Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+30
Луничка
pavla1118
mumoni
CaPuHa
lindaLI
лилиум
Frog
bellezza
Anima
megane6813
Galanthus
Зуки
simonabs
La la
Tanya111
любов
Redgina
Айла
Poni-Bonboni
Антония
Лизи
krila
Liliya
Redjy
twilight
DIAMANT
Старо злато
viatar
Shopkata
Admin
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
АвторСъобщение
bellezza
Наблюдател
Наблюдател



Брой мнения : 41
Join date : 09.01.2012

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 12 2012, 15:46

Здравейте момичета, имам следния въпрос какво мислите за тези карти при поставен въпрос дали даден човек (мъж) мисли за отношения (връзка) с друг (жена) - картите са 10 пентакли-звезда-крал пентакли - според мен да и дори търси начин как да стигне до нея...ще се радвам да чуя и друго мнение усмивка
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 12 2012, 16:02

Един въпрос и от мен.Какво да направя за да се случи нещо...
Слънце,АсоМ,3Ч
А сега де?
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 12 2012, 16:31

bellezza написа:
10 пентакли-звезда-крал пентакли -
Според мен ,тези карти не са свързани с бъдещи романтични отношения ,свързани са с трудности в семейството и то парични ,от много дълго време .По-скоро този мъж мечтае
(Звездата) за стабилни доходи ,дом (10 п.) и добра позиция ,в смисъл работа.Или най-много да мисли ,че чрез нея може да осъществи тези мечти . усмивка

zlatna30 написа:
Един въпрос и от мен.Какво да направя за да се случи нещо...
Слънце,АсоМ,3Ч
А сега де?
Да отидеш на плаж с две приятелки и всичко ще ти се изясни Въпроси и отговори - Page 20 642334
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 12 2012, 16:43

Redgina написа:
Да отидеш на плаж с две приятелки и всичко ще ти се изясни
Аз си мислех пък ,че твърдо гориво трябва тука,май ще се пие яко Въпроси и отговори - Page 20 642334
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 12 2012, 16:56

Да ,да ,точно така!
Асо мечове - трябва да се "отрежеш" Въпроси и отговори - Page 20 947743
Слънце + 3 чаши - някое заведение на плажа Въпроси и отговори - Page 20 642334 с още две приятелки Surprised
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 12 2012, 17:09

Redgina написа:
Слънце + 3 чаши - някое заведение на плажа с още две приятелки
Е неее става въпрос за мъж
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 12 2012, 17:14

zlatna30 написа:
Слънце,АсоМ,3Ч

Предложи му да излезнете заедно на заведение. мерси
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 12 2012, 21:52

Redgina написа:
Асо мечове - трябва да се "отрежеш
Въпроси и отговори - Page 20 932032551
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeЧет Юли 12 2012, 22:44

Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeПет Юли 13 2012, 08:09

zlatna30 написа:
Хахааа... така...
https://www.youtube.com/watch?v=9AZWzXf-3q0&feature=related

Въпроси и отговори - Page 20 947743 Въпроси и отговори - Page 20 642334
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeПет Юли 13 2012, 16:17

мерси Златна, каквото и да направиш, това, което искаш ще се случи според мен /Слънце/. Точно сега е моментът /АсоМ/. Бурна и пълна, но май бързопреходна емоция, радост някаква.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeПет Юли 13 2012, 16:31

злато постъпи така както го искаш ти и обстоятелствата. чисти мисли и добро поведение. и наистина една идея за плаж ....
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeПет Юли 13 2012, 16:38

Благодаря ви момичета,ще видим какво ще се получи Въпроси и отговори - Page 20 402149
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeСъб Юли 14 2012, 13:24

zlatna30 написа:
Един въпрос и от мен.Какво да направя за да се случи нещо...
Слънце,АсоМ,3Ч
А сега де?
Обратна връзка:
Нищо не можах да направя,както и да въртях и суках.Резултатът-край на приятелството Въпроси и отговори - Page 20 396312
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeСъб Юли 14 2012, 20:06

Ще се обади ли А./мъж/ на А./жена/ утре?
6 пентакли+2 чаши+Крал пентакли
Аз мисля,че-да,ще се обади,макар да съм доста скептично настроена към 2 чаши/доста пъти ми е излизала само като желание и очакване за среща/
Ще се радвам да видя и вашето мнение.
Обратна връзка ще дам задължително утре. Въпроси и отговори - Page 20 826247

да дам обатна връзка

В същия ден мъжът не се обади-среща нямаше-посъветвах я тя да се обади-обадила се е,отсрещната страна е останала много доволна-в резултат-тази вечер-среща.
п.п. До сега не съм разгадала 2 чаши. Въпроси и отговори - Page 20 617156


Последната промяна е направена от Антония на Пон Юли 16 2012, 22:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeСъб Юли 14 2012, 20:14

С този КралП,дето е толкова стационарен никакво обаждане няма да има
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeСъб Юли 14 2012, 20:40



Много съжалявам Злато! Все пак си мисля, че тройката чаши предполага нещото да се случи в на по-късен етап. Или съм безнадежден оптимист, а Въпроси и отговори - Page 20 302820
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeСъб Юли 14 2012, 20:52

Антония, при теб мисля, че отговорът е положителен, но не смея да съм толкова категорична. Наистина този КП е много самодоволен и сякаш си е самодостатъчен.
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeСъб Юли 14 2012, 21:12

В интерес на истината и аз не съм много убедена,макар че и отоговрих-да, и не само заради Краля пентакли,а и заради 2 чаши,която според мен се появява и когато питащият има силно желание да се осъществи дадена среща или контакт,но ще видим утре какво ще стане-дано 2 чаши да се реабилитира пред мен-не я приемам твърде сериозно като реализирана среща Въпроси и отговори - Page 20 528869
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 07:20

zlatna30 написа:
дин въпрос и от мен.Какво да направя за да се случи нещо...
Слънце,АсоМ,3Ч
А сега де?

Обратна връзка:
Нищо не можах да направя,както и да въртях и суках.Резултатът-край на приятелството

И аз съжалявам,Златна. Sad мерси
Сега вече,когато имаме известен отговор,по-лесно бихме могли да тълкуваме картите.В твоя случай би могло да означава предложение(Слънце),но след това проумяваш каква е истината(Ам) и всичко приключва(3ч). Въпроси и отговори - Page 20 396312

Антония написа:
Ще се обади ли А./мъж/ на А./жена/ утре?
6 пентакли+2 чаши+Крал пентакли

Мъжът да не е зает повече с бизнес дела?И затова да не се обади?
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 07:35

Абе нещо не е наред с тези карти.
Никак не ми се връзва - нито Асо Мечове да е истината, нито 3 чаши - приключване, още по-малко пък 2 чаши /от дневните карти на Twilight/ - примирение.
Докато дневните карти на Twilight биха могли да бъдат изтълкувани като нереалистични очаквания /Глупакът/ за любов /2 чаши/ се оказват в задънена улица /4 меча/, тук в картите на Златна има по-скоро идея за приятно прекарано време, но не и за приключване на приятелство.
Не разбирам!
Може би аз нещо не съм във форма. Засега няма да тълкувам други карти за да не объркам и още някой, обаче все пак ...
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 07:37

Tanya111 написа:
Докато дневните карти на Twilight биха могли да бъдат изтълкувани като нереалистични очаквания /Глупакът/ за любов /2 чаши/ се оказват в задънена улица /4 меча/,

Smile АБСОЛЮТНО ВЯРНО.
За 3ч също така я свързвам и с приятелството-помощ от приятелки??? Въпроси и отговори - Page 20 528869
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 07:42

twilight написа:
Tanya111 написа:
Докато дневните карти на Twilight биха могли да бъдат изтълкувани като нереалистични очаквания /Глупакът/ за любов /2 чаши/ се оказват в задънена улица /4 меча/,


АБСОЛЮТНО ВЯРНО.

Абе да, ама първоначално като видях картите, никак не ми дойде това на ума. Както и да е. Явно съм подценила Глупака. Или по-скоро ми се е искало да го видя в хубавата му светлина на нещо ново, на ново начало. И 4 меча накрая, които явно не могат да бъдат свързани с хубаво "заточение", а по-скоро с оттегляне поради неприятни неща.
Ще го имам предвид.
Всъщност дали сте имали други комбинации с 4 меча накрая? Как са се проявили?
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 09:11

Съгласна съм с Таня по питанката на Златна... Коя от трите карти може да е показвала приключване Въпроси и отговори - Page 20 528869 Не знам, аз съм още в "първи клас", и сигурно затова не ми се връзват по никакъв начин...
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 10:18

Глупакът+Колелото+3 пентакли
Това са моите дневни карти от преди няколко дни. По-приятен и позитивен ден не съм имала от много време,но явно тук се е задействало Колелото и нещата се промениха към по-добро-от глупави притеснения към преодолени трудности и намиране на отговор на въпрос,който ме интересуваше.
Tanya111 написа:
Всъщност дали сте имали други комбинации с 4 меча накрая? Как са се проявили?
4 меча ми се появяваше известно време в питанията ми за един човек,който доста време не ми се обаждаше-оказа се,че е пострадал/слава Богу вече е добре/и е трябвало да лежи неподвижно.Тук се е проявило буквалното значение на картата-възстновяване след болест,оттегляне от света с цел възстановяване на силите. Хубавото на тази карта е,че преминава след известно време и нещата се нормализират.Смятам,че приtwilight, нещата са временни и разочарованието ще премине. мерси
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 10:42

zlatna30 написа:
zlatna30 написа:
Един въпрос и от мен.Какво да направя за да се случи нещо...
Слънце,АсоМ,3Ч
А сега де?

Обратна връзка:
Нищо не можах да направя,както и да въртях и суках.Резултатът-край на приятелството
Въпросът на Златна е КАКВО ДА НАПРАВЯ,за да се случи нещо-според мен отговорът на картите е-нищо не прави,нещата ще се наредят в последствие-засега се радвай на почивката/Слънце/,помисили за себе си /Асо мечове-събудената сила,която води до успех/и се забавлявай с приятели/3 чаши/.Може би подобно поведение от нейна страна,ще провокира реакция от човека,който я интересува и нещата ще се развият в положителна посока.Дано нещата да се подредят в бъдеще добре. Въпроси и отговори - Page 20 531608
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 11:20

Да, но доколкото схванах от това, което са коментирали другите, а и Златна, идеята е била като се срещне с този момък какво да направи. Един вид - как да се държи с него. Освен, ако "ключът от бараката" не е отново в начина на задаване на въпроса. Или пък, на мен ми се случва понякога, решавам да питам нещо и започвам да бъркам картите. Докато бъркам мислейки си, установявам че първоначалния въпрос не е точен и го видоизменям в процеса на бъркане на картите. И в последствие отговорът е меко казано неочакван. Явно ги "обърквам" така. Може и сега нещо такова да се е получило.
Или пък задавам въпрос, но всъщност ако се замисля по-сериозно зад него стои нещо друго, което ме интересува, всъщност. И после като тълкувам не е ясно на кой въпрос отговарят картите.
Оф, не знам Въпроси и отговори - Page 20 302820

Иначе, много ми харесва тълкуването ти и вероятно си права! мерси
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 20 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 20 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 20 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: