Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори 5

Go down 
+22
skarlet_01
Вера
La la
AlexD
БабаВуна
Artemiss
Miss Bloom
Зуки
DeTe_Ha_Xaoca
pelle
Frog
galiusha
zvezdichka
sugar6
Galanthus
linjeri
Антония
Violet
oliv
Teya
CaPuHa
lindaLI
26 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
АвторСъобщение
Violet
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 14:13

MarinaSmith написа:
Какво да очаквам от него до края на годината?

РЖ+4П+2Ж

Ще бъде изправена пред избор заради него. Ще има бърза промяна заради РЖ,

Чеснп казано нищо. Тези 2Ж са колебливост и невземане на решението, което автоматично води до нищо правене. Рицар+4П - да не е скрънзлив, нещо не му де дават пари за път.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 14:24

Ще има ли нова любов в живота ми до 3 м.? ц на 8м, 8п, рицар ч и 5м- май ще се появи нещо,но до колко ще има шанс не знам,тези 5м не ми харесват
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 14:31

Linjeri, като че ли ще се завърти ухажор, но няма да ти е на сърце мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 14:32

Да , и аз така мисля , с тези 5м накрая нещо няма да е както трябва
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 16:34

Съгласна съм с написаното по моите въпроси. Аз мисля, че наистина жената е срещнала любов вече в миналото, която е значима, но е разочарована от от нея, защото е несподелена, тя ще се опита да я преодолее, но сякаш по Жреца чувствата й към този човек ще се запазят, причина е явно нейната емоционална нестабилност (2п) , която я кара да попада ту на една крайност, ти на друга и да няма стабилност в отношенията, всичко това води до 8м състояние в което тя става жертва на собствените си страхове, чувства, комплекси и тн , които й пречат да направи крачка напред, така тези 8ч остават само като желание за оттегляне и разочарование, но действия няма.

За мъжа сякаш се надява на нещо да се случи 3ж, полага някакви усиля 8п, но има пречки, вътрешни борби , а и външни разногласия 5ж, по ПЖ мисля, че може да има флиртове или секс, но нищо повече. Обърната смърт е, когато човек усеща, че обстоятелствата около него му налагат някаква промяна, но той не е готов на нея, не може да "погребе" старото, за да направи път на новото. Така, че за него съвсем не виждам любов, картите не са любовни, но пък има шанс за нещо неангажиращо.


Linjeri написа:
3 м.? ц на 8м, 8п, рицар ч и 5м-
Мисля, че сега сърцето ти е разбито, в процес на раздяла си или на проблеми в отношенията. Попаднала си в капана на чувствата и страховете си,  някак си, като че ли си се затворила в себе си и не си готова да поемеш напред, но ще положиш усиля да се справиш, като цяло ще си влюбена и романтично настроена, но и много ядосана, огорчена и недоволна.
Не мисля, че става въпрос за нова любов, а за вече съществуваща, която те дерзае.


MarinaSmith написа:

РЖ+4П+2Ж

Мисля, че този човек има страст към теб, но не и любов. Той просто подхожда егоистично и иска или да те притежава, или да си гледа главно своя интерес. Държи си на своето и не е готов да се откаже от него, за да преминат отношенията ви на нов етап. И се чуди какво да прави. Засега нещата ще останат такива каквито са.
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 17:06

Гледах на позната. Иска да знае дали до 6 месеца ще има връзка. Паднаха се : карта на цепене 5 меча,  Паж чаши, Лудият и 5 меча. Ще се радвам на помощ при тълкуването !  мерси  мерси  мерси


мерси
Мерси DeTe_Ha_Xaoca, поправих се.


Последната промяна е направена от woman22 на Нед Ное 23 2014, 18:31; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 17:38

Принцесите отговарят на пажове...
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 18:37

Уомън аз мисля,че твоята позната ще срещне някой,но няма да е удовлетворена,сякаш ще се влюби по ПЧ и Шутът,ново начало се вижда по тези карти,но накрая с тези 5м ми изглежда,че ще бъде разочарована
Върнете се в началото Go down
woman22
Редовен участник
Редовен участник
woman22


Female Брой мнения : 311
Join date : 21.10.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 18:48

sugar6 написа:
Уомън аз мисля,че твоята позната ще срещне някой,но няма да е удовлетворена,сякаш ще се влюби по ПЧ и Шутът,ново начало се вижда по тези карти,но накрая с тези 5м ми изглежда,че ще бъде разочарована

Мерси sugar6 ! Въпроси и отговори 5 - Page 15 531608 Аз се колебаех за тези 5м. Четох, че могат да се приемат и като начало на интерес един към друг. Но явно ще е разочарование.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 18:53

Е 5м съм ги изживявала като разочарование,при твоята позната може по друг начин да се проявят.Като мине време дай ов,за да видим мерси
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 20:39

Блякмуун ,благодаря ти.
Върнете се в началото Go down
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 20:55

Suger6, Valentine, Blackmoon, woman22 - благодаря вИ Въпроси и отговори 5 - Page 15 99390


Какво решение ще вземе за мен и него до февруари месец?


ц, колесница

императорът отшелникът рицар на мечовете

до февруари месец вече ще трябва да има ясна цел и да вземе решение, до тогава ще бъде в противоречие, което ще го доведе до правилната посока,

Императорът в той, топката е в неговите ръце. До тогава ще потърси отговора в себе си, Неочаквано ще го вземе,


BlackMoon,
[

Според мен тя ще се суети. Ще се колебае 50/50, сякаш на моменти ту ше иска да има някои до себе си и да допусне, ту не, сякаш няма да е готова за посрещане на новата любов. Трябва да преодолее миналото да преживее старата си любов, за да пусне новата.

Желанието и ще се изпълни, когато е готова, но мисля, че периода, които е зададен няма да се случи

Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 21:57

Какво да очаквам от мъж да края на годината -ц. на 8м,Обесен, 10м и рицар м- с обесен нищо, най-много някакви разправии по рицаря
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeНед Ное 23 2014, 22:07

Цитат :
Ще има ли среща до края на месеца-ц на обесен-пълен застой,, 10п,дама м,Звезда-,не знам тази звезда може да показва мечти и желания,но реалността е друго,може и да им шанс
ОВ-За сега няма среща.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 04:44

linjeri написа:
Какво да очаквам от мъж да края на годината -ц. на 8м,Обесен, 10м и рицар м- с обесен нищо, най-много някакви разправии по рицаря

На практика нищо няма да се получи. Има някакви страхове, задръжки или проблеми които го спират да действа,направо се чувства в безиходица. На този етап сякаш се е отказал смята нещата , че са приключили или трябва да приключат. По РМ голям яд явно има някакъв конфликт между вас, 10м е доста тежка и болезнена карта и на мен ми е давала доста крайни състояния, в които нещата изглеждат сякаш изгубени. Обесеният е едно примирение и усещане, че нищо не можеш да направиш, застой. Като цяло комбинацията ми говори, че нещата или ще останат като сега или ще се влошат. Дано да греша.

Марина написа:
ц, колесница

императорът отшелникът рицар на мечовете

Мисля, че ще реши да си остане сам. Някаква студенина, дистанцираност има, дори бих казала някакво арогантно , безкомпромисно отношение с тази колесница и рм.
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 04:56

Видиш ли РМ да ти излиза за нечие отношение или действия - бягай. Студен и егоцентричен ми идва, краен, груб.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 08:35

О, Марина, никак не ви виждам заедно с тоз господин, не ми изглежда въобще заинтригувн от теб
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
CaPuHa
Почетен ветеран
Почетен ветеран
CaPuHa


Female Брой мнения : 1577
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 09:00

мерси мерси Благодаря Ви, момичета
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 14:29

некрасива сцена(атака) между мъж и жена.
жената пита:-''какво иска той от мен''
крал жезли-крал чаши-10меча ... ц.висшата жрица

какво е психическото състояние на този мъж
8жезли-рицар чяши-6жезли....ц.5пентакли

как да си помогне жената (говорим за живота напред)
9чаши-асо чаши-7чаши...ц. отшелник
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 15:21

Зуки, мъжът ми се струва влюбен, съкрушен, той много обича жената и иска да е единствения за нея. Може би се е почувствал предаден, някой може да му е внушил изневяра от страна на жената.

Психически е устойчив, каквото е направил, направил го е от болка.

Как да си помогне жената- като покаже колко е крехка и уязвима, но, че има достатъчно самочувствие и усещане за самосъхранение и се оттегли. С действия, не с думи да си помогне
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 17:52

Благодаря ти Блякмоон,дано да не стане по-зле,не вярвам,вероятно ще си е така.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 20:06

Благодаря Линда. Трудно и е да продължи
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 20:22

Разбирам..хм..не знам дали тук става дума за окончателна раздяла, но със сигурност има нужда от дистанциране за известно време
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 22:00

---
мерси


Последната промяна е направена от Valentine на Сря Фев 25 2015, 14:38; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 22:07

Валентине по пажа мисля че в първият момент ти се е зарадвал, после освен радост е изпитал и тъга заради тези 10 ч,радост но за кратко и после тъга и може би му е станало едно тъжно и самотно,някак си е усетил липсата ти като празнота,самота може би по тези 5п,може би дори и да е с друга пак не е гаранция не не се чувства самотен и че не му липсваш,вероятно дори и на моменти.
Върнете се в началото Go down
oliv
Ветеран
Ветеран
oliv


Female Брой мнения : 1279
Join date : 12.02.2014
Местожителство : На изток от рая

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 22:28

Ами мисля,че първо се е развълнувал и след това му е станало тъпо,като си изхвърчала от кафенето. мерси
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitimeПон Ное 24 2014, 22:48

Вал според мен се е развълнувал,но е трябвало да прикрие емоциите си,станало му е хубаво,но впоследствие се е натъжил,защото май човека още си има чувства към теб.Аз така ги усещам картите мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори 5 - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори 5   Въпроси и отговори 5 - Page 15 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори 5
Върнете се в началото 
Страница 15 от 22Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори 3
» Въпроси и отговори 4
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-въпроси и отговори-
Идете на: