски настроена ( заради жезлите?)
Въпроси и отговори 5 - Page 9 531608 мерси
10 чаши би трябвало да описват ситуацията между двете,заради любов ли им е конфликта?
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 07:43

Цитат :
Какво си мисли едната за другата? Две жени са, колежки.
Цепя на 10 чаши. Падат се 10 жезли 4 Меча и Кралица Меча.
Мъж ли делят? Потайна,затворена и студена,тежък характер.
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 08:13

skarlet_01 написа:
woman22 написа:

Въпроси и отговори 5 - Page 9 531608 мерси
10 чаши би трябвало да описват ситуацията между двете,заради любов ли им е конфликта?
Те нямат конфликт,  поне не ми е казала да имат.  Не знам как да тълкувам картите. Не делят и мъж. Момичето, на което гледам ми каа , че другата жена я гледа странно.
Въпроси и отговори 5 - Page 9 99390
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 08:20

ааа тогава е друго, тук е любовна тема, трябваше в общата тема да напишеш въпроса мерси ... значи я смята за конкурентка,за по-добра в работата, по-способна.
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 08:38

oliv написа:
ааа тогава е друго, тук е любовна тема, трябваше в общата тема да напишеш въпроса  мерси  ... значи я смята за конкурентка,за по-добра в работата, по-способна.

всъщност писах тук, понеже момичето на което теглих карти има съмнения, че другата я гледа влюбено.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 08:40

ми не виждам да е така..но аз не съм капацитет..нека другите да кажат мерси но определено я мисли за студена ... а може и да зазадеш напраправо въпрос за чувствата...
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 08:46

Мерси oliv мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 09:34

Скарлет, кой ти е сложил минус пък толкова безпричинно...явно е грешка при натиска на бутона от някого
Woman22
Няма никакви особени и конкретни емоции т.е неприятелски настроена. Това се вижда и по 4 меча и по 10 чаши.
Тук виждам, че някой е умен, че много работи...може да има някакви схгващания, че ..евентуално питащата се нагърбва с много задачи и се измаря, а другата е просто идеен двигател...една по- високо ли е от другата? Кралицата меч в работата по мои наблюдения просто си върши работата, разсъждава само професионално...тук не виждам нещо като недолюбване, а  едни чисто професионални отношения. Верояно единия доста работа изнася на гърба си, а Дамата меч е по- рязка понякога, зачерква възможности, не обича да говори за повишения и поущреня и това може да стресира другия човек (вероятно питащата)
Това е- just business. Нищо лично.


Последната промяна е направена от lindaLI на Пет Ное 14 2014, 09:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 09:35

няма да местя въпроса на woman22 в другата тема, понеже доста отговори се насъбраха..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 09:40

Приятелка пита..Какви са намеренията на мъж към нея?
Императрица/9Ч+Отшелник+3Ч
Обмисля,да я покани да пийнат по чашка,да му прави компания? ...само не схващам кава е ролята на Императрицата в случая Въпроси и отговори 5 - Page 9 617156
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 09:40

Скарлет разсъждава над ето тези карти

skarlet_01 написа:
Глупака Смъртта РЧ  са трите меча които са проболи сърцето му.Уточняващи карти са на въпрос какво означава 3М,кое е разбило сърцето му?
Въпроса беше-Какво се случва в душата му? Ц-10П  6П КМ 3М
Много ми хареса тълкуването ти,Антония.Той не си признава нещо,че обича ли,че или че решението което е взел като КМ му е разбило сърцето,разума е победил.Незнам,интересни карти...За пореден път разума-заради 10П,е победил сърцето-чувствата.Права си ,Смъртта е победила РЧ.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 09:53

Олив, сигурни ли сме, че няма някаква жена тук намесена при него?
При всички случаи му е интересна, би искал да я опзнае малко повече за сега
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 09:56

oliv написа:
Приятелка пита..Какви са намеренията на мъж към нея?
Императрица/9Ч+Отшелник+3Ч
Обмисля,да я покани да пийнат по чашка,да му прави компания? ...само не схващам кава е ролята на Императрицата в случая Въпроси и отговори 5 - Page 9 617156
Според мен тя го интересува по Императрицата-иска да има физически контакт с нея.9Ч-е карта на желанието,но на мен винаги ми лъха на самота от тази карта,той сякаш си казва и сам ми е добре(самодоволен е някак),това се потвърждава и от Отшелника-затвореност във вътрешния си свят, и засега се очакват не особено сериозни намерения от негова страна по-3Ч-купони,срещи,събирания но нищо кой знае колко сериозно.Връзките са много динамични,така че се очаква развитие за да преодолее той резервираноста си.Това мисля аз.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:01

Скарлет познаваш отлично теорията Въпроси и отговори 5 - Page 9 698924

От практиката ми- цепенето на И-ца може да покаже наличието на вече съществуваща връзка (не винаги), зависи от ситуацията. 9 чаши ми се показва при мъже, които точно на момента по някакви каквито и да е прични не са влюбени в съответната жена, но вярват, че тя си пада по тях, отшелник- за запознанства и опознаване...3 чаши много често ми показва еуфория, любовна химия, секс, зараждане на силни чувства (пак зависи- тука в комбинацията е така) така, че тази жена му е интересна и би искал да я опознае, поласкан е от вниманието й, за сега няма особен интерес, но тя го привлича
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:08

Благодаря ви момичета мерси Ще проверя дали има друга намесена защото не съм сигурна..може и да има... Въпроси и отговори 5 - Page 9 302820
Върнете се в началото Go down
skarlet_01
Гост
Гост
skarlet_01


Female Брой мнения : 178
Join date : 31.10.2014
Местожителство : Бургас

Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitimeПет Ное 14 2014, 10:10

Права си,теорията е едно,практиката съвсем друго.Комбинациите от карти са ми слаба страна,предстои да ги уча и разбера.Радвам се че ви открих и че се престраших най-после да се уча от вас.Опита на всички ви е безценен.Направо променя смисъла на картите. Въпроси и отговори 5 - Page 9 3032713799


Последната промяна е направена от skarlet_01 на Пет Ное 14 2014, 10:34; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 9 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 9 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: