Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
АвторСъобщение
viatar
Участник
Участник



Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 10:51

Цитат :
Мъж отчел ли липсата на жест по определен повод от страна на жена?
6п+3м(0)+Крл П-мисля ,че да,поне е очаквал такъв и е бил наранен от липсата му.
тука 3мечове обърната е точно загуба , грешка, заблуда. затова и аз смятам като теб , че е отчел /6 пентакли/ искал и окачвал е жест да му се направи , но се есамъзблуждавал и е сгрешил че ще го получи.
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник



Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 11:06

За една позната въпрос ще останат ли заедно с мъжа от когото се интересува до 6 месеца?
2 чаши-8 чаши -глупака
на теб ти се иска да осттнете заедно и да бъдете приятели , но за второто съчетание пише така -скъсване на пъпната връв , загуба на връзка с действителността . Аз мисля че единия има нужда от преосмисляне не емоциите и му се иска да намери нещо непознато .Тази комбинация ми прилича на да оставиш питомното и да гониш дивото .Момичета как мислете?
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 11:14

Цитат :
I vtoriat vazen za men vapros - 6te nameria li 4ovek s kogoto da sam zaedno?
това е същото момиче от горния пост
пак поставих срок 6 месеца
9 мечове-10 мечове-жреца
може би няма да си готова за това в този срок , не че няма възможности , а ти не искаш да ги видиш.Ще ти трябва възстановяване и подкрепа .След този срок няма да си сама ,трябва ти вяра и ще постигнеш желаното.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 16:13

viatar написа:
2 чаши-8 чаши -глупака
И аз мисля ,че някой ще си търгне за да опита нещо ново,но на скоро някъде гледах ,че 8ч от уейт кзвала ,че някой си тръгва за да размисли ,но след около месец ( заради Месечината в какртата) се връщал.Не го бях чувала до сега в един Англииски клип го видях.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 16:14

viatar написа:
9 мечове-10 мечове-жреца
а по тази кобинация мисля ,че човек ще намери когато преживее и преболедува връзката си с този ,който май е семеен.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeСря Яну 05 2011, 17:21

Shopkata написа:
Моя приятелка прави мартеници за търговия.Ще бъде ли успешна продажбата им? (ще дам обратна връзка чак след 5-6 март )
5м+6п+колесница

Шопи, тук ми на някаква конкуренция понамирисва.
Да не са 5М три карти - Page 3 995437
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 07 2011, 08:56

Джема написа:
Шопи, тук ми на някаква конкуренция понамирисва.
Да не са 5М
Smile И то голяма
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeПет Яну 07 2011, 09:00

viatar написа:
Шопи влага много усилия и хъс тази приятелка ,
Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 18 2011, 09:55

Ще нусне ли работата си мъж ?
повтарями си подредбата от друг форум,но ми се иска и тук да я разискаме .
три карти - Page 3 1251842485_wigt5181_image500060три карти - Page 3 1251842462_ukbd0102_image500031три карти - Page 3 1251842479_ltpp3337_image500052 мисля че няма да напусне ,няма сили да го стори , да се изправи ,страхува се , засега остава.
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeПет Фев 18 2011, 19:27

viatar,според мен човекът отказва,инати се,тъп и упорит,времето още не е дошло за напускане,ще тъпче,ще буксува на едно място
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeСъб Фев 19 2011, 17:27

хайде и аз с 2 въпросчета.
Какво е отношението между мъж У и жена С(семейство)?
Умереност+Маг+Влюбените (0)/ Обесен последна от тестето.



Какво е отношението на У (мъж) към А (жена)?
4м+7ч(0)+6м/ .....Колесница (0)

******Обикновенно последната какрта от тестето я обръщам и ми казва за състояието към момента ,базата , основното което е .
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeПон Фев 28 2011, 09:22

По моята подредба засега остава на работа човека !
Върнете се в началото Go down
Старо злато
Редовен участник
Редовен участник
Старо злато


Female Брой мнения : 630
Join date : 10.10.2010
Местожителство : България-Варна

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 02 2011, 19:51

От няколко дни се каня да питам картите-Какво става с Джема,че не се появява във форума?
РицарМ,АсоЖ,ПажП
три карти - Page 3 1251227642_prlf2716_image250063 три карти - Page 3 1251227612_opjo4212_image250024 три карти - Page 3 1251227653_rmqq7885_image250076
Какво виждам-ядосана,обидена,раздразнена от нещо или някой,охлаждане по отношение на предишни увлечения,захванала се е с нещо друго различно от този форум,в процес е на вътрешно съзряване,себепознание-всичко това в начален етап
Другото ми предположение е,че преследва лични цели,рискувайки смело , някакво предложение и дава шанс -хванала е нещо на въдицата си-нова страст? три карти - Page 3 402149
Върнете се в началото Go down
viatar
Участник
Участник
viatar


Брой мнения : 203
Join date : 05.11.2010

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 07 2011, 08:48

Злато по твоите карти за Джема и аз съм на твоето мнение че вероятно се е захвнала с нещо друго , печелившо или поне с намерения за получаване на доходи. Може да има проблеми и с настоящата си работа .Обмисля промени ,ангажирана е .
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 02 2011, 10:29

zlatna30 написа:
Какво виждам-ядосана,обидена,раздразнена от нещо или някой,охлаждане по отношение на предишни увлечения,захванала се е с нещо друго

Злато три карти - Page 3 698924 права си.
Бях много раздразнена, обидена, не от някого, а от форума, понеже ми отнемаше много време. И разбира се, захванах се с ново увлечение и то е Таро на кроули три карти - Page 3 114321
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 09 2011, 15:15

Момичета, четете правило за тази тема
Вашите въпроси преместих в Упражнения с три карти - въпроси и отговори усмивка

https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t7-topic
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeНед Фев 12 2012, 00:24

Shopkata написа:
Какво е отношението на У (мъж) към А (жена)?
4м+7ч(0)+6м/ .....Колесница (0)

******Обикновенно последната какрта от тестето я обръщам и ми казва за състояието към момента ,базата , основното което е .

Доста е стар този въпрос, но много ми хареса подредбата Smile
Смятам, че той само мечтае за нея, но едва ли реално ще има някаква връзка и всъщност дори като че ли я оставя вече в миналото си. Взел е решение да се освободи от илюзиите си.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 12 2012, 14:27

Що за човек е С.-момче на 22 г.?
Кралица жезли, Кралица чаши, 4 пентакли
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 12 2012, 15:24

Redgina написа:
Що за човек е С.-момче на 22 г.?
Кралица жезли, Кралица чаши, 4 пентакли

Семейството и домашен уют не е цено за това момиче. Малко я интересуват близките, ако хората танцуват по гайдата й-са добри, ако не-сорри. Мисля, че жилището й не е прибрано, не бъркай с мръсно :sm38.gif: Правилност и порядък малко я интересуват, също така и образованието, може да живее с мъж без брак,а бе данък "общо мнение" не плаща три карти - Page 3 2582547572 Няма го чувството на задължение за това не може да й се доверява.
Не е романтична, чувствата си ги държи при себе си, не държи да я ухажват мъжете, малко груба е.
Такава картина се нарисува при мен
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 12 2012, 15:38

Зодия Везни?
Проблеми с изразяването, по-скоро депресивен тип, който много държи на `своите` си неща...застопорен в определена реалност, от която не желае да излезе.
Има силна енергия, която като че ли често избухва ....но всъщност държи всичко под контрол, т.е. не позволява на другите да го опознаят, да навлязат по-навътре в личното му пространство...така че май е склонен към вкарване на енергия навътре, което би трябвало да се отрази в здравословното му състояние.

Ще ми е интересна обратната връзка Smile
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 12 2012, 18:06

Момичета благодаря, мерси
за това момче пита едно момиче, което поддържа връзка по интернет с него .Има заигравка ,но още нищо не се е случило, само веднъж са се видели,после той е заминал
и са започнали да си пишат по фейса , тя чака той да се върне и очаква някакво развитие, но естествено тя не го познава.
Според мен ,момчето държи на външния си вид,има самочувствие ,честен и почтен е (Кралица ж.),има чувства(Кралиц чаши) , раним е ,чувствителен ,но тази 4 п. си е ограниченост от всякъде усмивка
Джема, става въпрос за мъж, усмивка подвеждащи са двете Кралици,които се падат .Какво означава когато се падат Кралици за характер на мъж?
La la, уау,направо му направи дисекция на момчето три карти - Page 3 642334 ,зодия Козирог, но не знам за обратна връзка , дали ще има.....
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 12 2012, 18:11

Redgina написа:
Какво означава когато се падат Кралици за характер на мъж?

силно изразена анима!?
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 12 2012, 18:44

Redgina написа:
Що за човек е С.-момче на 22 г.?
Кралица жезли, Кралица чаши, 4 пентакли

Много действен,каквото си науми го постига на всяка цена.С ДЧ-може би е много влюбчив или има дълбоки чувства.И пази своето.Обича контрола е да е в негови ръце.
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeЧет Апр 12 2012, 21:34

La la написа:
Доста е стар този въпрос, но много ми хареса подредбата
Смятам, че той само мечтае за нея, но едва ли реално ще има някаква връзка и всъщност дори като че ли я оставя вече в миналото си. Взел е решение да се освободи от илюзиите си.
Мисля ,че до голяма степен си права. Мъжът е семеен и това му налга да наложи по-спокоен вариант на взѝаимоотношенията.а
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 13 2012, 00:23

три карти - Page 3 4007341369
Redgina написа:
Джема, става въпрос за мъж
Redgina написа:
честен и почтен е (Кралица ж.),има чувства(Кралиц чаши) , раним е ,чувствителен ,но тази 4 п.

Честност и пощеност (КЖ) са малко 4П
има чувства(Кралиц чаши) , раним е ,чувствителен +4П и тези качества са в малко кол-во.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 13 2012, 01:53

Реджи и аз да се включа. Момчето още не е възмъжало така да се каже. До сега е бил под опеката на доста " поглъщаща" майка. Липса на " герой " с който да се индитифицира. Силно привързан към мама.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitimeПет Апр 13 2012, 10:05

Redgina написа:
Що за човек е С.-момче на 22 г.?
Кралица жезли, Кралица чаши, 4 пентакли

Мисля, че е добър, обича да помага, нищо че е потаен...нооо е просто идея :sm38.gif: без да го познавам Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 3 от 32Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 17 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: