Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeПон Май 06 2013, 09:08

Луничка написа:
Мнението на М(мъж) за мен?жреца-КП-9м

Смята, че страдаш от поведението на някой авторитет около теб. Мисля ,че той се вижда в ролята на жреца, който знае как и може да те измъкне от кошмарите.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор



Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeПон Май 06 2013, 10:00

Или смята, че си страхливка и не успяваш да довършиш нещата,
или него го е страх от теб - смята, че си твърде силна, праволинейна, практична.
Но кое от двете - не мога да преценя...
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeВто Май 07 2013, 22:04

Луничка, мисля че мисли доста често за теб и тези мисли го измъчват. мерси Не знам защо но имам чувството, че този мъж изпитва чувства към теб и това го терзае.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeВто Май 07 2013, 23:54

Момичета, какъв ще е резултата от делото - жена пита

5 пентакли Колесница Кралица меч

Аз залагам на това, че ще спечели делото - явно е за някаква сума пари..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
bibibi
Гост
Гост
bibibi


Female Брой мнения : 190
Join date : 07.05.2013

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeВто Май 07 2013, 23:58

[quote="lindaLI"]
lindaLI написа:
ot;]
аз не мога да кажа кой ще го спечели,но според мен много ще се проточи, ще обжалват
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeСря Май 08 2013, 00:25

интересно...нямам опит със съдилищни тематики

не ви ли прилича тук на жена която побеждава?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeСря Май 08 2013, 09:06

само да вметна, Линда, странно още преди да прочета комбинациите за делото, си помислих за КОЛЕСНИЦА-не за друго, просто преди повече от година и за мои познати с въпрос за дело,съд , в КК излезе колесница- мисля беше на 6поз.

ще го спечели жената , но няма да е печалба в ръка, като такава на момента, мисля че трябва да ходи още по тези институции...как да ги кажа...няма край все още за нея...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeСря Май 08 2013, 09:17

Съгласявам се със Зуки, ще спечели делото, но май трябва да направи допълнителни действия с тази Колесница....
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeСря Май 08 2013, 17:25

lindaLI написа:
5 пентакли, Колесница, Кралица меч

Тази жена е победител, сама ще постигне всичко... в смисъл очевидно от нея зависят някакви неща и тя ще се справи перфектно. Въпреки страха, който я гризе отвътре.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeСря Май 08 2013, 20:03

докато ми стане готова подредбата за месеца теглих карти за остатъка от седмицата

6 меча рицар жезли справедливост

Цепила съм на 8 чаши, които в Манга са обратното завръщане към нещо.

Оф с тая Справедливост на последна се изприщвам, не ми се занимава с никакви полиции или полицаи. три карти - Page 30 396312


Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeСря Май 08 2013, 20:37

lindaLI написа:
Оф с тая Справедливост на последна се изприщвам, не ми се занимава с никакви полиции или полицаи.

три карти - Page 30 642334

Ти пък!

Просто ще предприемеш правилни действия в нова посока.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeСря Май 08 2013, 20:40

La la написа:
lindaLI написа:
Оф с тая Справедливост на последна се изприщвам, не ми се занимава с никакви полиции или полицаи.




Ти пък!

Просто ще предприемеш правилни действия в нова посока.

Дано- имам едни чужбински ангажименти, които трябва да довърша- дано да е това.

Казвам го защото справедливост на 3та на 2-3 пъти ми се е появявала като разправия с полиция.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 10:48

мъж пита дали една жена е искрена,честна когато говори с него. не става дума за любов, аз а работа. понеже сам се съмнява в нейната искреност вече.

2меч об - светът об - 9 жезли об

всички карти завъртяни.
за мен има лъжа,скрити истини.
2 меч обикновено е примирие,но тук има укриване на истини за да има мир(2м об). доколко лъжата може да е мир,след време ще се види...никой не обича да го мамят.
затова е и на първа позиция.
заради 9жезли об- сякаш умишлено го прави това, ВРЕМЕ, играе си с времето,търси начин за нещо,оправддание,знам ли.някаква грешка,нещо укрива наистина...
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 13:46

зуки написа:
Зуки, тук истината липсва три карти - Page 30 1329947235 всичко е измама и опит да се прецака този отсреща. Има интерес тази жена да го прави....
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 17:54

Здравейте момичета ,
на близки приятели ,които ръководят фирма наскоро митницата конфискува голяма сума пари ,точно преди Великден.Те не са направили нищо незаконно ,просто има пропуски в процедурата.Въпросът е:
Ще си върнат ли парите ?
Справедливост ,Магът ,Кралица пентакли
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 18:57

зуки написа:
2меч об - светът об - 9 жезли об

Аз хич нямам опит с обърнати карти, но ми се струва, че мъжа е в паника, заради някакви действия- но на мен нещата ми се струват открити! Обърнати 9 жезли! Нормално, нали?
Ако са прави разбирам да има някакво криене..но според мен тази жена е свалила картите на масата. А той ми се струва паникьосан.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 18:58

Redgina написа:
Справедливост ,Магът ,Кралица пентакли

Хаа тази справедливост...Ами мисля си, че ще потърсят помощ от някакъв познат на висок пост или поне на правилния пост за съдействие- и да- ще си върнат парите.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 19:21

Зуки-по твоя въпрос, мъжът има много проблеми.С тези три обърнати карти трябва да се замисли за начина си на живот и и на отношението си към жените най-вече.Случката с тази жена е като индикатор за по-сериозни неща при него.Затворил е сърцето си този човек, просто го е затворил, по някаква причина и светът му су обръща с главата надолу.Време е да смъкне бариерата и да се довери.По-добре да го излъжат, ще страда, но ще живее по-пълноценно от сегашното положение.

Резжина-парите, които са им взети са по някакъв начин компенсация за стари техни грешки.Тази стпаредливост идва заради стари неща.Да видят какво има при тях самите по тоншение на парите.Точно преди Великден сякаш става дума за справедилвост от друг порядък.Според мен няма да си видят парите и то най-вече заади жената, която се е вкопчила в печелене и работа. като ги гледам тези карти се сещам за Златния телец, когато превърнеш парите в самоцел и им се кланяш.Може би ако си дадат сметка защо именно на тях се случва това ще могат да намеря ти път към парите.Но тези карти ми говорят, че каквото и да стане то ще е закономерно, като отплата за нещо друго.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 19:26

Redgina написа:
Справедливост ,Магът, Кралица пентакли
Мисля, че с тези карти би трябвало да си ги върнат. Ще се търси подкрепа от този Маг, каквато и роля да има - адвокат, съветник, администратор. Справедливост ще има, но просто трябва да се направят някои действия. Не съм сигурна обаче кога ще стане това и дали изцяло всичко ще бъде върнато. Има тълкуване за Справедливостта на първа, но по други въпроси, че не дава развитие. Смятам обаче, че в тази комбинация излиза като съвет да се направи всичко, което е необходимо.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 19:46

Благодаря Ви много,очаквам развръзка!
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 20:07

Redgina написа:
Ще си върнат ли парите ?
Справедливост, Магът, Кралица Пентакли

Тъй като завършва на Кралицата Пентакъл, съм склонна да мисля, Да, ще си ги върнат, а и по Маг, са се задействали и знаят, какво точно да направят.
Справедливостта на първа и на мен ми се струва, че не е случайна работата. Не са им ги взели просто ей така - да се облагодетелства системата..., но познатите ти вероятно са с връзки или знаят как да се оправят в такава ситуация по следващите две карти.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 21:56

Момичета ,абсолютно всички сте прави.Не съм съгласна само с Persefona, че парите са им самоцел и то на жената(но знае ли човек),иначе останалата част от поста е точно така мерси ,по-скоро са издигнали работата си в култ,и реномето на фирмата ,затова за тях проблема е по-голям с репутацията ,не толкова с парите .Тъй като има развитие
по-случая и минаха няколко дена ,днес пак им гледах на въпрос:
Ще се стигне ли до дело?
8 чаши , Кралица жезли ,Асо пентакли
какво мислите Вие?
И на въпрос правилния адвокат ли са наели?
Обесен ,Колесница ,10 пентакли
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeЧет Май 09 2013, 23:32

Реджи, на първия въпрос смятам, че няма да се стигне до дело заради защитата на Асо пентакли, а дали адвокатът е този, който трябва - не смятам, но не са имали особен избор по някаква причина. Може би са бързали да реагират и не са обмислили достатъчно възможностите за избор.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeПет Май 10 2013, 08:21

мда три карти - Page 30 262180 проблемите не спират,светът се обръща на долу с главата,в живи пясъци тъпче...
******************

реджи-
Цитат :
Ще се стигне ли до дело?
8 чаши , Кралица жезли ,Асо пентакли
какво мислите Вие?
И на въпрос правилния адвокат ли са наели?
Обесен ,Колесница ,10 пентакли

за адвоката, няма да е правилно ако кажа че това е адвоката,но в процеса на работа,ще се явят нови идеи,нов адвокат,срещи с повече от тая сфера...мился че ще потърсят друГО ИМЕ...

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeПет Май 10 2013, 10:50

Реджи, не е задължително да са парите-изобщо материалнато благополучие, успех, работа, работа, само работа.
Дело като, че ли няма да има,но става нещо с емоциите на жената, не знам защо картите все натам ми дават асоцииции-нещо става с нея, емоицонално.
А за адвоката-с този обесен едва ли избора е голям, тоест пак както и при справедливостта-тези пари за жертва за нещо друго, не зависи толкова от адвоката.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeПет Май 10 2013, 11:36

Благодаря за бързите отзиви на всички! мерси
Аз Обесения го свързах с времето ,което ще отнеме цялата процедура ,мотането по институциите ,но пък Колесница +10 пентакли ми дава положителен отговор за спечелване на дело (ако има такова).
Persefona, така е ,ще видим на на къде ще избият емоциите,засега жената е по-спокойна ,а мъжът е по-напрегнат.Това е голямо изпитание за тях ,но важното е ,че осъзнават грешките си. усмивка
зуки написа:
зуки написа:
за адвоката, няма да е правилно ако кажа че това е адвоката,но в процеса на работа,ще се явят нови идеи,нов адвокат,срещи с повече от тая сфера...мился че ще потърсят друГО ИМЕ...
Да ,те са потърсили вече и друго име ,затова ме питаха дали този е правилният и аз затова поствам комбинацията ,мисля ,че този който са избрали е правилният. усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitimeПет Май 10 2013, 21:03

Момичета, днес ми пристигна Райдър Уайта от UK...води се оригиналния пакет- каквото и да значи това.. картите са със стандартните изображения на Памела Колман Смит, но са по- големи..страхотни са, щастлива съм. три карти - Page 30 2452898414 Има и книжка с коментари на Лиз Грийн

Преди да почна да гледам на другите с тях, си зададох 3те въпроса, които най- ме вълнуват в момента.

Ще поднови ли човек комуникацията с мен в близко бъдеще.

Цепя на 8 чаши 8 меча Рицар чаши Крал жезли


Развитие на сегашната ми работа до 3 месеца

Цепя на Императрица 3 пентакли 8 пентакли 4 чаши


Развитие по въпрос свързан с почване на работа в чужбина до 3 месеца- ще замина ли

Цепя на Императрица 5 чаши Рицар чаши 10 чаши

Благодарности за коментарите мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





три карти - Page 30 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 30 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 30 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: