Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Въпроси и отговори

Go down 
+34
Calantha
sugar6
Artemiss
CaPuHa
Вера
Ole
bibibi
Miss Bloom
ivaivanova79
Reni
MAITE
viatar
taroman
Tanya111
linjeri
Persefona
Moira
Fareq O'Neal
Кирин
jasminbg
Iva78
Антония
MARIA.ZH.
Admin
Frog
Galanthus
lindaLI
La la
Redgina
Луничка
Лизи
Зуки
Shopkata
dgakova
38 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
АвторСъобщение
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 16 2013, 17:18

Джема написа:


Според мен е удачно (АП) ново запознанство (АЧ), което ще ти донесе идеална любов.


Дано! И благодаря ! мерси
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран



Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 16 2013, 18:51

---


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 31 2014, 15:00; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСря Яну 16 2013, 21:00

Какви чувства изпита Р. ,когато ме видя първият път?

10 Мечове, 5 Мечове, Дъщеря (Паж) на Жезлите

Как точно да разбирам отговора ?
И някакви 2 Чаши тръгнаха да ми падат,ама ги хванах и си ги върнах обратно че не ми се гледаха падащите карти, особено пък 2 Чаши и подобни ...
А и това не е важен въпрос, просто бях любопитна.
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 17 2013, 14:44

---


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 31 2014, 15:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 17 2013, 22:26

Луничка написа:
Луничка написа:
Утре ще се видя ли с Катя?ДЖ-РЧ-РМ

обратна връзка:видяхме се,и тя ми сподели информация,която е много важна за мен и професионалният ми живот. а между другото не липсваха и спорове с любимия,заради полученото инфо.

Луничка, тези карти бяха интересни. Опитах се да ги разтълкувам без да съм видяла отговора и не успях да стигна до категоричност. А ето, че после, като видях отговора и разбрах този Рицар мечове защо препуска така към теб...другият пък с чаша чувства се изпречва пред него Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeЧет Яну 17 2013, 23:22

Да, на мен също ми станаха интересни и все повече разбирам, че нищо не разбирам..... Въпроси и отговори - Page 4 396312
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 18 2013, 16:14

Аха, първата карта дава отговорът, който дори обяснява важното в срещата, а следващите две показват реакциите по-късно...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 18 2013, 22:58

La la написа:
Аха, първата карта дава отговорът, който дори обяснява важното в срещата, а следващите две показват реакциите по-късно...
Лала, защо първата дава отговора? Какво ни казва Кралица жезли? Въпроси и отговори - Page 4 302820
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 18 2013, 23:30

може би когато търсим отговор да или не е така Въпроси и отговори - Page 4 826247 и аз не знам- често ни се случва да питаме картите някакви въпроси които се свеждат до да/не отговор...и тогава може би труте карти не се гледат като минало-настояще-бъдеще
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 19 2013, 02:05

Тук съм съгласна Smile от практиката си де Smile Затова се обърквам понякога по отговорите. Със сигурност знам кога ми говорят за минало,настояще и бъдеще- виждам го и го усещам, но хаоса идва от това, когато не говорят така! Smile А те говорят така в 97% от гледанките ми с 3 карти - съвкупност от трите карти или "история" като горепосочената.
Върнете се в началото Go down
La la
Модератор
Модератор
La la


Female Брой мнения : 1229
Join date : 11.02.2012

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 19 2013, 23:24

Frog написа:
Лала, защо първата дава отговора? Какво ни казва Кралица жезли?

Тя е действена жена, често се пада при бизнес въпроси, когато нещо е задействано, мен самата ме е показвала, когато съм се захванала с даден проект.
т.е. може да е свързана с въпроси, свързани с работа, действие, жизненост.
Освен това, дали ще се случи нещо - тя е ярък пример за Да...освен ако другите карти не я потушат по някакъв начин.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 25 2013, 23:09

Ще ме потърсят ли до 2 месеца във връзка с тази ситуация (работа)

отшелник/

рч 5ч 9п


Как ще намеря следващата си работа?

Звезда/

Справедливост 3 м Маг - ще ме уволнят ли????


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Яну 26 2013, 00:55; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПет Яну 25 2013, 23:57

Аз ще се пробвам...и ще кажа това, което виждам
Не знам, но мисля че не харесваш много тази работа, която работиш. Ти имаш като призвание , карма и съдба съвсем друго. И Справедливостта и Звездата ми показват това ново начинание, а как....ето тук е интересно, това според мен ще е вследствие на разговор, според мен инициатор на който ще си ти. Няма да ти хареса нещо или ще е противно на твоите виждания....но резултат уволнение и аз виждам или поне мога да кажа че е един такъв вариант
Наистина ми е странен този начин....а и някаква като вратичка виждам все едно ще ти се отвори. Може би това ще ти даде сила за такъв разговор с такъв край

... Звезда / Справедливост+3 Меча Маг .... къде я гледах тази комбинация , къде отговарям....нещо се обърках във форума. Който си я познае да каже, че се оплетох blush
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 26 2013, 01:02

тука беше Лизи- само, че я изтрих за малко- викам си- айде сега да карам хората с моята драма да се занимават- 3м и Маг- то е ясно.
Много благодаря за интерпретацията!
Уловила си правилно нещата- има някои работи, даже доста, които не харесвам на сегашното място.

Оглеждам се за други места, но наистина само се оглеждам..не съм подхванала сериозно търсене, защото и аз самата в момента съм много объркана и ми изникват хиляди въпроси- но е факт, че ще се размърдам наистина ако обстоятелствата станат форс- можорни.

Защото сега дните се точат, аз не съм доволна, но имам сигурна и хубава заплата, осигурена съм си- харча си парите и си плащам сметките, макар и да съм тотално демотивирана!

По горната комбинация виждам и по 9п, че трябва да се размърдам- защото ако аз не се размърдам- ше ме изненадат неприятно. Въпроси и отговори - Page 4 826247
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeСъб Яну 26 2013, 11:47

Права си, в днешни времена за съжаление човек трябва да си пази мястото, особено ако получаваш добри парички...за вратичката казах, защото някъде имаше точно това писано за Справедливост + Маг . Може би наистина ако се размърдаш може да я видиш и да не я пропуснеш....успех усмивка
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПон Яну 28 2013, 23:34

ще ми помогне ли Х. (мъж) да намеря новата си работа?

Цепя на Луна

Император 7 ч Крал жезли

Странна ми е тази комбинация...7 ч е доста илюзьорна карта, но пък е свързана и с творчеството, визуалните изкуства. Някак си тази карта омекотява и императора... КЖ на резултатна позиция е супер...

Но ме притеснява тази луна на която съм цепила- какво мислите?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeПон Яну 28 2013, 23:48

Ми аз това, което виждам е едно мислене, но резултат - не ! По-скоро ситуацията има още на къде да се развива, окончателен отговор няма !

Императорът може да показва човека Х, 7 Чаши - мислене, Крал Жезли - може пак да е мислене или втори човек, който и той ще мисли (може би онзи който ще ти е работодател) , и тази Луна - отдалечаване за обмисляне .... абе има още на къде ... в по-късен етап питай картите !
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 07:45

---


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 31 2014, 15:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 09:48

Луни- понеже са 3 карти за толкова дълъг период- картите може да са показли много неща.

Но лично аз виждам жена, която е преживяла някакъв край и много е страдала преди- да, в тези месеци тя ще бъде ухажвана, обожавана, но няма да е в настроение да отговаря на тези чувства или най- малкото ще ги приема с недоверие- може би заради болката преди.
Предложението се вижда по кралица чаши- на втора говори за обичана жена, желана
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 09:56

dgakova написа:
Крал Жезли - може пак да е мислене или втори човек, който и той ще мисли

не знам до колко съм съгласна- КЖ е действие за мен и сигурен резултат.
Но това, че цепя на Луна ме притеснява...и също, че императора се появява- ок..на първа, но все пак.

Може би нещата все още не са така ясни за бъдещето- за това са такива картите..?...или просто по Луна и 7 ч вече ми се спяло като съм теглила картите Въпроси и отговори - Page 4 402149 и заради това съм съгласна с ето това

dgakova написа:
окончателен отговор няма !
Въпроси и отговори - Page 4 698924


Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Яну 29 2013, 10:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 10:35

lindaLI написа:
не знам до колко съм съгласна- КЖ е действие за мен и сигурен резултат.
Но това, че цепя на Луна ме притеснява...и също, че императора се появява- ок..на първа, но все пак.

Може би нещата все още не са така ясни за бъдещето- за това са такива картите..?...или просто по Луна и 7 ч вече ми се спяло като съм теглила картите

Ще поживеем и ще видим Smile
Върнете се в началото Go down
Луничка
Ветеран
Ветеран
Луничка


Female Брой мнения : 831
Join date : 10.09.2012

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 12:21

--


Последната промяна е направена от Луничка на Съб Май 31 2014, 15:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лизи
Участник
Участник
Лизи


Female Брой мнения : 221
Join date : 30.11.2011

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 13:41

lindaLI специално за Луната, когато ми се е падала в подредби за сбъдване на някакво събитие...определено ми е показвала, че няма яснота. Картите след нея понякога са ми били хубави и съм си мислела, че ще се случи събитието, но не.
Ако си намеря някъде комбинацията постната тук от миналия ми януари дали едно момче ще помогне на мъжа ми за работа в чужбина...падна се Луна и тогава си спомням някой ми каза, че не вижда това да стане поне в близката година ( за 2012 става въпрос )
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 14:19

оо- ако луната ми се беше паднала в подредбата- нямаше толкова да се чудя, въпроса е, че тук цепих на нея- може да описва състоянието ми, меланхолията ми и т.н- за това се зачудих..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 14:45

Згледах се в стари подредби- ще постна ОВ, където мога:



lindaLI написа:
Какво го накара да каже тези неща/ да вземе това решение?

Цепя на Маг

8Ж- 3М- Крал Чаши

Оказа се едно несериозно към онзи момент решение, игра, плод на непредсказуемия нрав на човека

lindaLI написа:
Ще ме потърси ли до края на седмицата пак? цепя на Смърт

Колело- 2 М- Асо Меч

Потърси ме. Колело на първа


Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Яну 29 2013, 15:09; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 14:54

lindaLI написа:
ще се свърже ли А. скоро с мен?

10 Ч- Слънце- Колесница о.

Не се свърза


lindaLI написа:
Какво да очаквам от мъж в следващите 2 седмици, цепих на Дявол

ДЧ Страшен Съд Сила

Тук имаше един страхотен период и даже си помислих, че нещата ще поемат добра посока за повече от 2 седмици...но каквото попитало, такова отговорило...


Последната промяна е направена от lindaLI на Вто Яну 29 2013, 15:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitimeВто Яну 29 2013, 15:08

lindaLI написа:
Какъв е шанса да получа работата? Цепи се на 2 ч

Дама Чаши Крал Пентакли Паж Жезли

Оказа се не достатъчен


lindaLI написа:
Какво да очаквам от мъж в скоро време от него?

Цепя отново на 10П

Асо Жезли 5М(Рицар Жезли пояснителна) 4Ж


НИЩО- като аз имам огромна роля за това- желание от другата страна имаше
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Въпроси и отговори - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси и отговори   Въпроси и отговори - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси и отговори
Върнете се в началото 
Страница 4 от 31Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
 Similar topics
-
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори
» Въпроси и отговори- 2
» Въпроси и отговори 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: