Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Теглих 3 карти

Go down 
+15
MichelLaBelle
abc2014
Frog
Suzana
La la
cherryyy
minirka
sugar6
oliv
Galanthus
DeTe_Ha_Xaoca
Зуки
lindaLI
БабаВуна
gabrielsolis
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
cherryyy
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 13
Join date : 31.10.2014

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 28 2015, 19:46

cherryyy написа:
Какво да очаквам в любовта в следващите 2месеца?
ц.Кралица пентакли-4пентакли+4мечове+Асо мечове
Предварително ви благодаря мерси

Зуки и Дете на хауса бяха прави мерси
Върнете се в началото Go down
minirka
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 528
Join date : 11.02.2015

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeПет Май 01 2015, 13:07

minirka написа:
Здравейте,
Не съм сигурна дали това е най-точната тема, в която да пиша. Начинаеща съм в картите и имам нужда от помощ в тълкуването им.

Гледах на мъжа ми на 3 въпроса. Само да отбележа, че тегля 3 карти без да цепя допълнителна карта.

Единият въпрос е дали другата седмица /т.е. тази/ сделката с Х. ще стане?
10 Пентакли - О. Магьосникът - О. Асо Чаши
Моето тълкуване е, че 10 пентакли са успех в бизнеса, издигане, но обърнатият Маг е липса на собствена вяра в успеха. Притеснявам се дали не означава измама от страна на другите участващи. Обърнатата Асо Чаши също мисля, че е отново липса на вяра, мислим, че е прекалено хубаво, за да е истина. А може и да е напразни очаквания или съмнителния характер на сделката.

Вторият въпрос е дали ще станат нещата с Х. /пак бизнес взаимоотношения/?
9 Пентакли - О. 2 Мечове - О. Слънцето
9 Пентакли е материално стабилна карта, човекът сам е постигнал всичко, но на едно място четох, че всъщност 9 Пентакли основно засилва значението на съседната карта. Но обърнатата 2 Мечове говори за липса на баланс, рязко преминаване от едната крайност в другата. Не знам дали тя заедно с 9 Пентакли не говорят за рязкото преминаване от голяма материална стабилност до липса на абсолютно всякакви средства и доходи. А обърнатото Слънце като резултат мисля, че са напразни надежди.

Третият въпрос мъжът ми го зададе наум и не го знам какъв е. /Доколкото знам някои гледачи на карти го практикуват така и не би трябвало да е проблем/. Но пак е дали нещо ще се случи в определен период.
6 Жезли - 3 Жезли - Кралица на Чашите
6 Жезли според мен е сбъдване на дълго желано нещо. Тройките като цяло са проявление. 3 Жезли показва, че в настоящето е започнало проявлението на това желание и силната устременост към него. Само малко ме обърква това, че попринцип от началото на проявлението на 3 Жезли следва сбъдването на мечтите с 6 Жезли, а в случая те са в обратен ред. Кралицата Чаши накрая ми говори за успех. Осъществяване на питането. Колебая се дали тази кралица, не е само израз на силното желание за това, да показва само емоциите, но да не е реален успех?

Надявам се да чуя и вашите мнения по тези подредби, защото въобще не съм сигурна в собственото си тълкуване все още.

Да дам ОВ: и на двата въпроса 1 и 2 нищо не стана. Ще го кача и в темата за ОВ.
Върнете се в началото Go down
Feichka
Гост




Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 08 2015, 09:51

Здравейте, моля за помощ при тълкуването на следната комбинация от три карти:

Кралица чаши - Дяволът - Светът.

Отговаря на въпроса дали между Х и У ще се стигне до сексуални отношения.

Благодаря предварително! Теглих 3 карти - Page 3 99390
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 08 2015, 10:19

Да, според мен.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Feichka
Гост




Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 08 2015, 10:33

Линдали, Теглих 3 карти - Page 3 2919946403

А, не може ли жената (КЧ) просто да се е самозаблудила и да попада в плен на собствените си мисли за този мъж, което в един момент да се превърне в обсебване, някакъв вид зависимост (дяволът) и всъщност всичко да се случва само в нейната глава. Заради това накрая да се появява и светът, един вид, за да каже, между нея и животът, който наистина ще и донесе удовлетворение стоят само нейното залитане/обсебване от този мъж. Теглих 3 карти - Page 3 800909
Тъй като жената съм аз ми е много трудно да разтълкувам обективно и заради това се обръщам към помощ от вас. Още повече, че мъжът е женен и ми е шеф. Теглих 3 карти - Page 3 1338018678

С една дума, доста съм объркана...
Върнете се в началото Go down
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 08 2015, 12:11

Офх ... може да показва че няма да има секс защото ще са далече един от друг  - дали физически, дали някой ще пази дистанция ...

Дано да не е така де.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 08 2015, 12:25

Аз не мисля, че ще се стигне до такива.... Света ще освободи съзнанието... ДЧ е в миналото, обсебването е временно... два големи аркана говорят при мен за състояние не за действие...
Върнете се в началото Go down
Feichka
Гост




Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 08 2015, 14:01

DeTe_Ha_Xaoca, мисля, че ти ще излезеш права. Но честно казано не знам дали да се радвам или не. Теглих 3 карти - Page 3 2242534855

БабаВуна, Теглих 3 карти - Page 3 2919946403
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Юли 08 2015, 14:52

Радвай се, Светът като вид освобождение го виждам тук. Може да преосмислиш някои неща.
Цитат :
Заради това накрая да се появява и светът, един вид, за да каже, между нея и животът, който наистина ще и донесе удовлетворение стоят само нейното залитане/обсебване от този мъж.
Теглих 3 карти - Page 3 698924
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 11 2015, 20:41

Feichka написа:
Линдали, :  :thank :

А, не може ли жената (КЧ) просто да се е самозаблудила и да попада в плен на собствените си мисли за този мъж, което в един момент да се превърне в обсебване, някакъв вид зависимост (дяволът) и всъщност всичко да се случва само в нейната глава. Заради това накрая да се появява и светът, един вид, за да каже, между нея и животът, който наистина ще и донесе удовлетворение стоят само нейното залитане/обсебване от този мъж. Теглих 3 карти - Page 3 800909
Тъй като жената съм аз ми е много трудно да разтълкувам обективно и заради това се обръщам към помощ от вас. Още повече, че мъжът е женен и ми е шеф. Теглих 3 карти - Page 3 1338018678

С една дума, доста съм объркана...


да, разбирам те, аз не виждам обаче самозаблуда в картите, дяволът е едно обсебващо желание, но съм на мнение, че този мъж също те желае и ти си го и усетила. ти знаеш, че той има интерес към теб. Ти си питала за секс- и в трите карти има секс. Кога и как...може би при някакво пътуване, командировка, не знам Имаш ли карта на цепене?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Feichka
Гост




Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 13 2015, 09:39

lindaLI, не нямам. Не знам как се гледа с карта на цепене. Аз си ги разбърквам, задавам въпроса и после тегля три карти.
Иначе, да, усещам, че и той има интерес, но нали ви казвам - много се обърквам, заради всичко казано по - горе, пък и не ми е привично да залитам по женени мъже. Само, че когато е около мен....
Слава Богу, че излезе в отпуска, а после и аз излизам, та да ми се охладят страстите, макар че не съм сигурна, че ще се случи. усмивка
Върнете се в началото Go down
Suzana
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 04.08.2015

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 05 2015, 10:02

Здравейте! Бихте ли ми помогнали с тези карти?
Въпрос: приключи ли любовния романс между нас?
Цепя на 9 жезли; 10П 9П 5М
Благодаря за помоща.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 05 2015, 11:13

Сузана- изглеждат ми доста поприключили нещата. Много обида, много. В близко бъдеще се вижда тя да продължи да живее. не виждам помирение
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Suzana
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 04.08.2015

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 05 2015, 13:02

Благодаря ти lindaLi
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 05 2015, 15:48

Подкрепям Линд. Приключили са нещата на този етап. И, да, има обида, но пък ми се вижда странно, че няма категоричността на някой ГА. Или отношенията са били не особено дълбоки, или след време може да има продължение.
Върнете се в началото Go down
Suzana
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 04.08.2015

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 21:00

Благодаря Frog!
Върнете се в началото Go down
Suzana
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 04.08.2015

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 19 2015, 13:29

Здравейте, моля за помощ за две комбинации:
1. Каква кармична връзка имам с този човек? Ц.3 жезли
ПП Император КС
След това зададох въпроса

2. Имаме ли кармична връзка?
Ц 3ж
Императрица 3П ПП

Какво е мнението ви?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 19 2015, 14:40

а ти какво влагаш в понятието кармична връзка?

ако ти чувстваш човека, че е специален, значи е специален. Ако го искаш в живота ти, ще бъде, ако не искаш, няма да бъде. Ако той не те иска вече е отделен въпрос, а ако те иска от време на време- е съвсем друг.

Този човек ми се гледа има си жена и май и дете чакат.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Suzana
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 04.08.2015

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 19 2015, 15:22

Може би си права, въпроса е глупав. Имаме отношения от време на време и двамата сме в официални връзки, но тази история не излиза поне от мойта глава. Благодаря отново за коментара
Върнете се в началото Go down
Suzana
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 13
Join date : 04.08.2015

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 19 2015, 15:24

Може и да чакат дете, не знам
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСря Авг 19 2015, 23:57

просто питай какво да очакваш от него, има също така подредба защо сте се срещнали в живота сега, която показва свързаността ви от минал живот и горе долу бъдещето ви в този
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
abc2014
Наблюдател
Наблюдател
abc2014


Female Брой мнения : 7
Join date : 27.12.2014

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 22 2015, 18:52

Каква е причината позната, да не ми се обажда?

4 ПЕНТАКЛИ

ЛУНАТА 5 ЧАШИ ПАЖ ПЕНТАКЛИ

Смятам, че ме е използвала само да и върша услуги. Осъзнала е след няколко НЕ-та от моя страна, че не съм и ''полезна''вече. Дали това показват картите или съм под влияние на мои си усещания?

И още един въпрос. На мен ли ще дадат служебната кола?

АСО ПЕНТАКЛИ

ПАЖ ЖЕЗЛИ СМЪРТТА 7 ПЕНТАКЛИ

Според мен ще има някакъв обрат, може би няма да съм аз. Търпение ми трябва, ще ми дадат кола, но не тази.

Благодаря предварително на всички, които имат желание да се отзоват!
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 22 2015, 19:17

Мисля, че тази позната си има лични проблеми.
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 23 2015, 17:10

За колата и аз мисля като теб. Това не е твоята и ти ще имаш служебна кола, но определено не е тази Smile
Върнете се в началото Go down
abc2014
Наблюдател
Наблюдател
abc2014


Female Брой мнения : 7
Join date : 27.12.2014

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeНед Авг 23 2015, 18:07

Благодаря ви много и на двете!
Върнете се в началото Go down
MichelLaBelle
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 17.04.2015

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 28 2015, 00:24

Може ли да задам един въпрос? Как разбирате дали картите не показват това, което на нас ни се иска, а не истинския отговор, на въпроса който задаваме?

Аз теглих карти, искам да знам дали до 12 месеца яе имам връзка с даден човек?

Мага/ 4 пентакли 8 чаши асо чаши

Вие как виждате ситуацията? Дали не съм изтеглила, това което ми се иска да се случи? За мен тук отговорът е да.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitimeПет Авг 28 2015, 01:11

Не... по скоро разбираш, че не си струва и се отказваш. Има някой друг, който ще привлече вниманието ти.

8 Чаши са напускане, още повече с 4П - този така се е залостил, че никой не пуска... нито ти обръща внимание.
Асо Чаши са нови вълнения и възможности.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Теглих 3 карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Теглих 3 карти
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» ТАРО с 3 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: