Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ще намеря ли истинската любов?

Go down 
+23
CaPuHa
БабаВуна
ivelina13
sugar6
zvezdichka
linda10
AlexD
La la
galiusha
DeTe_Ha_Xaoca
linjeri
ivotania
pelle
Blackmoon
Calantha
Frog
Galanthus
ivaivanova79
lindaLI
Зуки
Reni
Miss Bloom
dgakova
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
АвторСъобщение
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeЧет Май 05 2016, 23:13

Благодаря ти Фрог.Както винаги си много точна.Надявам се да си права и аз да греша, но Звезда и Маг точно в тази подредба ми излизат от доста време, Звездата се появи преди 2 год ,мисля- за това като я видя и знам че нещата няма да се случат,аз започвам да я свързвам с това че все още се надявам на чудо, а Маг,-да ,все на такива мъже попадам и точно заради това вече не им вярвам и не се доверявам и точно заради това вероятно може да пропусна някой.Още веднъж мерси
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeПет Май 06 2016, 01:08

Blackmoon написа:
Ето за мен и един човек който ме  вълнува за  2015г
Само за мен:
1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? Слънце
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? Сила
3. Ще има ли възможност за брак ? Император
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? ДМ
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ? 9моб
6. Ще пламне ли магията между тях? 7ж
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? дж

Ще намеря истинската любов (или вече съм), ще чувствам  страст, сила, любов, ще трябва той да вземе решение дали иска брак, ще бъда недоволна, ядосана и самотна, по-скоро не е възможно обвързване, защото има страхове, някаква самота и болка се очертава, всеки ще се бори да докаже, че той е прав, трябва да бъда страстна, уверена  и силна жена.

За него сега:

1 3ж -очаква сякаш да се появи, надява се нещо да се случи.
2 РЧ - Ще се чувства обичан (или той самият ще е влюбен, но май първото).
3  Справедливост - Трябва да реши дали иска, да претегли плюсовете и минусите и да е честен със себе си.
4 2ч - би могла да се получи много добра и хармонична връзка.
5 6м - по-скоро не, има някакво отдалечаване
6 РМ- Не, ще бъде ядосан или просто ще отреже  жената(мен или друга).
7 АП- Да даде нов шанс.


ОВ:
За мен : Появи се нова любов през 2015. Аз не го възприемах този човек за стабилен и сериозен, но имаше страст. Имах възможност за сериозна връзка с двама мъже. Аз този път премислях нещата повече и гледах разумно, затова самата аз го отрязах. Имаше възможност за връзка, но аз имах някакви страхове. Всеки от нас си държеше на своето, имаше конкуренция и спорове.


За въпросният човек;
Имаше през 2015 чувства към 3 жени. Чувстваше се обичан и накрая се влюби (или поне така твърдеше). За брак не се е решил, но го обмисляше. Накрая на годината имаше връзка. Но има някакви разминавания. 6м може тук да показва и че имаха периоди на раздели и събирания с жената. На моменти той се държеше грубо с нея, но накрая даде шанс на отношенията им.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeПет Май 06 2016, 01:17

linjeri написа:
Сега направих отново за 6м
ц на рицар ч
1 Ще намеря ли любов-Звезда- не,ще търся и ще се надявам но не
2Ще се чувствам ли сигурна-Маг- не,ще е просто само думи и обещания
3 Възможност за брак-асо м - не ми се вярва,може да е някакъв шанс,идея
4 ще прилича ли на предишните-крал п- май да
5 Обвързване-7м- и тук не мисля,мечове не ги виждам като предпоставка за нещо повече
6 Ще е трайна ли тръпката дама ж- нямам идея
7-Аз какво да направя -8п- може би да полагам повече усилия
Честно казано не мисля че ще има любов и връзка, ще има мъж и емоции,но нещата няма да се получат

1 Ще срещнеш истинската любов, но и аз мисля, че няма да е сега.
2 Няма да е сигурен мъжа, само на приказки ще е добър, но на действия нищо сигурно няма да ти предложи. По-скоро любовник.
3 За брак няма да има възможност на тоя етап.
4 Мисля също, като Фрог ще прилича на КП, а ти знаеш сама кой е приличал на КП
5 Мисля, че ще имате тайна връзка.
6 Не, ще имаш много страст, но нещата ще са предимно секуални.
7 Да си гледаш твоята работа и задължения.
За сериозна връзка няма да се получи, но може да изживееш страстни емоции с някой мъж.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeПет Май 06 2016, 01:36

Ц. КЧ - вече май го познавам ;)

1 Колесница - ще я намеря може би, ако я търся.
2 6м- Не, няма. Непостоянство ми изглежда. Отдръпване.
3 ПП- за брак не бих казала, че може да става дума. По-скоро за приятелство.
4 5чоб - отново ще се разочаровам, ама може би по-малко
5 Дявол - възможно е да има обвързване, но то ще е на принципа на зависимост, изневяра, единият да си играе с другия.
6 ДЧ- ще има чувства но май само от моя страна
7 АП- ако искам той да е част от живота ми просто трябва да му дам нов шанс.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeПет Май 06 2016, 08:59

linjeri написа:
Благодаря ти Фрог.Както винаги си много точна.Надявам се да си права и аз да греша, но Звезда и Маг точно в тази подредба ми излизат от доста време, Звездата се появи преди 2 год ,мисля- за това като я видя и знам че нещата няма да се случат,аз започвам да я свързвам с това че все още се надявам на чудо, а Маг,-да ,все на такива мъже попадам и точно заради това вече не им вярвам и не се доверявам и точно заради това вероятно може да пропусна някой.Още веднъж мерси

Тук само искам да отбележа нещо много важно - твоето усещане за картата. Струва ми се, че това е вярното й отражение при твоите подредби, но когато теглиш за други. Когато гледаш на себе си е малко по-различно, защото там, искаш или не, влияеш доста силно на картите. Много трудно е да отделя при себе си доколко съм повлияла на картите. Напоследък забелязвам, че нямам едно точно попадение за себе си и за хората около мен. Ще се наложи пречистване Smile
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeПет Май 06 2016, 09:58

Благодаря ти Фрог .Да точно така е усещам, а като се замисля може и да влияя на картите.Ще взема и аз да ги пречистя за всеки случай.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeПет Май 06 2016, 15:10

Блякмоон ,не знам дали го познаваш или ще се появи скоро.И да, който търси намира,но с 6м може да е на приливи и отливи да идва и да си тръгва, вероятно може да е неангажиращо,но въпреки това може да се влюбиш или поне да имаш това усещане, но трябва да му дадеш шанс
Върнете се в началото Go down
Miss Bloom
Редовен участник
Редовен участник
Miss Bloom


Female Брой мнения : 293
Join date : 14.04.2013
Местожителство : Wonderland

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeСъб Май 07 2016, 21:16

Реших да направя подредба за себе си до края на 2016г.

1. Ще намери ли някога питащият истинската любов? 10 меча Може би показват разочарованието, болката и неуспешните ми опити до тук.
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек? Асо жезли Ще има някакъв опит.
3. Ще има ли възможност за брак ? Умереността
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият? Крал мечове Може би ще се изисква повече действие.
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов? 4 пентакли Като че ли не, прекален егоизъм.
6. Ще пламне ли магията между тях? 9 жезли Трудно, ще съм предпазлива.
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? Императорът Нищо, да стоя и да чакам Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 677995
Върнете се в началото Go down
sugar6
Почетен ветеран
Почетен ветеран
sugar6


Female Брой мнения : 2388
Join date : 06.05.2013

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeСъб Ное 05 2016, 18:45

sugar6 написа:
Пак си я направих само че сложих срок до 1 година

Ще намеря ли любов- 4ж
Ще се чувствам ли сигурна- 2п
Възможност за брак- ПЧ
Ще прилича ли на предишни любови- 3ч
Обвързване- РМ
Ще е трайна ли тръпката- 4п
Аз какво да направя- 5м

Аз тук виждам, че се появи някакъв мъж обаче явно ще имаме несериозни отношения, в смисъл лековати и ще са главно сексуални. Макар че с времето може и да се развият тези отношения

В началото на годината се запознах с едно момче, но там нещата не се получиха, понеже се оказа обвързан. Интересното е, че през годината любовта не ми беше приоритет, както други години.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeСъб Ное 05 2016, 19:02

Цитат :
Сега направих отново за 6м
ц на рицар ч
1 Ще намеря ли любов-Звезда- не,ще търся и ще се надявам но не
2Ще се чувствам ли сигурна-Маг- не,ще е просто само думи и обещания
3 Възможност за брак-асо м - не ми се вярва,може да е някакъв шанс,идея
4 ще прилича ли на предишните-крал п- май да
5 Обвързване-7м- и тук не мисля,мечове не ги виждам като предпоставка за нещо повече
6 Ще е трайна ли тръпката дама ж- нямам идея
7-Аз какво да направя -8п- може би да полагам повече усилия
Честно казано не мисля че ще има любов и връзка, ще има мъж и емоции,но нещата няма да се получат
Фрог написа:
linjeri написа:
Сега направих отново за 6м
ц на рицар ч
1 Ще намеря ли любов-Звезда- не,ще търся и ще се надявам но не /Не, ще намериш, но няма да е сега, ще намериш когато му дойде времето Звездата е бавна, но сигурна/
2Ще се чувствам ли сигурна-Маг- не,ще е просто само думи и обещания /няма да се чувстваш сигурна, вероятно защото хората, които намираш са Магове - шарлатани, измамници или вълшебници, но дори да са вълшебници, ти не им се доверяваш/
3 Възможност за брак-асо м - не ми се вярва,може да е някакъв шанс,идея /няма брак, но има зрънце, което може да покълне, но може и да не го забележиш дори/
4 ще прилича ли на предишните-крал п- май да /Ще прилича на КП и ако имаш предишен, с характеристиките на КП, значи ще прилича/
5 Обвързване-7м- и тук не мисля,мечове не ги виждам като предпоставка за нещо повече /Тук нещо ми се струва, че ще има някакво раздвижване, но да видим /
6 Ще е трайна ли тръпката дама ж- нямам идея /огнена, бурна, динамична/
7-Аз какво да направя -8п- може би да полагам повече усилия /да работиш за щастието си, ето това трябва да правиш/
Честно казано не мисля че ще има любов и връзка, ще има мъж и емоции,но нещата няма да се получат

Линджери, извинявай че така, но ми беше по-лесно просто да допълня или оборя твоите разсъждения
ОВ-За периода не открих любовта.Да имаше поява на мъж,за кратко флирт,но той нямаше желание да направи нищо повече защото не искаше нищо повече.Освен него имаше още един-двама ,с които нещата останаха на ниво приятелство, но тук вече аз самата не дадох шанс.
Върнете се в началото Go down
linjeri
Почетен ветеран
Почетен ветеран
linjeri


Female Брой мнения : 3555
Join date : 05.08.2012

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeСъб Ное 05 2016, 19:15

Сега отново си направих за следващите 6м- ц на дама ч- може да има емоции
1. Ще намери ли някога питащият истинската любов?- дама п
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? асо меч
3. Ще има ли възможност за брак ? 4ч
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият?крал м
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ?-Глупак
6. Ще пламне ли магията между тях? асо п
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? дявол
Така като гледам с дама п -вероятно ще съм заета само с работа или това ще ми е приоритета, асо м ми е като действия и може да отрежа някой мъж, или той да ме нарани,няма шанс за брак, но не знам този крал м дали показва решителност или че нещата не са писани да се случат,макар че глупак сочи за нещо ново , асото дава шанс ако не се страхувам да рискувам вероятно по дявол и се оставя по течението.Като цяло не мисля че ще се получи връзка,маже да е флирт,но за нещо повече не знам.
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 27 2016, 03:37

Ще  намеря  ли истинската  любов през  2017? ДМ - не мисля,  дама меч си е самотна жена, хладна  и дистанцирана  от емоции.
Ще се чувствам ли сигурна и стабилна с този човек? ПЧ - ПЧ може да е  емоционален, нежен, мил  и романтичен , но със  сигурност не е  стабилен, зрял и надежден.
Ще  има  ли възможност за брак? - дяволът
За брак не, но за секс, любовници и някаква зависима връзка, която хем  те  измъчва, хем  не можеш да я прекратиш.

Ще бъде  ли  тази любов подобна на предишните?
Тук ми се  вижда от една страна страна перспектива и очакване  на нещо  различно да  дойде, но пък  2-та  жезъла са  зад гърба, тъй че третият няма  да е по-различен.  Струва ми се, че ще е подобна на  предните.Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 617156

Ще е възможно ли обвързване? 3п мисля, че да, но при наличието  на  дявол и две  3-ки мисля, че ще има  любовен триъгълник. Ще  и тези  3п дават едни отношения, служебни, договорени,  в които трябва да се постараеш. Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 396312

Ще пламне ли магията между нас? КМ- ами  тук не виждам никаква магия,  КМ е толкова хладен..... Всичко е на ниво интелект, разум, приказки.  КМ+ ДМ- уж са двойка  ама  по-скоро се  държат като опоненти, готови  да кръстосват шпаги. Пасването  им е, че и двамата  са логични, разумни и хладни.

Какво  трябва да направя? Отшелник - Явно  и просто да съм си сама


Сега като обобщение : Ще имам възможност за някакви  отношения, но  те ще са нездравословни, зависими, основани на секс и материални интереси. Ще има любовен триъглник. С мъжа  ще сме по-скоро делови партньори, отколкото двойка.  Като  цяло е по-добре  да си остана  сама, отколкото да се занимавам с тези отношения.


Вие какво виждане  имате?
Върнете се в началото Go down
Blackmoon
Ветеран
Ветеран
Blackmoon


Female Брой мнения : 748
Join date : 19.01.2014
Местожителство : София

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 27 2016, 03:47

linjeri написа:
Сега отново си направих за следващите 6м- ц на дама ч- може да има емоции
1. Ще намери ли някога питащият истинската любов?- дама п
2. Ще се чувства ли питащият сигурен и стабилен с този човек ? асо меч
3. Ще има ли възможност за брак ? 4ч
4. Ще бъде ли тази любов подобна на предишните любови на питащият?крал м
5. Възможно ли е обвързване с тази нова любов ?-Глупак
6. Ще пламне ли магията между тях? асо п
7. Какво питащият прави за да направи този човек част от живота си? дявол
Така като гледам  с дама п -вероятно ще съм заета само с работа или това ще ми е приоритета, асо м ми е като действия и може да отрежа някой мъж, или той да  ме нарани,няма шанс за брак, но не знам този крал м дали показва решителност или че нещата не са писани да се случат,макар че глупак сочи за нещо ново , асото дава шанс ако не се страхувам да рискувам вероятно по дявол и се оставя по течението.Като цяло не мисля че ще се получи връзка,маже да е флирт,но за нещо повече не знам.

Ти ще си гледаш предимно материалния интерес и стабилност, ще искаш някой  хем стабилен мъж, хем топъл и добър. Няма  да се чувстваш сигурна и стабилна с  този  човек, ще се вземе някакво решение за прекратяване или остри приказки, за брак пък съвсем няма да имаш желание, изобщо не е това което търсиш. Ще прилича на  някой от бившите  ти  или вече го познаваш.  Това е хладен мъж, логичен,  умен, рязък, който е възможно да те отреже. Възможно е  да имате някакви  хубави  отношения, ама като авантюра за кратко. Има шанс за нещо хубаво да се получи. Трябва  да си по-хитра, манипулативна, съблазнителна и да го хванеш в мрежите си с чар и сексапил.
Върнете се в началото Go down
Artemiss
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Artemiss


Female Брой мнения : 1682
Join date : 27.08.2013

Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitimeВто Дек 27 2016, 11:42

Blackmoon написа:
Ще  намеря  ли истинската  любов през  2017? ДМ - не мисля,  дама меч си е самотна жена, хладна  и дистанцирана  от емоции.
Ще се чувствам ли сигурна и стабилна с този човек? ПЧ - ПЧ може да е  емоционален, нежен, мил  и романтичен , но със  сигурност не е  стабилен, зрял и надежден.
Ще  има  ли възможност за брак? - дяволът
За брак не, но за секс, любовници и някаква зависима връзка, която хем  те  измъчва, хем  не можеш да я прекратиш.

Ще бъде  ли  тази любов подобна на предишните?
Тук ми се  вижда от една страна страна перспектива и очакване  на нещо  различно да  дойде, но пък  2-та  жезъла са  зад гърба, тъй че третият няма  да е по-различен.  Струва ми се, че ще е подобна на  предните.Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 617156

Ще е възможно ли обвързване? 3п мисля, че да, но при наличието  на  дявол и две  3-ки мисля, че ще има  любовен триъгълник. Ще  и тези  3п дават едни отношения, служебни, договорени,  в които трябва да се постараеш. Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 396312

Ще пламне ли магията между нас? КМ- ами  тук не виждам никаква магия,  КМ е толкова хладен..... Всичко е на ниво интелект, разум, приказки.  КМ+ ДМ- уж са двойка  ама  по-скоро се  държат като опоненти, готови  да кръстосват шпаги. Пасването  им е, че и двамата  са логични, разумни и хладни.

Какво  трябва да направя? Отшелник - Явно  и просто да съм си сама


Сега като обобщение : Ще имам възможност за някакви  отношения, но  те ще са нездравословни, зависими, основани на секс и материални интереси. Ще има любовен триъглник. С мъжа  ще сме по-скоро делови партньори, отколкото двойка.  Като  цяло е по-добре  да си остана  сама, отколкото да се занимавам с тези отношения.


Вие какво виждане  имате?

Тази подредба не я харесвам. още след 1вата карта, останалите просто са излишни, пък и за брак с някой дето го няма малко ми е странно да се пита.
Щом излизаш като кралица меч, то първо трябва да си излекуваш раните и да си готова да допуснеш някой до теб. отшелникът на последна казва същото. и това не значи, че няма да започнеш връзка през 2017, а че няма да започнеш, докато ти самата не си готова. фенерът на отшелникът също така ти казва да не губиш надежда. но първо трябва себе си да излекуваш и да започнеш да излизаш като някоя от другите кралици.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ще намеря ли истинската любов?   Ще намеря ли истинската любов? - Page 8 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ще намеря ли истинската любов?
Върнете се в началото 
Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Любовен въпрос
» ГОЛЯМА ПОДРЕДБА ЗА ЛЮБОВ
» lenormand - Още значения за любов,здраве,професия и комбинации
» Дама жезли и Дама пентакли- коя каква любов дава?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Любовни отношения-
Идете на: