Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+30
Луничка
pavla1118
mumoni
CaPuHa
lindaLI
лилиум
Frog
bellezza
Anima
megane6813
Galanthus
Зуки
simonabs
La la
Tanya111
любов
Redgina
Айла
Poni-Bonboni
Антония
Лизи
krila
Liliya
Redjy
twilight
DIAMANT
Старо злато
viatar
Shopkata
Admin
34 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
АвторСъобщение
Антония
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 10:42

zlatna30 написа:
zlatna30 написа:
Един въпрос и от мен.Какво да направя за да се случи нещо...
Слънце,АсоМ,3Ч
А сега де?

Обратна връзка:
Нищо не можах да направя,както и да въртях и суках.Резултатът-край на приятелството
Въпросът на Златна е КАКВО ДА НАПРАВЯ,за да се случи нещо-според мен отговорът на картите е-нищо не прави,нещата ще се наредят в последствие-засега се радвай на почивката/Слънце/,помисили за себе си /Асо мечове-събудената сила,която води до успех/и се забавлявай с приятели/3 чаши/.Може би подобно поведение от нейна страна,ще провокира реакция от човека,който я интересува и нещата ще се развият в положителна посока.Дано нещата да се подредят в бъдеще добре. Въпроси и отговори - Page 21 531608
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 11:20

Да, но доколкото схванах от това, което са коментирали другите, а и Златна, идеята е била като се срещне с този момък какво да направи. Един вид - как да се държи с него. Освен, ако "ключът от бараката" не е отново в начина на задаване на въпроса. Или пък, на мен ми се случва понякога, решавам да питам нещо и започвам да бъркам картите. Докато бъркам мислейки си, установявам че първоначалния въпрос не е точен и го видоизменям в процеса на бъркане на картите. И в последствие отговорът е меко казано неочакван. Явно ги "обърквам" така. Може и сега нещо такова да се е получило.
Или пък задавам въпрос, но всъщност ако се замисля по-сериозно зад него стои нещо друго, което ме интересува, всъщност. И после като тълкувам не е ясно на кой въпрос отговарят картите.
Оф, не знам Въпроси и отговори - Page 21 302820

Иначе, много ми харесва тълкуването ти и вероятно си права! мерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 12:05

zlatna30 написа:
zlatna30 написа:
Един въпрос и от мен.Какво да направя за да се случи нещо...
Слънце, АсоМ, 3Ч
А сега де?

Обратна връзка:
Нищо не можах да направя,както и да въртях и суках.Резултатът-край на приятелството

Харесва ми комбинацията, макар да е противоречива...
И аз виждам радостта от живота, да приемаш по-леко нещата, да не се вживяваш, дори да обуздаеш емоциите по отношение на този човек и на себе си в тази ситуация. Наслаждавай се на приятелството си, без да изискваш, срещай се с хора, отсечи привързаността - вероятно другият се е задушавал... Давай го по-леко...
Е, вече имаме обратна връзка, но не се знае Въпроси и отговори - Page 21 402149
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 12:07

Антония написа:
Ще се обади ли А./мъж/ на А./жена/ утре?
6 пентакли+2 чаши+Крал пентакли

за мен е `Да`
Кралят Пентакли винаги знае, какво прави и е реалност, не е идея, нито решение, той е вече тук.
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 12:53

И във връзка с любовния ми въпрос, още един: В този живот ще имам ли деца?

Слънце - Глупакът - 2 пентакли

Всъщност то не е необходимо непременно да има връзка, но все пак хубаво е, когато децата се раждат от любов и с любов
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 13:03

Цитат :
Антония написа:
Ще се обади ли А./мъж/ на А./жена/ утре?
6 пентакли+2 чаши+Крал пентакли
Крлаят Пентакли не е от хората дето ще се задействат да напрваят нещо. Не отказва друг да поправи нещата за него ,но той...не. Той обича да контролира нещата. МИсля ,че ,ако Антония се обади , може и да има среща.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 13:06

La la написа:
Харесва ми комбинацията, макар да е противоречива...
И аз виждам радостта от живота, да приемаш по-леко нещата, да не се вживяваш, дори да обуздаеш емоциите по отношение на този човек и на себе си в тази ситуация. Наслаждавай се на приятелството си, без да изискваш, срещай се с хора, отсечи привързаността - вероятно другият се е задушавал... Давай го по-леко...
Много , точно тълкуване. Въпроси и отговори - Page 21 1816326522
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 13:09

Не става въпрос за мен,а за моя приятелка, впрочем и аз и казах същото,ако не се обади до определен час той-да се обади тя-мисля,че тази връзка ще има потенциал.
Задължително ще дам отговор!
Благодаря,Шопи! мерси
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 13:28

La la написа:
Харесва ми комбинацията, макар да е противоречива...
И аз виждам радостта от живота, да приемаш по-леко нещата, да не се вживяваш, дори да обуздаеш емоциите по отношение на този човек и на себе си в тази ситуация. Наслаждавай се на приятелството си, без да изискваш, срещай се с хора, отсечи привързаността - вероятно другият се е задушавал... Давай го по-леко...
Точно това трябваше да направя,но уви не послушах съветите нито на приятелка нито на картите,затова резултатът е плачевен Въпроси и отговори - Page 21 396312
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 19:26

Tanya111 написа:
И във връзка с любовния ми въпрос, още един: В този живот ще имам ли деца?

Слънце - Глупакът - 2 пентакли

Всъщност то не е необходимо непременно да има връзка, но все пак хубаво е, когато децата се раждат от любов и с любов

Извинете, моля, че така нагло се самоцитирам, но би ми било интересно да "чуя" мнението ви за тези карти, ако би ви било интересно да коментирате, разбира се!
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 20:31

Tanya111 написа:
И във връзка с любовния ми въпрос, още един: В този живот ще имам ли деца?

Таня,не задаваш ли прекалено голям срок? blush
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 21:24

С оглед на биологическите особености на женския организъм - не. Не ми е останало твърде дълго време, всъщност...
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 22:47

Tanya111 написа:
И във връзка с любовния ми въпрос, още един: В този живот ще имам ли деца?

Слънце - Глупакът - 2 пентакли

не виждам деца, но Слънцето значи благополучно постигане на нещо, удовлетворение, Глупакът е скокът в непознатите води - възможно е на майчинството, той е ентусиазмът на началото, а 2-та Пентакъла - умелото боравене с всички проблеми възникващи от такава ситуация.

Имам чувството, че ще дойдат и до твоята глава, но Глупакът ми е и като предупреждение да вярваш на инстинктите си, на импулсите си, да се задействаш, за да успееш. Имаш подкрепата на Вселената, възползвай се от свободната си воля Smile
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 22:50

Благодаря и поздравления, че се осмели да коментираш! Общо взето сериозните въпроси се заобикалят, като имам предвид и себе си в числото на заобикалящите.
Много ти благодаря! мерси
Върнете се в началото Go down
лилиум
Наблюдател
Наблюдател
лилиум


Female Брой мнения : 26
Join date : 17.10.2011

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeНед Юли 15 2012, 23:45

Tanya111 написа:
И във връзка с любовния ми въпрос, още един: В този живот ще имам ли деца?

Слънце - Глупакът - 2 пентакли
Когато си задала въпроса си го направила като на шега - Я да видим какво ще излезе???
Въпроси и отговори - Page 21 402149 По тази 2 пентакли поне на мен така ми изглежда.
Слънцето е твоето преследване на щастието, ...детенце което ще те направи завършена и цяла, твоето желание.
Глупакът е онази спонтанност и лудост който са ти нужни за да повярваш в това.
Това е мое мнение Tanya111, ..не го налагам.
Но интересното е че много от вещите хора в таро са споделяли в книги че са предсказвали раждането на дете и то именно с тези карти.
Слънцето и Глупакът
Върнете се в началото Go down
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПон Юли 16 2012, 02:15

Тани, няма карти в тези трите показващи бременност, но няма и такива показващи не бременност. На мен ми приличат на карти излезнали след многократно задаване на този въпрос. Срещала съм тълкуване на Слънцето като проява на наивност. Същото се отнася и за Глупака, а на теб са се паднали и двете. Но подобно тълкуване не мога да навържа с един толкова сериозен въпрос. Аз те съветвам да правиш по една подредба във всеки месец, а най- добре изобщо да не ги питаш. Повярвай ми знам какво ти пиша.
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПон Юли 16 2012, 07:38

лилиум написа:
Когато си задала въпроса си го направила като на шега

По-скоро с огорчение.

Anima написа:
На мен ми приличат на карти излезнали след многократно задаване на този въпрос.

Никога не съм задавала този въпрос, защото винаги съм се страхувала от отговора. Освен това, това не ми е на дневен ред. Имам други проблеми в момента. Просто вчера ми беше ден, в който се чувствах в абсолютна безизходица за всичко. Търсех поне за едно нещо да се хвана и така се стигна до детенцето.

Но не! Нито работа, нито мъжа, когото обичам, нито алтнернативен, нито пък детенце. Както и да е.

Благодаря и на вас, момичета!
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПон Юли 16 2012, 09:39

Таня, пробвай подредбата на Хайо Банцхаф - Път усмивка
При нея въпросът се задава - какво да направя, за да стане нещо.
Може да си струва да видиш тези отговори Smile

Успех!!! мерси
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПон Юли 16 2012, 09:41

Благодаря за съвета! Ще го последвам Въпроси и отговори - Page 21 99390
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПон Юли 16 2012, 10:39

Таня, аз виждам нещата така - трябва да мине определен период, в който да възстановиш вътрешната си хармония /2 месеца/, да се успокоиш, да погледнеш на живота с други очи и да вървиш през него по-леко, като Глупака. След този период ще настъпят промени. Не знам какви, но ти пожелавам да са хубави. Възможно е да се появи мечтаното Слънце /Той Въпроси и отговори - Page 21 402149 /. Не виждам нито положителен, нито отрицателен отговор за дете. Предполагам, че не е дошло времето за питане по този въпрос и картите не ти дават отговор. Отвори душата си, Танче, допусни малките радости, направи каквото зависи от теб и съм сигурна че ситуацията ще се промени към добро.
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПон Юли 16 2012, 10:41

Въпроси и отговори - Page 21 531608
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПон Юли 16 2012, 22:52

таня мерси - ето аз как тълкувам картите ти- твърде много мъжка сила у теб,нужния хормон може би е слаб . според мен ще има зачеване около след година. мерси


пф прозвучах като телевеизионагледачка...


ето нещо и аз за което попитах,тук картите ги редих аз за една позната, скоято говорих по тел(за нещо си). дано посредника(аз)-не изляза виновна накрая, но ето картите за нея самата след нашия разговор, новината как се е отразила на нея.

9жезли-глупак-8чаши

още като видях първите две карти и си казах обиден човек е насреща.8 чаши дали поддържат един вид взето решение за обръщане на гръб на наученото по телефона.остава всичко и си продължава сама жената.

човек на щрек,преминал проблем,но все още е под напрежение...

по ми се иска да ме насочите към правилното изказване на 8ч-какво казва тази карта на опашката?
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeПон Юли 16 2012, 23:51

лилиум написа:
Но интересното е че много от вещите хора в таро са споделяли в книги че са предсказвали раждането на дете и то именно с тези карти.
Слънцето и Глупакът
Въпроси и отговори - Page 21 3032713799
Според мен, ще имаш дете, което ще обърка живота ти. Може би, защото ще се наложи да го гледаш сама.
Слънцето+Глупак=раждане на дете; 2П-обърканост.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 00:23

Благодаря! мерси
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 09:05

La la написа:
Tanya111 написа:
И във връзка с любовния ми въпрос, още един: В този живот ще имам ли деца?

Слънце - Глупакът - 2 пентакли

Според мен има нещо ,което те заслепява (Слънцето),което ти пречи да видиш истината ,"в преследване на щастието",може да направиш големи щуротии... acute
Мислиш ,че едно дете ще те направи щастлива ,че винаги ще те обича ,и ще осмисли живота ти,не слагаш ли "каруцата пред коня" усмивка Това състояние ще премине (2 п.)
А иначе погледнато по друг начин на много от картите Слънцето се изобразява от Близнаци,които играят в лабиринт ,и с тази 2-ка пентакли бих казала ДА, две деца (и майка ,която жонглира с тях усмивка )
Върнете се в началото Go down
Tanya111
Редовен участник
Редовен участник
Tanya111


Female Брой мнения : 391
Join date : 07.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 09:42

И на теб, благодаря! мерси
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitimeВто Юли 17 2012, 10:08

Само да вмъкна, че 2 Пентакъла при мен е наистина доста неща за вършене, но се справяш без проблеми, просто ти е натоварено, има да мислиш за бая неща, но имаш и силата и времето и способностите да се справиш Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 21 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 21 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 21 от 40Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2
» Въпроси и отговори 5
» Въпроси и отговори 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: