Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 три карти

Go down 
+38
bibibi
linjeri
Miss Bloom
Кирин
Moira
taroman
Persefona
Fareq O'Neal
jasminbg
magica
forever__young
MARIA.ZH.
dgakova
Лизи
krisiqhua
Iva78
lindaLI
Луничка
Marina Romania
pavla1118
лилиум
mumoni
Frog
Tanya111
Зуки
Антония
simonabs
Galanthus
twilight
Redgina
La la
Anima
Старо злато
Shopkata
viatar
Elen
Admin
МариАна
42 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next
АвторСъобщение
Redgina
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeПет Май 10 2013, 11:36

Благодаря за бързите отзиви на всички! мерси
Аз Обесения го свързах с времето ,което ще отнеме цялата процедура ,мотането по институциите ,но пък Колесница +10 пентакли ми дава положителен отговор за спечелване на дело (ако има такова).
Persefona, така е ,ще видим на на къде ще избият емоциите,засега жената е по-спокойна ,а мъжът е по-напрегнат.Това е голямо изпитание за тях ,но важното е ,че осъзнават грешките си. усмивка
зуки написа:
зуки написа:
за адвоката, няма да е правилно ако кажа че това е адвоката,но в процеса на работа,ще се явят нови идеи,нов адвокат,срещи с повече от тая сфера...мился че ще потърсят друГО ИМЕ...
Да ,те са потърсили вече и друго име ,затова ме питаха дали този е правилният и аз затова поствам комбинацията ,мисля ,че този който са избрали е правилният. усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeПет Май 10 2013, 21:03

Момичета, днес ми пристигна Райдър Уайта от UK...води се оригиналния пакет- каквото и да значи това.. картите са със стандартните изображения на Памела Колман Смит, но са по- големи..страхотни са, щастлива съм. три карти - Page 31 2452898414 Има и книжка с коментари на Лиз Грийн

Преди да почна да гледам на другите с тях, си зададох 3те въпроса, които най- ме вълнуват в момента.

Ще поднови ли човек комуникацията с мен в близко бъдеще.

Цепя на 8 чаши 8 меча Рицар чаши Крал жезли


Развитие на сегашната ми работа до 3 месеца

Цепя на Императрица 3 пентакли 8 пентакли 4 чаши


Развитие по въпрос свързан с почване на работа в чужбина до 3 месеца- ще замина ли

Цепя на Императрица 5 чаши Рицар чаши 10 чаши

Благодарности за коментарите мерси мерси мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeПет Май 10 2013, 22:14

Честитооооооо, Линд! Да са ти много много верни! три карти - Page 31 531608

Сега по подредбите, които си направила /само в скоба да отбележа, че не си им дала дъх да си поемат и да се опознаете взаимно acute /

lindaLI написа:
Ще поднови ли човек комуникацията с мен в близко бъдеще.

Цепя на 8 чаши 8 меча Рицар чаши Крал жезли

Ти си с вързани ръце, а Кралят жезли няма да действа, освен ако този Рицар не го принуди. Според мен това са две характеристики на един и същи човек. Тук съм малко объркана - КЖ сериозният, стабилният крал е влюбен /РЧ/. Ако любовта му е към теб, трябва да ти се обади.

Развитие на сегашната ми работа до 3 месеца
Цепя на Императрица 3 пентакли 8 пентакли 4 чаши
Имаш сериозни шансове нещо да се промени в сегашното положение, мало е разговори и е възможно да ти възложат нещо ново, но по тези 4 чаши смятам че има голяма възможност да си пропуснеш шанса, затова внимавай!!!

Развитие по въпрос свързан с почване на работа в чужбина до 3 месеца- ще замина ли

Цепя на Императрица 5 чаши Рицар чаши 10 чаши - Искаш да изоставиш пълните и да обърнеш внимание на празните чаши.... тук пак се намесва влюбеният мъж, а тези чаши някак са ми много ...... сладникави. Да, възможно е да отидеш, но по-добре свикнете с новите карти да сте заедно и пак питай. Струва ми се че виждам твоите мечти в тези 10 чаши.
три карти - Page 31 531608
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 11:40

lindaLI написа:
Ще поднови ли човек комуникацията с мен в близко бъдеще.

Цепя на 8 чаши 8 меча Рицар чаши Крал жезли
Според мен не ,той е обвързан с друго (семейство ,връзка)
lindaLI написа:
Цепя на Императрица 3 пентакли 8 пентакли 4 чаши
Ще бъдеш разочарована от бавното развитие на проект по ,който сте работили
това ще те обезсърчи.
lindaLI написа:
Развитие по въпрос свързан с почване на работа в чужбина до 3 месеца- ще замина ли

Цепя на Императрица 5 чаши Рицар чаши 10 чаши
с тези чаши за сега заминаването ти е в сферата на мечтите,съгласна съм с Frog,
Успех!
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 11:54

lindaLI написа:
Ще поднови ли човек комуникацията с мен в близко бъдеще.

Цепя на 8 чаши 8 меча Рицар чаши Крал жезли

Едва ли - комуникацията е вързана - 8-те Меча, а двата краля са твърде втренчени в себе си, не виждат другия - този човек е самоуверен, комплексиран донякъде и се интересува предимно от себе си в момента.

lindaLI написа:
Развитие на сегашната ми работа до 3 месеца

Цепя на Императрица 3 пентакли 8 пентакли 4 чаши
Работа, много работа, обучения, може дори извън работното време, неудовлетвореност.
Едва ще можеш да се огледаш от задължения.

lindaLI написа:
Развитие по въпрос свързан с почване на работа в чужбина до 3 месеца- ще замина ли

Цепя на Императрица 5 чаши Рицар чаши 10 чаши
Не виждам мечти, както се спомена по-горе, а по-скоро огромно разочарование... много емоции по този въпрос. Бих ти предложила да теглиш отново след няколко дни - засега си твърде емоционално обвързана.

Поздрави усмивка мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 12:27

Благодаря ви момичета..

Моето тълкуване на картите по първата комбинация е, че ще поднови комуникацията- нещата при нас са изолирани от доста време- 8 м е много на мястото си- това е изходната ситуация. Ако картите бяха РЧ 8м КЖ- по- бих се съгласила, че има друга връзка...така подредени- не знам какво би прескочило 8м освен Крал жезли зареден с емоциите на рицар чаши. Рицар чаши описвам и като себе си в случая.

А по другите 2 комбинации си мисля, че са указание за приоритетен личен живот в следващите 3 месеца- чак си помислих дали няма да има и бебе

Ще поживеем и ще видим мерси
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 13:23

lindaLI написа:
Момичета, какъв ще е резултата от делото - жена пита

5 пентакли Колесница Кралица меч

Аз залагам на това, че ще спечели делото - явно е за някаква сума пари..

Тук имаме обратна връзка- делото е отложено....хмм явно колесницата на 2ра наистина дава точене и проточване.

Жената каза, че трябва да направи още доста разходи във връзка с делото- явно това са тези 5 пентакли, които се точат...
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeНед Май 12 2013, 19:02

Redgina написа:
lindaLI написа:
Ще поднови ли човек комуникацията с мен в близко бъдеще.

Цепя на 8 чаши 8 меча Рицар чаши Крал жезли

Според мен не ,той е обвързан с друго (семейство ,връзка)

La la написа:
lindaLI написа:
Ще поднови ли човек комуникацията с мен в близко бъдеще.

Цепя на 8 чаши 8 меча Рицар чаши Крал жезли


Едва ли - комуникацията е вързана - 8-те Меча, а двата краля са твърде втренчени в себе си, не виждат другия - този човек е самоуверен, комплексиран донякъде и се интересува предимно от себе си в момента.

Заради 8 меча силно се зачудих дали съм заблудена и дали Рицар чаши и КЖ се отнасят за мен...

И за това попитах: " Какво се случва в емоционалния живот на Х., което не знам, а трябва да знам?"


Цепих на Крал меч

Рицар жезли Рицар Пентакли Паж жезли

Добре, че не ми излезе Дявола тук нейде, че сериозно щях да се притесня дали не е обърнал резбата три карти - Page 31 3465299449
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 18:56

асо пентакли-страшен съд-паж жезли

запитването е , дали човек ще приеме даваните му пари?
историята няма да я обяснявам,но дали той ще вземе тези пари от питащия,тук този който пита ,подава парите.

не знам какво да кажа . страшния съд-ме разколебава да кажа ''да''. но пък пажа,ми харесва като положителен отговор.

Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 20:15

Линда, каквото и да се случва, то засяга най-вече него самия, той се занимава със себе си.
Зуки-не зная, мисля, че ще има добро разрезешение на ситуацията, но не съм сигурна, че ще приеме парите този човек. Като, че ли не парите са разрешение на проблема.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 22:15

зуки написа:
асо пентакли-страшен съд-паж жезли

запитването е , дали човек ще приеме даваните му пари?

Зуки, тази комбинация от АП и СС е много странна, сигурна съм че има някакво особено значение, но това, което на мен ми хрумва е, че ще бъде принуден от обстоятелствата да ги вземе. Има шанс да се поправят стари грешки.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 22:27

lindaLI написа:
Цепих на Крал меч

Рицар жезли Рицар Пентакли Паж жезли
Е, тук си ги навързала тези дворцови ....Средната карта е човекът, тук съм съгласна с Персефона, че се е концентрирал върху себе си, но защо го е направил, след като има самочувствието на Крал меч.... взел е някакво решение и чака подходящият момент да действа. Този паж жезли накрая е целта, а кой/коя е този паж.....не знам
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeВто Май 14 2013, 23:58

Ами аз в подсъзнанието си се интересувах главно има ли този човек връзка и важна жена в живота си (защото горе ми бяха излезнали много любовни карти в първото питане за него и мен). Така, че по тези карти аз си мисля, че няма нищо сериозно като връзка.........а пажа жезли за мен е комуникация- все си мисля, че му се върти в главата да ме потърси и някак си е узрял за някои неща(рж се превръща в рп)....но и според мен още ще се почуди- бавен е този рицар..ще видим мерси

Момичета а тук какво мислите?

Какво ме очаква при това начинание, да го предприема ли?

2 жезли цепя

Паж Чаши 6 пентакли Страшен съд

На една ръка съм...но не знам какво да очаквам, свързано е с поемане на ангажимент, лични данни..притеснявам се- дали или....Като цяло е свързано с нещо на пръв поглед не така сериозно- не знам, не знам

Друго

Аз и Л.К ще успеем ли да осъществим бизнес идеята си?


Рицар жезли цепя
3 жезли Кралица жезли Рицар чаши


Как ще се развият нещата ако с Л. започнем бизнеса?

Цепя на 4п
Крал Жезли 7 жезли 8 пентакли

Иха... май има бъдеще! А и ще ни е приятно да го работим!


Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeСря Май 15 2013, 07:58

Да, Рицар пентакли е бавен, но най-добрият работодател му е любовта. съгласна съм че се превръща от рицар жезли в пентакли.

Цитат :
Какво ме очаква при това начинание, да го предприема ли?
2 жезли цепя
Паж Чаши 6 пентакли Страшен съд

Тук правиш избор/2П/ но ти си го и казала. Страшният съд на последна говори за назрял момент да се вземе категорично решение. Няма накъде да отлагаш. Свързано ли е със социална дейност това решение? Някакви услуги да правиш? Не виждам отговор да го започнеш или не, просто трябва да вземеш решението.

Цитат :
Аз и Л.К ще успеем ли да осъществим бизнес идеята си?
Рицар жезли цепя
3 жезли Кралица жезли Рицар чаши
Пак дворцови....и преобладаващи жезли -яснота и увереност че намеренията са постижими и ще донесат успех. Ще действаш, при това уверено и с много хъс. А този Рицар що ще тука??!! Влюбеният рицар! Ти си знаеш.

Цитат :
Как ще се развият нещата ако с Л. започнем бизнеса?
Цепя на 4п
Крал Жезли 7 жезли 8 пентакли
Ей тук е отговорът дали ще успеете - хубава позиция на 4 пентакли. Уверена си, че ще успеете, а това е половината от пътя и с много труд и амбиция наистина ще успеете. УСПЕХ!!! три карти - Page 31 698924
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeСря Май 15 2013, 09:58

lindaLI написа:
Какво ме очаква при това начинание, да го предприема ли?

2 жезли цепя

Паж Чаши 6 пентакли Страшен съд

Сякаш нямаш много избор-това е свързанос твои минали избори и сега само предстои да направиш последната крачка.Като да дадеш твоята лепта занещо, да дадеш със сърце.

lindaLI написа:
Аз и Л.К ще успеем ли да осъществим бизнес идеята си?


Рицар жезли цепя
3 жезли Кралица жезли Рицар чаши

Зависи изцяло от вас-като гледам доста ентусиазъм има, а и работата явно ви е по-сърце-този рицар чаши може би това казва, че ти харесва много това, което се захващаш.

lindaLI написа:
Как ще се развият нещата ако с Л. започнем бизнеса?

Цепя на 4п
Крал Жезли 7 жезли 8 пентакли

В случая мисля, че нещата ще вървят, ще се борите рамо до рамо, ще работите упорито.Но ми се струва, че нещата ще са толкова по-добре колкото можете да разчитате на мъжка подкрепа или мъжът да е водещ, власт, активност-ако пък няма мъж, то някой от двамата ще трябва да прояви качествата на крал Ж-творчески настроен, смел, с нови идеи, активен, с лидерски качества.
Върнете се в началото Go down
Зуки
Администратор
Администратор
Зуки


Female Брой мнения : 5361
Join date : 11.03.2012

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeЧет Май 16 2013, 23:25

асо пентакли-страшен съд-паж жезли
като обратна връзка за парите които трябваше да се дадат на един човек- взел ги е. в действителност,обстоятелствата,имаха значение.

персефона-
Цитат :
Зуки-не зная, мисля, че ще има добро разрезешение на ситуацията,
-наистина самото ''плащане,даването''им не е проблем.
фрог-
Цитат :
че ще бъде принуден от обстоятелствата да ги вземе

така и не разбрах,кое е проблема-даването,вземането?както и да е, на чисто са сметките на хората.
може би просто не е било подходящо питане,отнесено към таро.
да даде отговор,но , има и друго което казва с тях,какво ,не знам????
може да са буквални-пари-сметка-получател
Върнете се в началото Go down
http://<embed src=http://flash-clocks.com/free-flash-clocks-b
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeПет Май 17 2013, 08:52

Зуки, тук Асо пентакли на първа, заедно със Страшния съд казват, че това действие - указано от пажа просто трябва да се случи, това е правилното, справедливото и хората нямат власт над ситуацията. Асо пентакли е щит, защита, а Страшният съд говори за това, че е назряло времето това да се случи. И аз не разбирам какъв е бил проблема, но то е защото картите са ти отговорили точно на въпроса, който си задала. Тук, според мен няма никаква допълнителна информация - просто това, за което питаш ще стане и то защото така трябва да стане.
Върнете се в началото Go down
MAITE
Редовен участник
Редовен участник
MAITE


Female Leo Брой мнения : 253
Join date : 01.05.2013
Age : 34

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeПет Май 17 2013, 18:36

Привет! Преди няколко дни си поръчах книга от една ел. книжарница - попитах дали днес ще ми я доставят, комб. е 10 Ж- Паж Ч - Император, не я доставиха. Императорът тук е безволев и слаб. Може би дава забавяне, отсрочка. Понеже не видях телефони за контакт на сайта на книжарницата им изпратих допълн. запитване дали търсената книга е в наличност, понеже е старо издание и още нямам отговор и хвърих карти: 7 П - 8Ж - Крал Жезли - Имат ли книгата в наличност? Ще се радвам на споделен опит.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeПет Май 17 2013, 18:43

MAITE написа:
дали търсената книга е в наличност, понеже е старо издание и още нямам отговор и хвърих карти: 7 П - 8Ж - Крал Жезли - Имат ли книгата в наличност?

Смятам, че по принцип не я държат при тях, но могат да я поръчат. Или я имат някъде на склад, откъдето бързо могат да я изпратят.

MAITE написа:
10 Ж- Паж Ч - Император, не я доставиха. Императорът тук е безволев и слаб.

Императорът не съм го срещала някога "безволев и слаб". Според мен тук той е просто процедури, които забавят поръчката.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeПет Май 17 2013, 20:42

---


Последната промяна е направена от Луничка на Сря Юни 04 2014, 15:15; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Антония
Ветеран
Ветеран
Антония


Female Брой мнения : 783
Join date : 04.12.2011

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeПет Май 17 2013, 21:09

Луничка написа:
Причината мъж да прекарва голяма част от времето си с жена?звезда-асо меч-жреца

Ами ... влюбен е в нея. мерси
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeПет Май 17 2013, 22:25

Луничка написа:
Причината мъж да прекарва голяма част от времето си с жена?звезда-асо меч-жреца

Според мен ги свързват разговори, общи интелектуални или духовни интереси.Не знам -не ми прилича на влюбване-звездата е повече карта за духовна връзка, не става любов от звездата-тя е далечна, хубава, мечтана, тя е копнеж, но духовен-мисля, че са платонични взаимоотношенията.
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeСъб Май 18 2013, 08:36

Да и аз мисля като Persefona, сякаш жената му помага
да изчисти съзнанието си (асо мечове) и го приобщава (Папата)
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeСъб Май 18 2013, 10:11

Spored men toi opredeleno ima niakakvo romantichno chuvstvo kum neia, no se stremi da opoznae..provokira ia, za da vidi reakciata I..mnogo e vuzmojno da ne pokazva simpatiite si kum neia- suglasna sum za tova che ia chuvstva duhovno blizka, iska da ia opoznae...ne pohojda svaliacheski kum neia, no mislia che ia haresva kato jena
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeСъб Май 18 2013, 10:14

Не три-а две карти-скоро ще дам обратна връзка.Ще се случи ли днес това, което иска жена?
Да-4Ч не-крал Ч
Аз мисля, че не а дори да се случи ще е недоволна-меко казано.Няма добър изход тук.Попътния вятър е 4Ч-все ще е недоволна.За мен е много силен този насрещен вятър с крал Ч.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeСъб Май 18 2013, 12:08

Персефона, според мен няма да го получи, и двете карти са толкова статични, че ще се изненадам ако има действие, но жената вече няма и да го иска....
Върнете се в началото Go down
Persefona
Редовен участник
Редовен участник
Persefona


Female Брой мнения : 651
Join date : 27.02.2013

три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitimeСъб Май 18 2013, 15:00

Да, не се е получило. Имало е силен насрещен вятър.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





три карти - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: три карти   три карти - Page 31 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
три карти
Върнете се в началото 
Страница 31 от 32Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32  Next
 Similar topics
-
» Три карти 2
» Три карти 3
» Три карти 4
» Три карти 5
» Три карти 6

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: