Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Първоначални теоретични знания

Go down 
+12
Anabella
Matti
Anna.K
dgakova
Frog
Луничка
Зуки
jeni27
lindaLI
viatar
Shopkata
Admin
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
desi1973
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014

Първоначални теоретични знания  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първоначални теоретични знания    Първоначални теоретични знания  - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 20 2016, 22:16

godess17 написа:
Бих искала съвет и за още нещо. Когато гледате на някой, оствяте ли го той да си посочи картите, или ги избирате вие? Аз лично разстилам картите във ветрило и прокарвам ръка като избирам по усет. Не редя първите карти след цепене. Но тъй като скоро ще пробвам да гледам на някой, мога ли да го оставя той да си посочи картите от ветрило или аз да му ги избера?
преди време една моя позната гледаше по този начин който и ти. Разстила картите на ветрило и ти сам си ги изкарваш ,но бяха с лицата надолу и не виждаш какво вадиш ,прогнозите и бяха много точни.
Върнете се в началото Go down
Matti
Гост
Гост



Брой мнения : 119
Join date : 23.04.2014

Първоначални теоретични знания  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първоначални теоретични знания    Първоначални теоретични знания  - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 21 2016, 13:54

godess17 написа:
Аз лично разстилам картите във ветрило и прокарвам ръка като избирам по усет. Не редя първите карти след цепене.

Аз винаги разстилам на ветрило и тегля, и тегля с лявата ръка. Понякога също затварям очи и прокарвам ръка над картите и тегля по усет.

Това да се редят първите карти след цепене сега научвам, че има и такъв начин.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Първоначални теоретични знания  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първоначални теоретични знания    Първоначални теоретични знания  - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 21 2016, 14:40

godess17 написа:
Бих искала съвет и за още нещо. Когато гледате на някой, оставяте ли го той да си посочи картите, или ги избирате вие? Аз лично разстилам картите във ветрило и прокарвам ръка като избирам по усет. Не редя първите карти след цепене. Но тъй като скоро ще пробвам да гледам на някой, мога ли да го оставя той да си посочи картите от ветрило или аз да му ги избера?

Едно от важните неща, които можеш да научиш, е че ти единствено можеш да си сложиш някакви ограничения! Недей! Прави го, както ти идва отвътре, както ти е приятно и ти се струва правилно.
Това с ветрилото е чудесен начин, аз също понякога го правя.

Сама ще усетиш и дали да даваш на други да теглят - понякога, когато ми е трудно да се  свържа с енергията на другия, го оставям той да тегли, но иначе винаги само аз тегля, защото се настройвам на тези енергийни вълни - да гледам, да видя отговорът.

Единственото ограничение, което съм си направила е да тегля с лява ръка, тъй като се свързва с дясното полукълбо - на интуицията и усещанията.

Но ако тръгнеш да прилагаш чуждия опит, току виж си се сугестирала и можеш да си направиш блокажи... има хора, които например теглят карти само по определено време... или не го правят по празници... но това са вътрешни забрани и блокажи.

Когато гледаш, ти се отваряш - всичко е енергия и ти се свързваш с нея - с енергийните информационни полета, които са навсякъде около нас.

На Слука! мерси
Върнете се в началото Go down
godess17
Наблюдател
Наблюдател
godess17


Female Брой мнения : 7
Join date : 16.12.2016

Първоначални теоретични знания  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първоначални теоретични знания    Първоначални теоретични знания  - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 21 2016, 16:22

Matti написа:
godess17 написа:
Аз лично разстилам картите във ветрило и прокарвам ръка като избирам по усет. Не редя първите карти след цепене.

Аз винаги разстилам на ветрило и тегля, и тегля с лявата ръка.  Понякога също затварям очи и прокарвам ръка над картите и тегля по усет.

Това да се редят първите карти след цепене сега научвам, че има и такъв начин.

Ами на повечето места чета, че теглят първите карти една след друга след цепене.
Но, аз лично предпочитам да ги избирам от ветрило Smile
Върнете се в началото Go down
godess17
Наблюдател
Наблюдател
godess17


Female Брой мнения : 7
Join date : 16.12.2016

Първоначални теоретични знания  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първоначални теоретични знания    Първоначални теоретични знания  - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 21 2016, 16:28

La La, Благодаря ти за хубавите съвети. Общо взето и аз мисля да се оставя на усещанията си и да не си създавам ограничения. Щом така съм го усетила към момента, значи е правилно....на това ще залагам.
Лично моето усещане е, че искам хората сами да си избират картата, да я докоснат с пръстче и да кажат - ТОВА Е! Не съм суеверна, че не трябва да се пипат, така че ще следвам собствените си инстинкти.
Картите не лъжат, убедих се в това за 3 седмици, в които се занимавам с тях.....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първоначални теоретични знания  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първоначални теоретични знания    Първоначални теоретични знания  - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първоначални теоретични знания
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Таро-теория :: За начинаещи-
Идете на: