Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next
АвторСъобщение
Shopkata
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 13 2012, 01:53

Реджи и аз да се включа. Момчето още не е възмъжало така да се каже. До сега е бил под опеката на доста " поглъщаща" майка. Липса на " герой " с който да се индитифицира. Силно привързан към мама.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeПет Апр 13 2012, 10:05

Redgina написа:
Що за човек е С.-момче на 22 г.?
Кралица жезли, Кралица чаши, 4 пентакли

Мисля, че е добър, обича да помага, нищо че е потаен...нооо е просто идея :sm38.gif: без да го познавам Smile
Върнете се в началото Go down
Galanthus
Ветеран
Ветеран
Galanthus


Female Брой мнения : 1363
Join date : 14.01.2012
Местожителство : Земята

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 14 2012, 17:33

И аз с подобен въпрос - какъв е като човек Х (мъж)? усмивка

Изтеглих: 2-ка чаши, Кралица чаши, 5-ца Мечове

Изразена връзка с Анимата; зодия Рак е, но за повече астрологични подробности - нямам информация. 5М нещо хич не ми допада като карта и някак си не я свързвам на фона на чашите, a и със самия човек.
Върнете се в началото Go down
simonabs
Гост
Гост



Female Брой мнения : 155
Join date : 15.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 14 2012, 20:41

Galanthus написа:
Изтеглих: 2-ка чаши, Кралица чаши, 5-ца Мечове

И мен малко ме озадачи 5М. Аз мисля че е чувствен човек но външно показва арогантност обича да печели на ваяка цена без да се замисля за последствията. Дори не мисля че осъзнава как точно другите се чувстват. Но е нежен, вечно влюбен може би е под въздействието на майка си. Мечтател


Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeСъб Апр 14 2012, 21:29

Galanthus написа:
И аз с подобен въпрос - какъв е като човек Х (мъж)?

Изтеглих: 2-ка чаши, Кралица чаши, 5-ца Мечове

и аз мисля, че е хитрец, а може дори използвач...изглежда тих и мирен, но накрая изиграва всички :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
simonabs
Гост
Гост



Female Брой мнения : 155
Join date : 15.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 15 2012, 01:39

Здравейте момичета имам нужда от съвет. Гледах на мой приятел който има любовни терзания. Попитах: Майката на К. оказва ли някакво влияние върху отнош. на П+К?

Гледах с картите на Уайт: 6П, 7П , Папата

И сега направо се побърках: Сватба??? или Погребение??? Мисля че тя има отношение и се бърка във връзката им заради пари4ни отнош.


После питах: К+П ще бъдат ли отново заедно?

6 4АШИ, 6М, Луната

Да мисля 4е ще бъдат заедно но има какво още да преодоляват.
Вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
simonabs
Гост
Гост



Female Брой мнения : 155
Join date : 15.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 15 2012, 01:54

Моми4ета немога да повярвам на въпрос : Какво е сегашното състояние на К.?

лУНАТА, ПАПАТА И РИЦАР ЧАШИ.

Ох това да не е смърт в семейството????
Върнете се в началото Go down
simonabs
Гост
Гост



Female Брой мнения : 155
Join date : 15.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 15 2012, 02:10

simonabs написа:
Ох това да не е смърт в семейството????
Или аборт?
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 15 2012, 03:19

simonabs написа:
6П, 7П , Папата
Нито едното ,нито другото ,нито третото. Въпросът не е зададен правилно. Койе К мъж или жена и съответно П?
Картите казват , че е имало трима ,а някой е обирал остатърците от трапезата. Освен това някой хронично е желае да получи "одобрение" и "поощрение",но възможностите са ограничени.
simonabs написа:
6 4АШИ, 6М, Луната
По-скоро нещата са останали в миналто.
simonabs написа:
лУНАТА, ПАПАТА И РИЦАР ЧАШИ.
Завишена емоционланост.Прекомерна даже. В смисъл влюбен/а с всичките му там трепети и пеперуди в стомаха.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 15 2012, 07:57

La la написа:
и аз мисля, че е хитрец, а може дори използвач...изглежда тих и мирен, но накрая изиграва всички

Присъединявам се към мнението на Ла Ла. три карти - Page 4 402149
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 15 2012, 09:41

simonabs написа:
Попитах: Майката на К. оказва ли някакво влияние върху отнош. на П+К?

Гледах с картите на Уайт: 6П, 7П , Папата

Да, определено оказва влияние, има планове за нея и няма да я пусне при кого да е...
simonabs написа:
После питах: К+П ще бъдат ли отново заедно?

6 4АШИ, 6М, Луната

Едва ли - 6 Чаши си е минало, 6 Меча отиваш на друго място, общо показват, че хубавите дни са си отишли, а Луната странно, но показва ново начало, когато се започва от нулата, когато отново трябва да минеш през всичките си съмнения и тревожности.

simonabs написа:
Какво е сегашното състояние на К.?

ЛУНАТА, ПАПАТА И РИЦАР ЧАШИ.

Силни емоции, тъй като я карат да `спазва морал`, да върви по `правилните` пътища. Някой я направлява и това се отразява на душевното й състояние.
Върнете се в началото Go down
simonabs
Гост
Гост



Female Брой мнения : 155
Join date : 15.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 15 2012, 09:48

Shopkata написа:
Нито едното ,нито другото ,нито третото. Въпросът не е зададен правилно. Койе К мъж или жена и съответно П?
мерси

Здравей и благодаря че писа. К е моми4ето а П е мъжът. К. след завръщане от Англия в Русия спира да се обажда на П. който е в България. Най накрая му отговаря на смс ти и т.н но не е ясно защо е прекратила връзката и дали има шанс те да са отново заедно. Когато му гледах на П. първият път на Великата Жрица, на отговор ми излезе тя и си мисля че има някаква тайна. Преди време К. е била бременна без да казва на П. и е направила аборт.
Тя е по-малка от него но в добро финансово положение и му пращала редовно пари за да се издържа той. Имали са план да се съберат и живеят заедно в Москва, но изведнъж тя спира да се обажда. И после се разделят;

А защо толкова често му излизаше папата в4ера?

Луна + Папа = Смърт или не?
А Пажът като следствие на това зараждане на нещо ново?

Аз съм емоц. настроена към ситуацията и това явно ми пречи да видя нещата.
Върнете се в началото Go down
simonabs
Гост
Гост



Female Брой мнения : 155
Join date : 15.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 15 2012, 09:52

La la написа:
Силни емоции, тъй като я карат да `спазва морал`, да върви по `правилните` пътища. Някой я направлява и това се отразява на душевното й състояние.

Здравей,
да преди време като му гледах си мислех 4е са 3ма във връзката и 4е бившият и мъж е замесен. Като питах картите дали имат връзка те ми показаха Справедливост, а за секслуална връзка между тях- 4м.

За справедливостта в4ера разбрах 4е още не се е развела и е смятала да го прави, може би ще има съдебни дела.

Аз си мисля че това момиче е доста объркано, обича го но незнае какво да прави. Майка и и бившият играят май срещу нея и нейната връзка а тя заради децата се е отказала от връзката с П.

три карти - Page 4 531608 Благодаря
Върнете се в началото Go down
Shopkata
Ветеран
Ветеран
Shopkata


Female Pisces Брой мнения : 1200
Join date : 13.10.2010
Age : 61
Местожителство : London

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 15 2012, 10:27

Сега горе- долу ми стана ясно. Въпросът е по-добре да бъде зададен ,като няма заложен негативен отговор в самата питанка. Например : Каква е причината за поведението на К ? Или какво е отножението на майка й към ситуацияата и връзката на К? Или поне: Някой оказва ли влияние върху решението й ?
Папа с Луна както казва ЛаЛа е по-скоро страх от висшата инстванция , т.е. от Свръх -Аз-а ,от морала ,от нормите и догмите. Ако е за смърт- 6п и 7п ,не са картите които я указват.Виж 4 П , 10П в комбинация с Папта - да. Или Звездата с 4П или 4 М, ИЛи Дяволът с Рицар Ж за инцицдент. Не мисля ,че картите показват смърт или сватба,а за намеса на майка й , поне няакава женска карта би трябвало да се покаже. Папата е Моралът и задълженията ,отговорностите, собствените вярваня и убеждени, които човек следва.
Върнете се в началото Go down
http://www.tarotanalyses.info/
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 15 2012, 17:02

simonabs написа:
После питах: К+П ще бъдат ли отново заедно?

6 4АШИ, 6М, Луната

Тук си е раздяла, няма да бъдат заедно.

simonabs написа:
Моми4ета немога да повярвам на въпрос : Какво е сегашното състояние на К.?

лУНАТА, ПАПАТА И РИЦАР ЧАШИ.

Илюзия, самозалъгване (Луната)+ Учител, добър съветник (Папата)+ нови емоции или промяна на емоции, душевното състояние (РЧ)= с една дума тя си променя мнението за бившия си и уви (за него) не е в негова полза.

simonabs мерси извинявай, но ми се струва, че той я е използвал и тя най-накрая го е разбрала.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
simonabs
Гост
Гост



Female Брой мнения : 155
Join date : 15.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeПон Апр 16 2012, 08:52

[quote="Джема"]simonabs извинявай, но ми се струва, че той я е използвал и тя най-накрая го е разбрала.[/quote

Здравей и аз имах някакво съмнение относно това но тъй като той ми е близък не можех да преценя с точност.
Благодаря на всички които ми помогнаха и се отзоваха. три карти - Page 4 99390
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 17 2012, 21:34

Какво е оношението на мъж Х към жена У
Рицара чаши+Светът+Кралица жезли
Аз ще се въздържа от коментар,защото съм пристрастна и имам мнение по въпроса.Ще се радвам,ако се включите
Върнете се в началото Go down
simonabs
Гост
Гост



Female Брой мнения : 155
Join date : 15.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 17 2012, 22:36

La la написа:
Едва ли - 6 Чаши си е минало, 6 Меча отиваш на друго място, общо показват, че хубавите дни са си отишли, а Луната странно, но показва ново начало, когато се започва от нулата, когато отново трябва да минеш през всичките си съмнения и тревожности.
Джема написа:
Тук си е раздяла, няма да бъдат заедно.

Обратна връзка и от мен: Получих е-маил от К. която ми обясни че е жертвала много от времето на децата си за да се среща с П. и е уморена не вижда бъдеще заради това че тя е в Москва а той в БГ и не може да почне така както той си мисли работа в Москва. Не разбрах само дали се е събрала с бившия си но долкото разбрах той много и помагал сега. мерси
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 17 2012, 23:05

Антония написа:
Какво е оношението на мъж Х към жена У
Рицара чаши+Светът+Кралица жезли
Аз ще се въздържа от коментар,защото съм пристрастна и имам мнение по въпроса.Ще се радвам,ако се включите
Хе-хе..,ами какво по хубаво от това ,рицарят иска да поднесе Света в краката на своята Кралица, тази любов се осъществява май..... три карти - Page 4 3473555709
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeВто Апр 17 2012, 23:12

Хммм, аз пък виждам само проекция...за него тя е мечтаната жена, но е твърде емоционален, за да види реалността.
Все пак засега май е доста влюбен Smile
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeСря Апр 18 2012, 01:37

Антония написа:
Какво е оношението на мъж Х към жена У
Рицара чаши+Светът+Кралица жезли
Серьозни, иска да бъдат заедно, смята я за негова половинка.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 22 2012, 09:41

Привет,момичета.Ще може ли помощ? мерси
Въпросът ми е другата седмица ще осъществя ли контакт с Х?Картите са 3ж-8ж-РП
Според мен е ДА.Или просто така ми се иска. :sm38.gif:
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 22 2012, 15:18

twilight написа:
Въпросът ми е другата седмица ще осъществя ли контакт с Х?Картите са 3ж-8ж-РП
Срещата по-работа ли?
Ще се осъществи с полза за теб, ако срещата е делова .


Последната промяна е направена от Джема на Нед Апр 22 2012, 16:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 22 2012, 16:22

twilight написа:
3ж-8ж-РП
Срещата може да се осъществи ,но нещата като цяло няма да се развиват бързо ,но пък сигурно.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 22 2012, 17:44

И според мен ще има контакт и то доста стабилен Smile
Върнете се в началото Go down
twilight
Редовен участник
Редовен участник
twilight


Female Брой мнения : 635
Join date : 03.09.2011

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 22 2012, 19:52

Благодаря ви много,момичета. три карти - Page 4 99390

Джема написа:
Срещата по-работа ли?

Не,Джема,не е във връзка с работа. три карти - Page 4 617156 Но сега като се замисля,може покрай работата да стане срещата.Много се обърках в изразяването.Ще посетя близка,където работи и Х.Това ми е мисълта. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Admin
Администратор
Администратор
Admin


Female Scorpio Брой мнения : 1955
Join date : 09.09.2010

три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitimeНед Апр 22 2012, 23:17

twilight написа:
.Ще посетя близка,където работи и Х.

Тогава срещата ще се състои, но няма да бъде романтична, ще ви бъде интересно заедно и толкоз.
Върнете се в началото Go down
https://tarot-manija.bulgarianforum.net
Sponsored content





три карти - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 4 от 32Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: