Таромания
Таромания
Таромания
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Таромания- форум за занимания с Таро, Ленорман, Руни, Астрология
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Прогнози за обществени събития

Go down 
+32
БабаВуна
Teya
Violet
Miss Bloom
AlexD
linda10
Федя
magica
Shopkata
DeTe_Ha_Xaoca
Blackmoon
Calantha
Galanthus
sugar6
Reni
MAITE
Вера
Anakin
Ioana
Зуки
La la
Лизи
Кирин
Redgina
Луничка
Iva78
jasminbg
lindaLI
taroman
Moira
dgakova
Frog
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next
АвторСъобщение
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 10:26

Redgina написа:
"Какво ще направи Премиера в създалата се ситуация ?"

8 пентакли ,Слънцето ,6 пентакли

Redgina написа:
Момичета защо според Вас картите дадоха такъв отговор ,на въпроса какво ще направи Премиера ,някак не мога да ги свържа с оставката на правителството.

Слънцето често ми показва край на нещо- слънцето е способно да бъде много повече край дори от смъртта и СС, според мен.
8п- обмислено е
6п- надява се да спечели от този ход.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник



Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 12:51

Момичета, имам въпрос, защо при картите Сила, 3п, Император, решихте, че няма да има решение? То така си и излезе, но на мен ми се струва странно, такъв ли опит имате с Император на последна позиция, или откъде всъщност идва отговорът?

Случвало ми се е, когато нещо няма да се получи - излиза Луна на 3-та или дори на 1-ва позиция, за първи път Император.

В тази връзка с Императора, макар че не е тук мястото, защото е личен въпрос, Умереност, Висша жрица, Император - питам за резултат /какъв ще е/ от заявление то институция, а резултат със сигурност ще има, няма опция за мълчалив отговор, та затова се обърках.
Кога Императорът казва не и кога да, или просто въпрос на усет? мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 13:12

ами императора е пречка, тесногръдие, тесномислие, авторитет.

Сигурна съм, че изборът за Папа ще е добър- с 3п- искат да направят всичко както трябва да спазят всички изисквания и очаквания на хората, но искат и всичко да отговаря на традициите и каноните.

Също така си мисля, че някой, чийто глас тежи повече от на другите - Императора- се противопоставя за момента на назначаването на някой по- млад човек- 3п> нетипичен е за него като избор.
Макар, че сила+3п- тоз младичкия е доста подходящ и е много самоуверен. харесват го повече хора.
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 13:14

Moira написа:
В тази връзка с Императора, макар че не е тук мястото, защото е личен въпрос, Умереност, Висша жрица, Император

Ами значи отговора, ще е по- скоро негативен- има ли вариант да ви кажат,че не отговаряте на някакви изисквания?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 17:21

lindaLI написа:

Redgina написа:
"Какво ще направи Премиера в създалата се ситуация ?"
8 пентакли ,Слънцето ,6 пентакли
Redgina написа:
Момичета защо според Вас картите дадоха такъв отговор ,на въпроса какво ще направи Премиера ,някак не мога да ги свържа с оставката на правителството.
Слънцето често ми показва край на нещо- слънцето е способно да бъде много повече край дори от смъртта и СС, според мен.
8п- обмислено е
6п- надява се да спечели от този ход.
Абсолютно се солидаризирам с Линда, но ако някой ми беше казал, че тези карти показват оставка на правителството преди 19 март, нямаше да се съглася....меко казано Прогнози за обществени събития - Page 3 3465299449
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 17:31

lindaLI написа:
Слънцето често ми показва край на нещо- слънцето е способно да бъде много повече край дори от смъртта и СС, според мен.
8п- обмислено е
6п- надява се да спечели от този ход.


Линда, аз с моята анти-Бойко позиция и без карти ти го казвам че се надява да спечели от всичко, което той сам дроби с ЦЕЛ. Дори сегашното служебно правителство е под негово крило, абе той контролира всичко и се надява пак да се върне на власт със всички сцени и театри, които прави. Чудя се само дали БСП или ГЕРБ ще спечели, но от мръсните дела на Бойко бих казала че ще има много "бой" за власт, нищо чудно с номера той да спечели.
Върнете се в началото Go down
Iva78
Редовен участник
Редовен участник
Iva78


Female Taurus Брой мнения : 521
Join date : 16.01.2012
Age : 46
Местожителство : Хановер, Германия

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 19:07

Реджи благодаря Прогнози за обществени събития - Page 3 531608
Moira императора си е малко хъм бавен, на мен доста често ми е излизал като не...обаче тука като гледах картите си мислех че силата и тройка пентакли означава разгорещени дебати и разговори,които с тоя император не водят до никъде.
Върнете се в началото Go down
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 22:21

Moira написа:
Ще обявят ли довечера избора на нов папа? - 5ж/и/, 8п/и/, 9п/и/;
Сила, 3п, Император.
- ОБРАТНА ВРЪЗКА - забавяне след посочения в картите срок - около 24 часа.

Moira написа:
кардиналът от Бразилия Одило Шерер – 8 м, Императрица, Асо п – може би той, освен ако няма друг фаворит, който не е обявен в пресата. Императрицата ми е много несигурна тук + 8м, но пък с вдигната ръка сякаш дава благословия, особено с Асо П накрая.
- ОБРАТНА ВРЪЗКА - не, в сравнение с долната подредба Императрицата е по-слабата карта, нищо че е след 8м


Moira написа:
за трети, неизвестен кандидат.
- Луна /изпадаща/, Кралж/и/; Кралица жезли, 8 меча, АСО ПЕНТАКЛИ - ееее, значи може да съм повлияла на картите, защото си мислех преди да хвърля, ами сега ако на 3-та пак се падне Асо пентакли? Падна се, т.е. аз си го дръпнах/изтеглих от всички карти на масата. сега вече стана интересно, според мен в този момент текат дискусии, сменят се мнения, решения, обсъждат и този третия "неизвестен" - и бразилеца имат най-голям шанс, само че и тук се намесва 8м на друга позиция само .... като стане ясно ще коментирам пак, сега се обърках ...
- ОБРАТНА ВРЪЗКА - кралицата е по-действената фигура в сравнение с императрицата, размиват се 8м - разплитат се въжетата за третия, пак е южноамериканец, добър знак беше кацналата бяла птица на комина, преди да изгорят бюлетините - Луна и Крал ж - той е бил много изненадан, дори не е бил сред фаворитите, голяма изненада и за него и за всички.


Moira написа:
кардинал Анджело Скола, архиепископ на Милано? - 3п/и/, 10м/и/;
Асо чаши, 3м, Страшен съд – май не. има си 3м и 10м/и/ - разочарование и край, след това съд, ако беше на 2-ра някоя по-отпимистична карта, щях друго да си помисля.
ОБРАТНА ВРЪЗКА - тук си е ясно не, всички го видяхме.


Имате ли още наблюдения в картите? Особено сравнението между Кр-цаж,8м, АП и 8м, ИМ-ца, АП?


Браво за попаденията ви ето тук: мерси
lindaLI написа:
С Император на 3-та мисля, че няма да го обявят довечера


Frog написа:
има сериозни разговори /ЗП/, има и лидер /Император/, но няма окончателно решение.


taroman написа:
по отношение на обявяването на нов папа довечера, струва ми се, че отговорът ще е отрицателен, заради две силни кандидатури.


lindaLI написа:
този третия има също добро име и е сериозен кандидат, но сега е изпаднал в изолация и е разочарован. Изгубил е надежда.Но не всичко е загубено. Изборът предстои мисля си.


Iva78 написа:
Аз си мисля че изборът няма да е взет вечер



[quote] В тази връзка с Императора, макар че не е тук мястото, защото е личен въпрос, Умереност, Висша жрица, Император


Ами значи отговора, ще е по- скоро негативен- има ли вариант да ви кажат,че не отговаряте на някакви изисквания? - ЩЕ дам обр.вр. скоро.


Последната промяна е направена от Moira на Сря Мар 13 2013, 22:34; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 22:31

Ами Мойра- ние още вчера говорихме, че явно изборът предстои да бъде взет- между този , който цитира от Бразилия и неизвестния кандидат. Че битката ще е между тях показва АСО П на последна и при двамата.

Но това за мен значи с това АСО П на трета, че висшите сили не са искали да ни разгадаят още ПАПАта- кой от двамата ще е.

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Moira
Редовен участник
Редовен участник
Moira


Female Брой мнения : 290
Join date : 05.03.2013

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 22:37

lindaLI написа:
АСО П на трета, че висшите сили не са искали да ни разгадаят още ПАПАта
- много интересно тълкувание за Асото П, не бях обърнала внимание, ако си го споменала по-горе, но наистина по-времето, когато сме обсъждали, и те са обсъждали и нищо не е било ясно.

Т.е. понякога АП на края значи, че отговорът не ни се разкрива?
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 13 2013, 23:00

Ами след като и при двамата излезна вчера...занчи, че някакви "Силни"Сили са действали и противодействали..поне според мен усмивка

Ако не беше наредила за 3ти кандидат иначе щях да кажа, че е Бразилеца
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeЧет Мар 14 2013, 08:46

По-късно ще се включа с подромен коментар, но сега искам само да отбележа, че това беше динамична обстановка която се развиваше с часове и след като не избраха първия ден папа трябваше отново да хвърлим карти като оставим двамата с асата!! Прогнози за обществени събития - Page 3 2242534855
Върнете се в началото Go down
Redgina
Редовен участник
Редовен участник
Redgina


Female Брой мнения : 511
Join date : 04.01.2012

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeЧет Мар 14 2013, 08:54

Moira написа:
taroman написа:
по отношение на обявяването на нов папа довечера, струва ми се, че отговорът ще е отрицателен, заради две силни кандидатури.

Браво и на Тароман пропуснала съм поста усмивка

Moira, ако прегледаш по -старите постове има много гледания и обсъждания на Императора , опита е че при подаване на документи ,или нещо свързано с работа ,почти винаги на 3-та позиция е НЕ .Институцията не дава ,но знаеш че в Таро няма обобщения а има лично разбиране на картите,тоест като погледнеш комбинацията да се абстрахираш
от общоприетите значения на картите и да разбереш отговора им.

Moira написа:
Кр-цаж,8м, АП и 8м, ИМ-ца, АП?
Папата когото избраха е йезуит , латиноамериканец ,тоест честен ,новатор ,деен,говорещ,изненадващ (Кралица жезли).
Той има за задача много трудна(Асо пентакли) да възвърне доверието на вярващите към църквата.
В това отношение Кралица жезли е по-подходяща от Императрицата, която е по -разточителна и традиционна.
Върнете се в началото Go down
dgakova
Почетен ветеран
Почетен ветеран



Female Брой мнения : 1515
Join date : 23.10.2012
Местожителство : Благоевград

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 16 2013, 16:44

Незнам дали е за тук този въпрос, но реших да го пусна:

Марио ли е убиецът на Мирослава от Перник ?

Крал Мечове, Висшата Жрица, 6 Чаши


Според мен не е той убиецът. Отговорът- правилният отговор - правосъдието - Крал Мечове, все още не е открито, не е наяве - ВИсшата Жрица и се крие в миналото - 6 Чаши .
Той си е изкупителна жертва - ужас! А какво преживява този човек в затвора ако не е той ... там са жестоки ... Ако той няма общо, съм абсолютно сигурна в това че този човек няма да излезе здрав психически от там.

Присъствал ли е Марио на убийството на Мирослава?

9 Пентакли, Крал Пентакли, 2 Чаши

Много съм озадачена, защото докато четях описанието на 9 Пентакли прочетох това "На картата е изобразена една жена, която се разхожда във великолепна градина. Самотна, тя се радва на удоволствията на живота" , а убийството е станало в градина ... Кралят Пентакли не ми дава никакъв отговор, още повече и 2 Чаши.
Или просто не е присъствал ...

Стойчо Стоев- Чочо ли е убиецът на Мирослава ?

Рицар Чаши, Паж Мечове, Паж Чаши

Според мен и Стойчо не е убил Мирослава

Присъствал ли е Стойчо на убийството на Мирослава?

Светът, Обесеният, 9 Меча

Светът ми се беше появил, когато питах картите за една приятелка къде е а тя е идвала точно в този момент към мен, била е навън - под открито небе. Според мен е присъствал, и е поел вината за убийството с Обесеният (той всъщност се е самоубил след признание че я е убил) защото като че ли не е могъл да издържи на случилото се, на преживяното.


Колко човека са присъствали на убийството на Мирослава?

2 Жезли, Колелото на Съдбата, 9 Жезли

Тук съм доста затруднена и дори неискам да си го помислям Sad .... били са 2-ма, но са се изненадали , защото тя се е защитавала ? Леле ужас ..... Sad


До колкото прочетох май се търси 3-ти човек. А всъщност се търси истинският убиец на Мирослава. Но Марио не е убиец а и дори според мен не е присъствал изобщо на убийството. А другият , който се е самоубил е бил под натиска на полицаите, до колкото прочетох.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 16:23

lindaLI написа:
Сега тегля карти с въпрос:

Ще се върне ли момиченцето живо и здраво вкъщи?

Аз не гледам с обърнати, но тази карта така ми изскочи- ще я запиша

8 меча- цепя

3ж, ДЖ обърната, Колесница

При бъркането ми изскочи ДМ и Асо ч

Момичета, чухте ли, че има слухове, че Лара Банева е била убита още когато е била отвлечена?? Sad

Силно се съмнявам,че може и да е истина. Колесница на последна ми е показвала насилие. Sad Sad
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 23 2013, 18:07

Линда, на мен Колесницата ми се струва пътуване, може пътуване към дома. В повечето случаи тълкуването ми по усет е по-точно, но знам ли...8 меча - принудата да стои някъде, 3 ж - очакването, обърнатата ДЖ - майката, която сигурно се е побъркала от тревога.
Върнете се в началото Go down
Кирин
Наблюдател
Наблюдател
Кирин


Female Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 09:42

Линда, защо не изтеглиш карти с допълнителни въпроси, да ги разчепкаме тук?
По горните карти и аз мисля, че детето е живо, но го местят от място на място. В общи линии, според мен ще продължи дълго това заложничество и голяма част от информацията по отвличането ще остане скрита.
Може би никога няма да получим потвърждение или опровержение на тълкуванията си, но все пак на мен ми е интересно да разбера дали е поискан откуп, дали е платен, къде се намира детето в момента и в какво състояние е, има ли замесени хора на висши държавни постове, при какви условия ще пуснат детето, какви хора има около него... Изобщо, иска ми се да видя как картите ще опишат събитието.

Гакова, по твоите карти за Марио:
dgakova написа:
Марио ли е убиецът на Мирослава от Перник ?

Крал Мечове, Висшата Жрица, 6 Чаши


Не е, но прикрива някого. Мисля, че е получил някакво обещание, което не е изпълнено. Има връзка с убиеца, макар че не е пряко замесен. Проявил е голяма незрялост. Подведен е, използват го като изкупителна жертва, да.
Няма как той да е извършител, защото по време на убийството е бил неадекватен. Не знам дали има проблем с наркотици този човек, но при всички случаи е бил много пиян или напушен, по-скоро второто.

dgakova написа:
Присъствал ли е Марио на убийството на Мирослава?

9 Пентакли, Крал Пентакли, 2 Чаши


Познава убиеца и се е срещнал с него в някакво заведение, близо до мястото на убийството.

За Стойчо, мисля, че е присъствал или има някаква по-силна връзка със самото събитие.

Това са си само мои предположения по картите ти, разбира се. мерси
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 17:18

жива ли е Лара?
4 ч/ паж жезли 8 ч справедливост

Защо е отвлечена?
Рицач Чаши/ 8п Колело Император

Лара е в България?-
Паж меч/ 3 м 5 ч глупак

Лара е в чужбина?-
9ж/ паж жезли рицар чаши 4 меча

До 6 месеца Лара ще се върне ли при майка си?
10 м/ Глупак Паж П 8 меча

До 1 година?
6ч/ 10м СС Звезда

Как Лара се чувства в момента?
10м/ 9ж рицар ж 10 ч


Последната промяна е направена от lindaLI на Нед Мар 24 2013, 18:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 17:33

Дали е живо момиченцето и как се чувства

Имам много интересна теория.
8 ч + справедливост ми прилича на "отишъл си е завинаги" и това е, а картите "как се чувства"...с тези 10 ч накрая- и Рж- като, че ли е в дом в чужбина.
Със сигурност картите показват, че до 1 година тя няма да се прибере при майка си.
Ако е жива, не е в България, вероятно е в чужбина, като мотивите за отвличането й ми приличат на доста любовни и лични.

И в миналото гледане се показа жена- фактор в цялата схема. Така, че мисля, че детето е или живо и отвлечено не за пари, а от някоя от любовниците на Брендо, вероятно с цел семейство ли.. Прогнози за обществени събития - Page 3 528869 Създаване на нов дом и реалност за детето- много е далечно от ума да си представим точно това, но знае ли се...
Може и да е отвлечено за назидание на баща си..но какво прави този рицар чаши 1 път при причините за отвличането- 2ри път при въпроса дали е в чужбина детето???
А какво е ако е отвлечено, за да бъде спасено??? От ръцете на италианската мафия, в случай, че Брендо проговори?
Когато е в неизвестност, Лара е в безопасност. Кажи- речи Прогнози за обществени събития - Page 3 262180


Обаче..честно казано с тези карти и аз се колебая дали е жива- 8 ч Справедливост, после за това как се чувства съм цепила на 10м- рж е агресия..10 ч може да покаже и смърт... 10 м се появяват на няколко пъти в гледанката...

Но дори и да е жива, не мисля, че скоро ще се върне у дома

Още ще ги мисля тези карти....Искам да задам още един въпрос- дали Брендо е организирал отвличането на детето (за да го спаси), но ще го задам друг път.. Прогнози за обществени събития - Page 3 2452898414
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 22:24

lindaLI написа:
Искам да задам още един въпрос- дали Брендо е организирал отвличането на детето (за да го спаси), но ще го задам друг път..
Ето за това говорих в едни други карти по случая....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 22:39

Frog написа:
lindaLI написа:
Искам да задам още един въпрос- дали Брендо е организирал отвличането на детето (за да го спаси), но ще го задам друг път..

Ето за това говорих в едни други карти по случая....

Фрогии, копирай ги тук!
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Frog
Почетен ветеран
Почетен ветеран
Frog


Female Брой мнения : 2400
Join date : 08.07.2012
Местожителство : София

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 22:49

Ето Линда :
Moira написа:
Ще се върне ли у дома си до месец отвлечената дъщеря на арестувания в Италия наркобос? 8жезли, Рицар пентакли, 5 жезли
идва ми да кажа не, ама знам ли? 8ж - бързите действия по самото отвличане, Рицаря - откупа /излизал ми е като ресторант/собственик на ресторант на два пъти - дали пък това не е мястото, където се държи детето или човекът, който е поръчал отвличането/ - човек дава пари /монетата в ръцете на рицаря/, 5ж - поражда се конфликт, който не мога да кажа, дали е в полза на детето...

Цитат :
Фрог- Този рицар ми е много двойнствен....връщане в този период не виждам, обаче има много действие и в трите карти. Рицарят гарантира, че детето е защитено, тоест няма да му се случи нищо в този период. Този рицар е верен на своя крал. Ха, това да не е постановка....?! Но кой може да каже...
5Ж според мен не е конфликт, там пострадали няма, това е игра, макар и с жезли - играта на силните....


https://tarot-manija.bulgarianforum.net/t649p15-topic

Помислих си, че бащата има пръст в тази работа и то за да я защити, но не вярвам да разберем истината....
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 24 2013, 23:25

Да, обърната Кралица жезли за мен е или любовница или проститутка.

На някаква такава жена се е доверил
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 25 2013, 09:52

момичета, сега прочетох мнения за 8ч и рицар жезли- те могат да покажат физическа смърт. И точно тези две карти ми излизат за физическото й състояние...
Жива ли е- 8ч + справеливост
Как се чувства- рицар жезли + 10 ч

Наистина не знам дали е жива. Как мислите вие?
Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
jasminbg
Редовен участник
Редовен участник
jasminbg


Female Брой мнения : 297
Join date : 18.02.2013

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 25 2013, 10:44

Линда и без тази комбинация мисля, че не.
Много време стана без искане за откуп или условие Sad
Върнете се в началото Go down
Кирин
Наблюдател
Наблюдател
Кирин


Female Брой мнения : 85
Join date : 18.02.2013

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 25 2013, 19:21

Според мен детето е живо и е в чужбина. Никой не го държи, за да накара Брендо да си мълчи, по-скоро родителите са се погрижили за сигурността на детето си. Майката дори е виждала дъщеря си след "отвличането"-като наблюдател, без никакъв контакт между двете. Това от изпадналите К-ца м и асо ч.
Другото, което си мисля е, че Лара вече е със сменена самоличност. Рж ми е излизал със значения "лична карта", "индивидуалност", "лични качества".
Родителите са се опасявали от посегателства над детето (9ж се появява 2 пъти) и са поставили враговете си пред свършен факт (10м-пак 2 пъти).

Знам, че поста може да прозвучи като подигравка с мъката на родителите и съжалявам за това, но аз виждам участие на родителите в цялата афера.
Върнете се в началото Go down
lindaLI
Почетен ветеран
Почетен ветеран
lindaLI


Female Брой мнения : 6906
Join date : 20.07.2012
Местожителство : Пловдив

Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 27 2013, 23:00

Кирин написа:
Другото, което си мисля е, че Лара вече е със сменена самоличност. Рж ми е излизал със значения "лична карта", "индивидуалност", "лични качества".

Даа- това може да обясни 8 ч Справедливост и там РЖ 10ч - друг човек вече, с нова самоличност, предишния човек го няма..

Върнете се в началото Go down
http://lindali-tarot.blogspot.com
Sponsored content





Прогнози за обществени събития - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Прогнози за обществени събития   Прогнози за обществени събития - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Прогнози за обществени събития
Върнете се в началото 
Страница 3 от 26Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 14 ... 26  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Таромания  :: Врати към необятното :: Таро :: Упражнения с три карти-
Идете на: