Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Теглих 3 карти

Go down 
+15
MichelLaBelle
abc2014
Frog
Suzana
La la
cherryyy
minirka
sugar6
oliv
Galanthus
DeTe_Ha_Xaoca
Зуки
lindaLI
БабаВуна
gabrielsolis
19 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
MichelLaBelle
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 6
Join date : 17.04.2015

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 28 2015, 00:24

Може ли да задам един въпрос? Как разбирате дали картите не показват това, което на нас ни се иска, а не истинския отговор, на въпроса който задаваме?

Аз теглих карти, искам да знам дали до 12 месеца яе имам връзка с даден човек?

Мага/ 4 пентакли 8 чаши асо чаши

Вие как виждате ситуацията? Дали не съм изтеглила, това което ми се иска да се случи? За мен тук отговорът е да.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 28 2015, 01:11

Не... по скоро разбираш, че не си струва и се отказваш. Има някой друг, който ще привлече вниманието ти.

8 Чаши са напускане, още повече с 4П - този така се е залостил, че никой не пуска... нито ти обръща внимание.
Асо Чаши са нови вълнения и възможности.
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 28 2015, 01:16

MichelLaBelle написа:
Аз теглих карти, искам да знам дали до 12 месеца яе имам връзка с даден човек?

Мага/ 4 пентакли 8 чаши асо чаши

Здравей , MichelLaBelle , според мен ще срещнеш друг човек до тогава мерси

MichelLaBelle написа:
Как разбирате дали картите не показват това, което на нас ни се иска, а не истинския отговор, на въпроса който задаваме?

На мен винаги ми е много трудно да гледам на себе си .Когато видя твърде хубави карти или че съвпадат точно с желанието ми се съмнявам , че отразяват моите емоции.В такива случаи се обръщам към момичетата тук .
Теглих 3 карти - Page 4 2919946403 момичета !!!
Но понякога проблема не е само в това , а че сами може да четем картите като дявола евангелието т.е. както ни изнася Теглих 3 карти - Page 4 402149
Върнете се в началото Go down
Violet
Ветеран
Ветеран
Violet


Female Брой мнения : 1123
Join date : 13.07.2014

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 28 2015, 11:23

MichelLaBelle написа:
Мага/ 4 пентакли 8 чаши асо чаши

Възможно е този мъж да не е напълно искрен с теб. Известно време нищо няма да се променя във вашите отношения, ще стоят на едно и ниво и в един момент ти ще решиш да се откажеш и да загърбиш ситуацията, защото ще срещнеш нова емоция Smile
Върнете се в началото Go down
rachida
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 5
Join date : 28.02.2015

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 28 2015, 22:03

Здравейте! Бих се радвала, ако и на мен ми помогнете в тълкуването. Първо искам да ви питам, как теглите картите? Аз ги разпръсквам и си избирам 3. Правилно ли е така? Знам, че някои цепят, слагат горната купчинка отгоре на цепената карта и теглят първите 3 карти от тестето.

Искам да знам, какви емоции изпитва човек към мен? По принцип искам да кажа, че това е човек, който се бори с вътрешните си усещания и емоции, живее под една маска в обществото като цяло,

Аз лично изтеглих карти, които ми говорят по-скоро, че любовни чувства изпитвам явно само аз.

7 меча/ 9 жезли+справедливостта+8 чаши

Тук за мен има тежки карти, които показват, че няма любов, дори си мисля, че ме избягва по всякакъв начин чисто умишлено.


Зададох и въпрос, дали изобщо с него ще имаме някаква история? Защото на мен ми се иска, дори и да знам, че ще бъде кратка, фалшива и без бъдеще.

Знам, че е хубаво да се задава време, но аз не зададох. Мисля си, че картите могат да показват съдбоносни неща без период във времето, както и такива събития, които или се случват някога или не се. Тоест, ако ще стане картите ще го видят дори и да е след 15г. Мисля си, че Таро не са толкова плоски и смисълът им е именно в това.

силата/ крал мечове+асо мечове+4 чаши

И тук за мен картите показват, че няма никога да бъдем заедно. 4 чаши си е избор на отдръпване, усамотяване. Той не иска да бъде с мен.

И все пак, ще се радвам и на други мнения.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 28 2015, 22:52

И аз така бих тълкувала картите, които си теглила.
Както ти идва, така си ги тегли - няма правила, следвай вътрешното си усещане.

Мисля, че е имало чувствен интерес, но не е сметнал за правилно да бъде с теб... или просто ти реагира така, според някакви знаци от твоя страна - може и на подсъзнателно ниво.
Но няма да има задълбаване тук. По-скоро нещо друго привлича вниманието му.

И аз не виждам история. Нещо друго му е на акъла. А и ти скоро ще го осъзнаеш. Връзка с него не би било онова, което си мечтаеш.
Върнете се в началото Go down
rachida
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 5
Join date : 28.02.2015

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 28 2015, 23:22

Благодаря ти!

Теглих 3 карти - Page 4 948782830
Върнете се в началото Go down
MichelLaBelle
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 6
Join date : 17.04.2015

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeСъб Авг 29 2015, 16:07

La la , Teya, Violet благодаря ви много!

Теглих 3 карти - Page 4 99390
Върнете се в началото Go down
Anabella
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 14
Join date : 11.04.2015

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 06 2015, 23:11

Какво да очаквам в любовта до 1г.?

цепенето е на 9Ж

Крал жезли 7 меча Асо пентакли

Аз ги тълкувам, че ще срещна мъж, но няма да имам чувства, по-скоро ще съм привлечена от материалното. А асото показва, че има шанс с него да имам някакви взаимоотношения. Обаче картата на цепене, не знам. Да показва освен, че в момента имам социален застой?

Теглих 3 карти - Page 4 948782830
Върнете се в началото Go down
DeTe_Ha_Xaoca
Почетен ветеран
Почетен ветеран
DeTe_Ha_Xaoca


Female Брой мнения : 1820
Join date : 15.05.2014

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 07 2015, 06:54

Добре си ги усетила картите Анабела, бих добавила обаче, че това асо може да доведе до забавяне отвъд тази година, то общо взето действа, когато то си реши. По 7М възможно е човека да е семеен и заради това нищо да не предприемеш също... Smile успех
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeВто Сеп 08 2015, 10:22

Anabella написа:
Какво да очаквам в любовта до 1г.?

цепенето е на 9Ж

Крал жезли  7 меча  Асо пентакли

Аз ги тълкувам, че ще срещна мъж, но няма да имам чувства, по-скоро ще съм привлечена от материалното. А асото показва, че има шанс с него да имам някакви взаимоотношения.  Обаче картата на цепене, не знам. Да показва освен, че в момента имам социален застой?


Здравей! На мен ми минава нещо през ума за мъж от миналото.
Или това, или някой страстен, но не много сериозен мъж, някой, който ще иска основно сексуални отношения и поради този факт е възможно да му обърнеш гръб.
Добър шанс през следващата една година ще имаш с хора от миналото ти- да възстановиш и да дадеш нов шанс на някакви отношения. Ако ще да е нов човек, не ми се вижда да се случи нещо сериозно с него. Може да ти се случат и двете неща всъщност.
Определено ще имаш обаче емоции.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
БабаВуна
Почетен ветеран
Почетен ветеран
БабаВуна


Female Capricorn Брой мнения : 2344
Join date : 03.09.2014
Age : 43
Местожителство : Чапръчане

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeВто Сеп 08 2015, 10:50

Anabella написа:
Какво да очаквам в любовта до 1г.?

цепенето е на 9Ж

Крал жезли  7 меча  Асо пентакли

Аз ги тълкувам, че ще срещна мъж, но няма да имам чувства, по-скоро ще съм привлечена от материалното. А асото показва, че има шанс с него да имам някакви взаимоотношения.  Обаче картата на цепене, не знам. Да показва освен, че в момента имам социален застой?

Теглих 3 карти - Page 4 948782830

Ще има мъж, ще има секс, ще има връзка - не съм сигурна колко често ще се срещате но срещите няма да спрат. а има вероятност този човек да не те допуска много до себе си или ти него. Поведението може да е свързано със самоотбрана. А това че КЖ е на първа позиция и това че цепиш на 9ж , която е сходна със 7ж ми се струва че вече познаваш човека и може би нещата са започнали.
Върнете се в началото Go down
Anabella
Наблюдател
Наблюдател



Female Брой мнения : 14
Join date : 11.04.2015

Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitimeСря Сеп 09 2015, 14:23

благодаря ви много!
Теглих 3 карти - Page 4 948782830
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Теглих 3 карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теглих 3 карти   Теглих 3 карти - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Теглих 3 карти
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Три карти 4
» три карти
» Три карти 5
» Три карти 6
» ТАРО с 3 карти

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: За гостите на Таромания- без регистрация :: Ние се отзоваваме! :: "Теглих карти, моля за мнение!"-
Идете на: