Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Прогнози за обществени събития

Go down 
+32
БабаВуна
Teya
Violet
Miss Bloom
AlexD
linda10
Федя
magica
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
Blackmoon
Calantha
Galanthus
sugar6
Reni
MAITE
Вера
Anakin
Ioana
Зуки
La la
Лизи
Кирин
Redgina
Луничка
Iva78
jasminbg
lindaLI
taroman
Moira
dgakova
Frog
36 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next
АвторСъобщение
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 11:18

Тук предлагам да правим прогнози за важни обществени събития, както предложи Реджи мерси
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 11:25

Сложих го тук, при трите карти, защото аз лично използвам най-често този вариант на прогнози, но ако решите, че мястото му е другаде, може и да го преместя.
Сега бързам за прогнозата за патриарх :

Смятам, че ще бъде Гавриил, ето защо:

За Гавриил - Отшелник, 7 пентакли, Паж мечове /заради Отшелникът, но с този Паж накрая..../
За Неофит - 4 чаши. 5 жезли, Рицар пентакли - няма шенсове
За Галактион - 8 чаши, Император, Рицар мечове /тук обаче този Император малко ме притеснява, да не вземе да подлее вода на Отшелника, че и Рицар има зад гърба си..../

На въпрос дали днес ще има нов патриарх обаче картите показаха 7 чаши, 6 чаши, Рицар чаши, което ме навежда на мисълта, че може и да го ударят повече на емоции и да не стигнат до избор.
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 11:27

Олеле:


Русенският митрополит Неофит поведе в избора за патриарх. Това сочат резултатите при преброени 40 гласа. Втори изненадващо е Старозагорският Галактион. Гавриил Ловчански е трети. Преброяването продължава.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 14:17

Честно да ти кажа с Отшелникът
Frog написа:
За Гавриил - Отшелник, 7 пентакли, Паж мечове
За Неофит - 4 чаши. 5 жезли, Рицар пентакли - няма шенсове
За Галактион - 8 чаши, Император, Рицар мечове

Фроги, мила, абе с този Отшелник дето се е загубил и търси в нищото, после е неудвлетворен и Паж Мечове, може да се приеме като защитна позиция ... - съвсем сериозно, аз никога не бих предположила по тези карти че ще спечели. Сега аз не следя събитието, но по това което си написала последно си мисля специално че Гавраил едва ли я щял спечели.
От останалите две комбинации се вижда, борба, защита за Неофит, оттегляне - но оттегляне от какво за Галактион, може би тръгване от предишното му "работно" място ... ? И като че ли Императорът е този който мое да спечели, заедно със неочакваните промени с Рицар Мечове .... Галактион !

Аз залагам на Галактион !

Това временни резултати ли са , които си написала ?


Последната промяна е направена от dgakova на Нед Фев 24 2013, 14:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 14:23

Прогнози за обществени събития 4007341369 Дааааммммм, провал Прогнози за обществени събития 2541281684
Отшелникът ми прилича точно на патриарха като визия, а за такива въпроси, каквито са и упражненията със снимките акцентирам на визуалното, а не на значението на отделните карти. Това е пак заради опита, който имам. Но тук не беше така Прогнози за обществени събития 2388113407
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 14:29

Ще има неочакван обрат и ще поведе Галактион !

Отново залагам на него. Сега и аз си пуснах ТВ-то незнам още какво става
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 14:32

Не познах .... Неофит е новият патриарх на България
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 14:37

Frog написа:
Втори изненадващо е Старозагорският Галактион
А защо си писала ИЗНЕНАДВАЩО ? Питам щотоаз не съм наясно много много. Изненадващо за теб или и за другите. Щото ако е изненадващо и за другите Рицар Мечове, може да е показал обратите, но с бавна и сигурна стъпка просто да е водил Неофит ?
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeНед Фев 24 2013, 15:14

Чухте ли, когато даваха жезълът на патриарх Неофит, казаха че се връчва защото той символизира управлението с мъдрост ...
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeСря Мар 06 2013, 14:32

Гледах си записките от преди 2 седмици, когато съм задала въпроси във връзка с оставката на правителството? Ето ги:

Мъж или жена ще е следващият служебен премиер? - Умереност, Кр-ца жезли, Луна – жена

Възраст? - 6п, кр-ца чаши, асо ч – хммм, а сега де? не ме бива в определяне на възраст и време, това тепърва ще се уча. По логика извън картите - поне на 40. blush Прогнози за обществени събития 402149

От коя професия/област?- Кула, паж ж, Колело – да се справя с кризисни ситуации, извън човешкия контрол, бедствия и катастрофи - това от Кулата и Колелото, от пажа - да прави изявления и съобщения, свързани с тези събития, може да е човек от научните среди или да върши някаква обществена работа.

Това са ми хрумванията, вие какво мислите? Ще е интересно да видим и други карти на същите въпроси. Прогнози за обществени събития 826247
Върнете се в началото Go down
taroman
Редовен участник
Редовен участник



Male Брой мнения : 490
Join date : 30.01.2013

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeЧет Мар 07 2013, 18:24

Картите не са ви подвели, даже символиката им е прекрасна! 4Ч е най-близко до състоянието на пост и молитва, както и отричането от съблазните на света... 5Ж е борбата вътре в сърцето. И накрая, П.П... Патриархът преди всичко е благовестител и пастир! Мъдър управник може да бъде всеки от светската власт, но никой от тях при встъпването си не се нагърбва със задачата да бъде пастир и да не загуби нито една от поверените му овци! усмивка
П.М и Р.М, въпреки че сами по себе си са достойни фигури, не указват за пастирски наклонности усмивка Р.П кара бавно конят си, за да не сбърка пътя и едновременно с това гледа в пентакъла... Това е сверяването на правилната посока с указаната в евангелието. Т.е той не върви с това, което вижда, а с това, в което вярва! Това е някой, който е отличен от останалите двама.

Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeЧет Мар 07 2013, 20:06

taroman написа:
Картите не са ви подвели, даже символиката им е прекрасна!
Отбелязвам само, че не смятам, че картите са ме подвели, просто не съм ги разчела както трябва. Но това естествено го установявам, след като знам отговора. Преди това разглеждам картите по-скоро интуитивно.

Цитат :
4Ч е най-близко до състоянието на пост и молитва, както и отричането от съблазните на света... 5Ж е борбата вътре в сърцето. И накрая, П.П... Патриархът преди всичко е благовестител и пастир! Мъдър управник може да бъде всеки от светската власт, но никой от тях при встъпването си не се нагърбва със задачата да бъде пастир и да не загуби нито една от поверените му овци!
Съгласна съм с първата част. Всъщност завършващата карта е Рицар пентакли, а той за мен носи негативно послание, пак от опита ми. Все още не мога да открия положителните му качества, да не кажа, че направо ме е страх от него....



Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeЧет Мар 07 2013, 20:09

И като сме тръгнали в тази посока, искате ли да се опитаме да разберем кой ще е служебният премиер Прогнози за обществени събития 826247 ? Писахме другаде във форума, но е хубаво тук да съберем мненията.

Това е поста ми след оставката на правителството:


Цитат :

Мъж или жена ще е служебният премиер : Магьосник, 7 чаши, 3 меча - мъж
Млад или стар ще бъде: /ужас, не съм записала картите...но си спомням че имаше - някой от пажовете, Правосъдие, Крал мечове, но не знам в каква поредност /- средна възраст с младежко излъчване
от коя сфера е? 10 жезли, 2 меча, Луна - работар, но с тъмна страна или работил срещу тъмната страна, юрист, прокурор, заради горното Правосъдие. Това е на пръв поглед без задълбочаване. Обаче има още какво да се види в тези карти.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeЧет Мар 07 2013, 20:41

аз още по картите на реджина казах, че жена ще излезе на преден план и ще успокои нещата..като казах и че няма да има предсрочни избори. за предсрочните сбърках (въпреки, че трябваше логически да заключа, че след като жена излиза на преден план, а пък мъж е премиер..сигурно ще има предсрочни), но все още си държа на позицията за жена.


Последната промяна е направена от lindaLI на Чет Мар 07 2013, 20:58; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeЧет Мар 07 2013, 20:56

и искам да ви предложа като гледаме за едно обществено събитие- една от нас да тегли и всички да тълкуваме едни и същи карти.
Така можем да проверим значението на картите.

Иначе само ще си го мерим- на кой картите повече познават. Та...ако искате да учим- дайте да действаме обединено Прогнози за обществени събития 481290215

Ако искаме да си тестваме колодите..- това е друго..
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeПет Мар 08 2013, 00:24

О, да, lindaLi, така си е, не бях помислила за това - няма нужда да си "го мерим" Прогнози за обществени събития 698924 Ако няма други желаещи, утре ще постна карти. Даже направо с изображенията ще ги кача, за по-голяма яснота. Прогнози за обществени събития 100361828
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeПет Мар 08 2013, 14:08

мерси чакаме тогава да теглиш!

Ако не успееш да качиш изображенията- няма проблем, може и само с думички.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeПет Мар 08 2013, 14:56

Прогнози за обществени събития 87822480



Ще се върне ли у дома си до месец отвлечената дъщеря на арестувания в Италия наркобос?



идва ми да кажа не, ама знам ли? 8ж - бързите действия по самото отвличане, Рицаря - откупа /излизал ми е като ресторант/собственик на ресторант на два пъти - дали пък това не е мястото, където се държи детето или човекът, който е поръчал отвличането/ - човек дава пари /монетата в ръцете на рицаря/, 5ж - поражда се конфликт, който не мога да кажа, дали е в полза на детето...
Върнете се в началото Go down
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeПет Мар 08 2013, 19:20

Цитат :
Moira"

Този рицар ми е много двойнствен....връщане в този период не виждам, обаче има много действие и в трите карти. Рицарят гарантира, че детето е защитено, тоест няма да му се случи нищо в този период. Този рицар е верен на своя крал. Ха, това да не е постановка....?! Но кой може да каже... Прогнози за обществени събития 826247
5Ж според мен не е конфликт, там пострадали няма, това е игра, макар и с жезли - играта на силните....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeПет Мар 08 2013, 19:36

Подкрепям Фроги, че рицаря е двойнствен- но за мен той по- скоро е стратег.
Според мен ще има разцепление при хората, които са отвлякли момичето.
И мисля, че до месец тя няма да се върне за съжаление.

Сега тегля карти с въпрос:

Ще се върне ли момиченцето живо и здраво вкъщи?

Аз не гледам с обърнати, но тази карта така ми изскочи- ще я запиша

8 меча- цепя

3ж, ДЖ обърната, Колесница


При бъркането ми изскочи ДМ и Асо ч.


Мисля, че детето е затворено, но мисля, че жена е намесена в цялата ситуация. Много нелепо звучи...ннноо Прогнози за обществени събития 302820 за детето се грижи някаква жена.
Като цяло с Колесницата - понеже е карта, която говори за енергия и физическа сила- мисля- да, детето ще се върне вкъщи в добро физическо състояние

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeПет Мар 08 2013, 20:05

Frog написа:
детето е защитено
Frog написа:
Ха, това да не е постановка....?!
lindaLI написа:
рицаря е двойнствен- но за мен той по- скоро е стратег.
lindaLI написа:
жена е намесена в цялата ситуация
Супер - дааа, тук сте направили попадение, ще чакаме развитието, макар че се съмнявам, че истината ще я кажат по новините.


тъй като рицарят е бавна карта, а 5ж не обещават напредък, борбата "с пръчки" /каквото и да замесено зад цялото отвличане/ може да си продължи дълго - и аз мене отговорът е не.

Lindali - какво е значението на картата, на която цепиш? в смисъл като позиция какво значи - обобщение на гледането или я тълкуваш във връзка с всяка карта?

ДЖ обърната често на тази позиция си е конкретен човек - обаче дали пък не е състоянието, в което се намира детето - ужас, паника, истерия. Ако е жена, то тя си е една цяла "баба яга". по колесницата - ще я върнат.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeПет Мар 08 2013, 23:59

За съжаление виждам рицаря като "черен конник".
Мисля, че не Sad

lindaLI написа:
Аз не гледам с обърнати, но тази карта така ми изскочи- ще я запиша

8 меча- цепя

3ж, ДЖ обърната, Колесница

При бъркането ми изскочи ДМ и Асо ч.

3 жезли ми говори зьа граница. Мисля, че я държат край границата.
ДЖ обърната...делова жена, злобна, много злобна.

Притеснява ме ДМ..още една жена, но жестока, жестока, решаваща проблема с хирургическа точност.

Въпрос:
Ще се върне ли жива и здрава у дома:
Цепя на Крал Пентакли
Дявол, Светът, 10П обърната.

Мисля, че няма да е тук. 10 П обърната е точно обратното на празненство и домашен уют.
Дяволът и Светът...дали вече не е изнесена зад граница? Мисля, че е отдавна замислен план, момичето е живо, но не в България.
Върнете се в началото Go down
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeСъб Мар 09 2013, 00:08

Ще има ли още бити от полицията по протестите в рамките на две седмици?
Цепя на Обесеният:
Любовниците
3 чаши
8 Пентакли

Мислям че не, Ситуацията е пасивна, но не стабилизирана. Предстои народната любов и пиянство, чак тогава работа.


Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeСъб Мар 09 2013, 00:20

Да, Мойра...тез кралици...знаеш ли какво ми хрумна!
Че може дори жена да стои зад цялото отвличане, която емоционално да е била наранена от Брендо и да е изчаткала нещо. ДМ+ А чаши, показва жена зад чийто хладен разум стоят наранени емоции. Обърната ДЖ може да е грубиянка и злобна. Отхвърлена жена.

Много женска злоба и агресия се паднаха при картите за детето. Сигурно има жена...а може и тя да е в основата на отвличането Прогнози за обществени събития 528869 В нарко- каналите има и жени по веригата. Възможно е.Ще следим развитието.

А картата на цепенето...я гледам като "ситуацията в момента"..или причината поради която въпроса е предизвикан.

Като цяло картата е като лампа, която свети над подредбата...


Последната промяна е направена от lindaLI на Съб Мар 09 2013, 12:48; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitimeСъб Мар 09 2013, 00:34

Откакто Бойко е премиер, стават обири, грабежи на банки, редовни отвличания и подобни замазващи ситуацията големи случки, Яко прах в очите на народа, докато онези отгоре правят сценарии. Незнам как народа толкова мълчи на интригите на Бойко, а тази е поредната. Трябва да се борим този човек да се махне от властта, както и на новините да промиват мозъците на хората с тези негативни новини по 100 пъти на ден, всеки ден! За мен това е поредния сценарий и каквото и да си гадаем, едва ли ще се каже истината. Освен това може такава жена да е замесена и да има също и отмъщение на лична основа, но това не изключва по висши "умове", които да са дали идеята и да са оставили реализацията на нея. По-добре да разберем дали Бойко ще спечели изборите и с цената на какво. Тогава ще разберем дали ще спрат тези театри и ще заживеем спокойно и щастливо.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Прогнози за обществени събития Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Прогнози за обществени събития
Върнете се в началото 
Страница 1 от 26Иди на страница : 1, 2, 3 ... 13 ... 26  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: