Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
АвторСъобщение
viatar
Участник
Участник



Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 15 2010, 08:28

Цитат :
Благодаря на всички за отговорите Моите лични пристрастия са най-вече за хирургия,но понеже още е далечно и не се знае дали ще има възможност,питах ,за да знам дали да тая надежди.
Сега вече ми стана ясно защо излязоха толкова различни карти , нещата не са ясни още , те са само желания и така зададен въпроса е объркващ. три карти - Page 2 826247
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор



Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 15 2010, 16:46

Момичета, очаквам едно писмо. Вчера хвърлих три карти

три карти - Page 2 Dduddd55три карти - Page 2 Major112 три карти - Page 2 Swords12

какво мислите, получих ли вчера писмото?
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 15 2010, 17:26

Получила си го,отговор,който не ти е харесал три карти - Page 2 617156 (има ли връзка със съдебно дело?)
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16 2010, 00:43

zlatna30 написа:
има ли връзка със съдебно дел

Няма усмивка
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16 2010, 01:44

Да получила си го ,но си била яко разочарована.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16 2010, 08:32

и аз мисля че си го получила , и съм съгласна с момичетата ,че не е очаквано писаното вътре .Другия ми вариянт е , че е закъсняло посланието което е в писмото. Единственото което ме притеснява ,е че10 мечове дава забавяне малко според мен ,но пък със сигурност ще пристигне. Справедливостта може да говори за поискано изясняване , какво се е случило с това пиисмо? Говори за възстановяване на равновесие , тоест нещо не е било съвсем наред протекло и се е наложило действието на 10 мечове. Интересна комбинация , скаш не казва точно ,да или не , ами има ,обяснение по нея , или поне така го виждам аз.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16 2010, 16:06

Момичета, не съм получила никакво писмо, специално чаках днес цял ден, помислих, че ще дойде след два дена (2Ж+Справедливост) и днес не дойде три карти - Page 2 396312
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16 2010, 16:56

е дойде Джема , при 10 винаги идва , но май ще се окаже вариянта с закъснението , мож е и да ти се наложи да се поинтерусваш за писмото ,да разбереш защо се бави.
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeЧет Дек 16 2010, 17:00

viatar, мерси надявам се.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСъб Дек 18 2010, 14:01

Пускам 3 карти, въпроса е свързан с чувства от страна на мъж към жена, че много ме заинтригуваха Майорните акрани. Само да кажа предварително, че обратна връзка не съм сигурна ще мога ли да дам.
Императрицата+Света+7чаши
Имам предположения, ще ги споделя след вашите мнения Smile
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 20 2010, 08:31

Мъжа към жената Анима , иска му се да има развитие на отношенията , очаква продължение ,все пак въпроса предполагам е има ли чувства мъжа ? и ако е така зададен бих казала - Да . В тези карти има обаче по вече мисловна дейност и желания , отколкото действия.
Вэзможно е дори толкова да прилива от чувства , че това да води до болезнено осъзнаване и разочарование при сблъсъка с реялността.
като комбинация света + 7 чаши може да говори за съществуването на множество вариянти около човек .
Върнете се в началото Go down
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeПон Дек 20 2010, 13:08

А тези карти? Пак за чувства на мъж е въпроса:
Рицар меч+Влюбените+Асо меч?
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 21 2010, 00:18

Цитат :
Рицар меч+Влюбените+Асо меч?
Това си е секс,секс и пак секс
Цитат :
Императрицата+Света+7чаши
Дълга инвестиция и продължително доверие,което си е осъзнаване на своето щастие,но желанията му са повече от възможностите
Светът+7Ч
Невольное принятие требований противной стороны
Императрица+7Ч=преход от думи към действия
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 21 2010, 00:50

И аз имам запитване-живеят ли мъж и жена заедно?-Обесен,Кула,5Ж
три карти - Page 2 1251228537_csie6990_image330014 три карти - Page 2 1251228540_broz2266_image330018 три карти - Page 2 1251228547_gcwy8838_image330028
Според мен все още да,но в кавги
и още една комбинация-какво ще предприеме мъж към жена-РицарМ,Светът,РицарЧ-е тук нищо не мога да кажа
три карти - Page 2 1251228574_cfmv6848_image330063 три карти - Page 2 1251228544_uobp0276_image330023 три карти - Page 2 1251228564_jcge3111_image330049
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 21 2010, 12:19

Джема написа:
Момичета, очаквам едно писмо. Вчера хвърлих три карти

2Ж+Справедливост+10М

какво мислите, получих ли вчера писмото?

Момичета, май че разбрах, какво искаха да кажат картите усмивка

Писмото е изпратено 10М, задържа се някъде 2Ж(0.), значи Справедливост казва, че писмото е някъде по средата нито при изпращача, нито при получатела. три карти - Page 2 528869
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 21 2010, 13:11

2Ж (0) напоследък ми прави впечатление ,че излиза като загубване на нещо.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Anima
Гост
Гост
Anima


Брой мнения : 127
Join date : 10.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 21 2010, 15:26

Злато, Рицар меч+Влюбените+Асо меч явно си е секс, както и приятелка предположи. Аз ги видях по- скоро като озлобление, агресия поради това, че чувствата не дават мира, не освобождават човека. Но ще се съглася с вас. Още нещо- секса в главата ли е, понеже връзката е прекратена? Или става въпрос за самозадоволяване?
По другата ми подредба- Императрицата+Светът+7чаши мисля, че процеса на разширяване в чувствата е приключил, но всичко е един мираж, илюзия. Истината ще дойде с гръм и трясък както обикновено се случва със 7Ч- стъкления свят се разпада на парчета. Обикновено тази карта е последвана от Кулата в някакъв бъдещ момент.
По твоите карти- ако живеят заедно ( това вероятно е така ) то е резултат от необходимост поради някакви общи задължения- пари (изплащане на заеми), деца, нечие заболяване, ама обстоятелствата го налагат, но обстановката според мен е много натегната и неприятна. Вероятно има замесени и други хора които се опитват да помогнат, но още повече влошават нещата. Единият дава един съвет, другият друг, теглят в различни посоки и това още повече влошава нещата.
По вторите карти: приключва агресията и се дава път на топлите чувства.
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 15:07

Джема ще ти напише съчетанията според книгата на Склярова
2 жезли + справедливост-е справедливо недоверие.
справедливост+ 10 мечове е оскърбление с действия . Тоест превеено ще рече , че ти нсъвсем основателно си се притеснила за това писмо и може би си очаквала проблеми , по итересна е обаче втората камбинация ,която показва оскръбление .
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 15:27

Злато по твоите карти Обесен + кула -е закрити възможности за урегулиране на отношенията с партньора. Второто съчетание -кула + 5 жезли-невъзможност да се постигне хармония. Итирите карти и съчетания говорят за липса на добри отношения , обаче Обесения ми е като приковани към ситуация и затова и аз мисля като теб.
За второто питане първото съчетание рицар Мечове + света е загуба на ентусиязъм.Сънливост./това много ми прилича на днешната карта по Зеланд/ като неправене и плуване по течението.Света с рицар чаши - зефир, лек западен вятър, отнасящ Психея в двореца на Амур.Съгласна съм С Анима ,има пробуждане и предприемане на нещо ,воден от топли чувства.
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 15:34

Цитат :
А тези карти? Пак за чувства на мъж е въпроса:
Рицар меч+Влюбените+Асо меч
Анима влюбени + асо мечове -е крайни мерки
рицар мечове +Влюбени е охлаждане. Според мен има охлавняване на чувствата , и това се предприема като крайна мярка .Може би не може да се пребори по друг начин с чувствата си и това го кара да се държи хладно.
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 22 2010, 15:44

Цитат :
Императрицата+Света+7чаши
императрица + света са неочаквани успехи
Света +7 чаши-разумен компромис . тоест човека е готов за направи компромис
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 03:15

Мъж отчел ли липсата на жест по определен повод от страна на жена?
6п+3м(0)+Крл П-мисля ,че да,поне е очаквал такъв и е бил наранен от липсата му.
Ще предприеме ли нещо ?
Крла П+Смърт(0)+2м - отцепих на 10ч (0)което си е баш кавга
Та май освен инат във втората редица ,малко се прокрадва и умуване как да се излезе от тази ситуация.
Вие,момичета какво мислите.
Колодата е на Уейт.


Последната промяна е направена от Shopkata на Сря Яну 05 2011, 03:19; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 03:18

Моя приятелка прави мартеници за търговия.Ще бъде ли успешна продажбата им? (ще дам обратна връзка чак след 5-6 март Embarassed )
5м+6п+колесница
Аз й казах слебо начало - може би лошо врме,но след това е във възходяща градация.
Колодата на уайт
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 10:38

Шопи влага много усилия и хъс тази приятелка , и считам че ще има успех.Ще бъде възнаградена за усилията.
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 10:47

Цитат :
Ще предприеме ли нещо ?
Крла П+Смърт(0)+2м - отцепих на 10ч (0)което си е баш кавга
мисла че ,засегя нама да направи нищо ...или ако има все пак реакция то тя ще е свързана с кавга. Кавга казвам , защото за съчитание смърт + 2 мечове пише развод , и също така пише че ако смърта е в обратна позиция ,смегчава значението и в права. Тоест обърната смърт е летаргия, пасивност , но сега се сещам ,че това пък може да казва , че не желае и избягва кавга и разногласия и за това няма да предприеме нищо.
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 10:51

Цитат :
Мъж отчел ли липсата на жест по определен повод от страна на жена?
6п+3м(0)+Крл П-мисля ,че да,поне е очаквал такъв и е бил наранен от липсата му.
тука 3мечове обърната е точно загуба , грешка, заблуда. затова и аз смятам като теб , че е отчел /6 пентакли/ искал и окачвал е жест да му се направи , но се есамъзблуждавал и е сгрешил че ще го получи.
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 11:06

За една позната въпрос ще останат ли заедно с мъжа от когото се интересува до 6 месеца?
2 чаши-8 чаши -глупака
на теб ти се иска да осттнете заедно и да бъдете приятели , но за второто съчетание пише така -скъсване на пъпната връв , загуба на връзка с действителността . Аз мисля че единия има нужда от преосмисляне не емоциите и му се иска да намери нещо непознато .Тази комбинация ми прилича на да оставиш питомното и да гониш дивото .Момичета как мислете?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 2 от 32Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: