Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ще намеря ли истинската любов?

Go down 
+23
CaPuHa
БабаВуна
ivelina13
sugar6
zvezdichka
linda10
AlexD
La la
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
linjeri
ivotania
pelle
Blackmoon
Calantha
Frog
Galanthus
ivaivanova79
lindaLI
Зуки
Reni
Miss Bloom
dgakova
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПет Авг 07 2015, 21:53

аз вече имах една такава годишна подредба, тука съм давала ов по нея- там по обвързването пак имах 10 пент и 3 чаши- възможност за брак. В онази година има много сериозна връзка, където си заживяхме заедно почти от първия момент и момчето със сигурност ме гледаше много в перспектива, но аз нещо не го исках и се разделихме
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПет Авг 07 2015, 22:02

sugar6 написа:
аз юни си правих за 6м
Ще намеря ли любов- КС
Ще се чувствам ли сигурна- 2 меча
Възможност за брак- СС
Ще прилича ли на предишни любови- 8м
Обвързване- 6м
Ще е трайна ли тръпката- ПЧ
Аз какво да направя- Колесница

да ще срещна някого пак на път ще е или по интернет. Имам чувството, че ще изживея нещо повторно, сякаш този човек ще ме накара да изживея същите неща от минали отношения, което хич не ме устройва. Не виждам връзка като връзка ами пак ще е от среща на среща

Ами аз съм забелязала, че колелото дава положителни отговори, когато е на важна позиция в подредба. тръпка ще има, но за бракове или някакви обвързвания по- сериозни- още няма да му е времето, но срещи може да има. 8 меча там по- скоро е показател, че имаш някакви преживяни травми в миналото и от това ще те е страх и още си го носиш.ами да кажеммм- че може да си намериш занимавка, но всичко ще е много люшкащо се и променливо, може би на по- късен етап ще се развие
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПет Авг 07 2015, 22:15

И за миналата година имах КС и ми показа важна среща, не се развиха нещата както аз исках, но пък научих важни уроци. То и сега ще е същото пак несериозна работа ще е. За 8м си права имам си травми и не мисля, че бих допуснала някого в сърцето си засега. Той и периода хич не ми е добър за любов предстои ми тр Сатурн квадрат Луна, едва ли ще ми е леко. Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 826247
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeСъб Авг 08 2015, 00:15

линда написа:
ц. на 8 жезли

Ще намеря ли любов- Глупак
Ще се чувствам ли сигурна- 2 меча
Възможност за брак- Рицар пентакли
Ще прилича ли на предишни любови- 7 пентакли (9 меча + Смърт + Крал меч)
Обвързване- 10 пентакли
Ще е трайна ли тръпката- Справедливост
Аз какво да направя- Асо жезли

Вие редите карти ... аз обикалям плажовете :sm38.gif:

Линди , предстои ти влюбване , скъпа и точно това ще те кара да се чувстваш несигурна . След известно време на изчакване цялата тая работа ще даде плодове , не знам за брак но ще си е обвързване...Съвета към теб е да се отдадеш на първичните инстинкти , да се оставиш да те завладее тръпката Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 156215
Върнете се в началото Go down
Teya
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Teya


Female Брой мнения : 1581
Join date : 06.09.2014
Местожителство : варна

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeСъб Авг 08 2015, 00:23

шуг написа:
аз юни си правих за 6м
Ще намеря ли любов- КС
Ще се чувствам ли сигурна- 2 меча
Възможност за брак- СС
Ще прилича ли на предишни любови- 8м
Обвързване- 6м
Ще е трайна ли тръпката- ПЧ
Аз какво да направя- Колесница

Шуг , моето мнение се припокрива с това на Линда. Нещата ще са ту добре , ту не толкова .За 8М съм напълно съгласна , че няма да можеш да се отървеш от своите страхове , заради неща които си преживяла.Колесницата те съветва според мен да се вземеш в ръце , да си повярваш сама Smile
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПон Авг 10 2015, 21:52

Ще намеря ли истинската си любов в близките 6м
ц на 6ч-минало
1 Ще намеря ли любов-Маг-май има шанс
2 Ще се чувствам ли сигурна-4м- май не, по скоро го виждам като бягство от това
3-Вазможност за брак-Смърт-не
4-Ще прилича ли на предишните-рицар п-май само че ще стават бавно,прекалено бавно и мудно
5-Обвързване-Император- уж е стабилен,но ще видим
6- Ще е трайна ли тръпката-крал м-не знам до колко ще е трайно това
7- Аз какво да направя-6м-да си тръгна
Явно май няма да е открия или ще е много за кратко.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПон Авг 10 2015, 22:00

Цитат :
Момичета и аз си направих тази подредба
Ц на Крал П, след това подредих 7 карти,надявам се че това е начина, ако съм сгрешила моля да ми кажете, да знам, срока е за 1 год
1 Ще намеря ли любовта-Звезда-май ще се надявам да е намеря и ще търся
2 Ще се чувствам ли сигурна -Дама ч-май по скоро ще съм влюбена
3 Възможност за брак-10 ч- това е добра карта,показва и семейни тържества, дано
4-Ще бъде ли подобна на другите-Жрец-тук не знам какво ще е това, може би ще се изненадам, може би ще е различна от другите връзка,духовна -просто размишлявам
5-Възможно ли е обвързване с новата любов-Дама ж-дали това съм аз не знам,може да зависи от мен или не знам
6 Ще има ли магия Дявол-май ще е само секс
7 Какво правя аз-Обесен-май бягам от него
ОВ- това е за предишната година, с тези звезди всичко си остана само напразни мечти, нищо не можеш да направя-Обесен за да променя нещата.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 08:37

6м не е задължително да е тръгване. обикновено често се появява в началото на връзка, когато отношенията се градят. забележи, че има няколко човека в лодката, които пътуват заедно. освен това, жената и детето се возят. може да показва да се оставиш да те заведат някъде в емоционален смисъл, да оставиш мъжът да води. тъй като пътуваш доста, също би могло да значи да продължаваш да го правиш. може там да срещнеш някой.
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 10:22

Линжери на път си да срещнеш много стабилен човек, който ще промени възгледите ти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 11:31

три години си правя тази подредба и опита ми с нея е, че картите се тълкуват свързано. Другата година, вече ще имаш мъж в живота си Линжери. Тя ще ти е много активна за личен живот. Ще имаш и избор...и всичко ще ти е 6. Няма да си сама, както си била през изминалата. ;)
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeВто Авг 11 2015, 18:14

Благодаря ви момичета, надявам се да сте прави и да се появи някой.Артемис права си за тези 6м може и да показват точно тези мои пътешествия усмивка
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 11 2015, 13:57

sugar6 написа:
аз юни си правих за 6м
Ще намеря ли любов- КС
Ще се чувствам ли сигурна- 2 меча
Възможност за брак- СС
Ще прилича ли на предишни любови- 8м
Обвързване- 6м
Ще е трайна ли тръпката- ПЧ
Аз какво да направя- Колесница

да ще срещна някого пак на път ще е или по интернет. Имам чувството, че ще изживея нещо повторно, сякаш този човек ще ме накара да изживея същите неща от минали отношения, което хич не ме устройва. Не виждам връзка като връзка ами пак ще е от среща на среща

Едно абсолютно нищо. Никой не се появи
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 11 2015, 14:06

Пак си я направих само че сложих срок до 1 година

Ще намеря ли любов- 4ж
Ще се чувствам ли сигурна- 2п
Възможност за брак- ПЧ
Ще прилича ли на предишни любови- 3ч
Обвързване- РМ
Ще е трайна ли тръпката- 4п
Аз какво да направя- 5м

Аз тук виждам, че се появи някакъв мъж обаче явно ще имаме несериозни отношения, в смисъл лековати и ще са главно сексуални. Макар че с времето може и да се развият тези отношения
Върнете се в началото Go down
desi1973
Редовен участник
Редовен участник
desi1973


Female Брой мнения : 639
Join date : 03.01.2014
Местожителство : пловдив

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 11 2015, 15:16

Шуги и аз смятам че нещо ще се появи /левент/който ще знае какво иска и ще изисква.Нещата е нормално да тръгнат с несериозност и секс ,но някак си ще се задълбочат.НО ти се страхуваш да не те наранят и ще си по дръпната.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 11 2015, 18:29

Цитат :
Ще намеря ли истинската си любов в близките 6м
ц на 6ч-минало
1 Ще намеря ли любов-Маг-май има шанс
2 Ще се чувствам ли сигурна-4м- май не, по скоро го виждам като бягство от това
3-Вазможност за брак-Смърт-не
4-Ще прилича ли на предишните-рицар п-май само че ще стават бавно,прекалено бавно и мудно
5-Обвързване-Император- уж е стабилен,но ще видим
6- Ще е трайна ли тръпката-крал м-не знам до колко ще е трайно това
7- Аз какво да направя-6м-да си тръгна
Явно май няма да е открия или ще е много за кратко.
ОВ- има още малко време до срока, но до момента нищо.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 11 2015, 18:33

Шуги ще има любов, но не мисля че ще се чувстваш сигурна и спокойна,нещата ще са доста повърхностни и тези 5м не знам дали не трябва да стоиш настрана,да не се влюбваш или че ще получиш накрая това което искаш но доста трудно
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПет Дек 11 2015, 18:57

Благодаря ви! Интересното е, че РМ, 4ж и 5м ги се паднаха отново като питах за любовния ми живот през 2016г. Ще дам ов.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 10 2016, 17:45

Ще намеря ли истинската си любов в близките 6м
ц на Свят-ново начало
1 Ще намеря ли любов-2ж
2 Ще се чувствам ли сигурна-10 ч
3-Вазможност за брак-Обесен
4-Ще прилича ли на предишните-Император
5-Обвързване-5п
6- Ще е трайна ли тръпката-7п
7- Аз какво да направя-4п
Мисля че няма да има любов,много емоции, да ще има мъж, но не и връзка с тези 5п И Обесен и мисля че ще по 4 п ще съм резервирана
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 10 2016, 19:23

Лин, по тази подредба ми се струва, че няма да имаш нещо ново в посочения срок и то защото май изискванията са ти конкретни и високи. Ти искаш Света, той е в душата ти, очакваш го по 2Ж, но няма да дойде сега. За брак в този момент не можеш да мислиш, защото просто не е дошло времето, трябва да изчакаш момента търпеливо. Ще имаш емоции в любовен план, но няма да са удовлетворителни и най-вероятно ще приличат на някои стари любови.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 10 2016, 19:31

Фрог, много ти благодаря мерси Права си, имам наистина високи изисквания и няма да правя никакви компромиси, в миналото направих достатъчно, а брак -вече дори спрях да се надявам , че ще ми се случи.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 10 2016, 21:41

Ще ти се случи, но още не е дошло времето!
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeНед Яну 10 2016, 21:53

Може би наистина не е дошъл момента и човека.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 05 2016, 21:39

Цитат :
Ще намеря ли истинската си любов в близките 6м
ц на Свят-ново начало
1 Ще намеря ли любов-2ж
2 Ще се чувствам ли сигурна-10 ч
3-Вазможност за брак-Обесен
4-Ще прилича ли на предишните-Император
5-Обвързване-5п
6- Ще е трайна ли тръпката-7п
7- Аз какво да направя-4п
Мисля че няма да има любов,много емоции, да ще има мъж, но не и връзка с тези 5п И Обесен и мисля че ще по 4 п ще съм резервирана
Frog написа:
Лин, по тази подредба ми се струва, че няма да имаш нещо ново в посочения срок и то защото май изискванията са ти конкретни и високи. Ти искаш Света, той е в душата ти, очакваш го по 2Ж, но няма да дойде сега. За брак в този момент не можеш да мислиш, защото просто не е дошло времето, трябва да изчакаш момента търпеливо. Ще имаш емоции в любовен план, но няма да са удовлетворителни и най-вероятно ще приличат на някои стари любови.
ОВ- до момента има емоции,но не са това което искам и търся и да прилича на предишна връзка, мъж с много обещания и никакви реални действия за да има развитие, а и предполагам и така ще си остане.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 05 2016, 21:46

Сега направих отново за 6м
ц на рицар ч
1 Ще намеря ли любов-Звезда- не,ще търся и ще се надявам но не
2Ще се чувствам ли сигурна-Маг- не,ще е просто само думи и обещания
3 Възможност за брак-асо м - не ми се вярва,може да е някакъв шанс,идея
4 ще прилича ли на предишните-крал п- май да
5 Обвързване-7м- и тук не мисля,мечове не ги виждам като предпоставка за нещо повече
6 Ще е трайна ли тръпката дама ж- нямам идея
7-Аз какво да направя -8п- може би да полагам повече усилия
Честно казано не мисля че ще има любов и връзка, ще има мъж и емоции,но нещата няма да се получат
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 05 2016, 22:54

linjeri написа:
Сега направих отново за 6м
ц на рицар ч
1 Ще намеря ли любов-Звезда- не,ще търся и ще се надявам но не /Не, ще намериш, но няма да е сега, ще намериш когато му дойде времето Звездата е бавна, но сигурна/
2Ще се чувствам ли сигурна-Маг- не,ще е просто само думи и обещания /няма да се чувстваш сигурна, вероятно защото хората, които намираш са Магове - шарлатани, измамници или вълшебници, но дори да са вълшебници, ти не им се доверяваш/
3 Възможност за брак-асо м - не ми се вярва,може да е някакъв шанс,идея /няма брак, но има зрънце, което може да покълне, но може и да не го забележиш дори/
4 ще прилича ли на предишните-крал п- май да /Ще прилича на КП и ако имаш предишен, с характеристиките на КП, значи ще прилича/
5 Обвързване-7м- и тук не мисля,мечове не ги виждам като предпоставка за нещо повече /Тук нещо ми се струва, че ще има някакво раздвижване, но да видим /
6 Ще е трайна ли тръпката дама ж- нямам идея /огнена, бурна, динамична/
7-Аз какво да направя -8п- може би да полагам повече усилия /да работиш за щастието си, ето това трябва да правиш/
Честно казано не мисля че ще има любов и връзка, ще има мъж и емоции,но нещата няма да се получат
Линджери, извинявай че така, но ми беше по-лесно просто да допълня или оборя твоите разсъждения Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 402149
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeЧет Май 05 2016, 23:13

Благодаря ти Фрог.Както винаги си много точна.Надявам се да си права и аз да греша, но Звезда и Маг точно в тази подредба ми излизат от доста време, Звездата се появи преди 2 год ,мисля- за това като я видя и знам че нещата няма да се случат,аз започвам да я свързвам с това че все още се надявам на чудо, а Маг,-да ,все на такива мъже попадам и точно заради това вече не им вярвам и не се доверявам и точно заради това вероятно може да пропусна някой.Още веднъж мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitimeПет Май 06 2016, 01:08

Blackmoon написа:
Ето за мен и един човек който ме  вълнува за  2015г
Само за мен:
1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? Слънце
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? Сила
3. Ще има ли възможност за брак ? Император
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? ДМ
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? 9моб
6. Ще пламне ли магията между тях? 7ж
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? дж

Ще намеря истинската любов (или вече съм), ще чувствам  страст, сила, любов, ще трябва той да вземе решение дали иска брак, ще бъда недоволна, ядосана и самотна, по-скоро не е възможно обвързване, защото има страхове, някаква самота и болка се очертава, всеки ще се бори да докаже, че той е прав, трябва да бъда страстна, уверена  и силна жена.

За него сега:

1 3ж -очаква сякаш да се появи, надява се нещо да се случи.
2 РЧ - Ще се чувства обичан (или той самият ще е влюбен, но май първото).
3  Справедливост - Трябва да реши дали иска, да претегли плюсовете и минусите и да е честен със себе си.
4 2ч - би могла да се получи много добра и хармонична връзка.
5 6м - по-скоро не, има някакво отдалечаване
6 РМ- Не, ще бъде ядосан или просто ще отреже  жената(мен или друга).
7 АП- Да даде нов шанс.


ОВ:
За мен : Появи се нова любов през 2015. Аз не го възприемах този човек за стабилен и сериозен, но имаше страст. Имах възможност за сериозна връзка с двама мъже. Аз този път премислях нещата повече и гледах разумно, затова самата аз го отрязах. Имаше възможност за връзка, но аз имах някакви страхове. Всеки от нас си държеше на своето, имаше конкуренция и спорове.


За въпросният човек;
Имаше през 2015 чувства към 3 жени. Чувстваше се обичан и накрая се влюби (или поне така твърдеше). За брак не се е решил, но го обмисляше. Накрая на годината имаше връзка. Но има някакви разминавания. 6м може тук да показва и че имаха периоди на раздели и събирания с жената. На моменти той се държеше грубо с нея, но накрая даде шанс на отношенията им.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 7 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ще намеря ли истинската любов?
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Любовен въпрос
» ГОЛЯМА ПОДРЕДБА ЗА ЛЮБОВ
» lenormand - Още значения за любов,здраве,професия и комбинации
» Дама жезли и Дама пентакли- коя каква любов дава?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: